رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 9 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

منظورت همون پوول (استخر) هست؟

اتفاقا خود Ethermine.org استخر اتریوم کلاسیک هم داره.اون بالای سایت روی pool بزن بعدش ETC انتخاب کن میاد به آدرس https://etc.ethermine.org  اکانت کیف پولیت هم مال اتریوم هست هم مال اتریوم کلاسیک.

بسیار ممنون از شما دوست گلم . انشاالله بشه یه روزی براتون جبران کنم 

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱ ساعت قبل، babak_11 گفته است :

بسیار ممنون از شما دوست گلم . انشاالله بشه یه روزی براتون جبران کنم 

قربونت برم بابک جان. ویدیو هامو دنبال کنی خودش یجور جبران ـه:D . عزیزی:100_pray:

در 1 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

من با rx480 تست کردم 24 مگ میده و اگه مموری از 2000 ببرم روی 2200 ، 27 مگ ، مشکل اینه در دو دقیقه رسید 84 درجه البته جالبه فن فقط 50 درصد از سرعتش رو داشت نمیدونم چرا بیشتر کار نمیکرد

مشکل اینه نه میتونم فرکانس هسته رو دست بزنم و نه سرعت فن رو ، با نرم افزار msi afterburner هم کار می کنم ، آخرین درایور (17.4.3) هم نصب کردم ، شما با چه درایوری کار میکنید؟

مدل کارت nitro+ oc هست ، سافایر

سلام.

فرکانس هسته چقدره؟ در حین ماینینگ اینکارو انجام بده:

فرکانس هسته یا Gpu Clock رو بزار روی 1100 مگاهرتز، قفلش کن. مقدار Power Limit هم بزار روی منفی 2 ، بعدش فرکانس حافظه یا همون Memory رو از 2000، آروم ببر روی 2020 بعدش Apply کن صبر کن. بعدش ببر 2040 آپلای کن صبر کن یه چند ثانیه. بعد ببر 2060، بعدش 2080 بعد 2100 همینجور بیستا بیستا برو بالا و دما رو چک کن و مقدار واتی که مصرف میکنه.اگر دما و مقدار وات از یک مقداری به بعد یهو زیاد شد، صبر کن،یک پله برگرد عقب.

مثلا اگر 2140 مقدار مصرف 70وات هستش، و 2160 مقدار مصرف 72وات هست، ولی 2180 مقدار مصرف شد 80 وات.دقیقا همینجا نقطه ی عطف هست.باید یک پله برگردی عقب و نقطه ی امن میشه 2160.

این ویدیوشو میسازم اگر متوجه منظورم نشدی توی ویدیو با تصویر قشنگ مشخص تره.خوب شد گفتی که حواسم به این موضوع باشه.

عزیزانی که GTX 1070 دارن از آورکلاکشون بگن

لینک به دیدگاه

درود بر شما من با کنسول ماینر گیت اتر کلاسیک ماین کردم توی ۳ روز تقریبا ۵ دلاری ارزشش شد و از طریق سایت bitifinex  تبدیلش کردم به بیت کوین و ی سایت ب نام فرهاد اکسچنج هست ک بیت کوین به ریال تبدیل میکنه منتها حد اقل ۰.۰۱ بیت کوین باید داشته باشی که تقریبا ۲۰ دلاری هست . و راستی من با rx 480 با تنظیمات زیر 24 مگاهش میگرفتم

core clock : 1050

mem clock : 2166

power : 95 w

temp : 57

fan speed : taghriban 52

خواستم بگم هنوز با کلیمور امتحان نکردم و راستی این ماینر گیت برای انتقال ۱ درصد مالیات میگیره کلیمور چطوریه؟ دوستان کسی میدونه توی استیم که توی والتش قسمت add funds که پرداخت با بیت کوین داره چجوریه؟ چون من رفتم ادرس و اینا میخواست دیگه نرفتم ببینم چطوریه اگه کسی اطلاعاتی داره در میون بزاره مرسی

لینک به دیدگاه

بچه ها من مقداری با سایت ماینرگیت ماین کردم بعد امروز خواستم منتقل کنم همش ارور 

Service is temporarily unavailable.

میده بعد سایتها رو چک کردم خیلی از ماینرا میگفتن سایتش کلاهبرداره من دارم میرم سمت سایتای ماینینگ دیگه ای شما هم قبلش چک کنید 
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

میده بعد سایتها رو چک کردم خیلی از ماینرا میگفتن سایتش کلاهبرداره من دارم میرم سمت سایتای ماینینگ دیگه ای شما هم قبلش چک کنید 

من نزدیک به ۰.۳ اتر کلاسیک از ماینرگیت ماین کردم و withdraw هم کردم مشکل نداشت ولی الان با کلیمور دارم ماین میکنم ببینم چی میشه

ویرایش شده توسط 2inp
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، 2inp گفته است :

درود بر شما من با کنسول ماینر گیت اتر کلاسیک ماین کردم توی ۳ روز تقریبا ۵ دلاری ارزشش شد و از طریق سایت bitifinex  تبدیلش کردم به بیت کوین و ی سایت ب نام فرهاد اکسچنج هست ک بیت کوین به ریال تبدیل میکنه منتها حد اقل ۰.۰۱ بیت کوین باید داشته باشی که تقریبا ۲۰ دلاری هست . و راستی من با rx 480 با تنظیمات زیر 24 مگاهش میگرفتم

ببخشید میشه توضیح بدید چطوری از Bitfinex تبدیل کردید به Bitcoin ؟ من اکانت در Bitfinexدارم و تا جایی که میدونم Bitfinex کیف پول حساب نمیشه یعنی شما آدرس بیت فینکس رو به ماینر گیت داده بودید؟ در داخل خود سایت بیت فینکس چطوری تبدیل کردید ؟ من الان کیف پول اتریوم دارم که محسن جان @TechBaMohsen زحمتش رو کشیده بود

در 3 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

200 تا از فرکانس کم کردم و 450 به مموری GPU اضافه کردم همونطوری که خودت راهنمایی کرده بودی البته یکی از دوستان میگفت تا 900 هم میشه مموری GPU رو اور کلاک کرده ولی من با همین 29  مگا هش  میگیرم با دمای زیر 60 درجه و سرعت فن 50 که معمولا ثابت هستش

ویرایش شده توسط k4v3h
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، 2inp گفته است :

من نزدیک به ۰.۳ اتر کلاسیک از ماینرگیت ماین کردم و withdraw هم کردم مشکل نداشت ولی الان با کلیمور دارم ماین میکنم ببینم چی میشه

لطفا نتیجه رو اینجا بذارید بقیه ببینند برا من کوین های بی ارزش ارسال میشه ولی زی کش میگه سرویس موجود نیست الانم تو چند فروم سر زدم بعضیا میگن سایتش خیانتکاره یا همون cheat بعضیا هم میگن کلاهبردار 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، k4v3h گفته است :

ببخشید میشه توضیح بدید چطوری از Bitfinex تبدیل کردید به Bitcoin ؟ من اکانت در Bitfinexدارم و تا جایی که میدونم Bitfinex کیف پول حساب نمیشه یعنی شما آدرس بیت فینکس رو به ماینر گیت داده بودید؟ در داخل خود سایت بیت فینکس چطوری تبدیل کردید ؟ من الان کیف پول اتریوم دارم که محسن جان @TechBaMohsen زحمتش رو کشیده بود

200 تا از فرکانس کم کردم و 450 به مموری GPU اضافه کردم همونطوری که خودت راهنمایی کرده بودی البته یکی از دوستان میگفت تا 900 هم میشه مموری GPU رو اور کلاک کرده ولی من با همین 29  مگا هش  میگیرم با دمای زیر 60 درجه و سرعت فن 50 که معمولا ثابت هستش

bitfinex  مگر ایرانو تحریم نکرده ؟ خیلیا میگن با ایران و صرافیش مشکل داره قبلش چک کن  چون من خودمم الان دنبال یک کیف پولم برای بایت کوین چیز خوبی پیدا نمیشه یا سایتاشون مورد اعتماد نیست 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، k4v3h گفته است :

بخشید میشه توضیح بدید چطوری از Bitfinex تبدیل کردید به Bitcoin ؟ من اکانت در Bitfinexدارم و تا جایی که میدونم Bitfinex کیف پول حساب نمیشه یعنی شما آدرس بیت فینکس رو به ماینر گیت داده بودید؟ در داخل خود سایت بیت فینکس چطوری تبدیل کردید ؟ من الان کیف پول اتریوم دارم که محسن جان @TechBaMohsen زحمتش رو کشیده بود

داخل ساخت bitfinex ی قسمت هست deposit اونجا روی ETC زدم ادرس والت اتریوم داد که ادرس رو بردم توی ماینرگیت زدم اتریوم هامو با ۱ درصد مالیات برد تو bitfinex بعد اونجا توی trade  اتر کلاسیک رو به بیت کوین تبدیل کردم منتها بعدش بیت کوین رو ارسال کردم به ی سایت دیگه برای استیم گیفت که متاسفانه بعد از اینکه واریز کردم متوجه شدم اون سایته برای ما ایرانیه جواب نمیده چون باید وریفای میکردم و برای وریفای پاسپورت میخواست ک ایرانو قبول نمیکردن

ولی bitfinex خیلی مالیات میگیره موقع ای بخوای کوین ارسال کنی به کس دیگه ای نزدیک ۲۰ درصد که فکر کنم بخاطر وریفای نشدن اکانت هست اگه اشتباه نکنم . چون اگه وریفای کنی بنظرم مالیاتش خیلی کم شه بازم زیاد اطلاعی ندارم در حد تست فقط سایتشو امتحان کردم

اینم عکس از واریزی به bitfinex

Sketch (1).png

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

قربونت برم بابک جان. ویدیو هامو دنبال کنی خودش یجور جبران ـه:D . عزیزی:100_pray:

سلام.

فرکانس هسته چقدره؟ در حین ماینینگ اینکارو انجام بده:

فرکانس هسته یا Gpu Clock رو بزار روی 1100 مگاهرتز، قفلش کن. مقدار Power Limit هم بزار روی منفی 2 ، بعدش فرکانس حافظه یا همون Memory رو از 2000، آروم ببر روی 2020 بعدش Apply کن صبر کن. بعدش ببر 2040 آپلای کن صبر کن یه چند ثانیه. بعد ببر 2060، بعدش 2080 بعد 2100 همینجور بیستا بیستا برو بالا و دما رو چک کن و مقدار واتی که مصرف میکنه.اگر دما و مقدار وات از یک مقداری به بعد یهو زیاد شد، صبر کن،یک پله برگرد عقب.

مثلا اگر 2140 مقدار مصرف 70وات هستش، و 2160 مقدار مصرف 72وات هست، ولی 2180 مقدار مصرف شد 80 وات.دقیقا همینجا نقطه ی عطف هست.باید یک پله برگردی عقب و نقطه ی امن میشه 2160.

این ویدیوشو میسازم اگر متوجه منظورم نشدی توی ویدیو با تصویر قشنگ مشخص تره.خوب شد گفتی که حواسم به این موضوع باشه.

سلام

ممنون

مشکل این بود که با msi afterburner هسته رو نمیتونستم افزایش بدم که با Sapphire TRIXX اینکار رو انجام دادم

فرکانس هسته حدود 1150 و مموری روی 2200 هست ، مموری تا بحال ندیدم تاثیر خاصی روی مصرف داشته باشه ، حدود 80 وات با این حالت مصرف داره و فک میکنم بهترین حالت باشه ، از 24 به 26 مگاهش افزایش داشته ، فقط تنها مشکلی که هست، دو تا rx480 هست وقتی اور میکنم فقط اولی 26 مگاهش میشه دومی همون 24 هست جالبه که اعمال هم میشه و داخل hardware monitor دیدم که فرکانس اعمال شده

هم در حالت فعال بودن کراس فایر و هم غیر فعال بودنش این مشکل هست

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، The13eauty گفته است :

خواستم بگم هنوز با کلیمور امتحان نکردم و راستی این ماینر گیت برای انتقال ۱ درصد مالیات میگیره کلیمور چطوریه؟ دوستان کسی میدونه توی استیم که توی والتش قسمت add funds که پرداخت با بیت کوین داره چجوریه؟ چون من رفتم ادرس و اینا میخواست دیگه نرفتم ببینم چطوریه اگه کسی اطلاعاتی داره در میون بزاره مرسی

کلیمور مالیات مستقیم نداره،بلکه هر 40تا پردازش که انجام بدی،1دونه واسه سازنده نرم افزار انجام میده، بعد 40تا تو، دوباره یدونه سازنده.داستانش اینه.

روی کلیمور هم از نهایت سخت افزارت بخوبی استفاده میشه و هم مثل ماینر گیت مالیات های مختلف نمیگیره.

در 7 ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

امن ـه خیالت تخت.تست شده. هر کوین یک سرور مخصوص به خودش رو داره، شاید کوین مورد نظرتون سرورش موقتاً داون باشه.

فکر میکنم سکه ی بایت کوین واقعا بی ارزش باشه، برای Solo خوبه، برای ماینر گیت و کلیمور ( در حالت POOL) اصلا خوب نیست.

دلیلش اینه که» در حالت Solo اگر یکدونه بلاک پیدا کنید، 5160 عدد کوین بهتون میده، ولی توی ماینرگیت هر 2دقیقه، یک عدد کوین میده واسه سی پی یو 6هسته ای رایزن من. دیگه خودتون حساب کنید چقدر کم ارزش تر میشه.

اون حالت Soloـش رو تست نکردم.

در 5 ساعت قبل، k4v3h گفته است :

از وبسایت Changelly استفاده کن و کوین ها براحتی قابل انتقال به غیر بوده و با نیم درصد مالیات!

»»» وارد سایت میشی ثبت نام میکنی. میزنی Exchange از فلان کوین به فولان کوین، بعدش ازت میخواد آدرس حسابت رو بنویسی، بعدش مراحل رو میری جلو و تمام.

آدرس خونه و ویزا و کارت شناسایی و مدارک و... هم نمیخواد تا جاییکه تستش کردم.

نکته: آیا میدونستی بهترین کارت گرافیک ماینینگ رو داری؟ قضیه ی Dag رو من نمیدونستم از دیشب در موردش مطالعه کردم، اگر بنچمارکی که من دیدم صحت داشته باشه، چه اشتباهیه که الآن کسی RX بخره با توجه به افزایش Dag هر چهار روز یکبار.

در 4 ساعت قبل، The13eauty گفته است :

داخل ساخت bitfinex ی قسمت هست deposit اونجا روی ETC زدم ادرس والت اتریوم داد که ادرس رو بردم توی ماینرگیت زدم اتریوم هامو با ۱ درصد مالیات برد تو bitfinex بعد اونجا توی trade  اتر کلاسیک رو به بیت کوین تبدیل کردم منتها بعدش بیت کوین رو ارسال کردم به ی سایت دیگه برای استیم گیفت که متاسفانه بعد از اینکه واریز کردم متوجه شدم اون سایته برای ما ایرانیه جواب نمیده چون باید وریفای میکردم و برای وریفای پاسپورت میخواست ک ایرانو قبول نمیکردن

ولی bitfinex خیلی مالیات میگیره موقع ای بخوای کوین ارسال کنی به کس دیگه ای نزدیک ۲۰ درصد که فکر کنم بخاطر وریفای نشدن اکانت هست اگه اشتباه نکنم . چون اگه وریفای کنی بنظرم مالیاتش خیلی کم شه بازم زیاد اطلاعی ندارم در حد تست فقط سایتشو امتحان کردم

اینم عکس از واریزی به bitfinex

Sketch (1).png

از Changelly استفاده کن ببین نتیجه مثبتی میگیری؟ بنظرم سایت خوبیه.بالا توضیحش دادم واسه دوستمون.

در 56 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام

ممنون

مشکل این بود که با msi afterburner هسته رو نمیتونستم افزایش بدم که با Sapphire TRIXX اینکار رو انجام دادم

فرکانس هسته حدود 1150 و مموری روی 2200 هست ، مموری تا بحال ندیدم تاثیر خاصی روی مصرف داشته باشه ، حدود 80 وات با این حالت مصرف داره و فک میکنم بهترین حالت باشه ، از 24 به 26 مگاهش افزایش داشته ، فقط تنها مشکلی که هست، دو تا rx480 هست وقتی اور میکنم فقط اولی 26 مگاهش میشه دومی همون 24 هست جالبه که اعمال هم میشه و داخل hardware monitor دیدم که فرکانس اعمال شده

هم در حالت فعال بودن کراس فایر و هم غیر فعال بودنش این مشکل هست

نسبت به اینکه بایوس رو مُد نکردی،خیلی خوبه. بنظرم فرکانس مموری رو بیار روی 2100 اگر میتونی، یکم 2200 زیاده، دما نمیره بالا ولی قسمت مموری فشار زیادی تحمل میکنه.حیفه چون یکی دوتا کارت داری نمیخوام ریسک کنی بخاطر نیم مگا هَش ارزشش رو نداره.

فرکانس هسته رو بزار روی 1050 ببین آیا خیلی زیاد وات کم میشه؟ آیا مگاهَش خیلی کم میشه؟ تاثیرش رو ببین اگر خوب بود بزار 1050 بمونه.

ببین با دوتا کارت 480 همه حدود 50مگاهَش میگیرن.شما هم هش ریت خوبی داری. شاید مشکل نرم افزاری هستش و اینها،ولی تقریبا نتیجه ای که گرفتی کاملا درسته.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، TechBaMohsen گفته است :

نسبت به اینکه بایوس رو مُد نکردی،خیلی خوبه. بنظرم فرکانس مموری رو بیار روی 2100 اگر میتونی، یکم 2200 زیاده، دما نمیره بالا ولی قسمت مموری فشار زیادی تحمل میکنه.حیفه چون یکی دوتا کارت داری نمیخوام ریسک کنی بخاطر نیم مگا هَش ارزشش رو نداره.

فرکانس هسته رو بزار روی 1050 ببین آیا خیلی زیاد وات کم میشه؟ آیا مگاهَش خیلی کم میشه؟ تاثیرش رو ببین اگر خوب بود بزار 1050 بمونه.

ببین با دوتا کارت 480 همه حدود 50مگاهَش میگیرن.شما هم هش ریت خوبی داری. شاید مشکل نرم افزاری هستش و اینها،ولی تقریبا نتیجه ای که گرفتی کاملا درسته.

ممنون از توجهتون

این مورد رو اضافه کنم مشکل msi after به دلیل قدیمی بودنش بود نسخه ی جدید رو نصب کردم و با همین دیگه می تونم کار کنم (خیلی بهتره تا سایر برنامه ها که فقط گرافیک دارن)

راسسش من هنوز مد بایوس رو نفهمیدم منظور چی هست؟ چون هر کاری که بخوایین که داخل ویندوز هم میشه انجام داد

اگه بزارم 1050 افت شدید میکنه ، برای مموری هم درست می فرمایید روی حالت دو کارت این فرکانس پایدار نیست (احتمالا یکی از کارتها ضعیفتره)

از هش ریت راضی هستم البته فک میکردم 27 بگیرم نه 24 و با اور به 30 برسم ، فقط همین مشکل هست که کارت دوم رو اور کنم با حالت دیفالت هیچ تفاوتی نمیکنه با اینکه اعمال هم میشه

اگر راه حلش رو خود هم پیدا کردم همینجا اعلام میکنم

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

ممنون از توجهتون

این مورد رو اضافه کنم مشکل msi after به دلیل قدیمی بودنش بود نسخه ی جدید رو نصب کردم و با همین دیگه می تونم کار کنم (خیلی بهتره تا سایر برنامه ها که فقط گرافیک دارن)

راسسش من هنوز مد بایوس رو نفهمیدم منظور چی هست؟ چون هر کاری که بخوایین که داخل ویندوز هم میشه انجام داد

اگه بزارم 1050 افت شدید میکنه ، برای مموری هم درست می فرمایید روی حالت دو کارت این فرکانس پایدار نیست (احتمالا یکی از کارتها ضعیفتره)

از هش ریت راضی هستم البته فک میکردم 27 بگیرم نه 24 و با اور به 30 برسم ، فقط همین مشکل هست که کارت دوم رو اور کنم با حالت دیفالت هیچ تفاوتی نمیکنه با اینکه اعمال هم میشه

اگر راه حلش رو خود هم پیدا کردم همینجا اعلام میکنم

قربانت.

منظور از مُد بایوس، روی خود بایوس گرافیک مینویسی که فرکانس اینقدر بیاد پایین،ولتاژ اینقدر بیاد پایین ولی ولتاژ مموری بره بالا بلفرض و فرکانس مموری تا نهایت بره بالا تا جاییکه صفحه سیاه نشه میبریش بالا. به این اصطلاحاً میگن مُد بایوس.

آهان پس افت شما روی 1050 هستش، چون برای 470 ـه من، تا 950 هم کاهش میدم هش ریت ثابت روی 22مگا هست، یه رابطه ی خاصی دارن تا یه حدی متوازنه و بعدش با کم شدن فرکانس بشدت کاهش پیدا میکنه.

البته اون مال قدیم بود که با RX میشد 30 مگاهَش گرفت، الآن سایز DAG File رو افزایش دادن و بشدت فشار زیادی به مموری وارد میکنه و تمام کارت هایی که باس پایینی دارن مث RX 470 و RX 480 ، دارن کم کم سقوط میکنن.

هر 4روز Dag فایل یکدونه رشد داره، که احتمالا تا 6ماه آینده، اگر به همین منوال پیش بره، حداقل 6مگاهَش کاهش در عملکرد گرافیک خواهیم داشت.

قضیه Dag فایل پیچیده است ولی همینو بدونید برای جلوگیری از ASIC و تقلب، بوجودش آوردن.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

نکته: آیا میدونستی بهترین کارت گرافیک ماینینگ رو داری؟ قضیه ی Dag رو من نمیدونستم از دیشب در موردش مطالعه کردم، اگر بنچمارکی که من دیدم صحت داشته باشه، چه اشتباهیه که الآن کسی RX بخره با توجه به افزایش Dag هر چهار روز یکبار.

منظورتون با من بود؟ چون یکی از دوستان که ماین انجام میده بهم میگفت از نظر اقتصادی به صرفه نیست وقتی RX 480  داره 25 مگ هش میگیره تو با 1070 نزدیک 30 تا بگیری در حالیکه از نظر قیمتی و برقی قیمتش تقریبا دو برابر مدلAMD هستش و برق مصرفی هم 100 واتی بیشتر از  مدل RX مصرف میکنه ولی در جوابش گفتم 1 عدد کاتر 1070 با توان مصرفی 250 وات هم حساب کنی در کل یک ماه هم روشن باشه فکر نمیکنم قیمت زیادی در فیش برق ایجاد کنه و اینکه با این همه توان مصرفی بالاتر باز هم کارت بخوبی خنک میمونه و به اون شکلی در AMD شاهدش هستیم با داغی بیش از حد در لود 100% مواجه نیستیم

ویرایش شده توسط k4v3h
لینک به دیدگاه

از وبسایت Changelly استفاده کن و کوین ها براحتی قابل انتقال به غیر بوده و با نیم درصد مالیات!

»»» وارد سایت میشی ثبت نام میکنی. میزنی Exchange از فلان کوین به فولان کوین، بعدش ازت میخواد آدرس حسابت رو بنویسی، بعدش مراحل رو میری جلو و تمام.

آدرس خونه و ویزا و کارت شناسایی و مدارک و... هم نمیخواد تا جاییکه تستش کردم.

الان این سایتی که گفتین از طریق همون کیف پول اتریموی که خودت گفتی میتونیم براحتی چنج انجام بدیم و به واحد دیگه اید انجام بدیم؟ من خواستم اون مقداری پول XMR که در  ماینر گیت انجام داده بودم به کیف پول اتریمومی انتقال بدم ولی ارور  زیر رو داد 

mine xmr.JPG

لینک به دیدگاه

فروش رایزر کامل 6 پینی + کابل ها فقط 63 تومان

ارسال به کل کشور با پست سفارشی

لینک به دیدگاه

منظورتون با من بود؟ چون یکی از دوستان که ماین انجام میده بهم میگفت از نظر اقتصادی به صرفه نیست وقتی RX 480  داره 25 مگ هش میگیره تو با 1070 نزدیک 30 تا بگیری در حالیکه از نظر قیمتی و برقی قیمتش تقریبا دو برابر مدلAMD هستش و برق مصرفی هم 100 واتی بیشتر از  مدل RX مصرف میکنه ولی در جوابش گفتم 1 عدد کاتر 1070 با توان مصرفی 250 وات هم حساب کنی در کل یک ماه هم روشن باشه فکر نمیکنم قیمت زیادی در فیش برق ایجاد کنه و اینکه با این همه توان مصرفی بالاتر باز هم کارت بخوبی خنک میمونه و به اون شکلی در AMD شاهدش هستیم با داغی بیش از حد در لود 100% مواجه نیستیم

بله.

نه اصلا بحث توان و اینها نیست، بحث پهنای باند عظیم مموری در 1070 هست که به مرور بخاطر افزایش حجم DAG File، باعث میشه RX 580 طی 6ماه آینده بصورت تئوری 10مگاهَش کاهش عملکرد داشته ولی GTX 1070 قدرتش ثابت میمونه. منظور اینه. یه بحث فوق تخصصی هستش که من بزور تونستم لا به لای یو تیوب و وبسایت ها و الگوریتم ETHASH پیداش کنم.بعید میبینم کسی درموردش اطلاع داشته باشه.

الان این سایتی که گفتین از طریق همون کیف پول اتریموی که خودت گفتی میتونیم براحتی چنج انجام بدیم و به واحد دیگه اید انجام بدیم؟ من خواستم اون مقداری پول XMR که در  ماینر گیت انجام داده بودم به کیف پول اتریمومی انتقال بدم ولی ارور  زیر رو داد 

mine xmr.JPG

اشتباه! کیف پول اتریوم، مخصوص اتریوم و اتریوم کلاسیک هست!

شما باید حتما کیف پول مخصوص Monero یا XMR رو بسازید حتماً!

در وبسایت https://mymonero.com هست، بزنید Create new account و پایین صفحه یک جمله بهتون میده که رمزتون هست حتما در جایی ذخیره اش کنید، توی همون کادر پایینی پیستش کنید.یک مقدار شبیه به کیف پولی اتریوم هستش.بعدش که ساختیدش اونوقت آدرس این کیف پولی،برای سکه مونرو کاربرد داره!

توی کیف پولیه اتریوم که نمیشه مونرو ریخت.توی کیف پولی بیت کوین هم نمیشه اتریوم قرار داد! اینها رو حتما دقت بفرمایید.

اگر میخواید اول اتریوم رو به بیت کوین تبدیل کنید بعد بفروشیدش، باید حتما کیف پولی بیت کوین بسازید که اون هم دردسر کوچیک خاص خودشو داره برای همین از صرافی های استفاده کنید که مستقیما واریز از اتریوم رو بپذیرن.

بعد از این مراحل میتونید از ماینر گیت به کیف پولی که ساختید انتقال بدید و بعدش از Changelly به بیت کوین یا سکه ی مورد نظرتون تبدیلش کنید هرچند نیاز هست که کیف پولی ـه اون سکه رو هم داشته باشید! مثلا میخوای به بیت کوین تبدیل کنی،خب کیف پول بیت کوین بساز آدرسشو هم بنویس تو قسمت مقصد.

در 2 ساعت قبل، shivau گفته است :

فروش رایزر کامل 6 پینی + کابل ها فقط 63 تومان

ارسال به کل کشور با پست سفارشی

میگن خبر رسید  یک معدنی پر از طلا هست، همه هجوم بردن طلا استخراج کنن، یکنفر با فروش بیل، میلیونر شد :D هوش اقتصادی که میگن همینه! فقط لطف بفرمایید یه تاپیک در قسمت بازارچه بزنید عکسش هم بزارید و اونجا تبلیغ کنید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

قربانت.

منظور از مُد بایوس، روی خود بایوس گرافیک مینویسی که فرکانس اینقدر بیاد پایین،ولتاژ اینقدر بیاد پایین ولی ولتاژ مموری بره بالا بلفرض و فرکانس مموری تا نهایت بره بالا تا جاییکه صفحه سیاه نشه میبریش بالا. به این اصطلاحاً میگن مُد بایوس.

آهان پس افت شما روی 1050 هستش، چون برای 470 ـه من، تا 950 هم کاهش میدم هش ریت ثابت روی 22مگا هست، یه رابطه ی خاصی دارن تا یه حدی متوازنه و بعدش با کم شدن فرکانس بشدت کاهش پیدا میکنه.

البته اون مال قدیم بود که با RX میشد 30 مگاهَش گرفت، الآن سایز DAG File رو افزایش دادن و بشدت فشار زیادی به مموری وارد میکنه و تمام کارت هایی که باس پایینی دارن مث RX 470 و RX 480 ، دارن کم کم سقوط میکنن.

هر 4روز Dag فایل یکدونه رشد داره، که احتمالا تا 6ماه آینده، اگر به همین منوال پیش بره، حداقل 6مگاهَش کاهش در عملکرد گرافیک خواهیم داشت.

قضیه Dag فایل پیچیده است ولی همینو بدونید برای جلوگیری از ASIC و تقلب، بوجودش آوردن.

سلام مجدد

در مورد بایوس درسته اما منظورم این بود همه ی اینکار ها رو میشه در ویندوز هم انجام داد و نمیشه گفت حتما باید بایوس رو مد کنیم تا کارایی بیشتری داشته باشیم

البته اگه  ولتاژ هسته رونتونیم در ویندوز کم کنیم هم ربطی به کارایی نداره و فقط برای مصرف هست ، زمانی که فرکانس رو کم می کنیم به همون نسبت ولتاژ هم کم میشه اما اینکه بیشتر کمش کنیم  در ویندوز مثل اینکه نمیشه (برای من در msi afterburner الان میشه کم کرد ولی چون ولتاژ گرافیک رو نشون نمیده من کم نکردم)  

کلا من با دو کارت مشکل دارم با دو کارت اگه فرکانس رو دست بزنم کارت دوم میشه فرکانسش میشه 300 و فقط 4 مگاهش میگیره

بله 1050 نمیشه گذاشت ، فک میکنم تا قبل از این مموری گلوگاه ایجاد می کنه اما اگه هسته رو بیشتر کم کنیم این هسته هست که گلوگاه ایجاد می کنه 

جالبه پس سایز dag ها هرچقد افزایش پیدا کنه سود اوری کمتر میشه مگر اینه اتریوم ارشش بیشتر شه

ویرایش:کم کردن ولتاژ رو در ویندوز انجام دادم مشکلی ندیدم

نقل قول

نه اصلا بحث توان و اینها نیست، بحث پهنای باند عظیم مموری در 1070 هست که به مرور بخاطر افزایش حجم DAG File، باعث میشه RX 580 طی 6ماه آینده بصورت تئوری 10مگاهَش کاهش عملکرد داشته ولی GTX 1070 قدرتش ثابت میمونه. منظور اینه. یه بحث فوق تخصصی هستش که من بزور تونستم لا به لای یو تیوب و وبسایت ها و الگوریتم ETHASH پیداش کنم.بعید میبینم کسی درموردش اطلاع داشته باشه.

فرکانس 1070هم مثل کارت من هست (مموری 8000) و فک می کنم اگه قرار بر این باشه بعدا بهتر عمل کنه نسبت به rx480 همین حالا هم باید بهتر عمل کنه

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام مجدد

در مورد بایوس درسته اما منظورم این بود همه ی اینکار ها رو میشه در ویندوز هم انجام داد و نمیشه گفت حتما باید بایوس رو مد کنیم تا کارایی بیشتری داشته باشیم

البته اگه  ولتاژ هسته رونتونیم در ویندوز کم کنیم هم ربطی به کارایی نداره و فقط برای مصرف هست ، زمانی که فرکانس رو کم می کنیم به همون نسبت ولتاژ هم کم میشه اما اینکه بیشتر کمش کنیم  در ویندوز مثل اینکه نمیشه (برای من در msi afterburner الان میشه کم کرد ولی چون ولتاژ گرافیک رو نشون نمیده من کم نکردم)

کلا من با دو کارت مشکل دارم با دو کارت اگه فرکانس رو دست بزنم کارت دوم میشه فرکانسش میشه 300 و فقط 4 مگاهش میگیره

بله 1050 نمیشه گذاشت ، فک میکنم تا قبل از این مموری گلوگاه ایجاد می کنه اما اگه هسته رو بیشتر کم کنیم این هسته هست که گلوگاه ایجاد می کنه 

جالبه پس سایز dag ها هرچقد افزایش پیدا کنه سود اوری کمتر میشه مگر اینه اتریوم ارشش بیشتر شه

فرکانس 1070هم مثل کارت من هست (مموری 8000) و فک می کنم اگه قرار بر این باشه بعدا بهتر عمل کنه نسبت به rx480 همین حالا هم باید بهتر عمل کنه

درسته

در مورد سقوط فرکانس به 300،شاید از پاور باشه! چون یکم عجیبه. شاید هم درایور هماهنگی نداره...

درمورد گلوگاه حرفت درسته، فقط توی 1070 وقتی Dag افزایش پیدا میکنه، افت مگاهَش نمیده،ولی عجیب توی RX هرچقدر Dag میره بالا دقیقا به همون میزان افت هش ریت پیش میاد.Dag هر چهار پنج روز یکبار بروز میشه، الآن دگ140 باید باشیم، فکرشو کن روی دگ200 کارت من ببین چی میشه»

Clipboard_20170630.thumb.jpg.8f890f9afe0fc512d92f441d1eece5ef.jpg

برای خودت تست کن ته فایل bat. بنویس منفی بنچمارک اسپیس 200 ، همونطور که من نوشتم. بعدش ببین چقدر هش ریت میگیری.

عزیزانی که GTX 1070 دارند هم تست کنند اطلاع بدن

لینک به دیدگاه

درسته

در مورد سقوط فرکانس به 300،شاید از پاور باشه! چون یکم عجیبه. شاید هم درایور هماهنگی نداره...

درمورد گلوگاه حرفت درسته، فقط توی 1070 وقتی Dag افزایش پیدا میکنه، افت مگاهَش نمیده،ولی عجیب توی RX هرچقدر Dag میره بالا دقیقا به همون میزان افت هش ریت پیش میاد.Dag هر چهار پنج روز یکبار بروز میشه، الآن دگ140 باید باشیم، فکرشو کن روی دگ200 کارت من ببین چی میشه»

برای خودت تست کن ته فایل bat. بنویس منفی بنچمارک اسپیس 200 ، همونطور که من نوشتم. بعدش ببین چقدر هش ریت میگیری.

از پاور مطمعنم ، مشکل اینه دو تا درایور هم امتحان کردم مگه اینکه باید نسخه ی خاصی نصب کرد...

ته فایل نوشتم اول دو سه تا خطا داد بعد 14.4 حدودا میگیره (قبلش 24.4 بود) ، البته از من مثل شما بالا ننوشته بنچمارک ، چند مگاهش رفت جلو بعد ریست میکنه cmd رو

روی 50 هم گذاشتم شد 24.7

یکی از دوستان 1070 داشتند اگه تست کنند خیلی خوب میشه

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

سلام  امکان داره نحوه ماین کردن کویین  LTC  رو هم بزارید 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

درسته

سلام 

من با 1070 تست زدم این شد

11.jpg

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، amin.choganbaz گفته است :

سلام 

من با 1070 تست زدم این شد

11.jpg

بله دقیقا همین رو میخواستم.

برای همینه که جایی دیدم که میگفت بهترین برای اینکار  GTX 1070 هست ولی دلیل اصلیش رو نمیدونستم.¬¬

این نشون میده که در Long Term (به مرور) قطعا داشتن 1070 بهتر از سری RX هست. از این بهتر هم هست به مرور متوجه میشیم کدوم کارت.B|

مرسی عزیز.:100_pray:

گناه دارن اوناییکه صدتا صدتا RX گرفتن :D شاید هم کلا ما اشتباه کنیم :8_laughing:

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

بله دقیقا همین رو میخواستم.

برای همینه که جایی دیدم که میگفت بهترین برای اینکار  GTX 1070 هست ولی دلیل اصلیش رو نمیدونستم.¬¬

این نشون میده که در Long Term (به مرور) قطعا داشتن 1070 بهتر از سری RX هست. از این بهتر هم هست به مرور متوجه میشیم کدوم کارت.B|

مرسی عزیز.:100_pray:

گناه دارن اوناییکه صدتا صدتا RX گرفتن :D شاید هم کلا ما اشتباه کنیم :8_laughing:

سلام 

من حدود 15 روز پیش تحقیق کرده بودم درباره اش  میزان دگ رو کارتای سری 10 به جز 1080 تاثیری نداره و کارت 1080 میگن به خاظر حافظه ddr5x  که کم میاره تو ماین  1050 هم مشکلاتی داره  و نتیجه این بود که 1060 و 1070 تو بالارفتن دگ تاثیری تو بازدهیشون نداره 

برعکس amd ها خصوصا rx بیشتر از r9 ها میزان دگ روشون تاثیر داره 

اینم بگم هنوز مونده تا ما به اون میزان دگ برسیم و دور نیست 

فقط من الان میخوام 1060 بخرم جای 480 که نظر خودم اینه آینده نگریه  شما چی فکر میکنید ؟ 1070 نمیتونم بگیرم :ph34r:

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

سلام 

من حدود 15 روز پیش تحقیق کرده بودم درباره اش  میزان دگ رو کارتای سری 10 به جز 1080 تاثیری نداره و کارت 1080 میگن به خاظر حافظه ddr5x  که کم میاره تو ماین  1050 هم مشکلاتی داره  و نتیجه این بود که 1060 و 1070 تو بالارفتن دگ تاثیری تو بازدهیشون نداره 

برعکس amd ها خصوصا rx بیشتر از r9 ها میزان دگ روشون تاثیر داره 

اینم بگم هنوز مونده تا ما به اون میزان دگ برسیم و دور نیست 

فقط من الان میخوام 1060 بخرم جای 480 که نظر خودم اینه آینده نگریه  شما چی فکر میکنید ؟ 1070 نمیتونم بگیرم :ph34r:

سلام.

کارت 1060 سری 3گیگابایت، تا چند ماه دیگه که حجم فایل دگ به بیش از 3گیگابایت میرسه، توی ماینینگ از کار می افته متاسفانه.

کارت 1060 سری 6گیگابایت هم تاثیر منفی خاصی نمیگیره، همون 19مگاهش که هست،باقی میمونه (بدون آور مموری)

پیشنهاد همون خرید 1070 یا دست دوم 1070 هستش. اگر قرار هست ماین کنید.

ماین تا 3-4ماه آینده قابل اطمینانه و تا اون موقع 480 هنوز بالای 20مگا هش هست، لذا الآن عوضش کنی زیاد بصرفه نیست.

بزار بازدهیشو یکم از دست بده،در کنارش قیمت 1070 هم افت داشته باشه،بعدا.الآن که کارت گرافیک در ایران کلا نیست! والا ! دو سری واردات لازمه که نیاز بازار رو پوشش بده،واردات قبلی هم که کلا ناقص بود، کارت های RX اینگار اصلا وارد نشدن همون جا توی هوا فروختنش مث اینکه :D 

البته من همیشه موافق واردات کارت گرافیک بیشتر هستم، اوایل که فروش بالاست قیمت رو ناعادلانه بالا میبرن،ولی وقتی حجم عظیمی از کارت گرافیک در بازار وجود داشته باشه،یهو بشدت قیمت شکسته میشه. مثل موبایل ها، الآن خرید موبایل در ایران بسیار بسیار بصرفه تر از خرید همون موبایل از کشور های همسایه هست.نمیدونم دقیقا دلیلش چیه ولی فروش خوب اسمارت فون، باعث شد قیمت های نجومی قبلا (که موبایل میومد 4میلیون بعد میشد 3میلیون ماه بعد میشد 2میلیون و 200 تومن نزدیک به قیمت واقعیت) دیگه شاهد نیستیم. حتی اپل هم یک هفته از عرضه اش نگذشته، به قیمت اصلیش میرسه.بخاطر حجم درخواست بالای کاربر ها این اتفاق رخ داد.

این نظر منه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...