رفتن به مطلب

کارت گرافیک زیبا و قدرتمند MSI Radeon RX Vega 64 Air Boost 8G OC هم اکنون در دسترس است

Recommended Posts

• کاربر ویژه

88aab8c7cc2e78a341f5fcd660d8d452.png

چندی قبل اطلاعاتی راجع به کارت گرافیک MSI Radeon RX Vega 64 Air Boost  منتشر شد.به نظر میرسد این کارت اولین نمونه سفارشی سازی شده کارت Vega 64 Air Boost به یک طراحی ساده و شبه مرجع باشد.طراحی خنک کننده این کارت ، از نوع دمنده است و به نظر میرسد تفاوت فاحشی با نسخه مرجع نداشته باشد ، اما احتمالا از نمونه مرجع ارزان قیمت تر خواهد بود.سرعت پایه کلاک هسته با توجه به نمونه مرجع از 1247 مگاهرتز به 1272 مگاهرتز افزایش داشته  که با توجه به این موضوع، کلاک بوست نیز از 1546 مگاهرتز مرجع به 1575 مگارتز ، مقداری افزایش را نشان میدهد.مقدار هشت گیگابایت حافظه HBM2 با کلاک 945 مگاهرتز توسط یک رابط عرض باس 2048 بیتی با هسته گرافیکی در ارتباط است.کمپانی MSI در این کارت برای خروجی هایت صویر از سه خروجی DP و یک خروجی HDMI بهره برده و بقیه فضاها هم جهت تهویه هوا در نظر گرفته شده اند.درست است که سرعت کلاک این کارت نسبت به نمونه مرجع تفاوت زیادی را نشان نمیدهد ، اما احتمالا با کارت ارزان تری طرف هستیم.این کارت نیروی تغذیه ای خود را از دو کانکتور هشت پین میگیرد .این کارت توسط رابط PCI - Express 3.0 (x16) توسعه یافته و دارای طول و عرض و ارتفاعی برابر با 270 میلیمتر و 110 میلیمتر و 40 میلیمتری است.

4c7ab6bf2215ce146d7fd29f58c45dc9.png

منبع : Guru3d

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

ممنون از خبر رسانی اما از قیمت این مدل اطلاعاتی در دسترس نیست؟ و آیا مدل کاستوم مانند این برای وگا ۵۶ هم هست؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، saeed0c گفته است :

من یک لحظه  فکر کردم لیون آورده گفتم قلکم رو بشکنم خ خ خ.

لیون که دیر یا زود میاره، مهم قیمت ش هست که با توجه به پشتیبانی خوب شرکت ام اس آی در ایران خرید این کارت انتخاب خوبی هست... البته من منتظر مدل مثل این اما وگا ۵۶ هستم!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Saman Taji گفته است :

لیون که دیر یا زود میاره، مهم قیمت ش هست که با توجه به پشتیبانی خوب شرکت ام اس آی در ایران خرید این کارت انتخاب خوبی هست... البته من منتظر مدل مثل این اما وگا ۵۶ هستم!

بار قبل دیر جنبش کردیم در یک چشم به هم زدن همش رو ماینر ها گرفتن دمشون گرم :3_grin:

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

بار قبل دیر جنبش کردیم در یک چشم به هم زدن همش رو ماینر ها گرفتن دمشون گرم :3_grin:

انشالله این بار از دست نمیدیم! ? این کارت خیلی خوبی هست، اما بودجه من فقط به وگا ۵۶ میرسه...

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Saman Taji گفته است :

انشالله این بار از دست نمیدیم!

B| 56 هم عالیه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، Saman Taji گفته است :

ممنون از خبر رسانی اما از قیمت این مدل اطلاعاتی در دسترس نیست؟ و آیا مدل کاستوم مانند این برای وگا ۵۶ هم هست؟

درود

این نسخه رو MSI فک کنم فقط واسته وگا 64 در نظر گرفته باشه البته اگه بازخوردهاش خوب باشه این احتمال هم هستش که وگا 56 رو هم با این نمونه بزنه

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

درود

این نسخه رو MSI فک کنم فقط واسته وگا 64 در نظر گرفته باشه البته اگه بازخوردهاش خوب باشه این احتمال هم هستش که وگا 56 رو هم با این نمونه بزنه

بله،  امیدوارم که نمونه مشابه مدل وگا ۵۶ هم توسط ام اس آی عرضه بشه و با توجه به پشتیبانی خوب این محصولات در ایران و قیمت مناسب آن یک انتخاب خیلی خوب میتونه باشه... موضوعی که می مونه فقط دما و نویز کارت هست!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...