رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، blooder گفته است :

ممنون 

و سوال

آیا با سیستمی که در حال ماین هست میشود دانلود کرد.یعنی سیستم در حالت ماینینگ باشه و شما ویدیو و بازی و ... هم  تو دانلود منجر داشته باشی.یک تیر و دو نشان.شدنی هست یا خیر.بازم ممنون

بله حتما.من همزمان هم فیلم نگاه میکنم هم روی 22مگاهَش، ماین میکنم.مرور اینترنت و غیره هم راحت مشکلی نیست.

ولی دوستان سیستم هایی پیشنهاد دادن مخصوص اینکار که کامپیوتر رو مثلا میزارن توی اتاق برای خودش ماین کنه و خودشون کامپیوتر جدایی برای خودشون دارند. البته این درستش هست.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 25 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

به دید من میتونید راحت شروع کنید. فقط تا جاییکه میتونید RX460 رو حتما 4گیگ تهیه کنید و با کمترین قیمت ممکن و حتما با گارانتی باشند. این نظر بنده هستش امیدوارم تو این کار موفق باشی ولی ریسک هم داره پس حتما به ریسکش توجه بفرمائید جناب.حتما.

آموزش های بیشتری هم قرار میدیم که هرجا مشکلی داشتید با دیدن ویدیو ها بتونید مشکل رو رفع بفرمایید.:91_thumbsup:

احتمالش هست تفاوت برند باشه، برند سافایر با برند ام اس آی چون آقا پرهام فقط سافایر دارند.

بله به احتمال زياد بخاطر تفاوت برند هست و بايوس.تونت هم هر چي گشتم فقط كساني كه سفاير داشتن تونستن رو ويندوز  بايوس مد كنن و برندهاي ديگه به مشكل بر خوردن.

ولي ايشون بايد قبل از اينكه اونطور من رومورد قضاوت قرار بدن مطمئن ميشدن كه روي همه كارتها قابل اجرا هست يا نه بعد نظر ميدادن.

فكر ميكنم گفتنيها ديگه همه گفته شد وهر كس دوست داره ميتونه تو اين وضعيت بد اقتصادي مملكت براي خودش  درامدي كسب كنه.

ماينرهاي گرامي همگي موفق باشيد.

خدانگهدار.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان میشه یکی لطفا راهنمایی کنه غیر از اتریوم الان کدوم کوین ارزش داره برای ماین یا بعدا احتمال داره ارزشش بره بالا ؟

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، 8030 گفته است :

بله به احتمال زياد بخاطر تفاوت برند هست و بايوس.تونت هم هر چي گشتم فقط كساني كه سفاير داشتن تونستن رو ويندوز  بايوس مد كنن و برندهاي ديگه به مشكل بر خوردن.

ولي ايشون بايد قبل از اينكه اونطور من رومورد قضاوت قرار بدن مطمئن ميشدن كه روي همه كارتها قابل اجرا هست يا نه بعد نظر ميدادن.

فكر ميكنم گفتنيها ديگه همه گفته شد وهر كس دوست داره ميتونه تو اين وضعيت بد اقتصادي مملكت براي خودش  درامدي كسب كنه.

ماينرهاي گرامي همگي موفق باشيد.

خدانگهدار.

نه ایرادی نیست، فرق داشتن نظرات، همه جا هست و کلمه ی "فرق" که گناه نیس. هرجور صلاح میدونید ولی جناب اگر اینجا دیدید کسی سوالی پرسید که شما بهتر از من و بقیه میتونستید کمکش کنید، هر موقع وقتتون آزاد بود خیلی خوب میشد که به اینجا سر بزنید و دوستان رو راهنمایی کنید.

هرکسی که با خوندن این مطالب به سود کوچکی برسه، برای ما یه موفقیت ـه.

ایرانی ها آدم های باهوشی هستن، میتونن از این راه کوین ها رو وارد مملکت کنن و هم خودشون سود کنن و هم یک حرفه ی جدیدی باشه برای کسانیکه علمشو دارن ولی قدرت خریدن مغازه، زدن فروشگاه اینترنتی و میلیون ها تومن سرمایه و چیزهایی از این قبیل رو ندارند، و این براشون یک شروع هست.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بچه ها شما زحمت کشیدین مراحلو توضیح دادین  اگرم میشه مابقی کوین ها رو توضیح بدین مثلا تو Minergate  چنتا هستن مثل لایت کوین QCN  یا INF8  و غیره  یه توضیحی بدین 

اصلا کسی با برنامه ماینرگیت چیزی استخراج کرده که منتقل کنه ؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Beni_Lx گفته است :

سلام

دوستان میشه یکی لطفا راهنمایی کنه غیر از اتریوم الان کدوم کوین ارزش داره برای ماین یا بعدا احتمال داره ارزشش بره بالا ؟

در هم اکنون، mnbv172 گفته است :

بچه ها شما زحمت کشیدین مراحلو توضیح دادین  اگرم میشه مابقی کوین ها رو توضیح بدین مثلا تو Minergate  چنتا هستن مثل لایت کوین QCN  یا INF8  و غیره  یه توضیحی بدین 

اصلا کسی با برنامه ماینرگیت چیزی استخراج کرده که منتقل کنه ؟

منم مثل شما عزیزان بتازگی آشنا شدم و دارم سیستم ماینینگ رو بررسی میکنم.. در مورد کوین ها هم نمودار های فوق العاده ای در اینجا هستند:

https://coinmarketcap.com

که با توجه به قیمت کوین، با توجه به رشد صعودی یا نزولی اون، و همینطور حداکثر رشدش،میشه پیشبینی های خوبی انجام داد.هرچند نیاز به مطالعه بیشتری در این زمینه هست.

ولی به نظر من (که میتونه هم اشتباه باشه) اگر سود موقت میخواید همین اتریوم (ETH) خوبه، اگر سود زیاد که بعد ها جواب بده، احتمالا اتریوم کلاسیک (ETC) و مونرئو (XMR) رشد خوبی خواهند داشت و قابل سرمایه گذاری هستند.پول های دیگه ای هم هستن که ارزششون الآن خیلی کمه ولی پتانسیل رشد بالایی دارن مثل ByteCoin.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

منم مثل شما عزیزان بتازگی آشنا شدم و دارم سیستم ماینینگ رو بررسی میکنم.. در مورد کوین ها هم نمودار های فوق العاده ای در اینجا هستند:

https://coinmarketcap.com

که با توجه به قیمت کوین، با توجه به رشد صعودی یا نزولی اون، و همینطور حداکثر رشدش،میشه پیشبینی های خوبی انجام داد.هرچند نیاز به مطالعه بیشتری در این زمینه هست.

ولی به نظر من (که میتونه هم اشتباه باشه) اگر سود موقت میخواید همین اتریوم (ETH) خوبه، اگر سود زیاد که بعد ها جواب بده، احتمالا اتریوم کلاسیک (ETC) و مونرئو (XMR) رشد خوبی خواهند داشت و قابل سرمایه گذاری هستند.پول های دیگه ای هم هستن که ارزششون الآن خیلی کمه ولی پتانسیل رشد بالایی دارن مثل ByteCoin.

مرسی دادا 

حالا با ماینتر گیت کار کنیم یا نه :ph34r:

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mnbv172 گفته است :

مرسی دادا 

حالا با ماینتر گیت کار کنیم یا نه :ph34r:

بنظرم آره.موقت با ماینر گیت کار کن.بخصوص پول هاییکه بخوبی با سی پی یو ماین میشن چون ماینر گیت روی سی پی یو خوب جوابه، و برای گرافیک بایستی کلیمور رو با ماینر گیت مچ کنید،شدنیه.

اگر چنتا گرافیک داری و بصورت جدی میخوای کارو شروع کنی، بجای ماینر گیت که مالیات های زیاد تری میگیره، خودت وارد pool شو.شما خوب بلد هستی ولی اگر جایی مشکلی داشتی بپرس حتما.

لینک به دیدگاه

بنظرم آره.موقت با ماینر گیت کار کن.بخصوص پول هاییکه بخوبی با سی پی یو ماین میشن چون ماینر گیت روی سی پی یو خوب جوابه، و برای گرافیک بایستی کلیمور رو با ماینر گیت مچ کنید،شدنیه.

اگر چنتا گرافیک داری و بصورت جدی میخوای کارو شروع کنی، بجای ماینر گیت که مالیات های زیاد تری میگیره، خودت وارد pool شو.شما خوب بلد هستی ولی اگر جایی مشکلی داشتی بپرس حتما.

دقیقا من میخوام با سی پی یو باهاش کار کنم و با گرافیکا میخوام با کلایمور کار کنم فقط میترسم این نرم افزار زیرش بزنه همه چی رو تعطیل کنه :1_grinning:

راستی دوال ماینم اگه میشه یه توضیحی بده دوست من ارزش داره ؟  

برای استخرم فعلا تعداد گرافیکام کمه مجبورم با استخر کار کنم  بعد اگه 40-50 تا گرافیک دستم بیاد خودم مستقیم میرم استخراج البته با حفظ سنگر :ph34r:

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

دقیقا من میخوام با سی پی یو باهاش کار کنم و با گرافیکا میخوام با کلایمور کار کنم فقط میترسم این نرم افزار زیرش بزنه همه چی رو تعطیل کنه :1_grinning:

راستی دوال ماینم اگه میشه یه توضیحی بده دوست من ارزش داره ؟  

برای استخرم فعلا تعداد گرافیکام کمه مجبورم با استخر کار کنم  بعد اگه 40-50 تا گرافیک دستم بیاد خودم مستقیم میرم استخراج البته با حفظ سنگر :ph34r:

نه بابا این چه حرفیه ماینر گیت سایت معتبریه دیگه اینجوری نیست که بدزده ببره وگرنه حواسم بود آموزشیش رو گذاشتم چکش کردم وگرنه برای منم دردسر میشد خو:D

دوال ماین یعنی همزمان که داری یک سکه رو ماین میکنی،یک سکه دیگه هم ماین میشه، که بازدهی بهتری داره تا اینکه دو سکه رو با دو برنامه مختلف بخوای همزمان ماین کنی.

همزمان برای اینه که از نهایت قدرت استفاده بشه و ماکزیمم سود رو داشته باشه بنظرم.

40تا دیگه چه خبره :D با 4تا گرافیک خوش قیمت هم میشه شروع کرد

لینک به دیدگاه

نه بابا این چه حرفیه ماینر گیت سایت معتبریه دیگه اینجوری نیست که بدزده ببره وگرنه حواسم بود آموزشیش رو گذاشتم چکش کردم وگرنه برای منم دردسر میشد خو:D

دوال ماین یعنی همزمان که داری یک سکه رو ماین میکنی،یک سکه دیگه هم ماین میشه، که بازدهی بهتری داره تا اینکه دو سکه رو با دو برنامه مختلف بخوای همزمان ماین کنی.

همزمان برای اینه که از نهایت قدرت استفاده بشه و ماکزیمم سود رو داشته باشه بنظرم.

40تا دیگه چه خبره :D با 4تا گرافیک خوش قیمت هم میشه شروع کرد

دوالو دوست دارم ولی با چنتا دستور سازگار نبود و کرش میشد اگه شما رفتید سمتش لطفا دستوراتشو اینجا بذارید منم تست کنم 

40-50 تا مشقیه نهایت پولم 5-6 دونه است :Dولی خوب تا اون حد نرسه ریسک استخراج مستقیمو نمیکنم 

لینک به دیدگاه

دوستان میشه لطفا یه راهنمایی هم به من بکنید واقعا موندم تو این قسمت اخر راه اندازی کلیمور

راستش من همه کارارو   تا اخر درست انجام دادم فقط مرحله اخر که گفتین یه ایل txtبسازینو اون متنو توش کبی کنیم  بعد اسم و ادرس حساب رو جایگزین کنیم بعدش بسوندشو از txt  به bat تغییر بدیم همه این کارارو کردم ولی گفتین که اگه همه چیز درست باشه بزننین روش ماینینگ شروع میشه ولی من وقتی میزنم روش بازمیشه ولی صدم ثانیه نشده فورا بسته میشه  دوستنانم همین مشکلاتو تو صفحات قبل داشتن  راهنمایی هایی که بهشون شدو انجام دادم  ولی بازم نشد  دیگه نمیدونم بچهام یه دفه گفته بودن درست شد مرسی !!!:43_slight_frown::43_slight_frown:

بعدش دوست عزیزمون محسن جان من با ماینر گیت یه نزدیک 6 ساعت واسه امتحان با cpu  va gpuگذاشتم اما صبح برگشتم هیچی استخراج نکرده بود حتی0.00001 شاخ دراوردم فقط pc داشت اتیش میگرف:4_joy::4_joy: و دیگر هیچ نتیجه ای نداشت واسم عجیب بود :35_thinking:

ممنون میشم کمکم کنید واقعا موندم 594ed6ec5750f_Screenshot(1).thumb.png.a8c65dfcfa96944c1fe7b954021683ec.png

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، poriya78 گفته است :

دوستان میشه لطفا یه راهنمایی هم به من بکنید واقعا موندم تو این قسمت اخر راه اندازی کلیمور

راستش من همه کارارو   تا اخر درست انجام دادم فقط مرحله اخر که گفتین یه ایل txtبسازینو اون متنو توش کبی کنیم  بعد اسم و ادرس حساب رو جایگزین کنیم بعدش بسوندشو از txt  به bat تغییر بدیم همه این کارارو کردم ولی گفتین که اگه همه چیز درست باشه بزننین روش ماینینگ شروع میشه ولی من وقتی میزنم روش بازمیشه ولی صدم ثانیه نشده فورا بسته میشه  دوستنانم همین مشکلاتو تو صفحات قبل داشتن  راهنمایی هایی که بهشون شدو انجام دادم  ولی بازم نشد  دیگه نمیدونم بچهام یه دفه گفته بودن درست شد مرسی !!!:43_slight_frown::43_slight_frown:

بعدش دوست عزیزمون محسن جان من با ماینر گیت یه نزدیک 6 ساعت واسه امتحان با cpu  va gpuگذاشتم اما صبح برگشتم هیچی استخراج نکرده بود حتی0.00001 شاخ دراوردم فقط pc داشت اتیش میگرف:4_joy::4_joy: و دیگر هیچ نتیجه ای نداشت واسم عجیب بود :35_thinking:

ممنون میشم کمکم کنید واقعا موندم 594ed6ec5750f_Screenshot(1).thumb.png.a8c65dfcfa96944c1fe7b954021683ec.png

ارورتو نمیدونم برا چیه شاید آدرس pool اشتباهه شایدم یه خط دستورت مشکل داره  چون منم این ارور ها رو دارم ولی ماین انجام میشه ولی نرم افزار ماینر گیت همین الان من 4 بلاکBCN تنها با سی پی یو تو 1 ساعت و خورده ای استخراج کردم 

sshot-1.thumb.jpg.3cd21cece9da2dc142f4a65eb45570b9.jpg

ویرایش شده توسط mnbv172
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، poriya78 گفته است :

سلام.ماینر گیت بایستی مقداری ماین کنی، زیاد که شد از حالت unconfirmed بعدش واریز میشه به Wallet اصلیت.باید حتما از یه مقداری بگذره.

ویندوزی که نصب کردی چی هست؟ چند بیت هست؟

گرافیکت چه چیزی هست؟

درایور های کارت گرافیکت آپدیت هستند؟

فایل bat که داری نوشته هاشو بفرست همینجا یه نگاهی بندازیم.

لینک به دیدگاه

اهان باشه فهمیدم

win 10pro 64bit

gtx960

اره اخرین ورژن نصبه

این همون bat ی که خودم درست کردم با txt

EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -ewal <0xE8F8301152f694fA978e98643F9B682E993B4aB1>.<rig1> -epsw x

اینم مال start.bat

EthDcrMiner64.exe -epool us1.ethpool.org:3333 -ewal 0xD69af2A796A737A103F12d2f0BCC563a13900E6F -epsw x -dpool stratum+tcp://dcr.suprnova.cc:3252 -dwal Redhex.my -dpsw x

ویرایش شده توسط poriya78
لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، poriya78 گفته است :

اهان باشه فهمیدم

win 10pro 64bit

gtx960

اره اخرین ورژن نصبه

این همون bat ی که خودم درست کردم با txt

EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -ewal <0xE8F8301152f694fA978e98643F9B682E993B4aB1>.<rig1> -epsw x

اینم مال start.bat

EthDcrMiner64.exe -epool us1.ethpool.org:3333 -ewal 0xD69af2A796A737A103F12d2f0BCC563a13900E6F -epsw x -dpool stratum+tcp://dcr.suprnova.cc:3252 -dwal Redhex.my -dpsw x

یه اشتباه ریز داره، درستش کن ببین فیکس میشه؟ »

چیزیکه شما نوشتی

بجاش بنویس:

EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -ewal 0xE8F8301152f694fA978e98643F9B682E993B4aB1.rig1 -epsw x

دقت کردی مشکل > و < هستند که نباید باشن.

اگر نشد، این رو تست کن:

EthDcrMiner64.exe -epool us1.ethermine.org:4444 -ewal 0xE8F8301152f694fA978e98643F9B682E993B4aB1.rig1 -epsw x

برخی مواقع ممکنه سرور از کار بیفته موقتا، برای همین این سرور آمریکا ممکنه جواب بده.

خبرشو بده.

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

سلام مجدد.

دوستان کسی میدونه رایزر USB3 کجا باید تهیه کرد؟

رایزر معمولی x1 پیدا کردم ولی باید ماد بشه...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، zilo گفته است :

سلام مجدد.

دوستان کسی میدونه رایزر USB3 کجا باید تهیه کرد؟

رایزر معمولی x1 پیدا کردم ولی باید ماد بشه...

سلام.

در اینجا درموردش توضیح دادیم

که مثل اینکه خیلی کمیاب شدند

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من با 970 ، 18 هش سرعت دارم تاثیر اورکلاک هسته زیاد نیست و از طرف دیگه روی دما تاثیر داره ، اما فرکانس مموری رو زیاد میکنم هیچ تاثیری نداره و اصلا فرکانس بالا نمیره و همیشه روی 3000 هست در برنامه های سه بعدی چک کردم درسته فرکانس میره بالا اما در کلیمور اگه مموری رو اور کنم باز همون 3000 هست

دوستان کسی راهی برای افزایش فرکانس مموری برای این برنامه داره؟ (به جز فلش بایوس)

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

بزار همه عکساشو آپلود کنیم :D :

19396678_724041277767734_545290561163604534_n.thumb.jpg.384b0257cd67e02ba85e1c086e4f1268.jpg19397095_724041257767736_5887344194666905630_n.thumb.jpg.857d4bb78588a5fb57119201733f737e.jpg19399610_724041274434401_6308842291738115140_n.thumb.jpg.61973e054cfc91b070691c638354102c.jpg19399617_724041294434399_2262259628545090491_n.thumb.jpg.2d6607adc7d29c2ab6c3edb8b03806c6.jpg19429942_724041251101070_7601745016998449439_n.thumb.jpg.71eb8b35cc3d6dc64da6e7d5c9a278ca.jpg

میگه که یه گروه چینی هستن که ریگ میسازن و میفروشن.توی چین بخاطر وجود قطعات کامپیوتری بسیار وسیع، این کار ماینینگ واقعا طرفدار داره.توی متنش هم تیکه انداخته به کابل رایزر که کم گیر میاد :D

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام.

در اینجا درموردش توضیح دادیم

که مثل اینکه خیلی کمیاب شدند

منظورم اینه از کجا باید تهیه کنم الان؟ دیدم تاپیک رو. دیجیک تموم کرده...

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، zilo گفته است :

منظورم اینه از کجا باید تهیه کنم الان؟ دیدم تاپیک رو. دیجیک تموم کرده...

متاسفانه جایی رو نمیشناسم دوست من. اگر میخوای با دیجیک تماس بگیر در مورد موجودی کابلها. توی سطح بازار شاید گیر بیاد.یا مادربوردی مجبوری استفاده کنی که تعداد زیادی کارت گرافیک بهش بخوره.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

متاسفانه جایی رو نمیشناسم دوست من. اگر میخوای با دیجیک تماس بگیر در مورد موجودی کابلها. توی سطح بازار شاید گیر بیاد.یا مادربوردی مجبوری استفاده کنی که تعداد زیادی کارت گرافیک بهش بخوره.

داداش دیشت امتحانی از استخر ماینرگیت استفاده کردم هنوز زده unconfirmed  جریان چیه تا کی تایید میشه ؟ 

sshot-1.thumb.jpg.b1bb57f6d18be13a00695ff9ddcb5ed7.jpg

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

داداش دیشت امتحانی از استخر ماینرگیت استفاده کردم هنوز زده unconfirmed  جریان چیه تا کی تایید میشه ؟ 

sshot-1.thumb.jpg.b1bb57f6d18be13a00695ff9ddcb5ed7.jpg

سلام.همه ی استخر ها این شکلی هستن که اول یک مقدار استخراج میکنید که به حالت UNconfirmed یا به قولی UNPaid در میاد (هنوز واریز نشده) و بعد از مدتی یا وقتیکه از یه حدی بیشتر استخراج کردید، وارد حساب میشه.معمولا 12ساعت استخراج یا 1روز استخراج.

برای ماینرگیت واسه منم زمان برد تا بعدش وارد حساب اصلیم شد.

همه ی استخر ها معمولا هر 24ساعت یکبار واریز میکنن.اگر استخر پشتیبانی خوبی داشته باشه روزی چندبار هم آپدیت میکنه.ولی اکثراً برای مقدار های کم واریز نمیکنن و فقط وقتی مقدار استخراج از یه حد قابل قبولی گذشت بعدش واریز میکنن.این حد هم بستگی به ارزش داره مثلا بایت کوین که بی ارزش هست،10تا هم استخراج کنی واریز نمیکنه ولی مونرو که با ارزش هست، یک صدمش هم واریز میکنه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...