رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 13 ساعت قبل، k4v3h گفته است :

با این برنامه تازه شروع کردم برای همین  شاید از سرور باشه باید مجددا تنظیم کنم کجاش نوشته مگاهش رو؟ کارت زوتاک 1070 امپ اکستریم هستش در ضمن پ خ رو هم چک کن

عجیبه این کارتو تو یوتیوب دیدم 31 مگ میاورد اگه میتونی استخرو عوض کن ببین نتیجه چی میشه 

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

عجیبه این کارتو تو یوتیوب دیدم 31 مگ میاورد اگه میتونی استخرو عوض کن ببین نتیجه چی میشه 

لینک هارو هم عوض کردم بازم نهایتش 26 شد فکر کنم باید همون استخر عوض کنم الان استخر های معتبر رو از کجا میشه لیستشون رو بدست آورد؟

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز

لطفا پست اول که مربوط به مقدار در آمد هستش رو بروز رسانی کنید

سختی اتریوم تو 30 روز گذشته از275 به 940 رسید نزدیک 3  برابر ! بمب سختی اصلی  هنوز تورا  هـه  پاداش هم حدود 25 درصد کاهش یافته

نمودار سختی اتریوم

نمودار قیمت اتریوم تو هفته ی گذشته از 370 رسیده به 240

2.thumb.jpg.0717378ad4d6671fa623ccf9feac6ad8.jpg

کسایی که میگن تخریب می کنی واقعا خنده داره واقعیت رو گفتن تخریبه ؟!

در آمد حدودا  60 درصد کاهش یافته ...

دوستانی که می خوان کارت گرافیک بخرن به هیچ عنوان عجله نکنین ! قیمت واقعی کارت ها حدود 120 تا 199 دلار ه میشه 500 تا 900 تومن

که دوستان منصف تا 1700 هم میدن ! فروشگاه های آمازون هم کارت گرافیک تموم کردن کلا هیچ جا موجود نیست

حداقل یه ماه طول می کشه تا سری جدید وارد بشن و یه ماه هم تا قیمت متعادل بشه ! الان اصلا وقت خوبی برا خرید کارت نیست

ویرایش شده توسط Cube
لینک به دیدگاه

دوستانی که با Claymore ماین میکنن  میشه لطفا توضیح بدند وقتی start در برنامه کلیک راست میکنم و وارد Edit میشیم بعد لینک استخریا Pool و آدرس کیف پول  یک لینک هم در انتهاش هستش که مانند زیر هستش

EthDcrMiner64.exe -epool us1.ethpool.org:3333 -ewal 0xD69af2A796A737A103F12d2f0BCC563a13900E6F -epsw x -dpool stratum+tcp://dcr.suprnova.cc:3252 -dwal Redhex.my -dpsw x

این لینک منظورم هستش stratum+tcp://dcr.suprnova.cc:3252 -dwal Redhex.my -dpsw x   الان این لینک چه کار خاصی انجام میده؟ چگونه میشه فهمید که فعال هستش یا نه ؟ ممنون 

ویرایش شده توسط k4v3h
لینک به دیدگاه

سلام به همه.

در 15 ساعت قبل، zilo گفته است :

درود . میگم از چند روز پیش تا الان قیمت ایتر چقدر کم شده. 100$ کم شده...

چرا؟

بله قیمت ها نوسان زیادی دارن، فردا میره بالا پسفردا میاد پایین.الآن تا 6ماه آینده روی قله هستیم و بعدش ماینینگ به احتمال زیاد سقوط میکنه، معمولا هر 3سال یکبار این اتفاق رخ میده. سرمایه گذارا از حالت قله و سقوط و پیش بینی های دقیق، پول های میلیاردی به جیب میزنن.

اگر بصورت حرفه ای به این قضیه نگاه نکنید، همچنان اتریوم پرسود هست، ماهی 100دلار با یک کارت RX 470 آورکلاک شده، میشه بدست آورد.که رقم بسیار خوبیه.

در 12 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام دوستان

من 0.05 اتر با 970 از 31 خرداد تا حالا به دست اوردم (5.5 روز) ethermine.org زده بودم اگه به 0.05 رسید بزنه با wallet که الان دیدم در ethermine کم شده و واریز شده ، حالا سوال اینجاست با exodus باید بزنم send و ادرس صرافی رو بزنم که بره به حسابش بعد تومان بهم بده و اگر هم با اتر کار نمیکنه با همین برنامه تبدیل کنم بیت کوین و بیت کوین رو براش send کنم درسته؟

ممنون

پنج صدم فکر کنم بشه پنجاه هزار تومان.

از اگزودوس استفاده کردید یا خودتون شبیه به ویدیو آموزشی رفتید اکانت ساختید؟ اون آدرس اکانتی که دارید مال نرم افزار اگزودوس هستش؟

در این باره سوال منم شبیه به شماست اگر دوستان اطلاع داشتن یا شما تست کردید و به نتیجه مثبتی رسیدید لطف بفرمایید حتما توضیح بدید.

اگر تونستیدبا پشتیبانی وبسایت هایی مثل https://pay.wmiran.com تماس بگیرید و درخواست همکاری کنید فکر میکنم راهنماییتون کنن.

در 10 ساعت قبل، k4v3h گفته است :

@ TechBaMohsen

آقا محسن الان اون کارهایی که گفتین رو با clymore انجام دادم و اینطوری شد خواستم بدونم بطور کاملا صحیح الان این ماین میکنه و هر تراکنشی رو به کیف پولم میفرسته؟ در ضمن سرور الان روی us1 هستش اگه به سرور اروپا تغییر بدیم توی سرعت ماین تغییری ایجاد میشه یا نه؟ و اینکه الان اسکرین رو میذارم شما محبت کنین ببینین درست داره ماین میشه یا نه از کجا نهایت مگاهش رو چک کنم؟

mine clymore me.JPG

عکس لود نشد.

سرور توی سرعت ماین تاثیری نداره، بلکه توی قطع و وصل شدن یا تاخیر زیاد تاثیر داره.وگرنه سرعت ماین به شدت به بسامد حافظه ی گرافیکی ارتباط داره.

با نرم افزار MSI AfterBurner وقتی داری ماین میکنی، مقدار بسامد گرافیک رو مقداری کاهش بده و مقدار بسامد حافظه ی گرافیکی رو افزایش بده.ببین هش ریت تا چقدر بالا میره؟ سعی کن حواست باشه که وات مصرفی رو زیر 80وات نگه داری که کارت الکی گرم نشه.

در 8 ساعت قبل، Cube گفته است :

استارتر عزیز

لطفا پست اول که مربوط به مقدار در آمد هستش رو بروز رسانی کنید

سختی اتریوم تو 30 روز گذشته از275 به 940 رسید نزدیک 3  برابر ! بمب سختی اصلی  هنوز تورا  هـه  پاداش هم حدود 25 درصد کاهش یافته

نمودار سختی اتریوم

نمودار قیمت اتریوم تو هفته ی گذشته از 370 رسیده به 240

2.thumb.jpg.0717378ad4d6671fa623ccf9feac6ad8.jpg

کسایی که میگن تخریب می کنی واقعا خنده داره واقعیت رو گفتن تخریبه ؟!

در آمد حدودا  60 درصد کاهش یافته ...

دوستانی که می خوان کارت گرافیک بخرن به هیچ عنوان عجله نکنین ! قیمت واقعی کارت ها حدود 120 تا 199 دلار ه میشه 500 تا 900 تومن

که دوستان منصف تا 1700 هم میدن ! فروشگاه های آمازون هم کارت گرافیک تموم کردن کلا هیچ جا موجود نیست

حداقل یه ماه طول می کشه تا سری جدید وارد بشن و یه ماه هم تا قیمت متعادل بشه ! الان اصلا وقت خوبی برا خرید کارت نیست

سلام دوست عزیزم.شما در مورد 1سکه دارید صحبت میکنید. و این تاپیک در مورد "ماینینگ" هستش.

در اینباره شما میفرمایید بطور کامل ماینینگ رو جمع کنیم و بهش فکر نکنیم؟ یا میگید اتریوم کاهش قیمت داشته؟

چراکه هنوز هم اتریوم درآمدزایی داره.برای اتریوم حالا حالاها ASIC نمیاد و این یعنی حالا حالا ها قیمت اتریوم بالا هست و همچنان پرسود.

( دو تا لینک محاسبه گر درآمد اتریوم در صفحه اول وجود داره)

توی دنیای کریپتوکارنسی همیشه این اتفاقات هستند.ولی هیچوقت ضرر محض نداره برای ماینر، ماینر یا سودش کمه یا سودش زیاد، مابین اینهاست، ضرر نمیکنه مگر اینکه واقعا ندونه داره چیکار میکنه که اون بحثش جداست دوست من.

در مورد کارت گرافیک هم درست میفرمایید.

جناب، من بطور کامل با شما مخالف نیستم اینجور فکر نکنید که دشمنِ هم هستیم، بهیچوجه. شما نظری دارید که نظرتون محترمه.ولی اگر از من بپرسن که اتریوم جوابه یا نه؟ من میگم بر اساس نظر خودم فکر میکنم تا 4-5ماه آینده سود ده هست.حالا کم و زیادش به بازار ربط داره ولی سود ده هست.

اتریوم نشد، سکه های دیگر هم هستند. سکه های دیگه نشد، نهایتش قطعات رو دست دوم میفروشیم.

سلامت باشید جناب ممنون از نظرتون.:100_pray:

در 8 ساعت قبل، k4v3h گفته است :

دوستانی که با Claymore ماین میکنن  میشه لطفا توضیح بدند وقتی start در برنامه کلیک راست میکنم و وارد Edit میشیم بعد لینک استخریا Pool و آدرس کیف پول  یک لینک هم در انتهاش هستش که مانند زیر هستش

EthDcrMiner64.exe -epool us1.ethpool.org:3333 -ewal 0xD69af2A796A737A103F12d2f0BCC563a13900E6F -epsw x -dpool stratum+tcp://dcr.suprnova.cc:3252 -dwal Redhex.my -dpsw x

این لینک منظورم هستش stratum+tcp://dcr.suprnova.cc:3252 -dwal Redhex.my -dpsw x   الان این لینک چه کار خاصی انجام میده؟ چگونه میشه فهمید که فعال هستش یا نه ؟ ممنون 

اون قسمت آبی رنگ رو پاک کن،نمیخواد نگهش داری کاوه جان. اون قسمت آبی رنگ باعث میشه کارتت همزمان 2تا کار رو انجام بده که ممکنه قدرت ماینینگش کاهش پیدا کنه. اجازه بده فقط روی اتریوم ماینینگ انجام بده.

برای اینکار لطفا اینشکلیش کن:

EthDcrMiner64.exe -epool us1.ethpool.org:3333 -ewal 0xD69af2A796A737A103F12d2f0BCC563a13900E6F -epsw x

همین کافیه.خواستی فقط قفل بشه روی اتریوم، این رو بنویس:

EthDcrMiner64.exe -epool us1.ethpool.org:3333 -ewal 0xD69af2A796A737A103F12d2f0BCC563a13900E6F -epsw x -mode 1

نتیجه رو بهمون بگو.

اون مُد 1، قفلش میکنه روی اتریوم.

آقایون، مگاهَش رو همون جا بصورت آبی رنگ مینویسه برای مثال:

Clipboard_20170627.thumb.png.b1bf9c808e1749292f254a93d73c0f29.png

آخرین خط رو ببینید نوشته ETH یعنی اتریوم GPU0 یعنی اولین کارت گرافیک 21.948MH/S هم یعنی 21.9 میلیون هَش بر ثانیه قدرت ماینینگ شما هستش.

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

محسن جان کارهایی که گفتی انجام دادم فرکانس رو آوردم پایین و حافظه رو 20 تا و ولتاژ رو هم 20 تا بردم بالا (با برنامه فایر استورم خود زوتاک) همچنین اون ادیت هایی که در start گفتی انجام دادم خیلی تاثیری در  مگا هش نذاشت نتیجه اش شد عکس زیر

لینک pool درون برنامه claymore همونی هستش که شما زحمتشو رو کشیدن گذاشتین آیا لینک pool دیگه ای هم موجوده یا فرقی نمیکنه از جای دیگه بذاریم؟

mine claymore 1.JPG

mine 2.JPG

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، k4v3h گفته است :

محسن جان کارهایی که گفتی انجام دادم فرکانس رو آوردم پایین و حافظه رو 20 تا و ولتاژ رو هم 20 تا بردم بالا (با برنامه فایر استورم خود زوتاک) همچنین اون ادیت هایی که در start گفتی انجام دادم خیلی تاثیری در  مگا هش نذاشت نتیجه اش شد عکس زیر

لینک pool درون برنامه claymore همونی هستش که شما زحمتشو رو کشیدن گذاشتین آیا لینک pool دیگه ای هم موجوده یا فرقی نمیکنه از جای دیگه بذاریم؟

mine claymore 1.JPG

mine 2.JPG

اینطوری تنظیم کن نتیجه رو بگو:

Gpu clock -400mhz

Gpu Max Volt 0%

Gpu memClock +180

Gpu Power 90%

دکمه APPLY رو بزن.اگر ارور نداد، بعدش مموری رو ببر روی 200 و بقیه رو دست نزن، بعدش ببر 220 بعد ببر 240

اگر کلا نشد و ارور داد یا ویندوز رفت،رستارت کن اونجا Gpu Power رو بزار روی 100% ،بقیه تنظیمات قبل، و بعد مموری رو از +20 ببر APPLYکن بعدش +40 بعدش +60 و همینطور برو بالا جا به جا کن.هر مرحله هرکاری انجام میدی APPLY کن.

اگر کلا نشد، Gpu Clock رو بصورت معمولی بزار (0) ولی اگر تونستی Gpu Clock رو روی حدودای 1400 نگه دار (منظورم اینه 300مگاهرتز کلاک هسته رو کاهش بدی،خودش 1700 هست،شما منهای 300 کنی میشه 1400، تا 1200 هم خوبه واسه ماینینگ فکر کنم جواب بده) ببین دمارو چقدر میتونی بیاری پایین.

ولتاژ رو دست نزن، بالا نبرش بهیچوجه.

خبرشو بده، دما زیر 60 اومد اون موقع خوبه!

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه نمیشه کارت rx 470 یا rx 480 رو تو بازار یافت به نطرتون کدوم کارت از انودیا به صرفه تر هست؟

1070 خوبه؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amir_hb گفته است :

با توجه به اینکه نمیشه کارت rx 470 یا rx 480 رو تو بازار یافت به نطرتون کدوم کارت از انودیا به صرفه تر هست؟

1070 خوبه؟

شاید دست دوم RX گیر بیاد.اگر تونستی تلاشتو کن.

شاید هم دست دوم 1070 با قیمت خوب بتونی بخری

چرا میگم دست دوم چون قطعا بعدا این کارتها رو میفروشی و حیفه دست اول بخری، ضررش زیاده.

با 1070 توی فروم های خارجی که مطالعه کردم، میشه 30مگاهَش تا 32 مگاهَش بدست آورد،تقریبا میشه گفت بهترین کارت انویدیا در حال حاظر واسه ماینینگه، برخی مدلهای 1070 مث اینکه مموریشون خیلی عالی آورکلاک میشه،شخصا تست نکردم ولی اگر این شدنی باشه ، 32مگاهَش هم خوبه.6تا ازش حدود 190مگاهَش بوجود میارن،که برای هر سکه ای که باشه میشه باهاش درآمد داشت.

فقط باید حتما ریسک این کار هم بپذیرید، بایستی حتما آموزشی ها رو دنبال کنید و بخوبی باهاش آشنا باشید، برای کسیکه نمیدونه داره چیکار میکنه بهیچوجه پیشنهاد نمیدم.

تا 6ماه یا 1سال آینده، ماینینگ توی اوج هست و بعدش سقوط خواهیم داشت، الآن 3ماهش گذشته، 9ماه باقی مونده. این تحلیل منه که میتونه هم اشتباه باشه، شما بایستی حتما با کار بلد ماینینگ مشورت کنید اگر سرمایه اتون واستون مهمه.

این رو هم بگم مادربورد و کارتهای مخصوص ماینینگ به مرور وارد بازار میشن طی 6ماه آینده.هرچند اونموقع زمان عالی ای برای ورود به این کار نیست چون سود دهیش افت میکنه.هنوز هم سود خواهد داشت و ضرر نمیکنید، ولی افت میکنه.

موفق باشید آقا امیر.:100_pray:

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

اینطوری تنظیم کن نتیجه رو بگو:

Gpu clock -400mhz

Gpu Max Volt 0%

Gpu memClock +180

Gpu Power 90%

دکمه APPLY رو بزن.اگر ارور نداد، بعدش مموری رو ببر روی 200 و بقیه رو دست نزن، بعدش ببر 220 بعد ببر 240

اگر کلا نشد و ارور داد یا ویندوز رفت،رستارت کن اونجا Gpu Power رو بزار روی 100% ،بقیه تنظیمات قبل، و بعد مموری رو از +20 ببر APPLYکن بعدش +40 بعدش +60 و همینطور برو بالا جا به جا کن.هر مرحله هرکاری انجام میدی APPLY کن.

اگر کلا نشد، Gpu Clock رو بصورت معمولی بزار (0) ولی اگر تونستی Gpu Clock رو روی حدودای 1400 نگه دار (منظورم اینه 300مگاهرتز کلاک هسته رو کاهش بدی،خودش 1700 هست،شما منهای 300 کنی میشه 1400، تا 1200 هم خوبه واسه ماینینگ فکر کنم جواب بده) ببین دمارو چقدر میتونی بیاری پایین.

ولتاژ رو دست نزن، بالا نبرش بهیچوجه.

خبرشو بده، دما زیر 60 اومد اون موقع خوبه!

همین کارهایی که گفتین انجام دادم البته هیچ اروری نداد و تقریبا 1 تا 2 مگا هش اضافه شد (البته انتظار داشتم بیشتر از این اضافه بشه) دماش هم تقریبا بین 60 تا 65 بود البته مموری وقتی 240 تا اضافه کردم دماش به 65 رسید قبلا بیشتر زیر 60  بودش با این اوصاف بیشتر از 240 اورکلاک کردنش ضرر داره؟ در ضمن کارت من دیفالت 1800 فرکانسش بود که 400 تا کم  کردم  و روی 1400 تا 1500 الان کار میکنه 

در کل اونجوری که باید اضاقه میشد بهش نشده اگه pool از جای دیگری میشناسی آقا محسن بگین تا از اونجا تست کنم  ممنون میشم

mine 3.JPG

ویرایش شده توسط k4v3h
لینک به دیدگاه

موقع ماین کردن با برنامه Claymore اگه فیلم یا سریال تماشا کنیم مشکلی پیش نمیاد ؟

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، k4v3h گفته است :

همین کارهایی که گفتین انجام دادم البته هیچ اروری نداد و تقریبا 1 تا 2 مگا هش اضافه شد (البته انتظار داشتم بیشتر از این اضافه بشه) دماش هم تقریبا بین 60 تا 65 بود البته مموری وقتی 240 تا اضافه کردم دماش به 65 رسید قبلا بیشتر زیر 60  بودش با این اوصاف بیشتر از 240 اورکلاک کردنش ضرر داره؟ در ضمن کارت من دیفالت 1800 فرکانسش بود که 400 تا کم  کردم  و روی 1400 تا 1500 الان کار میکنه 

در کل اونجوری که باید اضاقه میشد بهش نشده اگه pool از جای دیگری میشناسی آقا محسن بگین تا از اونجا تست کنم  ممنون میشم

mine 3.JPG

این آدرس یک استخر دیگه ست

eth-eu1.nanopool.org:9999

فقط قبل از اینکه بری روی استخر دیگه اینکارو کن:

gpu clocl رو بزار منفی 500

power رو بزار روی 100درصد بمونه یا 95درص،اگر خودش سزخود حرکت کرد که دیگه ولش کن.

و حالا مموریت رو از همین 240 بیستا بیستاببر بالا، اول ببر 260 حتما apply کن پنج ثانیهصبر کن بعدش ببر روی 260 آپلای پنج ثانیه صبر کن بعد 280 آپلای پنج ثانیه صبر

اینکارو ادامه بده تا به 450 برسی.

هش ریتت رو اسکرین شات بگیر.

بعدش برو روی استخر دیگه چک کن ببین آیا فرق میکنه؟که البته بعید میبینم فرق کنه ولی خبرشو بده.

اگر یکوقت خاموش شد، بعد از چندثانیه روشنش کن و آورکلاک رو غیر فعال کن و بیا بگو که روی چه تنظیمی خاموش شد.

در 12 دقیقه قبل، k4v3h گفته است :

موقع ماین کردن با برنامه Claymore اگه فیلم یا سریال تماشا کنیم مشکلی پیش نمیاد ؟

نه اشکالی نداره فیلم دیدن بیشتر روی سی پی یو هست، دانلود و مرور اینترنت هم مشکلی نخواهی داشت.

خبرشو حتما بده کاوه جان.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

این آدرس یک استخر دیگه ست

eth-eu1.nanopool.org:9999

فقط قبل از اینکه بری روی استخر دیگه اینکارو کن:

gpu clocl رو بزار منفی 500

power رو بزار روی 100درصد بمونه یا 95درص،اگر خودش سزخود حرکت کرد که دیگه ولش کن.

و حالا مموریت رو از همین 240 بیستا بیستاببر بالا، اول ببر 260 حتما apply کن پنج ثانیهصبر کن بعدش ببر روی 260 آپلای پنج ثانیه صبر کن بعد 280 آپلای پنج ثانیه صبر

اینکارو ادامه بده تا به 450 برسی.

هش ریتت رو اسکرین شات بگیر.

بعدش برو روی استخر دیگه چک کن ببین آیا فرق میکنه؟که البته بعید میبینم فرق کنه ولی خبرشو بده.

اگر یکوقت خاموش شد، بعد از چندثانیه روشنش کن و آورکلاک رو غیر فعال کن و بیا بگو که روی چه تنظیمی خاموش شد.

نه اشکالی نداره فیلم دیدن بیشتر روی سی پی یو هست، دانلود و مرور اینترنت هم مشکلی نخواهی داشت.

خبرشو حتما بده اوه جان.

قبل از اینکه استخر عوض کنم مموری تا نزدیک 400 که رسوندم تغییری ایجاد نشد وقتی 400 رو رد کرد و به 450 رسید بنوعی خودش رو نشون داد فرکانس هم کمتر از -400 نمیشد با این تنظیمات  جدید تا نزدیک 30 مگا هش خودش رو رسوند با استخری هم که گفتین تست  میکنم اونم بهتون میگم چطوری بود فقط یک سوال  من عادت دارم با IDM دانلود کنم اجرا شدن همزمان هردو  یعنی دانلود منیجر با برنامه ماین  مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ 

mine 4.JPG

ویرایش شده توسط k4v3h
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، k4v3h گفته است :

قبل از اینکه استخر عوض کنم مموری تا نزدیک 400 که رسوندم تغییری ایجاد نشد وقتی 400 رو رد کرد و به 450 رسید بنوعی خودش رو نشون داد فرکانس هم کمتر از -400 نمیشد با این تنظیمات  جدید تا نزدیک 30 مگا هش خودش رو رسوند با استخری هم که گفتین تست  میکنم اونم بهتون میگم چطوری بود فقط یک سوال  من عادت دارم با IDM دانلود کنم اجرا شدن همزمان هردو  یعنی دانلود منیجر با برنامه ماین  مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ 

mine 4.JPG

نه،من هم دانلود میکنم مشکلی ندارم فقط ارتباط اینترنت قطع نباشه، واسه ماینینگ کافیه.

اگر خواستی  تست کن فرکانس gpu clock رو در حد 1600 تا 1700 بزار ببین روی ماینینگ خیلی تاثیر داره؟! اگر تاثیر بسزایی نداشت، بزارش روی کمترین چون هرچقدر فرکانس gpu clock بره بالاتر،دما بصورت تصاعدی افزایش پیدا میکنه.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

نه،من هم دانلود میکنم مشکلی ندارم فقط ارتباط اینترنت قطع نباشه، واسه ماینینگ کافیه.

اگر خواستی  تست کن فرکانس gpu clock رو در حد 1600 تا 1700 بزار ببین روی ماینینگ خیلی تاثیر داره؟! اگر تاثیر بسزایی نداشت، بزارش روی کمترین چون هرچقدر فرکانس gpu clock بره بالاتر،دما بصورت تصاعدی افزایش پیدا میکنه.

موفق باشی.

تاثیری نداشت فرکانس رو -200 ثابت گذاشتم بمونه 

دو تا سوال داشتم  کی این اتریوم هایی که ماین میشه داخل کیف پول واریز میشه؟ و اینکه الان اون سایتی که کیف پول رو ساختم رفتم ولی گزینه Login رو جایی ندیدم چطوری میشه وارد اکانت کیف پول شد ؟ منظورم سایت https://www.myetherwallet.com/ بود

ویرایش شده توسط k4v3h
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، k4v3h گفته است :

تاثیری نداشت فرکانس رو -200 ثابت گذاشتم بمونه 

دو تا سوال داشتم  کی این اتریوم هایی که ماین میشه داخل کیف پول واریز میشه؟ و اینکه الان اون سایتی که کیف پول رو ساختم رفتم ولی گزینه Login رو جایی ندیدم چطوری میشه وارد اکانت کیف پول شد ؟ منظورم سایت https://www.myetherwallet.com/ بود

بایستی از یک مقداری بگذره.توی تنظیمات وبسایت Ethermine.org (اگر استخرت همینه) ، نوشته که اگر به 1اتر رسید، انتقال بده.میتونی بزاریش اگر به 0.1اتر رسید، یا اگر به 0.05 اتر رسید انتقال بده.ولی یکم مالیات میره بالاتره. نیاز به ای پی و ایمیل داره تا کم و زیادش کنی.

در ویدیو که آموزش اکانت هست، ثانیه ی 50 توضیحش دادم که روی View wallet info میری.یه نگاه بندازی دستت میاد.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

بایستی از یک مقداری بگذره.توی تنظیمات وبسایت Ethermine.org (اگر استخرت همینه) ، نوشته که اگر به 1اتر رسید، انتقال بده.میتونی بزاریش اگر به 0.1اتر رسید، یا اگر به 0.05 اتر رسید انتقال بده.ولی یکم مالیات میره بالاتره. نیاز به ای پی و ایمیل داره تا کم و زیادش کنی.

در ویدیو که آموزش اکانت هست، ثانیه ی 50 توضیحش دادم که روی View wallet info میری.یه نگاه بندازی دستت میاد.

استخرم همونی که از اول کار میکردم هستش همین سایت Ethermine.org (اون استخر دوم که معرفی کردین جالب نبود و بالاتر از 26 یا 27 مگا هش نداد)  آدرسم رو در سایتش وارد کردم و نشون داد که در حال ماین کردن هستش  در قسمت Unpaid Balance  زیرش این رو نوشته 

0.00277 ETH

یعنی این مقدار ماینی  بوده که انجام دادم ؟

wallet هم متوجه شدم چطوری واردش بشم اون قسمت پایین سمت چپ داخل wallet که نوشته Sign Message or Verify Message دقیقا به چه منظوری هستش؟ میخواستم بدونم امنیت کیف پول تا چه حدی هستش چون تنطیمات امنیتی خاصی  رو داخل اکانتم ندیدم بازم اگه نکته ای هستش ممنون میشم راهنمایی کنین تا امنیتش رو ببریم بالاتر

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، k4v3h گفته است :

استخرم همونی که از اول کار میکردم هستش همین سایت Ethermine.org (اون استخر دوم که معرفی کردین جالب نبود و بالاتر از 26 یا 27 مگا هش نداد)  آدرسم رو در سایتش وارد کردم و نشون داد که در حال ماین کردن هستش  در قسمت Unpaid Balance  زیرش این رو نوشته 

0.00277 ETH

یعنی این مقدار ماینی  بوده که انجام دادم ؟

wallet هم متوجه شدم چطوری واردش بشم اون قسمت پایین سمت چپ داخل wallet که نوشته Sign Message or Verify Message دقیقا به چه منظوری هستش؟ میخواستم بدونم امنیت کیف پول تا چه حدی هستش چون تنطیمات امنیتی خاصی  رو داخل اکانتم ندیدم بازم اگه نکته ای هستش ممنون میشم راهنمایی کنین تا امنیتش رو ببریم بالاتر

بله همین مقدار ماینی بوده که انجام دادی، همین عدد رو میتونی در قیمت 1عدد اتریوم ضرب کنی، میشه درآمدت.

برخی مواقع مثلا یکی میخواد بگه این آدرس حساب منه، برای اینکه صد در صد مطمئن بشیم که آدرس حساب خودشه بایستی بهش بگیم signature یا امضای حسابت رو بده. امضای حساب میشه همین تیکه آخریه که کاملش میکنیم.

بخوبی متوجه این قسمت نشدم در موردش هم خوندم ولی مطمئن نیستم، میگه که برای اینکه با سند معرفی کنی که این اکانت مال چه شخصی هست از امضا (همین قسمتی که میگی) استفاده میکنیم که یه کدی هم آخرش میده که میشه ردیابی کرد که آیا این حساب مال ایشون هستش یا خیر.من همچین چیزی ازش متوجه شدم ولی دقیق نمیدونم.

اکانت چند امضایی هست، Ledger Nano S هست که بهش میگن Hardware wallet ،و چنتا چیز دیگه.ولی اینها برای کسانی هستند که واقعا درآمد خوبی دارند و امنیت اکانت هم به همون مقدار افزایش پیدا میکنه.

در این ارتباط صفحات قبل اگر اشتباه نکنم آقا پرهام یه توضیحی دادند.

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/24, 00:18:41، K1lleR گفته است :

مشكل نت نداره يه نامحدود ميگيري (ART 7)

ولي مسئله اينجاست ايا تضميني هست؟؟ و اينكه قيمتي كه بهت پرداخت ميكنن ثابته يا بالا پايين ميشه

اينطور كه نوشتيد اگه 13 تا 470 بزاري ماهي 2000 دلار در مياري كه انصافا اگه تضميني باشه خيلي خوبه

کدوم شرکت الان نامحدود به صرفه میده؟اصلا نامحدود واقعی هم داریم؟!ممنون میشم معرفی کنید

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

پنج صدم فکر کنم بشه پنجاه هزار تومان.

از اگزودوس استفاده کردید یا خودتون شبیه به ویدیو آموزشی رفتید اکانت ساختید؟ اون آدرس اکانتی که دارید مال نرم افزار اگزودوس هستش؟

در این باره سوال منم شبیه به شماست اگر دوستان اطلاع داشتن یا شما تست کردید و به نتیجه مثبتی رسیدید لطف بفرمایید حتما توضیح بدید.

اگر تونستیدبا پشتیبانی وبسایت هایی مثل https://pay.wmiran.com تماس بگیرید و درخواست همکاری کنید فکر میکنم راهنماییتون کنن.

سلام

ممنون از توجهتون

بله همین حدود میشه ، انشاالله تا آخر هفته میرم صرافی ببینم به چه صورت هست اگه نشد با این سایت کار میکنم ، خبرش رو هم اطلاع میدم

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Keykhosro Goorani گفته است :

کدوم شرکت الان نامحدود به صرفه میده؟اصلا نامحدود واقعی هم داریم؟!ممنون میشم معرفی کنید

نهایت روی اتر بدون Pool هایی که به شبکه شخصی انتقال داده نیاز دارند برای اتصل - مثل Nano Pool - مصرف اینترنت روزی 80 الی 100 مگابایت است. نیاز به هزینه گذاف نیست.

در 28 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام

ممنون از توجهتون

بله همین حدود میشه ، انشاالله تا آخر هفته میرم صرافی ببینم به چه صورت هست اگه نشد با این سایت کار میکنم ، خبرش رو هم اطلاع میدم

نیاز به صرافی نیست سایت هایی هستند که مقدار کم هم خرید دارند و به پس از تایید به حساب شما ریالی واریز می کنند. بنده خودم از سایت Linuper.com استفاده می کنم. سایر سایت ها محدودیت خرید 1 اتر و یا نهایت 0.5 را دارند ولی سایت عنوان شده 0.05 حداقل خریدش است 

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

نیاز به صرافی نیست سایت هایی هستند که مقدار کم هم خرید دارند و به پس از تایید به حساب شما ریالی واریز می کنند. بنده خودم از سایت Linuper.com استفاده می کنم. سایر سایت ها محدودیت خرید 1 اتر و یا نهایت 0.5 را دارند ولی سایت عنوان شده 0.05 حداقل خریدش است 

سلام

ممنون ، به چه صورت باید با سایت کار کنیم؟ مثلا من الان ثبت نام کردم کارت ملی و کارت بانکی هم عکسشو فرستادم حالا در زمان تبدیل باید از کیف پولمون send کنیم به حساب این سایت؟

فقط مشکلی که در حالت تبدیل اینترنتی هست مثلا همین سایت رو که چک کردم نه نماد اعتماد داره نه ادرس ، حتی شماره ی که گذاشته هم شماره ثابت نیست

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

ممنون ، به چه صورت باید با سایت کار کنیم؟ مثلا من الان ثبت نام کردم کارت ملی و کارت بانکی هم عکسشو فرستادم حالا در زمان تبدیل باید از کیف پولمون send کنیم به حساب این سایت؟

فقط مشکلی که در حالت تبدیل اینترنتی هست مثلا همین سایت رو که چک کردم نه نماد اعتماد داره نه ادرس ، حتی شماره ی که گذاشته هم شماره ثابت نیست

درود، 

احراز هویت می شوید و بعد می توانید تبادل ارز کنید. نیاز به نماد هم نیست . این سایت ها را نماد نمی دهند چون ارز دیجیتالی است. اگر نیاز به سایت دیگر دارید از Digiarz.com استفاده کنید که به تبع شاید قیمت ها پایین باشد. اگر از سایتی که بنده معرفی کردم استفاده کردید بسته به نوع ارز به شما شماره Wallet میدهد که از Wallet خودتون به همان آدرس ارسال می کنید و پس از تایید تبادل می کنند برای شما.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Keykhosro Goorani گفته است :

ART 7 که گفتم ماله شاتل عه

نمیدونم! من که نامحدود واقعی تو ایران ندیدم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Keykhosro Goorani گفته است :

سلام.

نیازی به اینترنت پرسرعت و یا اینترنت نامحدود نیست.فقط به اینترنت متصل باشید کافیست. من قبلا داشتم کل بلاک چِین رو دانلود میکردم نمیدونستم! برای همین تصور کردم کلا مصرفش بالاست.کل بلاک ها 10گیگابایت حجم داره که فقط برای ماینینگ SOLO کاربرد داره (اگر ویدیو دنیای پول های الکترونیکی رو دیده باشید، فقط برای شرکت هایی که با گیگا هَش سر و کار دارن بصرفه هست)

الآن یکم اطلاعاتم بیشتر شده برخی چیزها رو بتازگی متوجه شدم:D:$

من همزمان هم دانلود میکنم هم ماین به روش کلیمور، مشکلی ندارم.

پست اول آپدیت شد، هم نکات ماینینگ ادیت شدند و هم لینک های محاسبه گر قبلا اضافه شد. هر موقع هم ویدیو بیاد، لینکشو میزارم عزیزان.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...