رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 49 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

با سلام  دوست من به این کار میگن  سرمایه گذاری  و در سرمایه گذاری همیشه ریسک وجود داره چون اگه ریسکی وجود نداشته باشه سرمایه گذاری هم وجود نداره 

>>>>>البته این نظر بنده هست<<<<<<

بله در سرمایه گذاری ریسک و زیان وجود داره ولی میشه با گردآوری اطلاعات درست به طور مثال از طریق مشورت و همفکری با افراد باتجربه تر تا حدی سود و زیان رو پیش بینی کرد و سوال منم تنها جنبه مشورت کردن داشت.

تو این مدت کوتاه که در مورد ارزهای دیجیتال تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که سودش برای کسانی هست که از پشت پرده اطلاع دارند و یا حتی دستی در پشت پرده دارند و با بالا و پایین کردن قیمت ها به سودهای میلیاردها دلاری تو مدت کوتاهی می رسند. اما ماینرها اگر خیلی هم هنر بکنند بتوانند پول قطعات خریداری شده و برق مصرفی رو در بیارند. این نظر من به عنوان یه تازه کاره خوشحال می شم نظر شما رو هم بدونم.

ویرایش شده توسط Nima63
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 8 دقیقه قبل، Nima63 گفته است :

بله در سرمایه گذاری ریسک و زیان وجود داره ولی میشه با گردآوری اطلاعات درست به طور مثال از طریق مشورت و همفکری با افراد باتجربه تر تا حدی ریسک و زیان رو پیش بینی کرد و سوال منم تنها جنبه مشورت کردن داشت.

تو این مدت کوتاه که در مورد ارزهای دیجیتال تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که سودش برای کسانی هست که از پشت پرده اطلاع دارند و یا حتی دستی در پشت پرده دارند و با بالا و پایین کردن قیمت ها به سودهای میلیاردها دلاری تو مدت کوتاهی می رسند. اما ماینرها اگر خیلی هم هنر بکنند بتوانند پول قطعات خریداری شده و برق مصرفی رو در بیارند. این نظر من به عنوان یه تازه کاره خوشحال می شم نظر شما رو هم بدونم.

من هم با حرف شما موافقم دوست من  من هم تازه واردم و تازه شروع کردم و به قول یک نفر میگه کسی که اطلاعات بیشتری از این سیستم داره بهتر از اون کسی هست که میره بدون اطلاعات 15-20 میلیون سیستم میخره 

و  من اسم این کار رو میزارم <<<< جو  گیر  شدن   یه ضرب المثل قدیمی هست که خیلی جالبه میگن خدا کنه سگ بگیرتت اما جو  نگیرتت >>> حالا این حکایت بعضی ها هست  بدون هیچ گونه اطلاعاتی  میرن 15-0 2 میلیون سیستم میخرن و تفکر این رو دارن که یه شبه پولدار بشن و این از نظر من درست نیست و این شخص در این سیستم دوام نمی یاره  اما فرض کن من به این کا علاقه دارم و میرم درموردش اطلاعات کسب میکنم و استارت کارم رو با 1 ای 2 میلیون شروع میکنم  و اگر هم که جواب کار من رو نداد بعد از چند ماه ضرر نمیکنم هیچ بلکه یه اطلاعات  و تجربه خیلی مفیدی به دست میارم 

و اما در مورد ریسک دوست من  ریسک به این معنی نیست که فردی بدون اطلاعات  در کارش ریسک کنه  از نظر من ریسک یعنی این که شما و خیلی های دیگه از یه کاری که درموردش اطلاعات دارین و شاید مطمئن هستین این کار جواب میده اما خیلی ها نمیخوان وارد این کار بشن این کار براشون یه ریسکه اگه نشد چی  اگه جواب نداد چی  اگه اگه اگه  ولی اگه میخوای تویی زندگی و تجارت موفق باشی  باید ریسک کنی  میتونی بری از کسانی که توی کارشون موفق بودن بپرسی افراد ثروتمند وووو  همه شخصیت های بزرگ توی زندگی خودشون ریسک رو انجام دادن و در زندگی و در دنیا تغییر و تحولاتی رو انجام دادن  

<<<<<<شرمنده این روانشناسی ما هم گل کرد >>>>>>>>>>>>>

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، zilo گفته است :

دیشب تا 180 آمد.

آره خداروشکر! چرا میگم خداروشکر، چون داره از ترکیدن حباب دور میشه.قیمتش واقعی تر شده.این واسه کساییکه طولانی مدت میخوان سرمایه گذاری کنن ارزشمند تره.

هرچند بزودی برمیگرده بالای 200دلار.

در 2 ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

محسن جان اگر میتونی در شناخت الگوریتم ها کمی تجربه ات رو بنویس 

مرسی

پیچیده هستش، مثلا بیان میکنه در این الگوریتم که ضد Asic هست میزان رم به مقدار فولان و فلان افزایش پیدا میکنه، بعد نگاه میکنی میبینی تولیدات سکه هاش به چه شکله؟ بصورت زیاد هست یا بصورت کاهنده؟ مثلا بیت کوین اولین بار 50 تا 50 تا تولید سکه داشت ، بعدش شد 25 تا، بعد شد 12.5 تا (در حال حاظر) قراره دوباره نصف بشه.این کار اینقدر رخ میده تا به ماکزیمم 21میلیون سکه برسه.حالا مثلا سکه ی بایت کوین، هر بلاکش 5760 عدد سکه آزاد میکنه!! تا همین الآنش بیشتر از کل بیت کوین سکه داره، خب این سکه بنظرت آینده داره؟ مثل یک شمش طلایی که شما به میلیارد ها تکه تقسیمش کنی، اون تکه ها الآن ارزشمندن؟ تازه بایت کوین که اصلا مارکتی نداره.

مثلا چک میکنی میبینی سکه هه 3سال اومده، رشد نکرده! ازونور میبینی سکه ای 1سال اومده، 20% رشد داشته، یه سکه نگاه میکنی میبینی دولاپر های معروف سرش دست و پا میشکنن و کد نویسیش میکنن، یه سکه میبینی اصلا وبسایتش رو دادن بچه اش درستش کرده! یه سکه میبینی اصلا PDF الگوریتمش نیست! ولی برعکس یه سکه رو ممکنه ببینی توی توضیحات PDF الگوریتمش اومده از چند وِیژگی و مهارت کدنویسی برای مصرف منابع،جلوگیری از حمله،جلوگیری از دابل اسپند و... معرفی کرده که همین سکه رو امن میکنه،نمیزاره مثل اتریوم کلاسیک بشه نمیزاره به بیراهه بره مثل بایت کوین و.... خیلی مسائل دیگه.

البته این نظر منه چون مطالعم روی این موارد محدود بوده.

یک ماه پیش من کلمه ماینینگ به گوشم نخورده بود :D حق بدید چیز زیادی ندونم :D 

در 1 ساعت قبل، Nima63 گفته است :

با راهنمایی دوستان تو این تاپیک تو این کار سرمایه گذاری کردم و از یک هفته پیش ماینینگ رو شروع کردم. اما از اون موقع ارزش ارزهای دیجیتال مدام داره سقوط می کنه. آیا این به معنی پایان دوران سودآوری ماینینگه و باید به فکر فروش هر چه زودتر قطعات خریداری شده باشم تا از ضرر بیشتر جلوگیری بشه؟

در 44 دقیقه قبل، Nima63 گفته است :

بله در سرمایه گذاری ریسک و زیان وجود داره ولی میشه با گردآوری اطلاعات درست به طور مثال از طریق مشورت و همفکری با افراد باتجربه تر تا حدی سود و زیان رو پیش بینی کرد و سوال منم تنها جنبه مشورت کردن داشت.

سلام. میگم دوست عزیز توی این 500 ارسال اخیر، شما کجا بودی؟ ما اینهمه منتظر بودیم کسانیکه میخوان شروع کنن بیان پیشمون با هم حرف بزنیم، شما این مدت مشغول گیر آوردن کارت گرافیک بودید؟ بنده صد بار نگفتم بدون اطلاعات قبلی همینجوری کیلویی خرج نکنید اجازه بدید باهم به این قضایا پی ببریم،قضیه ی سقوط رو صفحات پیش بررسی کردیم، قضیه دگ فایل رو بررسی کردیم، قضیه الگوریتم رو صحبتشو داشتیم.

فارق از این، بحث دست های پشت پرده و غیره نیست، مثل شمش طلاست، مثل توپ و تفنگه، مثل آذوغه است، مثل هرچیزی که نگهش میدارن وقتی گرون شد میفروشنش.به این دنیا میگن سرمایه گذاری.و خیلی مسائل دیگه که من مطلع نیستم.

ماینینگ هم با مصرف منابع و انرژی، سکه تولید میکنه،شما خیلی راحت میتونی این سکه ها رو بفروشی،یا نگهش داری بزاری بره بالا بعدا بفروشی! کاملا دست خودته.

حالا که زحمت کشیدین ثبت نام کردین اومدین اینجا، پیشنهاد میشه با این وضعیت افت،سکه نفروشید،حتی شده سکه بخرید! ولی نفروشید. اجازه بدید قیمت ها بخوبی افت کنه بشکنه، موقع صعود دوباره، بعدا بفروشید.

خیلی زیاد احتمال داره هفته بعد بشه 250 دلار.از کجا معلوم؟ لطفا نمودار های مرتبط با ارزش سکه ها رو بررسی کنید، شما که هزینه میکنی باید همه جوانب رو در نظر بگیرید.

موفق باشین.:100_pray:

در ۱ ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است :

شما اگر روی سرمایه گذاری دراز مدت کار کنید مطمئنا به سود کلانی می رسید اما اگر برای کمتر از 6 ماه کار کنید یعنی ضرر.پس اول تکلیف خودتان برای یک سال آینده روشن کنید.

در 5 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

من هم با حرف شما موافقم دوست من  من هم تازه واردم و تازه شروع کردم و به قول یک نفر میگه کسی که اطلاعات بیشتری از این سیستم داره بهتر از اون کسی هست که میره بدون اطلاعات 15-20 میلیون سیستم میخره و  من اسم این کار رو میزارم <<<< جو  گیر  شدن   یه ضرب المثل قدیمی هست که خیلی جالبه میگن خدا کنه سگ بگیرتت اما جو  نگیرتت >>> حالا این حکایت بعضی ها هست  بدون هیچ گونه اطلاعاتی  میرن 15-0 2 میلیون سیستم میخرن و تفکر این رو دارن که یه شبه پولدار بشن و این از نظر من درست نیست و این شخص در این سیستم دوام نمی یاره  اما فرض کن من به این کا علاقه دارم و میرم درموردش اطلاعات کسب میکنم و استارت کارم رو با 1 ای 2 میلیون شروع میکنم  و اگر هم که جواب کار من رو نداد بعد از چند ماه ضرر نمیکنم هیچ بلکه یه اطلاعات  و تجربه خیلی مفیدی به دست میارم 

و اما در مورد ریسک دوست من  ریسک به این معنی نیست که فردی بدون اطلاعات  در کارش ریسک کنه  از نظر من ریسک یعنی این که شما و خیلی های دیگه از یه کاری که درموردش اطلاعات دارین و شاید مطمئن هستین این کار جواب میده اما خیلی ها نمیخوان وارد این کار بشن این کار براشون یه ریسکه اگه نشد چی  اگه جواب نداد چی  اگه اگه اگه  ولی اگه میخوای تویی زندگی و تجارت موفق باشی  باید ریسک کنی  میتونی بری از کسانی که توی کارشون موفق بودن بپرسی افراد ثروتمند وووو  همه شخصیت های بزرگ توی زندگی خودشون ریسک رو انجام دادن و در زندگی و در دنیا تغییر و تحولاتی رو انجام دادن  

توضیحات شما دوستان خیلی خوب بود ممنونم از شما.:100_pray::100_pray::91_thumbsup:

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Nima63 گفته است :

من اکیدا توصیه می کنم وارد این کار نشی، چونکه از ابتدا داری با دید اشتباهی وارد می شی. هیچ اطلاعات مخفی و پشت پرده ای وجود نداره. کسایی تو این بازار می بازن که 1 - هیچ اطلاعی از نحوه کار سیستم پولی دیجیتال و رمزی ندارن 2  -  حوصله خوندن  و تعقیب اخبار و مطالعه کردن رو ندارن و می خوان تو مدت سه چهار ماهه یک پول مفتی گیر بیارن 3 - کمی هم کله شقه ان.

نکته اشتباه دیگه در دید شما، اینه که یک سری هستن که دارن بالا و پایین می کنن.سیستم پول دیجیتال و رمزی دقیقا به همین دلیل طراحی شد که چنین چیزهایی ممکن نباشه حالا شما میگی پشت پرده وجود داره؟؟؟؟ توصیه میکنم مقاله پایین رو چند بار بخونی و برای خودت تحلیل کنی ( مخصوصا قسمت توهمات ذهنی )

https://bashgah.com/blog/دادوستد-بازار-مالی-اصول-روانشناسی1/

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

من هم با حرف شما موافقم دوست من  من هم تازه واردم و تازه شروع کردم و به قول یک نفر میگه کسی که اطلاعات بیشتری از این سیستم داره بهتر از اون کسی هست که میره بدون اطلاعات 15-20 میلیون سیستم میخره 

و  من اسم این کار رو میزارم <<<< جو  گیر  شدن   یه ضرب المثل قدیمی هست که خیلی جالبه میگن خدا کنه سگ بگیرتت اما جو  نگیرتت >>> حالا این حکایت بعضی ها هست  بدون هیچ گونه اطلاعاتی  میرن 15-0 2 میلیون سیستم میخرن و تفکر این رو دارن که یه شبه پولدار بشن و این از نظر من درست نیست و این شخص در این سیستم دوام نمی یاره  اما فرض کن من به این کا علاقه دارم و میرم درموردش اطلاعات کسب میکنم و استارت کارم رو با 1 ای 2 میلیون شروع میکنم  و اگر هم که جواب کار من رو نداد بعد از چند ماه ضرر نمیکنم هیچ بلکه یه اطلاعات  و تجربه خیلی مفیدی به دست میارم 

بله شما درست می گید جو گیر شدم و اشتباه کردم و بدون تحقیقات کافی 15 میلیون قطعه خریدم. از حق نگذریم این کار تا همین هفته پیش سود خوبی داشت و راضی بودم ولی کاهش ارزش ارزهای دیجیتالی رو به این زودی پیش بینی نمی کردم و فکر نمیکنم افراد زیادی هم از این قضیه اطلاع داشتند. از دوستان خواهش می کنم اگر کسی اطلاع کافی در مورد آینده این کار داره ما رو هم در جریان بذاره.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Behzad Sedighzade گفته است :

من اکیدا توصیه می کنم وارد این کار نشی، چونکه از ابتدا داری با دید اشتباهی وارد می شی. هیچ اطلاعات مخفی و پشت پرده ای وجود نداره. کسایی تو این بازار می بازن که 1 - هیچ اطلاعی از نحوه کار سیستم پولی دیجیتال و رمزی ندارن 2  -  حوصله خوندن  و تعقیب اخبار و مطالعه کردن رو ندارن و می خوان تو مدت سه چهار ماهه یک پول مفتی گیر بیارن 3 - کمی هم کله شقه ان.

نکته اشتباه دیگه در دید شما، اینه که یک سری هستن که دارن بالا و پایین می کنن.سیستم پول دیجیتال و رمزی دقیقا به همین دلیل طراحی شد که چنین چیزهایی ممکن نباشه حالا شما میگی پشت پرده وجود داره؟؟؟؟ توصیه میکنم مقاله پایین رو چند بار بخونی و برای خودت تحلیل کنی ( مخصوصا قسمت توهمات ذهنی )

https://bashgah.com/blog/دادوستد-بازار-مالی-اصول-روانشناسی1/

شما که مطالعات خوبی تو این زمینه داری در مورد آینده ماینینگ چه نظری داری؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

البته این نظر منه چون مطالعم روی این موارد محدود بوده.

یک ماه پیش من کلمه ماینینگ به گوشم نخورده بود :D حق بدید چیز زیادی ندونم :D 

ممنون از توضیحاتتون اقا محسن درواقع 99% کسانی که این تالار رو  دنبال میکنن تازه واردن ولی قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Nima63 گفته است :

بله شما درست می گید جو گیر شدم و اشتباه کردم و بدون تحقیقات کافی 15 میلیون قطعه خریدم. از حق نگذریم این کار تا همین هفته پیش سود خوبی داشت و راضی بودم ولی کاهش ارزش ارزهای دیجیتالی رو به این زودی پیش بینی نمی کردم و فکر نمیکنم افراد زیادی هم از این قضیه اطلاع داشتند. از دوستان خواهش می کنم اگر کسی اطلاع کافی در مورد آینده این کار داره ما رو هم در جریان بذاره.

اقا نیما بخدا شرمنده اصلا منظورم به شما نبود :52_fearful::52_fearful:

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Nima63 گفته است :

شما که مطالعات خوبی تو این زمینه داری در مورد آینده ماینینگ چه نظری داری؟

همونطور که بهروز هم گفت برنامه ریزی ما برای 2018 و 2019 هست. هم در مورد ماینینگ هم در مورد دادوستد. به نظر من هم بهتره پولت رو بری و در لحظه مناسب اتر بخری و بذاری بمونه. در مورد اتر نظر غالب در کوتاه مدت اینه که دو تا احتمال داره  1- سقوط به محدوده 26 دلار تا حدود اواسط سپتامبر - نوسان در محدوده 200 دلار در بازه طولانی تا اواخر 2017 یا اواخر اکتبر.  البته جزییات دیگه ای داشته که حذفش کردم. این تحلیل هم برمبنای تحلیل برگشتی فیبوناچی دراومده. فعلا باید صبر کرد.

لینک به دیدگاه

چند بار شاهد این اتفاق بودم که قیمت برخی سکه ها در طول تنها چند ساعت چندین برابر افزایش یا کاهش پیدا می کنه و دوباره به مرور زمان به قیمت سابق برمی گرده. به نظرم سادگیه اگر فکر کنیم یه همچین اتفاقی می تونه طبیعی باشه. هیچکدوم از ما نمی تونیم ادعا کنیم که اطلاعات کاملی از نحوه ارزشگذاری ارزهای دیجیتال داریم و تنها از روی شواهدی که در اختیار ماست می تونیم نظر بدیم و اطلاعاتی که این شواهد به ما نشون می ده به مقدار زیادی شک برانگیزه.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Behzad Sedighzade گفته است :

همونطور که بهروز هم گفت برنامه ریزی ما برای 2018 و 2019 هست. هم در مورد ماینینگ هم در مورد دادوستد. به نظر من هم بهتره پولت رو بری و در لحظه مناسب اتر بخری و بذاری بمونه. در مورد اتر نظر غالب در کوتاه مدت اینه که دو تا احتمال داره  1- سقوط به محدوده 26 دلار تا حدود اواسط سپتامبر - نوسان در محدوده 200 دلار در بازه طولانی تا اواخر 2017 یا اواخر اکتبر.  البته جزییات دیگه ای داشته که حذفش کردم. این تحلیل هم برمبنای تحلیل برگشتی فیبوناچی دراومده. فعلا باید صبر کرد.

ممنون. نظر شما در مورد zcash چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام به همگی دوستان گل 

دوستان درسته که قیمت سکه ها به طرز شدیدی افت داشته ولی مطمئنم به صورت حباب میتونه باشه و دوباره برمیگرده بالا . تو این کار این جور مسائل به نظرم کاملا طبیعی هست و سیاست این کار همینه . البته من شروع نکردم و بیشتر دارم آمار درمیارم تا کامل با این روند آشنایی پیدا کنم . این افت قیمت برای کسی که میخواد همین الان سکه هاشو آب کنه ضرر هست و مطمئن باشید تو این جور مواقع هیچ کس سکه هاشو مفت از دست نمیده فقط کسایی که ترس ورشون میداره این کارو میکنن و میشه گفت سیاست این کارم همینه . 

البته پسر داییم یه مقدار هزینه کرد تو این کار و فعلا راستش رو بخواید ترس داره که گسترشش بده یا نه . به نظرم این کار بیشتر برای کسایی خوب هست که عجله ندارن و میتونن صبر خوبی داشته باشن .به نظرم 3 تا مساله تو این کار اجباریست . 1- تحقیق 2- تحقیق 3- صبر 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Behzad Sedighzade گفته است :

با سلام اقا بهزاد اگه میتونین در این مورد اطلاعات بیشتری رو در این تالار قرار بدین تا همه از این اطلاعات فیس کامل رو ببرند 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Nima63 گفته است :

چند بار شاهد این اتفاق بودم که قیمت برخی سکه ها در طول تنها چند ساعت چندین برابر افزایش یا کاهش پیدا می کنه و دوباره به مرور زمان به قیمت سابق برمی گرده. به نظرم سادگیه اگر فکر کنیم یه همچین اتفاقی می تونه طبیعی باشه. هیچکدوم از ما نمی تونیم ادعا کنیم که اطلاعات کاملی از نحوه ارزشگذاری ارزهای دیجیتال داریم و تنها از روی شواهدی که در اختیار ماست می تونیم نظر بدیم و اطلاعاتی که این شواهد به ما نشون می ده به مقدار زیادی شک برانگیزه.

شما اگر مکانیزم بازار مطالعه کنی می بینی کاملا طبیعی بود. از دو سه هفته قبل انتظاراین کاهش امروز بود و توصیه ها شروع شد که اگر کسی اتر داره خالی کنه.

اینجا 22 روز قبل پیش بینی امروز شد:

https://steemit.com/cryptocurrency/@dawidrams/warning-why-i-think-that-market-is-topping-right-now-how-to-prepare-for-the-upcoming-storm

پی نوشت: دیشب بنده خدایی انگلیسی تو یک فرومی می گفت رو 340 دلار 40000 پوند خرید کردم دارم دیوونه میشم

Capture.PNG

ویرایش شده توسط Behzad Sedighzade
لینک به دیدگاه

کسی میتونه چند سایت معتبر  معرفی کنه تا بتونیم این بازار  اتر رو دنبال کنیم ؟؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Behzad Sedighzade گفته است :

Capture.PNG

این یعنی یک یا دو ماه دیگه ارزش اتر میره بالا؟؟

لینک به دیدگاه

سلام.

من تازه می‌خوام شروع کنم. در موردش خوندم و با همین گرافیک خسته خودم یکم تست کردم.

حالا میخواستم گرافیک بخرم. در مورد روند سخت شدن اتریوم زیاد چیزی نمی‌دونم که مثلا چه گرافیکی یه مدت جواب میده.

و خوب مثلا ۴۸۰ گشتم نبود تو بازار. اما بگردم پیدا کنم، ۴۸۰ بخرم خوبه؟ حساب کنین بودجه م کمه. نمیتونم چندتا ۱۰۷۰ بخرم.

و اینکه  مادربردم 970a-ds3عه و phase countش ۴+۱عه. این مهمه؟ لازمه عوضش کنم؟ (چون دوتا ۱۶ و سه تا ۱ داره. یعنی ۵تا ج میده؟)

خیلی ممنون.

ویرایش شده توسط pooyakn
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، pooyakn گفته است :

سلام.

من تازه می‌خوام شروع کنم. در موردش خوندم و با همین گرافیک خسته خودم یکم تست کردم.

حالا میخواستم گرافیک بخرم. در مورد روند سخت شدن اتریوم زیاد چیزی نمی‌دونم که مثلا چه گرافیکی یه مدت جواب میده.

و خوب مثلا ۴۸۰ گشتم نبود تو بازار. اما بگردم پیدا کنم، ۴۸۰ بخرم خوبه؟ حساب کنین بودجه م کمه. نمیتونم چندتا ۱۰۷۰ بخرم.

و اینکه  مادربردم 970a-ds3عه و phase countش ۴+۱عه. این مهمه؟ لازمه عوضش کنم؟ (چون دوتا ۱۶ و سه تا ۱ داره. یعنی ۵تا ج میده؟)

خیلی ممنون.

اگر شما بری سکه هایی که الآن ارزون هستن و احتمال قوی شدن دارن رو بگردی پیدا کنی و مطالعه کنی و سرمایه گذاری کنی و مثلا 1میلیون تومن سکه های قابل رشد بخری، یکی دو سال صبر کنی بعدش بفروشی، احتمال پولدار شدنت بسیار بسیار بیشتر از اینه که الآن بخوای با 1دونه کارت، ماین کنی.

1دونه کار حدودا روزی 7هزار تومان درآمد خالص بهت تحویل میده. بنظرت خوبه؟؟!

اگر بلفرض 6عدد کارت 1070 داشته باشی میشه حدودا روزی 60هزار تومان در بهترین حالت. بنظر خوبه درسته؟ ولی ریسک هایی که توی این همه صفحات در موردش گفتیم رو خوندید؟

میگم ما ایرانی ها کلا کم مطالعه میکنیم یا اینکه اصولا همه عادت دارن پولشونو همینجوری خرج کنن؟ خواهشا اشتباه محاسباتی انجام ندید.

این رو بگم الآن هیچکس گرافیک نخره واقعا قیمتا بالاست، اجازه بدید واردات انجام بشه،ماینرهای مبتدی هم از ترس سقوط سکه ها ، گرافیکاشون رو بفروشن بازار پر از گرافیک بشه بعدش بخرید.الآن زمان خوبی برای راه اندازی ریگ نیست.1ماه پیش یا 2ماه پیش که قیمتا بهتر بود آره،ولی الآن واقعا قیمتا بالاست.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

اگر شما بری سکه هایی که الآن ارزون هستن و احتمال قوی شدن دارن رو بگردی پیدا کنی و مطالعه کنی و سرمایه گذاری کنی و مثلا 1میلیون تومن سکه های قابل رشد بخری، یکی دو سال صبر کنی بعدش بفروشی، احتمال پولدار شدنت بسیار بسیار بیشتر از اینه که الآن بخوای با 1دونه کارت، ماین کنی.

1دونه کار حدودا روزی 7هزار تومان درآمد خالص بهت تحویل میده. بنظرت خوبه؟؟!

اگر بلفرض 6عدد کارت 1070 داشته باشی میشه حدودا روزی 60هزار تومان در بهترین حالت. بنظر خوبه درسته؟ ولی ریسک هایی که توی این همه صفحات در موردش گفتیم رو خوندید؟

میگم ما ایرانی ها کلا کم مطالعه میکنیم یا اینکه اصولا همه عادت دارن پولشونو همینجوری خرج کنن؟ خواهشا اشتباه محاسباتی انجام ندید.

این رو بگم الآن هیچکس گرافیک نخره واقعا قیمتا بالاست، اجازه بدید واردات انجام بشه،ماینرهای مبتدی هم از ترس سقوط سکه ها ، گرافیکاشون رو بفروشن بازار پر از گرافیک بشه بعدش بخرید.الآن زمان خوبی برای راه اندازی ریگ نیست.1ماه پیش یا 2ماه پیش که قیمتا بهتر بود آره،ولی الآن واقعا قیمتا بالاست.

هممم البته ۴تا کارت میخواستم. اما خوب راست میگین مثلا روزی ۳۰-۴۰ت اگه بخواین نقدش کنین نمی‌ارزه. (چون من ۴۸۰‌ میخواستم بگیرم.)

میشه چندتا منبع که این چیزا رو بررسی میکنین بذارین.

با این روشم آشنا بشم.

ممنون.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، pooyakn گفته است :

هممم البته ۴تا کارت میخواستم. اما خوب راست میگین مثلا روزی ۳۰-۴۰ت اگه بخواین نقدش کنین نمی‌ارزه. (چون من ۴۸۰‌ میخواستم بگیرم.)

میشه چندتا منبع که این چیزا رو بررسی میکنین بذارین.

با این روشم آشنا بشم.

ممنون.

خواهش میکنم.

تحلیل خودمه، توی گوگل سرچ میکنم cryptocurrency ،مقالات مرتبط باهاش و سکه های ETH و BTC رو میخونم بعد یه نگاه به نمودار های وبسایت هایی مثل cryptocompare و Bitfinex میندازم بعدش تحلیل میکنم که قیمتا مثلا اینجوری میره بالا و میاد پایین.

بحث قیمت ها هم یه روند رووتین هستش اگر مدتی بازار رو ترک کنین (زیر ذره بین بگیرید) از روند قیمت گذاری و کاهش قیمت ها میشه متوجه شد.در این باره یه مقاله خونده بودم که توی سال 2013 ماینر ها گرافیک ها رو ریختن توی بازار و اینقدر بازار پر از گرافیک بود که سال 2014 گرافیک های جدید افت فروش داشتن.چون همه گرافیک های ماین شده ی قویه 2013 رو مثل 7950 و 7970 رو داشتن.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

خواهش میکنم.

تحلیل خودمه، توی گوگل سرچ میکنم cryptocurrency ،مقالات مرتبط باهاش و سکه های ETH و BTC رو میخونم بعد یه نگاه به نمودار های وبسایت هایی مثل cryptocompare و Bitfinex میندازم بعدش تحلیل میکنم که قیمتا مثلا اینجوری میره بالا و میاد پایین.

بحث قیمت ها هم یه روند رووتین هستش اگر مدتی بازار رو ترک کنین (زیر ذره بین بگیرید) از روند قیمت گذاری و کاهش قیمت ها میشه متوجه شد.در این باره یه مقاله خونده بودم که توی سال 2013 ماینر ها گرافیک ها رو ریختن توی بازار و اینقدر بازار پر از گرافیک بود که سال 2014 گرافیک های جدید افت فروش داشتن.چون همه گرافیک های ماین شده ی قویه 2013 رو مثل 7950 و 7970 رو داشتن.

آهان. تحلیل... تا حالا همچین کاری نکردم. سعی میکنم بیشتر بخونم احتمالا بعدش یه چیزی دستم بیاد.

خوب یه مشکلی نداره این موضوع... مثلا چند ماه دیگه بازار پر گرافیک قوی یکم قدیمی میشه و قیمتم کم میشه، اما خوب ممکنه دیگه اون گرافیکا جواب سختی ماین کردن زمان رو ندن؟ یعنی بازم ببینیم میصرفه گرافیک نو خرید.

البته یه چیزی سر جاشه. اونم اینکه اگه گرافیک نو هم زیاد بشه بازم قیمت افت میکنه. چون الان واقعا کم یابه به نظر.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/19, 22:01:35، zilo گفته است :

دوستانی که دارن از رایزر های 1X به 1x استفاده میکنن یا میخان یک رایزر ارزون کار راه انداز داشته باشن.

اول یکی از اینا نیاز دارید :

http://digik.ir/کابل-فلت-افزایش-طول-پورت-PCIE-1X-گرافیک?search=pci

دو تا کار باید انجام بدید تا این رایزر برای گرافیک کار کنه.

اول این که این قسمت پلاستیکی رو باید جدا کنید

من با تیغ کاتر با حوصله جداش کردم(اگر تیغ رو گرم کنید مثل کره میتونید ببریدش).

دومین کاری که باید بکنید وصل کردن دو پین PRSNT#1به PRSNT#2 هست که در شکل نشون میدم میتونید روی رایزر متصل کنید میتونید روی مادربورد این کارو انجام بدین فرق نمیکنه ولی اشتباه نزنید که مادربورد کرافیک رم سی پی یو همه با هم میسوزن.سیم رشته یی استفاده نکنید.سیم زیاد نباید ضخیم باشه چون پین ها رو خراب میکنه.

این پین های پین های هات پلاگ دیتکشن هست .

تا اینجا کار تمومه و بدون لحیم کاری میتونید استفاده کنید.

-----------------

اگرم دوست داشتید میتونید یک مالکس برق به چند تا پین لحیم کنید که اونم باید انجام بدم تست کنم اگر مشکلی نبود آموزشش رو قرار میدم.

سلام دوست عزیز

ممنون از اینکه کاری که انجام دادید رو به اشتراک می گذارید اما فک نمی کنم اینکار اصولی باشه و شاید خیلی زود به مین بورد آسیب بزنه یا کارت گرافیک...

یک مدل از این فلت ها هم هست که 1 به 16 هستند قیمتشون هم کمتره دیدم یکی از دوستان داخل فروم داره قیمت 45 میده اما اونها هم  برق دارند تازه خیلی قدیمی هم هستند اگه اشتباه نکنم

pci 16x برق 75 واتی رو باید تامین کنه اما x1 حداکثر 10 وات رو تامین می کنه ، حالا با این تفاسیر کارت گرافیک چطور برقی که قرار بوده از pci-e در خواست کنه رو تامین می کنه؟

-------------------

دوستان من 480 رو بایوس مد کردم تایمینگ 0.1625 رو در بعدی ها کپی کردم (در ویدئو ها دیدم تایمینگ 0.1500 رو کپی می کرد اما در اون حالت ناپایدار بود...) و فرکانس رو مموری هم 2075 گذاشتم (2150 هم همینکه کیمور باز می کردم کرش می کرد) ، فرکانس هسته هم 1100 ، با این تفاسیر 28.2 مگاهش میگیرم ، اگه به نظرتون باز هم مموری زیاد اور شده کمتر کنم

ولتاژ هم 0.985 زده.... البته دما کمی بالا هست یکی از کارت ها 65 و بقیه 73-75 البته فن رو تنظیم کردم که مقداری سریعتر گردش کنه کارتی که 75 درجه هست 50%

------------------

تاپیک بعد از آموزش های خوب جناب محسن همچنان داره به سمت های خوبی میره که انشاالله بتونیم سرمایه گذاری خوبی هم انجام بدیم

از همگی ممنونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...