رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

نه قربان  من فیلا دو عدد گرافیک بیشتر ندارم r9 390  تقریبا اینجوری درستش کردم  ایشون این فن رو جلو گرافیک قرار داده بنده بالای گرافیک قرار دادم 

من در حال حاضر 4 عدد گرافیک جی وان 1070 رو با یک پاور 1050 گرین بستم دماها زیر 68 هست با یک پنکه آیا مناسب هست با یک ردیف فن طبق عکس بهتر است که به زیر 65 برسنونمش؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

هر چی دما پایین تر بهتر .  بین 64 تا 68 به نظر عالی میاد

از یکی دو ماه دیگه باز هوا خنک تر میشه  و تا یک مدت کارتونو راحت میکنه البته اگر سمت جنوب نیستید 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

بالا اگر مکش باشه خوبه ولی دمنده گرما میفرستید پاینن طرف مادربورد و سی پی یو و رم که اشتباهه و هوای گرم سبکتر از هوای سرده یادتون باشه . از کنار مثل عکسی که گذاشتید بازم مکش هست و جون فضای بازه تاثیری نداره بهتره دمنده باشه به صورتیکه گرما از اون نقطه جدا بشه 

دقیقا دوست عزیز درست گفتید بنده اول استارت ماین رو زدم دمای کارت که بالا رفت سرعت فن گرافیک رو به 100% افزایش دادم دیدم گرما رو داره به بالا میفرسته و فن ها رو جوری بستم که هوا رو به بیرون بده  ولی خوب به نظر بنده باید برای این فن ها یه پاور جداگانه تهیه کرد مثل این نمونه  البته نظر بنده هست اگه اشتباهی گفتم خودتون درستش کنید

703adapter-laptop-asus-19v-itbazar-1.jpg

لینک به دیدگاه

بزرگترین مشکلی که من دارم اینه که  هشینگ پاور من 105MH/s هست و داخل محاسبه گر  Ethereum Calculator    ماین طی  24 ساعت رو   0.028 نشون میده  اما  داخل داشبرد من  0.024 تا 0.023  و حالش خوب باشه 0.025 میزنه . از ethereum.miningpoolhub.com استفاده میکنم. همش احساس میکنم یک کارتمو یکی داره استفاده می کنه و هکو این چیزا :4_joy:

از دوستان کسی نظری نداره؟

ممکنه از پول باشه؟

اون نمودار روی داشبورد که نشون میده هش ریتو درسته یا دقیق نیست؟ مثلا یک بار 66 mhs میزنه یک بار 110

----------------------------

این موردم یک توضیح بدید

من  آی پی  اروپا رو دادم اما گاهی اوقات میره روی us . مثل عکس پایین. دلیلش چیه؟

2.jpg

ویرایش شده توسط hamedrock
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، omidtb گفته است :

من در حال حاضر 4 عدد گرافیک جی وان 1070 رو با یک پاور 1050 گرین بستم دماها زیر 68 هست با یک پنکه آیا مناسب هست با یک ردیف فن طبق عکس بهتر است که به زیر 65 برسنونمش؟

دوست عزیز من خیلی تجربه ای در این زمینه ندارم  شاید دوستان بتونن کمکتون کنن ولی طبق پرسش هایی که من از افراد با تجربه داشتم حرفشون این بودکه دمای زیر 70 درجه تا 10 ماه  ککش هم نمیگزه هیچ اتفاقی براش نمی افته به نظر بنده وقتی دما زیر 68 باشه فن غیر ضروری هست  

البته این نظر بنده هست دوستان اشتباهی گفتم خودتون درستش کنید 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دقیقا دوست عزیز درست گفتید بنده اول استارت ماین رو زدم دمای کارت که بالا رفت سرعت فن گرافیک رو به 100% افزایش دادم دیدم گرما رو داره به بالا میفرسته و فن ها رو جوری بستم که هوا رو به بیرون بده  ولی خوب به نظر بنده باید برای این فن ها یه پاور جداگانه تهیه کرد مثل این نمونه  البته نظر بنده هست اگه اشتباهی گفتم خودتون درستش کنید

703adapter-laptop-asus-19v-itbazar-1.jpg

سلام

عزیز هزینه ی اضافه هست چون فن ها مصرف خاصی ندارند

در مورد پنکه هم به نظر زیاد کاربردی نباشه اگه فن بزاریم... اما به هر حال می تونید تست کنید

خودم به کولر آبی کوچیک فک کردم که هوا رو سمت ریگ بفرسته حدس میزنم بالای 5 درحه تاثیر داشته باشه اگه کسی داره میتونه تست کنه (البته رطوبت زیاد هم نباید بالا بره)

یک مورد، کولر آبی مینی هم هست که پمپ اب ندارن فقط هوا رو از روی اب میدن بیرون که مطمعنن تاثیر کمی داره اما میشه برای ریگ همینکارو کرد یک ظرف اب که روی اون فن بزارید و به سمت کارتهای گرافیک باشه که از این هوا استفاده کنند ، مثلا سه فن ورودی ها برای ریگ که هوا رو از روی آب بدن سمت ریگ ، و 3 فن هم هوا رو خارج کنند ، به نظر مناسب میاد که هنوز تست نکردم

مدلی که مد نظرم هست:

m.jpg.6c53d3a52c679b69616b91d08bf28578.jpg

جایگذاری کاملا تاثیر داره زیاد هم نزدیک باشه فشار هوا احتمالا نتیجه ی عکس بده ، مثلا یک فن رو روبروی فن گرافیک بزارید میبینید دما بیشتر میشه

البته یک مورد هم قبلا گفتم بعضی کارتها بهتره خوابیده باشن مثل زمانی که داخل کیس هستند ...

لینک به دیدگاه

Biostar teasing motherboard with 104 USB risers support for mining

https://videocardz.com/newz/biostar-teasing-motherboard-with-104-usb-risers-support-for-mining

.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

خداروشکر.

این پسورد فقط بودنش مهمه،لازم نیست حتما پسورد خاصی وارد کنید.

تا جاییکه من متوجه شدم و بررسی کردم،فهمیدم که برای وارد شدن به POOL یک یوزرنیم نیازه و یک پسورد نیاز هست، پسورد بصورت دیفالت بر روی X برای تمام اکانت ها هستش. و یوزرنیم شما، همون آدرس حساب کیف پولیتون هستش.

و از طرفی هم نمیشه پسورد رو خالی گذاشت، چون کامپیوتر ها باهوش نیستن،و بایستی بهشون بگیم که پسورد X هست. وگرنه خودشون نمیتونن بفهمن برای همین اجازه ی ورود نمیدن.

چندین سایت من دیدم، ولی وبسایتی که دو سه نفر از بچه ها بهم گفتن انجام دادن و نتیجه گرفتن بدون مشکل،وبسایت linuper.com بود.

از طرفی وبسایت  pay.wmiran.com هم هست خیلی خوشکل و رسمی ساخته شده فقط یکم سود بیشتری میگیرن.

برای اینجور وبسایت ها هم حتما بایستی عضو وبسایت باشید،حتما باید پروسه ی احراز هویت رو انجام بدید و سپس انتقال بانکی انجام میگیره. (کلا یکی از قوانین بانک ها هستش و همه ی صرافی ها،رعایت میکنن)

============================================

آقایون،عزیزان، هفته ی پیش باهاتون صحبت داشتیم،موقعیکه قیمت اتریوم 180 دلار و حدود 650 هزار تومان بود،بنده و خیلی های دیگه خواهش کردیم که آقا نفروشید،نگه دارید،میره بالا.

بفرمایید خودتون مشاهده کنید:

21_51.11_09082017.thumb.png.a8813ae2edf7962562b04874541dc3f1.png

قیمت الآنش 1میلیون و 65هزار تومان هست.

یعنی با کمی صبر میتونستید از ضرر 400هزار تومانی جلوگیری کنید.

لذا ازتون خواهش میکنم حتما قبل از خرید یا فروش این ارز ها، حتما اخبار رسمی رو دنبال کنید، من و همه ی کسانیکه این اطلاعات رو میگیم، از خودمون که نمیگیم،منم دقیقا چندتا مقاله و ویدیو یوتیوب دیدم، و بازار رو چک کردم، حس کردم قیمت اتریوم نمیتونه بخاطر حجم این درخواست به زیر 200دلار سقوط کنه. به همین سادگی عزیزان. خرجش فقط چند دقیقه سرچ در اینترنت هستش.

بازار جالبیه. ایرانی های باهوش میتونن کسب درآمد خوبی داشته باشن.

(ممنون از مدیریت محترم:100_pray:)

ٌصرافی هست که زیر 1 اتر رو مثلا 0.5 اتر رو  بخره ؟

ویرایش شده توسط omidtb
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان چطور میشه برای دکرد در این سایت تنظیم کنیم که هر زمان به 0.5 دکرد رسید واریز انجام شه؟

http://yiimp.ccminer.org

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

سلام بهترین اینترنت برای مانینگ کدام سرویس دهنده است ؟ من الان شاتل طرح  نامحدود Art3 دارم خیلی داره اذیت میکنه

ویرایش شده توسط omidtb
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

با سلام  

1dc50c4c2de76b11776d506c60720ccba8599bf1.JPG.32be13a8b6a018b8d7fff3dea5f0cb1b.JPG

ولی من از بالای گرافیک4عدد فن رو بستم و هوا رو به بیرون میده  ولی فک نکنم تاثیری داشته باشه میخوام کنسلش کنم چون دمای گرافیکم خوبه هر دو روی 65 درجه هست مشکل پاور هم دارم  

آقا کسی اینجا همچین پایه و اتصالی رو سراغ داره برای تهیه که بشه فن ها رو به صورت سری به هم متصل کرد ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خود فنی که شما خریداری میکنید دو سر داره که یکی به کابل کانکتور پاور میخوره و یکی به سایر فن های دیگه  که میخواین متصل کنید مثل عکس پایینی 

598c75033dad9_--1212-wipro.thumb.jpg.946865ce87e5733caa8f9b3c4d9ae281.jpg

باید توی جعبه پاورتون کابل اضافه داشته باشه  برای اتصال فنها

images.jpg

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، omidtb گفته است :

سلام بهترین اینترنت برای مانینگ کدام سرویس دهنده است ؟ من الان شاتل طرح  نامحدود Art3 دارم خیلی داره اذیت میکنه

همونطور که اقا محسن عزیز گفتن سرعت اینترنت مطرح نیست دوست عزیز که به نظر بنده همون 128 نامحدود کفایت میکنه برای من که اینجوریه 128 نامحدود میگیرم 25 هزار تومان خدا را شکر سرعتش 60 تا 70 میره قطعی هم نداره  مهم اینه که اینترنت ادیت نکنه  هی قطع وصل نشه  که این هم بستگی به مکان داره

فرض مثال مکان ما اینترنت پارس انلاین یا مبین نت جواب میده خیلی قطعی داره و بنده  شرکت دهکده ارتباط قشم استفاده میکنم   شما باید برین یکم تحقیقات کنید کدوم اینترنت در اون مکانی که شما هستین بهتر جواب میده  

اگر جایی از حرفم درست نبود دوستان اصلاح کنن

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/19, 01:03:47، abc.abc گفته است :

خودم به کولر آبی کوچیک فک کردم که هوا رو سمت ریگ بفرسته حدس میزنم بالای 5 درحه تاثیر داشته باشه اگه کسی داره میتونه تست کنه (البته رطوبت زیاد هم نباید بالا بره)

یک مورد، کولر آبی مینی هم هست که پمپ اب ندارن فقط هوا رو از روی اب میدن بیرون که مطمعنن تاثیر کمی داره اما میشه برای ریگ همینکارو کرد یک ظرف اب که روی اون فن بزارید و به سمت کارتهای گرافیک باشه که از این هوا استفاده کنند ، مثلا سه فن ورودی ها برای ریگ که هوا رو از روی آب بدن سمت ریگ ، و 3 فن هم هوا رو خارج کنند ، به نظر مناسب میاد که هنوز تست نکردم

مدلی که مد نظرم هست:

m.jpg.6c53d3a52c679b69616b91d08bf28578.jpg

جایگذاری کاملا تاثیر داره زیاد هم نزدیک باشه فشار هوا احتمالا نتیجه ی عکس بده ، مثلا یک فن رو روبروی فن گرافیک بزارید میبینید دما بیشتر میشه

البته یک مورد هم قبلا گفتم بعضی کارتها بهتره خوابیده باشن مثل زمانی که داخل کیس هستند ...

دوست عزیز فکن نکنم ایده جالبی باشه این روش و اگر هم که 2-3 درجه بیار پایین خیلی دردسر زیادی داره ولی  اگه همون فن رو در جای درست قرار بدین تاثیر بیشتری داره  

ولی  خوب هر کسی میخواد این کار رو انجام بده لینک زیر روش اصولی اینکار رو نشون میده که فک کنم تاثیر بیشتری داشته باشه 

https://aftab.cc/article/1214

make_a_cooler_1.thumb.jpg.0db4820ff87ae0fef70cef44786306b6.jpg

http://fararu.com/fa/news/238960/تصویر-ساخت-کولر-آبی-دست‌ساز-با-کمتر-از-100-هزار-تومان

214942_132.jpg.41f61a3a5d69995ebea4862a55d5092f.jpg

این هم مینی کلر رو میزیusb  دار  که به صورت اماده میتونید تهیه کنید این هم با اب کار میکنه 

http://www.digikalastore.ir/product.php?id=740

903548minikooler-5.jpg.39200be104aac928b5b43b3adb25d196.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان  این به چه معناست و واسه چی اینطوری میشه؟

stop mining and disconnect البته سبز نوشته 

پست قبلی منو هم اگر میتونید پاسخ بدید (تو ethereum calculator میگه 0.03 باید ماین بشه اما من با 105 هش دارم 0.025 میزنم)

ممنون

2.jpg

لینک به دیدگاه

اون ماله claymore هست یعنی شما بهش پول میدی! چون از کلیمور رایگان استفاده می کنی و آقای کلیمور بابت استفاده از الگوریتمش از شما پول می گیره یعنی میاد مثلا ماهی 2 دلار ماینینگ میکنه.البته من اهمیت نمیدم.

مثلا 100 درصد ماینینگ شده و 2.01 اتر گرفتی و اینجا 0.01 اتر ماله کلیمور است و بقیه ماله خودت.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دوست عزیز فکن نکنم ایده جالبی باشه این روش و اگر هم که 2-3 درجه بیار پایین خیلی دردسر زیادی داره ولی  اگه همون فن رو در جای درست قرار بدین تاثیر بیشتری داره  

ولی  خوب هر کسی میخواد این کار رو انجام بده لینک زیر روش اصولی اینکار رو نشون میده که فک کنم تاثیر بیشتری داشته باشه 

https://aftab.cc/article/1214

http://fararu.com/fa/news/238960/تصویر-ساخت-کولر-آبی-دست‌ساز-با-کمتر-از-100-هزار-تومان

این هم مینی کلر رو میزیusb  دار  که به صورت اماده میتونید تهیه کنید این هم با اب کار میکنه 

http://www.digikalastore.ir/product.php?id=740

سلام

بله در مورد ایده ها گفتم کولر ابی احتمالا مصرف زیادی داشته باشه و رطوبت باید کنترل شه فقط گفتم اگه کسی داره میتونه تست کنه

اینها جدا از بحث فن هست در غیر اینصورت من خودم با فن تا 4 درجه کاهش دادم ، منظورم برای بیشتر بودن این 4 درجه تاثیر هست

در مورد کولمن دردسرش زیاده هر روز باید داخلش یک بزارید اون هم چند ساعته کاملا آب میشه

دقیقا همین مینی کولر ها رو گفتم اینها هیچ چیز ندارن جز اینکه هوا رو از روی آب خارج می کنند ، من هم میگم جای اینها خودمون فن کنار فن ها آب بزاریم (البته فن کاملا عمود نباشه) ببینیم چقد تفاوت می کنه اگه دو درجه هم کمتر بشه خوبه چون همش یک ظرف آب خرجشه.....خودم هم هر زمان تست کردم خبرش رو میدم که به کار اومد ، البته این آموزشی دومی هم که لینک دادید جالبه هوا رو بدیم داخل کلمن بعد از طرف دیگه بزنه بیرون ، احتمالا بیشتر از تاثیر ظرف پشت فن داشته باشه

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است :

اون ماله claymore هست یعنی شما بهش پول میدی! چون از کلیمور رایگان استفاده می کنی و آقای کلیمور بابت استفاده از الگوریتمش از شما پول می گیره یعنی میاد مثلا ماهی 2 دلار ماینینگ میکنه.البته من اهمیت نمیدم.

مثلا 100 درصد ماینینگ شده و 2.01 اتر گرفتی و اینجا 0.01 اتر ماله کلیمور است و بقیه ماله خودت.

ممنون جناب صدیق

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

دوست عزیز این هم فن هایی که برای گرافیک بستم   هوا رو به بیرون میکشه 

IMG_1240.thumb.JPG.a1a520f14498960b87e220056c2a7ad7.JPG

IMG_1241.thumb.JPG.c04d73acb32d475066d4b72ef36ebb22.JPG

IMG_1242.thumb.JPG.37a22219b841f0499b9d274382a2c3d6.JPG

دوستان میتونید از گرافیک هایی که بستین  برای ماین عکس بگیرین تا ما هم از ایده شما استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

سلام
از اساتید یک سئوال دارم؟
برای ماین کردن توی "ریگ" حتماً باید گرافیک ها از یک برند و یک نوع چیپست باشن ؟

مثلاً میشه یه گرافیک RX480 باشه و یه گرافیک GTX1050Ti !?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دوست عزیز این هم فن هایی که برای گرافیک بستم   هوا رو به بیرون میکشه 

دوستان میتونید از گرافیک هایی که بستین  برای ماین عکس بگیرین تا ما هم از ایده شما استفاده کنیم

سلام چقد تاثیر داشت؟ خودم فک نمی کنم بیش از 1-2 درجه تاثیر داشته باشه به دلیل اینکه یک گرافیک بیشتر نیست و هوای گرم زیاد جمع نمیشه در اون محل که نباز به فن باشه

لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان صرافی مطمئن که تایید شده باشه . کسی از دوستان تا الان اتریوم فروخته ؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام چقد تاثیر داشت؟ خودم فک نمی کنم بیش از 1-2 درجه تاثیر داشته باشه به دلیل اینکه یک گرافیک بیشتر نیست و هوای گرم زیاد جمع نمیشه در اون محل که نباز به فن باشه

بله دوست عزیز خیلی تاثیر نداشت  از 68 روی 65 اومد بد نبود وقتی دست میگرفتی متوجه میشدی  که باد گرمی به  بیرون پرتاب میکنه  در واقع دو عدد گرافیکه که یکی توی کیسه که امشب میخوام برم وصلش کنم  ولی سوال اینجاست که وقتی وصل کردم ایا میتونم از رایزر تصویر بگیرم یا باید از سی پی یو تصویر بگیرم ؟

فک کنم ای کار جواب بده چون گرمای اصلی گرافیک  بینشون ایجاد و گرافیک گرمای همدیگه  رو به داخل میفرستن   و  طوری تنظیم کردم که این فن ها وسط گرافیک باشه تا هوای گرم رو به بیرون ببره و خود گرافیک هوای گرم رو به سمت بالا میفرسته 

ولی وقتی کلر روشن باشه در اتاق دمای گرافیک بین 61-59 میرسه 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hareth.salari@gmail.com گفته است :

بله دوست عزیز خیلی تاثیر نداشت  از 68 روی 65 اومد بد نبود وقتی دست میگرفتی متوجه میشدی  که باد گرمی به  بیرون پرتاب میکنه  در واقع دو عدد گرافیکه که یکی توی کیسه که امشب میخوام برم وصلش کنم  ولی سوال اینجاست که وقتی وصل کردم ایا میتونم از رایزر تصویر بگیرم یا باید از سی پی یو تصویر بگیرم ؟

فک کنم ای کار جواب بده چون گرمای اصلی گرافیک  بینشون ایجاد و گرافیک گرمای همدیگه  رو به داخل میفرستن   و  طوری تنظیم کردم که این فن ها وسط گرافیک باشه تا هوای گرم رو به بیرون ببره و خود گرافیک هوای گرم رو به سمت بالا میفرسته 

ولی وقتی کلر روشن باشه در اتاق دمای گرافیک بین 61-59 میرسه 

میتونید از رایزر تصویر بگیرید و هیچ تفاوتی نمیکنه اما تصویر رو از گرافیک مجتمع بگیرید بهتره

بله هرچقد دمای اتاق کمتر باشه خب دمای گرافیک یا... هم کمتر میشه اما دنبال روش هایی هستیم که با کمترین هزینه با یک دمای خاص اتاق کمترین دما رو کارت داشته باشه 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

میتونید از رایزر تصویر بگیرید و هیچ تفاوتی نمیکنه اما تصویر رو از گرافیک مجتمع بگیرید بهتره

بله هرچقد دمای اتاق کمتر باشه خب دمای گرافیک یا... هم کمتر میشه اما دنبال روش هایی هستیم که با کمترین هزینه با یک دمای خاص اتاق کمترین دما رو کارت داشته باشه 

به درست می فرمایید و یکی از روش هایی که میتونیم دمای کارت رو پایین ببریم استفاده از برنامه  MSI Afterburner  هست که خیلی تاثیر داره روی دمای gpu  که درواقع یکم مهارت میخواد کار با این برنامه  باید در موردش تحقیق کرد و بنده با این برنامه تا 3 درجه گرمای گرافیک رو کاهش دادم  با کمترین هشریت یعنی شما گه مثل من 30 مگاهش میگرین و دمای کارتتون روی 68 باشه با این برنامه میتونید دمای کارت رو به 65 درجه برسونید و شاید 1 -2 مگاهش افت کنه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...