رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 22 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

لینوکس رو فقط باید نصب کنیم و درایور ها رو نصب کنیم یا چون تعداد گرافیک بالا هست دردسرهای خاصی هم داره؟

این 104 عالیه جدا از هزینه ی مین و پردازنده پول برق هم کمتر میشه... پاور رو هم 1000 وات میگیریم ارزونتر باشه به تعداد گرافیک ها مثلا هر 6-7 گرافیک بسته به مدل می تونیم یک 1000 وات بگیریم ، فقط مشکل اینه نمیدونم چطوری سیم به کارت های گرافیک میرسه.... اینها رو نمیدونید به چه شکل هست؟ باید حتما همین مینبورد رو بگیریم یا رایزر ها به این صورت هستند؟ حداقل می تونیم به این حالت فقط 12 کارت متصل کنیم...

سلام

کلا پست من گم شد..

دوستان کسی در مورد این مینبورد چیزی نمیدونه؟ (مینبورد بایوستار با 104 گرافیک)

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

یکی از دوستان من قصد داره وارد ماینینگ بشه..کارش چیز دیگه ایه و فقط برای سرمایه گذاری میخواد اینکارو بکنه و مشکلی هم نداره اگر سودی نداشته باشه!!!

قصد خرید 20 عدد گرافیک رو داره منتها الان چیزی پیدا نمیکنه

سوالی که پیش میاد اینه که کی وقت مناسبی برای ورود به اینکاره؟ بعد اگر بعد از چند ماه سختی اتریوم به حدی برسه که دیگه سودی نداشته باشه تکلیف چی میشه؟ یعنی باید کلا گذاشت کنار؟

بعد صبر کردن برای کارتهای وگا منطقیه؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/26, 19:42:33، Mr Unknown گفته است :

سلام

یکی از دوستان من قصد داره وارد ماینینگ بشه..کارش چیز دیگه ایه و فقط برای سرمایه گذاری میخواد اینکارو بکنه و مشکلی هم نداره اگر سودی نداشته باشه!!!

سوالی که پیش میاد اینه که کی وقت مناسبی برای ورود به اینکاره؟ بعد اگر بعد از چند ماه سختی اتریوم به حدی برسه که دیگه سودی نداشته باشه تکلیف چی میشه؟ یعنی باید کلا گذاشت کنار؟

ممنون

اول میتونه از کارتهای مخصوص ماینیگ بگیره مدل rx 470  ماینینگ لیون موجود داره  اون مشکل هم یه جایی خوندم با تقسیم بلوک چین حل میشه و فک کنم تا چندماه یا حدودا یه سال سرمایه اولیش دربیاد و مشکلی نیست 

http://lioncomputer.ir/product/12532/کارت+گرافیک+سافایر+RX+470+MINING+Edition+Samsung+Memory/

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mr Unknown گفته است :

سلام

ممنون

یعنی میخواد بیشتر از 30 میلیون هزینه کنه واسه ماینینگ؟؟؟!!!

یا خدااااا!!!

خدا به دادمون برسه!!!الان امازون رو نگا کردم دیدم قیمت 1080 رو زده 650 دلار!!!تو ایرانم که قیمتا سر به فلک میکشه

هر چی میکشیم از صدقه سری این ماینر هاست

خدا کنه یه سری کارت طراحی کنن که فقط مخصوص ماینینگ باشه و با اختلاف پردازش فاحش تا دیگه کسی سراغ کارت های گرافیک نره

قرار بود انویدیا یه مدل بیرون بده پس چی شد؟؟؟

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من درایور مخصوص ماینینگ amd رو نصب کردم کلا aero ویندوز 7 غیر فعال شده بود فهمیدم ی چیزی هست اومدم کلیمور رو اجرا کردم دیدم اره خطا میده دوباره هم نصب کردم باز همین مشکل.....

این مشکل جایی گزارش شده؟

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

دوستان به نظرتون از اینها جایی گیر میاد؟:

USB-riser.jpg

البته مدل x1 رو منظورم هست چون قسمت x16 با دیگر رایزر ها تفاوتی نمیکنه و میشه از رایزر های قبلیتون استفاده کنید

حداقلش اینه با هر مینبوردی میتونید چند گرافیک استفاده کنید و نیاز فقط به یک سری مینهای خاص نیست

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام دوستان

من درایور مخصوص ماینینگ amd رو نصب کردم کلا aero ویندوز 7 غیر فعال شده بود فهمیدم ی چیزی هست اومدم کلیمور رو اجرا کردم دیدم اره خطا میده دوباره هم نصب کردم باز همین مشکل.....

این مشکل جایی گزارش شده؟

درایور مخصوص ماینینگ نصبش یکم دردسر داشت تا جاییکه تو ذهنم میاد اگر اشتباه نصب کنی،اینگار درایور نصب نکردی.

عکس از ارور ها بگیر بزار که توی اینترنت سرچ کنم ببینم کسی به نتیجه رسیده؟ بعد واست ترجمه میکنم مینویسم

در 1 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام مجدد

دوستان به نظرتون از اینها جایی گیر میاد؟:

USB-riser.jpg

البته مدل x1 رو منظورم هست چون قسمت x16 با دیگر رایزر ها تفاوتی نمیکنه و میشه از رایزر های قبلیتون استفاده کنید

حداقل اینه با هر مینبوردی میتونید چند گرافیک استفاده کنید و نیاز فقط به یک سری مینهای خاص نیست

اگر اشتباه نکنم منظورت همون PCIe 1x هستش که تبدیل میشه به 4 عدد یو اس بی یعنی روی یک مین بورد بیش از ده بیستا گرافیک نصب میشه

یک اینکه با اینکار دیگه فقط باید برید روی لینوکس کار کنید چون ویندوز بیشتر از 6تا8گرافیک،نمیشناسه تا جاییکه تست کردند.

دوم اینکه باید ببینی اصلا مین بوردت با چنین چیزی هماهنگی داره و میتونه این تعداد گرافیک رو درایو کنه،منظورم برق نیست،منظورم مقدار پهنای باندی هستش که مین بورد باید به هر گرافیک اختصاص بده تا محاسباتش رو انجام بده.همونطور که میدونید اکثر مین ها حدود 16 تا 24 لین دارن که مثلا برای بازی حداقل 8لاین گرافیک نیاز هست وگرنه خیلی از بازی ها اجرا نمیشن روی 4لاین. روی PCIe 1x که کلا بازی ای اجرا نمیشه (منبع GamersNexus)

لذا فقط واسه تست،اگر جواب داد بعدش بریم سمتش.

4لاین واسه گرافیک اصلی که سیستم عامل رو ران میکنه فکر میکنم نیاز باشه.

مادربورد های B150 B250 هم که فقط 16لاین از طرف سی پی یو و 8لاین از طرف چیپ ست دارن.

بایستی در اینباره مطالعه داشته باشم ولی فکر میکنم محدودیت پهنای باند اجازه نده روی خیلی از سیستم ها،تعداد زیاد گرافیک ران بشه یا شناخته بشه،بحث دیگه سر کابل رایزر و اینها نیست،سر محدودیت BandWidth هستش.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

درایور مخصوص ماینینگ نصبش یکم دردسر داشت تا جاییکه تو ذهنم میاد اگر اشتباه نصب کنی،اینگار درایور نصب نکردی.

عکس از ارور ها بگیر بزار که توی اینترنت سرچ کنم ببینم کسی به نتیجه رسیده؟ بعد واست ترجمه میکنم مینویسم

اگر اشتباه نکنم منظورت همون PCIe 1x هستش که تبدیل میشه به 4 عدد یو اس بی یعنی روی یک مین بورد بیش از ده بیستا گرافیک نصب میشه

یک اینکه با اینکار دیگه فقط باید برید روی لینوکس کار کنید چون ویندوز بیشتر از 6تا8گرافیک،نمیشناسه تا جاییکه تست کردند.

دوم اینکه باید ببینی اصلا مین بوردت با چنین چیزی هماهنگی داره و میتونه این تعداد گرافیک رو درایو کنه،منظورم برق نیست،منظورم مقدار پهنای باندی هستش که مین بورد باید به هر گرافیک اختصاص بده تا محاسباتش رو انجام بده.همونطور که میدونید اکثر مین ها حدود 16 تا 24 لین دارن که مثلا برای بازی حداقل 8لاین گرافیک نیاز هست وگرنه خیلی از بازی ها اجرا نمیشن روی 4لاین. روی PCIe 1x که کلا بازی ای اجرا نمیشه (منبع GamersNexus)

لذا فقط واسه تست،اگر جواب داد بعدش بریم سمتش.

4لاین واسه گرافیک اصلی که سیستم عامل رو ران میکنه فکر میکنم نیاز باشه.

مادربورد های B150 B250 هم که فقط 16لاین از طرف سی پی یو و 8لاین از طرف چیپ ست دارن.

بایستی در اینباره مطالعه داشته باشم ولی فکر میکنم محدودیت پهنای باند اجازه نده روی خیلی از سیستم ها،تعداد زیاد گرافیک ران بشه یا شناخته بشه،بحث دیگه سر کابل رایزر و اینها نیست،سر محدودیت BandWidth هستش.

ممنون

درایور رو یادم نبود عکس بگیرم اگه دیدم نسخه ی دیگه ای نداد بعدا نصب می کنم

----

در مورد رایزر من تست کردم نیاز نیست حتما بازی ها هم روی چند لین باشن من 3dmark رو با 480 تست کردم روی 16 ، 30 فریم و با رایزر اگه اشتباه نکنم 28 فریم گرفت ، تفاوت اونقدر ها نیست ، و از اونجایی که ماین زیاد به پهنای باند نیاز نداره مطمعنن به این راحتی ها کم نمیاره

مثل همون هاب usb دیگه چند تا رو به یکی وصل می کنیم حالا اگه موس و کیبرد باشن اصلا برامون مهم نیست

ویرایش: این هم اضافه کنم که دقیقا این تبدیل یک لین هست اگه مینبورد 44 لین هم باشه ما فقط داریم از یک لین استفاده می کنیم برای هر چهار گرافیک

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

دوستان شدیدا پیشنهاد میکنم درایور جدید amd رو نصب کنید فوق العاده هست . 15 درصد افزایش کارایی داره و عالی جواب میده فقط احتمال داره که با MSI Afterburner مشکل داشته باشید که اجازه نده دستی خودتون تنظیم کنید که اونم روش داره و هر کی خواست بگه براش بفرستم 

asl 2.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

دوستان شدیدا پیشنهاد میکنم درایور جدید amd رو نصب کنید فوق العاده هست . 15 درصد افزایش کارایی داره و عالی جواب میده فقط احتمال داره که با MSI Afterburner مشکل داشته باشید که اجازه نده دستی خودتون تنظیم کنید که اونم روش داره و هر کی خواست بگه براش بفرستم 

من نصب کردم اما aero ویندوز رو هم غیر فعال کرد و درست کار نمیکنه ، بایوس مد کردید؟ البته من روی بایوس دیفالت هم دوباره نصب کردم باز هم مشکل داشت 

دقیقا با ddu حذف کردم و بعد نصب کردم... پچatikmdag هم برای زمانی که روی بایوس مد بود زدم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

من نصب کردم اما aero ویندوز رو هم غیر فعال کرد و درست کار نمیکنه ، بایوس مد کردید؟ البته من روی بایوس دیفالت هم دوباره نصب کردم باز هم مشکل داشت 

دقیقا با ddu حذف کردم و بعد نصب کردم... پچatikmdag هم برای زمانی که روی بایوس مد بود زدم

من هیچ مشکلی ندارم با این درایور . درایور قبلی هم عادی پاک کردم و از ddu هم استفاده نکردم . خیلی راحت نصب شد و پچشم کردم چون کارتها مود شده هست فقط مشکل با MSI Afterburner داشتم که خوشبختانه اونم حل شد احساس میکنم رو دما هم تاثیر داشته این درایور . 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، babak_11 گفته است :

من هیچ مشکلی ندارم با این درایور . درایور قبلی هم عادی پاک کردم و از ddu هم استفاده نکردم . خیلی راحت نصب شد و پچشم کردم چون کارتها مود شده هست فقط مشکل با MSI Afterburner داشتم که خوشبختانه اونم حل شد احساس میکنم رو دما هم تاثیر داشته این درایور . 

ممنون ، یعنی دما بهتر شد؟

با نسخه ی 1.4.5 هم پچ کردید بعد از نصب درایور و قبل از ریستارت سیستم؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

ممنون ، یعنی دما بهتر شد؟

با نسخه ی 1.4.5 هم پچ کردید بعد از نصب درایور و قبل از ریستارت سیستم؟

بله دقیقا با همین نسخه . درمورد دما نمیدونم دقیقا چون از دیشب یه مقدار هوا بهتر شده 

لینک به دیدگاه

اساتید نظرتون درباره این تغییرات چیه؟

https://www.reddit.com/r/EtherMining/comments/6t56a0/important_information_from_todays_ethereum_dev/

سایتی دیگه بر اساس این تغییرات گفته بود که دیگه ماینینگ اتر برای ماینرهایی که قصد خرید تجهیزات دارن ارزش نداره و بهتره خود اتر رو بخرن و نگه دارن

نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Mr Unknown گفته است :

اساتید نظرتون درباره این تغییرات چیه؟

https://www.reddit.com/r/EtherMining/comments/6t56a0/important_information_from_todays_ethereum_dev/

سایتی دیگه بر اساس این تغییرات گفته بود که دیگه ماینینگ اتر برای ماینرهایی که قصد خرید تجهیزات دارن ارزش نداره و بهتره خود اتر رو بخرن و نگه دارن

نظر شما چیه؟

من راستش تازه با ماینینگ آشنا شدم ولی به نظرم سکه ای که طرفدار زیاد داره خوب رشد میکنه و اتر هم پرطرفدار هست تو سکه ها . به نظر منم اتر تا یک سال دیگه ارزشش خیلی بیشتر از الان هست و سرمایه گذاری روش خیلی ریسک نیست . من راستش فکرم رو اینه که چند سکه کم ارزش که میتونه در آینده رشد داشته باشه رو ماین کنم و ازشون یه مقدار نگه دارم . مثلا سکه dashcoin الان خیلی کم ارزشه و ماینش بسیار راحت و میشه به تعداد ازش نگه داشت و اگر شانستون بگیره و درآینده رشد خوبی داشته باشه راحت تکونتون میده . البته این سکه ای که گفتم مثال بودا باید ببینید کدوم سکه احتمال بالا کشیدنش زیاده 

و یه چیز دیگه اینه که ماین فقط به اتریوم ختم نمیشه و اگر روزی نشه اتر ماین کرد ماینرها میرن سراغ یه سکه دیگه و اون سکه ارزش پیدا خواهد کرد 

ویرایش شده توسط babak_11
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

من راستش تازه با ماینینگ آشنا شدم ولی به نظرم سکه ای که طرفدار زیاد داره خوب رشد میکنه و اتر هم پرطرفدار هست تو سکه ها . به نظر منم اتر تا یک سال دیگه ارزشش خیلی بیشتر از الان هست و سرمایه گذاری روش خیلی ریسک نیست . من راستش فکرم رو اینه که چند سکه کم ارزش که میتونه در آینده رشد داشته باشه رو ماین کنم و ازشون یه مقدار نگه دارم . مثلا سکه dashcoin الان خیلی کم ارزشه و ماینش بسیار راحت و میشه به تعداد ازش نگه داشت و اگر شانستون بگیره و درآینده رشد خوبی داشته باشه راحت تکونتون میده . البته این سکه ای که گفتم مثال بودا باید ببینید کدوم سکه احتمال بالا کشیدنش زیاده 

و یه چیز دیگه اینه که ماین فقط به اتریوم ختم نمیشه و اگر روزی نشه اتر ماین کرد ماینرها میرن سراغ یه سکه دیگه و اون سکه ارزش پیدا خواهد کرد 

درسته

شما ببینید محاسبه من چقدر درسته

به فرض ما 14 کارت 1070 میخریم..حدودا با هم 390 مگاهش ماین میکنن که طبق محاسبه سایت  cryptocompare.com میشه تقریبا 900 دلار یعنی سه اتر

حالا ما نزدیک 40 میلیون برای این تجهزیات هزینه کردیم که بعد از کار کردن و کسر هزینه 30 درصد برای فروش 12 میلیون ضرر میکنیم

حالا با این 12 میلیون الان که تقریبا میشه 3هزار دلار میشه الان 10 اتر خرید در صورتی که با ماین سه تا 4 ماه اگر سختی افزایش پیدا نکنه که میکنه میشه 10 تا رو بدست آورد.

حالا هزینه های برق و نگهداری به کنار

به نظرتون بهتر نیست کلا به جای ماین روی خرید ارزها حالا یا اتر یا ارزهای ارزونتر دیگه سرمایه گذاری کرد؟

ویرایش شده توسط Mr Unknown
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Mr Unknown گفته است :

درسته

شما ببینید محاسبه من چقدر درسته

به فرض ما 14 کارت 1070 میخریم..حدودا با هم 390 مگاهش ماین میکنن که طبق محاسبه سایت  cryptocompare.com میشه تقریبا 900 دلار یعنی سه اتر

حالا ما نزدیک 40 میلیون برای این تجهزیات هزینه کردیم که بعد از کار کردن و کسر هزینه 30 درصد برای فروش 12 میلیون ضرر میکنیم

حالا با این 12 میلیون الان که تقریبا میشه 3هزار دلار میشه الان 10 اتر خرید در صورتی که با ماین سه تا 4 ماه اگر سختی افزایش پیدا نکنه که میکنه میشه 10 تا رو بدست آورد.

حالا هزینه های برق و نگهداری به کنار

به نظرتون بهتر نیست کلا به جای ماین روی خرید ارزها حالا یا اتر یا ارزهای ارزونتر دیگه سرمایه گذاری کرد؟

کاملا حرف قشنگی زدی.

تقریبا برای هر سکه ای این اتفاق رخ میده

بنظرم از شروع مهر ماه، خرید و فروش اتریوم در زمان های مناسب، بهتر از ماین کردنشه. اگر قیمتش تا اون موقع زیر 400 دلار بمونه و روند افزایش سختی همین شکل جلو بره.

اگر هزینه برق کم باشه،همچنان به صرفه هست.

اگر کارت گرافیک با قیمت مناسب بخرید،باز هم بصرف هست.

ولی الآن کم کم داره به سمت PoS میره،یعنی برای سرمایه گذاری مناسب تره تا برای ماینر ها.

لینک به دیدگاه

حالا اگر برای ماین کوین های دیگه تجهیزات بخریم چی؟ مثلا zcash
کلا این دوست من مصممه بخره ولی من سعی دارم منصرفش کنم:دی

Sent from my MI 5 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Mr Unknown گفته است :

حالا اگر برای ماین کوین های دیگه تجهیزات بخریم چی؟ مثلا zcash
کلا این دوست من مصممه بخره ولی من سعی دارم منصرفش کنم:دی

بهترین بازدهی رو برای پولی که صرف قطعات و برق میکنی، همون فعلا اتریوم داره.زد کش هم اندازه اتریوم نیست.مونرو هم نیست.

ولی اگر قصد خرید داره فقط 1ریگ ببنده،ترجیحا قطعات دست دوم بخره.

لینک به دیدگاه

به نظرتون فلسفه اصلی به وجود اومدن ارزهای دیجیتال چیه؟

تا حالا به دلیل و ریشش فکر کردید؟!

میدونید چه تاثیری رو اقتصاد داره و منافع اصلیش برای چه کسانی ست؟

این هارو پرسیدم و منظور و دلیل سوالاتم نقد مایینیگ نیست بلکه میخوام با سیستم پیچیده ارزهای دیجیتال بیشتر آشنا بشم و ببینم آیا این شایعاتی که در مورد این ارزها و سیاست هایی که پشت به وجود اومدنشونه واقعیت داره یا نه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

به نظرتون فلسفه اصلی به وجود اومدن ارزهای دیجیتال چیه؟

تا حالا به دلیل و ریشش فکر کردید؟!

میدونید چه تاثیری رو اقتصاد داره و منافع اصلیش برای چه کسانی ست؟

این هارو پرسیدم و منظور و دلیل سوالاتم نقد مایینیگ نیست بلکه میخوام با سیستم پیچیده ارزهای دیجیتال بیشتر آشنا بشم و ببینم آیا این شایعاتی که در مورد این ارزها و سیاست هایی که پشت به وجود اومدنشونه واقعیت داره یا نه

جناب، توی این ویدیو یه سری توضیحات تا جاییکه مطالعه داشتم،قرار دادم

http://www.aparat.com/v/zjmIJ

ولی در مورد چطور بوجود اومدنش از سال ها قبل، ریاضی دان ها مقالاتی در مورد کریپتو کارنسی نوشته بودن. برخی از الگوریتم ها مال ده ها سال قبله. (الگوریتم فایَت شمیر هیورستیک در سال 1993)

هدف از ایجاد این شبکه، جلوگیری از دابل اسپندینگ (چندبار خرج کردن یک پول،چندبار فروختن یک چیز و...) یجورایی برای محافظت بیشتر از اقتصاد در مقابل سرقت هستش. و این در واقع پایه ای هست برای شروع به سمت اقتصاد صد در صد الکترونیکی.

در حال حاظر سیستم پول های معمول (Fiat) ایراداتی داره که در تاپیک اصلیش توضیح میدم و کریپتوکاررنسی سعی بر رفع این ایرادات داره (مثل تولید پول،یا قرض پول دولت ها هر موقع که دلشون بخواد یا تغییر در ارزش پول با قدرتی که دارن) یجورایی کریپتوکاررنسی کاری به دولت ها و قدرت ها نداره و بر اساس عدالت قوانین ریاضیات در کامپیوتر بوجود میاد ارزش گذاری میشه و خرج میشه.

جالب پیچیده و سرگرم کنندست.

اینکه چطور میشه به پول تبدیلش کرد و ... این برمیگرده به ارزش یک وسیله،ارزش یک چیز،که من شما و مردم ارزش گذاریش میکنیم.

مثلا ارزش یک الماس برش خورده و خوشکل هر گرم 14میلیون تومان هست،ولی ارزش همون الماس دقیقا همون اندازه ولی بدون برش،در میاد 4.5 میلیون تومان (بلفرض)

چه چیزی اینقدر بهش ارزش بخشیده؟ فقط مقداری برش صحیح؟؟ما انسان ها هستیم که ارزشش رو میبریم بالا.بخاطر زیبایی،کمیابی یا خاص بودن.

قضیه ی اینکه چطور یه پولی که نه دیده میشه و نه میشه لمسش کرد،اینقدر ارزش داره،از همینجاها شروع میشه.

ایراداتی بر این سیستم هم هست که بازم توی تاپیک اصلیش توضیح میدم ایشالا

من در سطح مطالعه ی خودم گفتم،هرکسی اگر تونست بحث کنه و بگه،داستان قشنگ تر بشه :) 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

قضیه ی اینکه چطور یه پولی که نه دیده میشه و نه میشه لمسش کرد،اینقدر ارزش داره،از همینجاها شروع میشه.

+1 جالب بود xDxD

ویرایش شده توسط CleverM
لینک به دیدگاه

حالا به نظرتون خرید حدودا 20 اتر با قیمت 300 دلاری الان و نگهداریش برای آینده کار درستیه؟
فکر نمیکنم دیگه قیمت زیاد پایین بیاد درسته؟

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Mr Unknown گفته است :

حالا به نظرتون خرید حدودا 20 اتر با قیمت 300 دلاری الان و نگهداریش برای آینده کار درستیه؟
فکر نمیکنم دیگه قیمت زیاد پایین بیاد درسته؟

خریدش الآن به نظر من اشتباهه.

شما باید بگذارید در هنگام سقوط بخرید،نه هنگام اوج.

اوج=فروش

سقوط=خرید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

خریدش الآن به نظر من اشتباهه.

شما باید بگذارید در هنگام سقوط بخرید،نه هنگام اوج.

اوج=فروش

سقوط=خرید

خوب بعد از تغییر به PoS احتمالا گرون بشه تا ارزون.

به نظرتون کی ارزون میشه؟

و اینکه یه نفر نحوه کار PoS و سرمایه گزاری در اون زمانو توضیح میده؟ خوندم ولی خیلی نفهمیدم.

پ.ن: راستی از کجا باید اتریوم بخریم و اینکه hardware wallet تو ایران هست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...