رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 6 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

این BCN  شده معضلی  منم خیلی برا کیف پولش تحقیق کردم آخرسر نتیجه گرفتم که والت خودش از همه محبوب تر و مطمن تره شما چی فکر میکنید؟

https://bytecoin.org/downloads/

کاش بایت کوین بشه هرکدوم 10 دلار من دیگه با سوپرکامپیوتر میام فروم :D

اره میشد الان میلیونر بودیم:4_joy::D

فقط منم اینو تو گوگل دیدم ولی نمیدونم کدومشو  دان کنم :43_slight_frown: اون وسطیشو دان کردم که مال ماینینگش بود انگار :| نمیدونم :S

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، poriya78 گفته است :

اره میشد الان میلیونر بودیم:4_joy::D

فقط منم اینو تو گوگل دیدم ولی نمیدونم کدومشو  دان کنم :43_slight_frown: اون وسطیشو دان کردم که مال ماینینگش بود انگار :| نمیدونم :S

اینه دیگه نوشته والت 

اگه 64 بیته ویندوزت https://bytecoin.org/static/files/BytecoinWallet-1.1.7.win64.zip   اگه 32 بیته https://bytecoin.org/static/files/BytecoinWallet-1.1.7.win32.zip

مردمومن چقدر استخراج کردی که میلیونر میشدی راستشو بگو  :ph34r:

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

یه نکته اگه با سی پی یو هم ماین میکنی باز از خود ماینرگیت استفاده نکنی بهتره 

این کلایمور و کد BCN  بگیر به راحتی حداقل 10-15 درصد سرعت استخراجت بالاتر میره البته اینطوری که من خوندم  باز هم صبر کنید تا آقا محسن نظر بدن 

https://minergate.com/altminers/claymore-cpu

اوه به به :D ممنون باشه منتظر نظر اقا محسنم میمونیم  که راهنمایمون کنن:P

لینک به دیدگاه

اوه نه بابا  زیاد نیست :D  کلا حدود 600 تاس که اگه ده دلار بود دونه ای :| با دلار 3700 :P:4_joy:

لینک به دیدگاه

دوستان ومخصوصا استاراتر محترم اگه یه آموزش کلی در مورد استخراج هر کوینی که خواستیم بدید ممنون میشم. ینی الان آموزش استخراج اتریوم رو گذاشتید یکم کلی تر نگاه کنیم و اینکه چطوری باید یه کوین مورد نظر رو شروع به استخرج کنیم. ینی بهتره به نظرم مثلا دو سه تا مثال از استخراج کوین های مختلف بزنید تا برای افراد جا بیوفته .

منظورم اینه آموزش کلی باشه . اگه سوالات جزئی داشتیم بیام بپرسیم. ممنون

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

این BCN  شده معضلی  منم خیلی برا کیف پولش تحقیق کردم آخرسر نتیجه گرفتم که والت خودش از همه محبوب تر و مطمن تره شما چی فکر میکنید؟

https://bytecoin.org/downloads/

کاش بایت کوین بشه هرکدوم 10 دلار من دیگه با سوپرکامپیوتر میام فروم :D

درست میگی والت خودشم خوبه.

فقط بشه یک دلار،تمامه!

در 3 ساعت قبل، poriya78 گفته است :

سلام محسن جان واقعا ممنونم ازت

اره دفعه قبلیم یه راهنماییم کردی که دستت درد نکنه درست بود باید <و> بر میداشتم  تا برداشتم راه افتاد ممنون فقط من کارتم GTX 960  2G که باهاش نمیشه اتریوم استخراج کرد می خواهم یه مدت رو BCN کار کنم چون خیلی خوب استخراج میشه با ماینر گیت باCPU 6600K هم با GPU هر 4 ساعت120عدد  که بعد یه مدت تبدیل کنم و بفروشم  کارتمو عوض کنم اتریومو شروع کنم:|

واقعا بی کران از لطفت ممنونم  حتما ازت راهنمایی میگیرم :P:D

سلام و متشکرم عزیز.

بنظرم ده هزارتا استخراج کن نگه دار، برو روی سکه ی دیگه که بازم کم ارزشه هزارتا استخراج کن نگه دار، و همینجوری سرمایه گذاری کن هرکدوم کشیدن بالا، شما چنجش کن به بیتکوین یا اتریوم بعدش بفروش. اینجوری ممکنه یه سال دیگه یه سکه بکشه بالا و شما پیروز میشید!

اتریوم همینطورسخت تر میشه برای شش ماه آینده نمیشه رووش حساب کرد متاسفانه.

اینهم میشه که فقط اتریوم استخراج کنی چون بهینه است،بعدش تبدیلش کنی به سکه های بی ارزش ولی با مقدار بالا.نگه داری برای روز مبادا.

در 3 ساعت قبل، poriya78 گفته است :

اوه به به :D ممنون باشه منتظر نظر اقا محسنم میمونیم  که راهنمایمون کنن:P

با کلیمور میشه بصورت بهینه تر استخراج کرد. ولی بهترین استخر برای بایت کوین رو خودِ ماینرگیت داره.

پس بجای آدرس کیف پولی در نرم افزار کلیمور، فقط آدرس ایمیلی که در ماینرگیت ثبت نام کردی رو قرار بده و سرور رو هم به این تغییر بده که مخصوص بایتکوین هست و مال ماینرگیت هست:

stratum+tcp://bcn.pool.minergate.com:45550

در ۱ ساعت قبل، saeed110 گفته است :

دوستان ومخصوصا استاراتر محترم اگه یه آموزش کلی در مورد استخراج هر کوینی که خواستیم بدید ممنون میشم. ینی الان آموزش استخراج اتریوم رو گذاشتید یکم کلی تر نگاه کنیم و اینکه چطوری باید یه کوین مورد نظر رو شروع به استخرج کنیم. ینی بهتره به نظرم مثلا دو سه تا مثال از استخراج کوین های مختلف بزنید تا برای افراد جا بیوفته .

منظورم اینه آموزش کلی باشه . اگه سوالات جزئی داشتیم بیام بپرسیم. ممنون

سلام سعید جان.

والا در دست احداث بود اتفاقاً، ولی کنسل کردم. والا حقیقتش بدجور منصرفم کردن از ادامه آموزش ماینینگ. چندبار چندجا چندنفر بارها و بارها بهم گفتن، و باز هم میگن،و هر روز میگن!! که چی؟ که چرا مردم رو ترغیب میکنی به ماینینگ، اینها میرن گرافیک میخرن ضرر میکنن شما گناهشو میبری.

این شد که دیگه هیچ...

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

فقط بشه یک دلار،تمامه!

سلام و متشکرم عزیز.

بنظرم ده هزارتا استخراج کن نگه دار، برو روی سکه ی دیگه که بازم کم ارزشه هزارتا استخراج کن نگه دار، و همینجوری سرمایه گذاری کن هرکدوم کشیدن بالا، شما چنجش کن به بیتکوین یا اتریوم بعدش بفروش. اینجوری ممکنه یه سال دیگه یه سکه بکشه بالا و شما پیروز میشید!

اینهم میشه که فقط اتریوم استخراج کنی چون بهینه است،بعدش تبدیلش کنی به سکه های بی ارزش ولی با مقدار بالا.نگه داری برای روز مبادا.

با کلیمور میشه بصورت بهینه تر استخراج کرد. ولی بهترین استخر برای بایت کوین رو خودِ ماینرگیت داره.

پس بجای آدرس کیف پولی در نرم افزار کلیمور، فقط آدرس ایمیلی که در ماینرگیت ثبت نام کردی رو قرار بده و سرور رو هم به این تغییر بده که مخصوص بایتکوین هست و مال ماینرگیت هست:

سلام سعید جان.

والا در دست احداث بود اتفاقاً، ولی کنسل کردم. والا حقیقتش بدجور منصرفم کردن از ادامه آموزش ماینینگ. چندبار چندجا چندنفر بارها و بارها بهم گفتن، و باز هم میگن،و هر روز میگن!! که چی؟ که چرا مردم رو ترغیب میکنی به ماینینگ، اینها میرن گرافیک میخرن ضرر میکنن شما گناهشو میبری.

این شد که دیگه هیچ...

عزیز جان مردم عقل دارن و تصمیم می گیرن . اگه فکر می کنن که مثلا ماینیگ خوب نیست پس انجام نمی دن . یا فکر کردن خوبه انجام میدن . شما صرفا مسئول اعمال خودتون هست و تا زمانی که قوانین این فروم رو زیر پا نذاشتید حق دارید کاری که فکر کی کنید درسته رو انجام بدید. اگه فکر می کنید این کلیپا کار درستیه انجام بده اگه فکر می کنید درست نیست انجام ندید اما سر فشار از چیزی که فکر می کنید درسته عقب نرید . راستش می خواستم اگه امکانش هست کانال تلگرام بزنید اونجا هم شما رو دنبال کنم . هم دانش خوبی دارید هم اخلاق خوبی که خوب عالیه .

لینک به دیدگاه

سلام

1-چطور میشه اتریوم رو به اتریوم کلاسیک و بایت کوین چنج کرد؟ حتما باید برای هر کدوم یک کیف پول داشته باشیم؟

2-به نظرتون این دو برای سرمایه گذاری خوب هستند؟ دگ دارند؟

3-برای اتریوم کلاسیک چه کیف پولی و چه نرم افزاری رو پیشنهاد میدید؟

4-کابل های رایزر مورد اعتماد هستند؟ (pci-e 16 باید 75 وات برق بده به گرافیک حالا فرض کنید جای 16 فقط از 1 لاین این برق گرفته شه مطمعنن مین بورد عمری نخواهد کرد ) البته کابل های رایزر برق ورودی دارند اما  ورودی به طور مثال، مولکس هست ما هم میریم یک کابلی که 3 تا مولکس داره می زنیم به 3 تا رایزر ، اینجا سوال میشه آیا اون کابل می تونه 225 وات برق رو تامین کنه ، نکنه به دلیل افت ولتاژ برق رو بخواد از مین بورد بگیره

ممنون

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

فقط بشه یک دلار،تمامه!

سلام و متشکرم عزیز.

سلام سعید جان.

این شد که دیگه هیچ...

داداش شما دیگه چرا ؟  تو آموزش به دیگران هیچوقت شک نداشته باش تا همینجا بسیار خوب بوده بعد اینم مطمنم بهتر از این پیش میره

مرسی که هستی

در 1 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

1-چطور میشه اتریوم رو به اتریوم کلاسیک و بایت کوین چنج کرد؟ حتما باید برای هر کدوم یک کیف پول داشته باشیم؟

4-کابل های رایزر مورد اعتماد هستند؟ (pci-e 16 باید 75 وات برق بده به گرافیک حالا فرض کنید جای 16 فقط از 1 لاین این برق گرفته شه مطمعنن مین بورد عمری نخواهد کرد ) البته کابل های رایزر برق ورودی دارند اما  ورودی به طور مثال، مولکس هست ما هم میریم یک کابلی که 3 تا مولکس داره می زنیم به 3 تا رایزر ، اینجا سوال میشه آیا اون کابل می تونه 225 وات برق رو تامین کنه ، نکنه به دلیل افت ولتاژ برق رو بخواد از مین بورد بگیره

ممنون

سه سوال اولی رو متخصصین جواب بدن بهتره 

سوال 4 کابل رایزر که برقو رد نمیکنه فقط یک 4 پین یا یدونه مولکس میخوره برای برق خودش که اطلاعات گرافیکو منتقل کنه به مادربوردت و پاورت گرافیکو تغذیه میکنه 

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، k4v3h گفته است :

تا جایی که میدونم 1070 مموری هاشون  8000 مگاهرتز سرعت دارند و در بعضی مدل ها 100 یا 200  بیشتر میشه  این مدل شما 8008 مگاهرتز داره  که طبق گفته شما 9500 کردید یعنی نزدیک 1500+ مگاهرتز اور کلاک کردید و بهش اضافه شده ؟ این چیزی که گذاشتین همین گفته من رو تایید میکنه اگه آره بدون مشکل استیب کار میکنه سیستم؟ دما کارتتون کمی بالا نشون میده 83 درجه برای 1070 کمی زیاد نیست؟ چند مدته اینطوری باهاش کار میکنین ؟

سلام 

دما که 83 درجه نیست تنظیم کردم از 83  به بالا کار نکنه. کلا با این تنضیمات دما همیشه رو 67 هست

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال داشتم این که از کیف بول اتریوم میشه برای اتریوم کلاسیک هم استفاده کرد؟

اگه نهممنون میشم یکی معرفی کنین :D

ویرایش شده توسط poriya78
لینک به دیدگاه

عزیزان لطف کنن برای اینکه استارتر هم احساس تنهایی نکنن. هر سکه ای که استخراج می کنن رو از اول تا آخر روش استخراجش رو با عکس و اسکرین شات توضیح بدن . اینطوری این تایپیک غنی تر میشه . ممنون . مثلا برای شروع روش استخراج BCN توضیح بدید. 

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

دوستان کسی میدونه چرا Claymore  وصل نیمشه ؟!

همش ارور اتصال میده برا من 

کس دیگه ای هم این مشکل رو داشته و تونسته حلش کنه ؟

Capture_2017_07_03_11_45_59_59.jpg

لینک به دیدگاه

سلام 

فکر میکنم دلیلش کارت شما باشه که 2 گیگ هست .

اگه اشتباه نکنم الان برای اتر بیشتر از 2 گیگ میخواد و تا چند وقت دیگه 3 و 4 هم کم میارن .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

چون کارت تون 2 گیگ هست وبرای اتریوم باید بالای 2 باشه تا چند وقت دیگم بیشتر هم میشه

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/10, 16:02:00، TechBaMohsen گفته است :

سلام سعید جان.

این شد که دیگه هیچ...

دوست گلم این چه حرفیه . به شخصه بسیار ممنونم از راهنمایی ها و این که دانشتون رو بدون هیچ منتی در اختیار دوستان قرار میدید . تو این چند سال کی اومد سر این موضوع کوچکترین راهنمایی ای بکنه ؟ هیچ کس و طبیعی هست که یه سری این وسط بخوان حرکتی انجام بدن پس شما کاری که داری میکنی بسیار ارزشمند هست و مطمئن باشید من و بقیه دوستان این تاپیک این موضوع رو به درستی میفهمیم  پس خواهشا به خاطر یه سری حرف نه ناراحت بشید و نه دلسرد چون من به شخصه تلاش میکنم که خوبیهاتونو یه جوری جبران کنم 

لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان من ی کیف پول myetherwallet.com ساختم و حدودا یک روز کامل ماین کردم ولی هیچ خبری نیست و هیچی تو حساب نیست کجا باید چکش کنم 

لینک به دیدگاه

آموزش استخراج اتریوم کلاسیک بوسیله Claymore و توضیحات بیشتر

08_46.45_04072017.thumb.jpg.ad5ff578c8513fc75930e48025332794.jpg

http://www.aparat.com/v/mMjQb

http://www.aparat.com/v/mMjQb
در در 1396/04/11, 16:03:26، abc.abc گفته است :

سلام

ممنون

سلام.

1) با وبسایت Changelly میشه اینکارو کرد. بله باید به ازای هر کوین (سکه) یک عدد حساب داشته باشید.استثنائاً سکه های اتریوم و اتریوم کلاسیک، با یدونه حساب هم کار میکنه.ولی بقیه ی سکه ها،باید حساب جداگانه داشته باشی.

2)هرچیزیکه دگ داشته باشه احتمالا برای سرمایه گذاری خوب هست، الآن به این نتیجه رسیدم که بنظر میاد بایت کوین ارزش نداره، مگر برای کوتاه مدت.در دراز مدت ارزش نداره و اشتباهه رووش سرمایه گذاری کنید. ولی اتریوم کلاسیک چرا، احتمال داره رشد کنه در کنار رشد و سقوط اتریوم اصلی، اتریوم کلاسیک میتونه رشد کمی داشته باشه.

3) همون کیف پولی اتریوم، همون نرم افزار کلیمور ورژن 9.5

4) کابل رایزر داریم تا رایزر، و مشکل برق رو هیچ کدوم از دوستان تا الآن گزارش نکردند. ولی خب بایستی تست بشه. نه اگر افت ولتاژ داشته باشه که مین بورد رو نمیتونه مجبور به گرفتن برق کنه،یا خاموش میشه و کار نمیکنه یا کار میکنه به همین سادگی.

در در 1396/04/12, 02:20:55، poriya78 گفته است :

دوستان یه سوال داشتم این که از کیف بول اتریوم میشه برای اتریوم کلاسیک هم استفاده کرد؟

اگه نهممنون میشم یکی معرفی کنین :D

بله میشه.

در 16 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

از سرور Eu1 استفاده کن. سرور ها رو توی ویدیو آموزش کلیمور، توضیح دادم.

در 3 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

دوستان من ی کیف پول myetherwallet.com ساختم و حدودا یک روز کامل ماین کردم ولی هیچ خبری نیست و هیچی تو حساب نیست کجا باید چکش کنم 

توی ویدیو کلیمور آخراش توضیح دادم که بایستی بگذارید به یه مقداری برسه بعدا در کیف پولی اصلیتون وارد میشه. برای همینه اتریوم خیلی دیر استخراج میشه و خیلی دیر به کیف پولی میرسه، واسه همین اتریوم کلاسیک برای سخت افزار های ضعیف کاربردی تره.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام.

1) با وبسایت Changelly میشه اینکارو کرد. بله باید به ازای هر کوین (سکه) یک عدد حساب داشته باشید.استثنائاً سکه های اتریوم و اتریوم کلاسیک، با یدونه حساب هم کار میکنه.ولی بقیه ی سکه ها،باید حساب جداگانه داشته باشی.

2)هرچیزیکه دگ داشته باشه احتمالا برای سرمایه گذاری خوب هست، الآن به این نتیجه رسیدم که بنظر میاد بایت کوین ارزش نداره، مگر برای کوتاه مدت.در دراز مدت ارزش نداره و اشتباهه رووش سرمایه گذاری کنید. ولی اتریوم کلاسیک چرا، احتمال داره رشد کنه در کنار رشد و سقوط اتریوم اصلی، اتریوم کلاسیک میتونه رشد کمی داشته باشه.

3) همون کیف پولی اتریوم، همون نرم افزار کلیمور ورژن 9.5

4) کابل رایزر داریم تا رایزر، و مشکل برق رو هیچ کدوم از دوستان تا الآن گزارش نکردند. ولی خب بایستی تست بشه. نه اگر افت ولتاژ داشته باشه که مین بورد رو نمیتونه مجبور به گرفتن برق کنه،یا خاموش میشه و کار نمیکنه یا کار میکنه به همین سادگی.

سلام مجدد

ممنون

1-داخل همین سایت میشه حساب داشت یا فقط باید ادرس کیف پولمون رو بدیم تا اونجا واریز شه؟

3-من  Exodus استفاده می کنم ، این هم میشه؟ چون اسمی از اتر کلاسیک داخلش نیست ، اتر کلاسیک هم همونطور که گفتید تست کردم هش ریت مثل اتر معمولی هست به نظرم 1 اتر به دست اوردن هم همونقد زمان میبره اما در اتر معمولی 280 دلار اما در کلاسیک فقط 18 دلار میشه که اگه حدسم درسته پس کلا سود دهی نداره مگر اینه سرمایه گذاری باشه

4-داخل تاپیک پیشنهاد سیستم هم دیدم یکی از دوستان مطرح کرده این سوال رو ، pci e 16 باید 75 وات برق دهی کنه اگه کابل مولکس افت ولتاژ داشته باشه یا به هر دلیلی رایزر برق رو نمیاد از مین بورد بگیره؟ چون اینطوری خیلی زود مین بورد اسیب میبینه ، زمانی که rx480 هم اومده بود یادتون باشه این بحث شد که گرافیک بیش از  75 وات از pci-e 16 برق میگیره (مدل رفرنس) ، کلا الان نسخه های جدید رایزر گیر میاد؟ 006c و 007s ؟

در در 1396/04/11, 17:48:36، mnbv172 گفته است :
در در 1396/04/11, 17:48:36، mnbv172 گفته است :

سوال 4 کابل رایزر که برقو رد نمیکنه فقط یک 4 پین یا یدونه مولکس میخوره برای برق خودش که اطلاعات گرافیکو منتقل کنه به مادربوردت و پاورت گرافیکو تغذیه میکنه 

اگه به این صورت باشه عالیه (حداقل ایجاد مشکل برای مین بورد در حد 0 درصد) ، پس یعنی به هر دلیلی اگر برق مولکس قطع باشه یا ... گرافیک هم قطع خواهد شد و تمامی برق pci-e 16 از مولکس تامین شه و هیچ حالت موازی یا ...  بین مولکس و pci-e 1 وجود نداره (به سادگی هم میشه اینو تست کرد با قطع کردن برق رایزر)

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

تا رایزر موجود بشه من دو تا از کارتا رو انداختم روی برد تست کنم.

برای من سرور با پورت 4444 مشکل داشت.

نظرتون چی هست ؟ :

min1.thumb.jpg.a9052666425d4605e9b21492ef5f1c7c.jpg

حساب رو هم چک کردم هنوز هیچی واریز نشده ولی خوب 10 ساهت بیشتر روشن نیست...

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، zilo گفته است :

تا رایزر موجود بشه من دو تا از کارتا رو انداختم روی برد تست کنم.

برای من سرور با پورت 4444 مشکل داشت.

نظرتون چی هست ؟ :

min1.thumb.jpg.a9052666425d4605e9b21492ef5f1c7c.jpg

حساب رو هم چک کردم هنوز هیچی واریز نشده ولی خوب 10 ساهت بیشتر روشن نیست...

با این هش ریت فک کنم 4 روز زمان ببره که به 0.05 اتر برسه و واریز شه ، البته داخل اترماین باید تنطیم کنید که به 0.05 رسید واریز کنه 

کارتتون چی هست؟

رایزر رو هیچ جا گیر نمیاد یا منتظر هستید لیون موجود کنه؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، abc.abc گفته است :

با این هش ریت فک کنم 4 روز زمان ببره که به 0.05 اتر برسه و واریز شه ، البته داخل اترماین باید تنطیم کنید که به 0.05 رسید واریز کنه 

کارتتون چی هست؟

رایزر رو هیچ جا گیر نمیاد یا منتظر هستید لیون موجود کنه؟

8 تا کارت 460 گرفتم ولی جا ندارم روی برد باید PCIe 1x رایزر داشته باشم. بیشتر یک 470 هش میده درسته؟ تقریبا 24 مگا هش میده.دوتاش.

منتظرم دیجیک موجود کنه یا بهتر لیون کامپیوتر. دیدم موجود نمیشه این هفته خودم از چین سفارش میدم.

در مورد واریزیو منظورم مانیتورینگ هست. از کجا چک کنم چقدر ماین شده این چند ساعت؟ میشه اصلا؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، zilo گفته است :

8 تا کارت 460 گرفتم ولی جا ندارم روی برد باید PCIe 1x رایزر داشته باشم. بیشتر یک 470 هش میده درسته؟ تقریبا 24 مگا هش میده.دوتاش.

منتظرم دیجیک موجود کنه یا بهتر لیون کامپیوتر. دیدم موجود نمیشه این هفته خودم از چین سفارش میدم.

در مورد واریزیو منظورم مانیتورینگ هست. از کجا چک کنم چقدر ماین شده این چند ساعت؟ میشه اصلا؟

بله اینطور که معموله از یک 470 کمی بیشتر میگیرید

اگه زود برسه و همچنین قیمت خوب که خب مطمعنن بهتره

فقط داخل همون اترماین می تونید چک کنید چند درصد اتر دارید ، و زمانی تنظیم کنید برای 0.05 ، هر زمان به 0.05 برسه خودکار واریز میشه 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

بله اینطور که معموله از یک 470 کمی بیشتر میگیرید

اگه زود برسه و همچنین قیمت خوب که خب مطمعنن بهتره

فقط داخل همون اترماین می تونید چک کنید چند درصد اتر دارید ، و زمانی تنظیم کنید برای 0.05 ، هر زمان به 0.05 برسه خودکار واریز میشه 

تشکر. باید ثبت نام کنم جایی ؟ تا تغییرش بدم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...