رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 9 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دوستان این کلیمور دیگه اعصاب برای ما نزاشته <<<ز د>>> نمیدونم جریان چیه ویندوز رو عوض کردم باز  یه ارور دیگه داد  وقتی کلیمور رو باز میکنم  اصلا ماین نمیکنه و اخر صفحه یک نوشته با خط قرمز میاد نوشه no loding میاد  و بعد از چند لحظه بسته میشه نیمدونم چیکار کنم  اگه کسی میدونه کمک کنه دوستان حالا شب رفتم خونه اسکرین شات میفرستم خدممتون  

عکس رو بفرست عزیز 

بعد حتما چیزی ازش پاک شده دوباره دانلودش کن شایدم درایورت باید اپدیت شه

یا علی

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 16 دقیقه قبل، محمد نصیری گفته است :

سلام

اتر کیف خودش 

دکارد هم کیف خودش 

سایت مخصوص ماین دکارد

http://yiimp.ccminer.org

سایت مخصوص تبدیل اتر به دلار 

https://goldux.com

سایت وبمانی هم ثبت نام کنم برای کیف دلار خودت

سوالات خیلی بود جواب کوتاه دادم

یا علی

سلام مجدد

ممنون

کدی که در حال حاضر میزنم این هست برای اتر:

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
EthDcrMiner64.exe -epool eu2.ethermine.org:4444 -ewal 0x132DA30520d459776144Fb93429D79Ccf550000.A -epsw x

حالا برای دکارد چه کدی اضافه کنم که دوال ماین شه؟

این کد رو اضافه کردم از همون استخری که لینک دادید اما تفاوتی نکرد

-o stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:3252 -u 000000

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام مجدد

ممنون

کدی که در حال حاضر میزنم این هست برای اتر:

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
EthDcrMiner64.exe -epool eu2.ethermine.org:4444 -ewal 0x132DA30520d459776144Fb93429D79Ccf550000.A -epsw x

حالا برای دکارد چه کدی اضافه کنم که دوال ماین شه؟

این کد رو اضافه کردم از همون استخری که لینک دادید اما تفاوتی نکرد

-o stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:3252 -u 000000

این رو داخل بنویس بعد جایگزین کن

EthDcrMiner64.exe -epool us1.ethermine.org:4444 -ewal .YourWorkerName -epsw x -dpool stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:3252 -dwal

-dpsw x

این کد هست به جای ادرس های کیف پول های جایگزین کن فقط

-ewal

جلوش با یک فاصله کیف پول اتر

-dwal

جلوش با یک فاصله کیف پول دکارد از همون سایتی که گفتم

یا علی

ویرایش شده توسط محمد نصیری
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، محمد نصیری گفته است :

این رو داخل بنویس بعد جایگزین کن

EthDcrMiner64.exe -epool us1.ethermine.org:4444 -ewal .YourWorkerName -epsw x -dpool stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:3252 -dwal

-dpsw x

این کد هست به جای ادرس های کیف پول های جایگزین کن فقط

-ewal

جلوش با یک فاصله کیف پول اتر

-dwal

جلوش با یک فاصله کیف پول دکارد از همون سایتی که گفتم

یا علی

ممنون ، فقط اینکه خیلی قاطی شد ممنون میشم خودتون یک کد بنویسید ، خودم ادرس های کیف پول ها رو جایگزین می کنم

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

هزارتا هزارتا

از قدیم گفتن کم ببند همیشه ببند

فکر می کنی چهارتا ریگی که ایرانی ها می خرن رو قیمت جهانی اثر میذاره . در خارج افراد مزرعه ماینیگ دارن و دقیقا با چندهزارتا کارت ماینیگ می کنن . موتور برق هم دارن. اینا موجودی کارت در جهان رو تموم کردن. اینا هستن که قیمت کارت رو بردن بالا نه ایرانی ها. متاسفانه بی خبری و دانش نداری بعد با دانش اندک خودت دار تز می دی و دیگران رو محکوم می کنی . اطلاعات غلط که می دی . قضاوت که می کنی که استارتر داره کلک میزنه، الان هم باز بدون دانش اتهام دروغ گویی به من می زنی . متاسفانه بدبختی ایران یکیش افراد کم دانشی مثل شماست که از چیزی که سر در نمیارن قاطعانه نظر می دن طرف مقابل رو هم متهم به انواع چیزها میکنن. چندتا عکس میذارم بفهمی  عمق ماجرا کجاست. ماینیگ دست ایناست نه چهارتا دونه ایرانی . مگه چقدر اصلا کارت وارد کشور میشه.

KNCMiner-farm.thumb.jpg.022b678eb63c2b91aec6a2a96cf3ff80.jpgwe-got-a-look-inside-a-vast-icelandic-bitcoin-mine.thumb.jpg.fac99aea47e2cc6246ee9c3de8fcdc30.jpg20140523_164302-e1404154208253.thumb.jpg.6ecc124b71a400e3fdc7a88648e7f408.jpg6_bitcoin_mine_1.jpg.3efd6345ccebac53e47a8a07e9f409e8.jpg

در 19 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

عزیز لطفا هیچ عددی نبودن خودت رو به ما ایرانی ها نسبت نده

ما ایرانی ها تمام معادلات جهانی رو با انقلابمون بر هم زدیم جلوی شیطانی که هیچ کس جرات نداره بهش تو بگه وایستادیم

در ضمن ایران انقدر جوون بی کار و بی پول داره که اگه هجوم بیارن به این کار تمام معادلات رو به هم می زنن

الان Nvidia و AMD و شرکت هایی که با اون ها همکاری دارن و قطعه فروشان داخلی سر از پا نمیشناسن و بیچاره جوونهایی که به جای کار کردن و فکر تولید ملی بودن گول این بازی های بچه گانه رو می خورن و در آخر دست از پا دراز تر سرگردون میشن و امیدشون به یاس تبدیل می شه

این کامنت هم ربط چیز به شقیقه هست. کل هشت ریتی که آسیا تولید می کنه اندکه اونم مربوط به چینه . بقیه اش کار غربیا هست و اونم بخاطر مزرعه های ماینیگ هست که وجود داره ودر مقایس صنعتی ماینیگ میکنن . نه ریگی که 6 تا دونه گرافیک هست چهارتا ایرانی داره ماینیگ می کنه. متاسفانه هرچی می کشیم از سر نادانی هست و اینکه یه عده چهارتا شعار مرگ بر فلان میدن بعد در همه امور دخالت می کنن.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

اون عکس هایی که گذاشتی فقط خودت را ضایع کردی

عزیزم شما در جملت گفتی "افرادی"

ولی این عکس ها، برای شرکت های بزرگه که هیئت مدیره دارن سهامدار دارن کجا یه فرد عادی هزارتا هزارتا از این کارت ها می خره

دروغم میگی طوری بگو که باور پذیر باشه

این جمله ات نشان دهنده نهایت بی منطقی شما هست.;)

تمام شرکت ها و هرچیزی مال یه عده افراد هستش دیگه . برای آدم فضایی ها که نیستش. بعدم خداییش خجالت نمی کشی وقتی فهمیدی اشتباه کردی باز داری ادامه می دی . کل کل که نیست. تمام هدفم این بود بهت بگم نه قیمت جهانی ارزهای دیجیتالی دست ایرانی هاست و نه قیمت جهانی کارت هایی نظیر 480. اوکی.

این دوتا جمله معروف مارک تواین رو باید با طلا نوشت.^_^

Falsafi_711_.thumb.jpg.ca092ec1897dad13bdb4af7490dbb826.jpg5989bdd758ab8_MarkTwain.thumb.jpg.aa1b147f784884f78d265093bbe34cf9.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

در 12 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

اون عکس هایی که گذاشتی فقط خودت را ضایع کردی

ولی این عکس ها، برای شرکت های بزرگه که هیئت مدیره دارن سهامدار دارن کجا یه فرد عادی هزارتا هزارتا از این کارت ها می خره

دروغم میگی طوری بگو که باور پذیر باشه

این جمله ات نشان دهنده نهایت بی منطقی شما هست.;)

تمام شرکت ها و هرچیزی مال یه عده افراد هستش دیگه . برای آدم فضایی ها که نیستش. بعدم خداییش خجالت نمی کشی وقتی فهمیدی اشتباه کردی باز داری ادامه می دی . کل کل که نیست. تمام هدفم این بود بهت بگم نه قیمت جهانی ارزهای دیجیتالی دست ایرانی هاست و نه قیمت جهانی کارت هایی نظیر 480. اوکی.

این دوتا جمله معروف مارک تواین رو باید با طلا نوشت.^_^

Falsafi_711_.thumb.jpg.ca092ec1897dad13bdb4af7490dbb826.jpg5989bdd758ab8_MarkTwain.thumb.jpg.aa1b147f784884f78d265093bbe34cf9.jpg

افرین افرین خخخخخخخخخخخ:4_joy:

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

یک مقدار تو عقلت شک داشتم الان دیگه برطرف شد

خوبی این کار میدونی چیه دوست عزیز به اقتصاد داغون این کشور وابسته نیست مردوم حرس اینو نمی خورن محصولی که تولید کردن رو کی بفروشن اصلا کسی میخره دوم مرغ داری  دوتا چیز میخواد سرمایه دانش اما با داشتن اینا تو این کشور هم نمیتونی به سودش امیدوار باشی در ضمن این کار رو میشه با هر سرمایه ای راه انداخت اما مرغ داری رو نه 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

فقط یک هزینه ای به خانواده هاشون تحمیل می کنن و آخر سر نتیجه عکس میگیرن 

به نظر شما اونایی که تو بورس سرمایه گزااری میکنن کارشون اشتباهه اینم مثل همون فقط به کمی دانش نیاز داره و یه سرمایه اندک همون دوتا مرغی که مثال زدی اکه بتونه هزینه های یه زندگی رو تامین کنه چه دلیلی داره که ملت نرن سراغش شما الان حساب کن این پولی که میزاری بانک چقدر به هت سود میدن مثلا با 10 میلیون سرمایه شما میتونی ماهی حداقل 600 هزار داشته باشی این کجاش ایراد داره شما یه مثلا بزن که با 10 میلیون بشه بیشتر دراورد که دوستان برن دنبال اون کار 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

مثال بسیار جالبی بود واقعا ازت تشکر می کنم تو ذهن خودم نبود

من هم همین منظورم بود که مثل بورس وقتی یک کسی سهام یک شرکت رو به تعداد بالا خریده باشه وقتی بتونه دیگران رو قانع کنه که سهام اون شرکت رو بخرن ارزش اون سهام بالا میره و اون فرد سودش زیاد می شه چون سهام زیادی داره و همین طور اگه ارزش اون سهام هم پایین بیاد اون فرد چون سهام بیشتری داره خیلی بیشتر از دیگران ضرر می کنه برای همین اون فرد سعی می کنه همه رو ترغیب کنه که این سهام رو بخرید خیلی با ارزشه و یا با ارزش می شه و در ظاهر نشون میده که داره به نفع مردم کار می کنه اما در باطن داره قیمت سهام های خودش رو بالا می بره بعد اینکه تو ایران سهام ها ریالی بالا میرن اونجا دلاری بالا میرن و شما این دلار رو ضربدر در قیمت سه هزار و خرده ای کن

شما درست می گی اگه 10 میلیون بزاری بانک ماهی 125 هزار تومن میدن اما اگه ایده و فکر داشته باشی با 10 میلیون خیلی کارها می شه کرد

خوب  موضوع همینه اینم یه ایده است در ضمن این دوستمون هم نگفته که رو کدوم کویین یا همون پول سرمایه گزاری کنید میتونید رو هر واحدی که دلتون خواست برید در ضمن فکر نکنم این دوستمون اونقدر سرمایه داشته باشه که با سرمایه گزاری چند صد نفر یه شبه میلیاردر شه ضمن این که اینم بگم هر کاری رو بخوای شروع کنی باید توش ریسک کرد خوب یکی هم تو این کار ریسک میکنه اونسهامی که شما مثال می زنید مال یه اقتصاد بسته هست نه سهامی که هزاران نفر دارن روش سرمایه گزاری میکنن پس در عمل اون چند واحدی که حالا به گفته شما این دوستمون جمع کرده اصلا به چشم نمیاد 

لینک به دیدگاه

مثال بورس زمانی درسته که ایرانیا در این بازار تاثیر گزار باشن و همه ایرانیا هم در این فروم عضو و بهش دسترسی داشته باشن. اما کل هش ریت تولیدی ایرانیا اصلا به حساب نمیاد. در نتیجه اینکه بگیم استارتر داره میگه بیاد همه تو این کار تا مثلا فلان کوین قیمتش بره بالا و سود کنه یه استدلال باطل و بی پایه هستش. این صنعت دست افرادی هست که به صورت صنعتی دارن ماینینگ می کنن و نه ما ایرانیا که با 6 تا کارت یه ریگ می بندیم. تازه ماینرهای ایرانی دوست ندارن دست توش زیاد بشه چون همه وارد بشن جنس کم یاب میشه. قیمت کارت ها هم در خارج کشور بالا رفته و ایران هم که وارد کننده هست درنتیجه قیمت کارت ها در ایران هم متناسب با قیمت جهانی رفته بالا. خلاصه بگیم که استارتر که اومده دانش خودش رو در اختیار ما گذاشته برای نفع شخصی هست و می خواد که قیمت کوین ها بره بالا تا بیشتر سود کنه به توهم شبیه تا یه واقعیت بر اساس مستندات.

لینک به دیدگاه

خواهشا این بحث که اینکار کلاهبرداریه و زیان داره و ... رو تمومش کنین خسته شدم . اقا از روز اول که من این تاپیکو دارم میخونم نه کسی ما رو تشویق کرده به اینکار و نه کسی چیزی به ما فروخته و نه پولی از ما توی جیب کسی رفته . خودم به شخصه ۲۰ میلیون تومن سرمایه گذاری کردم توی اینکار کاملا با میل و اراده خودم بوده و طبق تحقیقات و کارشناسی بوده و کلی فکر کردم تا همچین تصمیمی گرفتم . فکر ضررشم کردم اینکه فوق فوق فوقش دیدم سودی نداره تمام قطعاتمو که نو گرفتم با سی درصد پایینتر میفروشم و ۶ ، ۷ تومن ضرر میکنم فدای سرم . این خاصیت سرمایه گذاریه که سود و زیان هست هرکاری که فکرشو کنین همینطوریه هیچ کاری نیست که ۱۰۰ درصد تضمین کننده سود باشه . توی این تاپیک هم بچه های که تجربه بیشتری دارند و هم بنده حقیر هیچکسو تشویق به اینکار نکرده و نخواهیم کرد اینجا بحث درمورد این نیست که اینکار خوبه یا بد سود داره یا نه و... اینجا مخصوص افرادی که اینکار رو دارن انجام میدن هستش تا با هم تبادل نظر کنن و همدیگه رو برای انجام بهتر ماین راهنمایی کنند افرادی که حتی یه درصد شک دارن خواهشا وارد تاپیک نشن و برن سراغ مطالب دیگه توی فضای مجازی . ببخشید در حضور اساتید پرحرفی کردم ممنون از همه 

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Amirabbas گفته است :

خواهشا این بحث که اینکار کلاهبرداریه و زیان داره و ... رو تمومش کنین خسته شدم . اقا از روز اول که من این تاپیکو دارم میخونم نه کسی ما رو تشویق کرده به اینکار و نه کسی چیزی به ما فروخته و نه پولی از ما توی جیب کسی رفته . خودم به شخصه ۲۰ میلیون تومن سرمایه گذاری کردم توی اینکار کاملا با میل و اراده خودم بوده و طبق تحقیقات و کارشناسی بوده و کلی فکر کردم تا همچین تصمیمی گرفتم . فکر ضررشم کردم اینکه فوق فوق فوقش دیدم سودی نداره تمام قطعاتمو که نو گرفتم با سی درصد پایینتر میفروشم و ۶ ، ۷ تومن ضرر میکنم فدای سرم . این خاصیت سرمایه گذاریه که سود و زیان هست هرکاری که فکرشو کنین همینطوریه هیچ کاری نیست که ۱۰۰ درصد تضمین کننده سود باشه . توی این تاپیک هم بچه های که تجربه بیشتری دارند و هم بنده حقیر هیچکسو تشویق به اینکار نکرده و نخواهیم کرد اینجا بحث درمورد این نیست که اینکار خوبه یا بد سود داره یا نه و... اینجا مخصوص افرادی که اینکار رو دارن انجام میدن هستش تا با هم تبادل نظر کنن و همدیگه رو برای انجام بهتر ماین راهنمایی کنند افرادی که حتی یه درصد شک دارن خواهشا وارد تاپیک نشن و برن سراغ مطالب دیگه توی فضای مجازی . ببخشید در حضور اساتید پرحرفی کردم ممنون از همه 

افرین اقا امیر

دوستان من با این مشکل مواجه هستم 

بعد از چند ثانیه  میره

11.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

افرین اقا امیر

دوستان من با این مشکل مواجه هستم 

بعد از چند ثانیه  میره

11.jpg

سلام

نرم افزار کلیمورت ناقصه دوباره دانلودش کن شایدم وقتی دوباره دانلودم میکنی ویروس کشت پاکش میکنه غیر فعالش کن

یا علی

لینک به دیدگاه

این تاپیک برای ماینینگ زده شده نه کلاهبرداری یا دعوا یا هر چیز دیگه

خصوصی بحث کنید

لطفا تاپیک رو خراب نکنید

یا علی

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

سلام

شما می تونی اون قسمت هایی که دلت نمی خواد رو نخونی و کسی شما رو مجبور نکرده بخونی

شما اون قسمت هایی که مربوط به آموزش ماینیگ هست توی یک فایل word ذخیره کن و فیلم ها رو هم دانلود کن و از کسب درآمد لذت ببر. چرا میای مطلبی که دوست نداری رو می خونی که خسته بشی

شاید شما انقدر وضع مالیت خوب باشه که می تونی یک سیستم 20 میلیونی بخری و 6 میلیون هم اگه نشد ضرر بدی اما خیلی ها هستن خرید یک سیستم 2 میلیونی آرزوشونه و متاسفانه با خوندن این مطالب حتی ممکنه برن وام بگیرن و فکر کنن که یک کار نون و آب دار پیدا کردن بعدش هم که معلومه چه اتفاقی می افته

روی صحبت من با اون هایی که تصمیم خودشون رو گرفتن و می خوان ماین کنن نیست

روی صحبت ما با جوون هایی است که ممکنه گول این بازی ها رو بخورن و توی این دام گرفتار بشن مخصوصا دام قطعه فروشان(منظورم آقا محسن نیست) که خودشون ماین نمی کنن ولی توی این تاپیک همه رو تشویق به ماین می کنن تا نشون بدن چه کار پر سودیه اما هدفشون فروختن گرافیک و مادربرد های مخصوص این کاره

من جدیدا دیدم که توی خیلی از فروم ها، شرکت های وارد کننده قطعه هم دست به کار شدن و تبلیغ ماینینگ می کنن تا قطعات سخت افزاری که وارد کردن فروش بیشتری پیدا کنه

پس عزیزانی که ماین می کنید شما به خودتون نگیرید شما به کارتون ادامه بدید

دوست عزیز هر صحبتی با هر شخصی دارید تشریف ببرید تو خصوصی بیان کنید . تاپیک رو خراب نکنید . شما اگر باغبونی باخچه خودتو بیل بزن به مزرعه مردم کاری نداشته باش . اگرم حوصلت سررفته تشریف ببرید سر چهارراه محلتون و مردم رو امر به معروف و نهی از منکر کنید . دوستان اینجا همگی دارن بهت میفهمونن که نیازی به نصیحت ندارن بازم داری ادامه میدی ؟ چه کاریه خوب ؟ تو این تاپیک مشکلی در رابطه با ماین داشتی مطمئن باش همه دوستان صادقانه جوابتو میدن ولی دیگه خودتم متوجه شدی که نیازی به نصیحت جنابعالی ندارن پس لطفا دیگه ادامه نده . و نشون بده که آدم با شخصیتی هستی . تشکر 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Roham-L گفته است :

مگه فقط این چند نفری که تو این تاپیک نظر میذارن و بحث می کنن این مطالب رو می خونن

ممکنه 15 نفر در این تاپیک در حال ماین باشن و سوال مطرح می کنن که استارتر جوابشون رو بده اما عده بسیاری این تاپیک رو بدون گذاشتن نظر می خونن و من روی صحبتم با اوناست.

اقا رهام عزیز منظور اقا بابک این بود که جای این بحث اینجا نیست یکم به خودت بیا اسم این تاپیک رو نگاه کن چی نوشته  ماینینگ یعنی اینجا اموزش ماینینگه دوست عزیز 

اگه شما مشکلی با ماینینگ دارین میتونید برید یه تاپیک بزنید اسمش رو هم بزارین مشکلات ماینینگ یا هر چیز دیگه ای هم تعداد بازدیدکننده بیشتر میشه هم دوستان به شما گیر منفی نمیدن  این بحثی که میکنید جاش اینجا نیست  ما اینجا اومدیم یادبگیریم که شما مثل بختک به جون ما افتادین 

در 6 ساعت قبل، Roham-L گفته است :

من باید کاملا عمومی شفاف سازی کنم و دوستان جوون خودم رو که تجربه ای در این زمینه ندارن رو نجات بدم

من هم گفتم من یک جوان 18 ساله من رو از این دام در بیار  من چطور میتونم به شما اعتماد کنم دوست عزیز اقا رهام که بعد از دو روز دو کلیپ نگاه کردن جوگیر شدی  وتنم وطنم پاره تنم 

چطور؟؟ میشه توضیح بدی 

یا برعکس اقارهام  شما ماینر هستین که تجربه ماین دارین و دارین کاری میکنین کسی از ایران وارد این کار نشه چه بدونم شاید به قول بعضی ها گرافیک گیرتون نمیاد  یه سری اتفاقاتی افتاده حسادت حالا نمیدونم از کجا میسوزین  طبق ادعایی که دارین  و پست هایی که گزاشتید چون کسانی اینجا بودن و مشکلاتی داشتن مثل شما بچه ها توضیح رو دادن مشکلاتشون حل شده  ولی کسی که نمیخواد مشکلشش حل شه یه ریگی تو کفشش هست 

پس اقا رهام راهکار رو بهت دادم شما اگه مشکل دارید یه تاپیک برای خودتون بزنین این تاپیک برای چیز دیگس و خواهشن دیگه پی ام نده شان و شعور خودت رو حفظ کن ممنون از شما 

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

خداکنه یجوری کلک این ماینینگ تو ایران کنده شه!!!

چون بیکار زیاد هست متاسفانه و درامد های ناچیز هم مهمه برای خیلیا و اگه ماینینگ تو ایران جا بیوفته باید فاتحه بازی های کامپیوتری رو خوند چون دلال ها فرصت پیدا میکنن برای هرچه گرونتر کردن کارت های گرافیک و ممکنه کارتی که الان دو میلیون قیمت داره حتی تا پنج میلیون تومن هم فروخته بشه!

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، محمد نصیری گفته است :

سلام

نرم افزار کلیمورت ناقصه دوباره دانلودش کن شایدم وقتی دوباره دانلودم میکنی ویروس کشت پاکش میکنه غیر فعالش کن

یا علی

اقا محمد گل حتما تا شب این کار ها رو انجام میدم نمیدونم سیستم رو کلا تیکه تیکه کردم  خیلی بهم ریخته بود وقتی بستمش این اتفاق برام افتاد حالا شب رفتم خونه نتیجه رو براتون اعلام میکنم ممنون از جوابتون :12_slight_smile:

یه سوال داشتم خدمتتون من میخوام هر دو گرافیک رو بیرون از کیس ببندم با رایزر به نظر شما میشه  ازش تصویر گرفت بله یا خیر اگه نمیشه باید چیکار کرد ؟؟

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

مثال بورس زمانی درسته که ایرانیا در این بازار تاثیر گزار باشن و همه ایرانیا هم در این فروم عضو و بهش دسترسی داشته باشن. اما کل هش ریت تولیدی ایرانیا اصلا به حساب نمیاد. در نتیجه اینکه بگیم استارتر داره میگه بیاد همه تو این کار تا مثلا فلان کوین قیمتش بره بالا و سود کنه یه استدلال باطل و بی پایه هستش. این صنعت دست افرادی هست که به صورت صنعتی دارن ماینینگ می کنن و نه ما ایرانیا که با 6 تا کارت یه ریگ می بندیم. تازه ماینرهای ایرانی دوست ندارن دست توش زیاد بشه چون همه وارد بشن جنس کم یاب میشه. قیمت کارت ها هم در خارج کشور بالا رفته و ایران هم که وارد کننده هست درنتیجه قیمت کارت ها در ایران هم متناسب با قیمت جهانی رفته بالا. خلاصه بگیم که استارتر که اومده دانش خودش رو در اختیار ما گذاشته برای نفع شخصی هست و می خواد که قیمت کوین ها بره بالا تا بیشتر سود کنه به توهم شبیه تا یه واقعیت بر اساس مستندات.

البته این مختص ایران نیست و اگه دقت و توجه کنید در خبرها میبینید که موجی جدید در ماینینگ به وجود اومده و این عواقب خوبی برای مصرف کننده نداره!!!

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Roham-L گفته است :

عزیز لطفا هیچ عددی نبودن خودت رو به ما ایرانی ها نسبت نده

ما ایرانی ها تمام معادلات جهانی رو با انقلابمون بر هم زدیم جلوی شیطانی که هیچ کس جرات نداره بهش تو بگه وایستادیم

در ضمن ایران انقدر جوون بی کار و بی پول داره که اگه هجوم بیارن به این کار تمام معادلات رو به هم می زنن

الان Nvidia و AMD و شرکت هایی که با اون ها همکاری دارن و قطعه فروشان داخلی سر از پا نمیشناسن و بیچاره جوونهایی که به جای کار کردن و فکر تولید ملی بودن گول این بازی های بچه گانه رو می خورن و در آخر دست از پا دراز تر سرگردون میشن و امیدشون به یاس تبدیل می شه

جناب تو معادلات جهانی در امر ماینینگ تاثیر نداره ولی در بالا رفتن قیمت قطعات و سودجویی بیشتر دلال ها صد در صد تاثیر داره!میترسم از روزی که کارت های گرافیکی که الان بعضی هاشون با دلار 7 هزارتومانی محاسبه و به فروش میره در اینده نزدیک با دلار 20 هزارتومانی قیمت گذاری و فروخته بشه!!دلالی در ایران بلای جون ما شده

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا دقت و توجه بیشتر د اشته باشن رو خبرهای مربوط به ماینیگ در سطح جهانی!!!

یک روز میشنویم در مورد بهینه کردن بایوس مادربورد های تولیدی توسط شرکت گیگابایت!یک رو از ایسوز خبر میرسه که به طور مثال کارت های 470 بهینه برای ماینیگ طراحی کرده که...!!!

انگار یک اجماع جهانی برای این به وجود اومده که ماینیگ بیشتر بشه و میدونید که همیشه باید تعادلی بین تقاضای پردازش و پردازش کننده باشه و هرچی پردازش کننده ها بیشتر بشن و سیستم هاشون قوی تر مسلما ارزش پول های دیجیتالی که ماینر ها باهاش سر و کار دارن کمتر خواهد شد تا به تعادل برسه!!!

فعلا تب جهانی ماینیگ باعث میشه شاهد رشد چشمگیر ماینر ها و همچنین بهینه و قوی تر شدن سخت افزار های مربوطه باشیم و این مسلما ارزش پول دیجیتال رو پایین میاره همونطور که چند وقت پیش هم شاهدش بودیم!

و همچنین توجه داشته باشید که کارت های رده بالا به تعداد محدود و معمولا در کلان شهر ها در ایران به فروش میره!در همین قزوین که من ساکن هستم حتی یک مغازه پیدا نمیکنید که به طور مثال کارت گرافیک 1080 داشته باشه و حتما باید سفارش بدید و اون هم با قیمتی غیر منطقی براتون بیاره!!!به خاطر همین تعداد کم عرضه فقط کافیه چند هزار ماینر در ایران ماینینگ کنن و اونوقت شاهد این خواهیم بود که قیمت کارت های گرافیک و هرچه که مربوط به ماینینگ هست به چندین برابر قیمت جهانی رسیده و حتی شاید با دلار 20 هزار تومنی به فروش بره و اونوقته که بیشترین ضرر رو در درجه اول گیمر ها و در درجه دوم ماینر ها در ایران خواهند کرد و بیشترین سود رو وارد کننده ها و دلالان قطعات کامپیوتری

ویرایش شده توسط g.z
لینک به دیدگاه

دوستان زمانی که از ماینینگ صحبت می شه حرف کسی نیست که دوتا سه کارت خریده تو خونه داره ماین می کنه

یا نهایتا 10 تا ریگ با کارت گرافیک داره

ماینر به این میگن حداقل 1000 تا کارت داره

یک نگاه به این لینک بکنید(مخصوصا لینک گذاشتم و اسکرین شات نگذاشتم که بعضیا میگن تصویر الکی هست و با فتوشاپ درست شده)

http://zcash.flypool.org/miners/t1PCptfdfuqpMNjURANtmmNdGt4mUa1NstE

البته هر کس باید خودش اول تحقیق کند بعد وارد هر کاری شود و مانند هر کاری (همه در یک کار موفق نمی شوند)در ماین هم خیلی ها ممکن است موفق نشوند و عده ای هم موفق خواهند بود

z.jpg

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

از کدوم مشکل حرف می زنی مگه من اعلام کردم مشکل دارم من گفتم اومدم یکسری جوون بی اطلاع رو راهنمایی کنم

بزار بگم چرا دروغ میگی:

همون طور که تو نظراتی که گذاشتی، به نظر میاد بیکاری و دنبال بدست آوردن پول از راه ماینیگ.  پس فرض رو بر این می گیریم که شما ماینری

خوب پستی هایی که من گذاشتم همه به نفع شما بود چون اگه کسی دنبال این کار نره قیمت کارت های گرافیک بالا نمیره و در نتیجه شما با اطلاعاتی که از این راه بدست آوردی با خیال راحت می تونی به ماین کردن ادامه بدی و حتی کارت رو با خرید کارت های گرافیک بیشتر توسعه بدی

سوال اینجاست چرا شما انقدر مخالف نظرات من هستی و اینهمه توهین و بی احترامی به من کردی بدون اینکه من شما رو در اولین پستم نقل قول کرده باشم. جواب فقط در یک چیز نهفته است:

شما فروشنده قطعات کامپیوتری از جمله کارت گرافیک هستی و دوستانتون هم که مخالف من هستن و منفی دادن اکثرا فروشنده هستن

در ضمن من نه ماینرم و نه به کسی حسادت می کنم و نه گیمرم که از بالا رفتن قیمت ها ضرر کرده باشم من فقط برای راهنمایی دوستان جوانم اینجا هستم 

کار خوبی میکنی به نظرات دیگران توجه نکن!!!

متاسفانه یه موجی راه افتاده و اکثریت هم گوش شنوا ندارن!!!

چند ماه دیگه خیلی از این ماینرای وطنی که دستشونم به جایی بند نیست کلی ضرر میکنن چون یه موج جهانی هست و مسلما ارزش پول های دیجیتال همچنان سیر نزولی شدیدی خواهد داشت تا به تعادل برسه یعنی جایی که به اصطلاح خرده پاها نابود بشن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...