رفتن به مطلب

فروش دو عدد لبتاب ایسوز 10اینچ ویندوزی همراه و ایسر (مشخصات داخل تاپیک)

Recommended Posts

در 4 دقیقه قبل، hamid5566 گفته است :

ممنون عزیز.مرسی.ولی بنده خداشاهده خیلی صبرکردم افاقه نکرد.بردم خونه دکمه هاش بعضیاش سفته و نمیزنه گفتم طوری نیست.باطریش بقران افتضاحه حتما باید یکی بخرم ولی به فروشنده گفتم چشم پوشی میکنم ولی گرافیکو نمیشه من بخام اینو بفروشم نه طرف  میتونه بازی کنه نه هیچی.اندازه لب تاب-700 800 تومنی باید بفروشم

داداش مگه نمیکی عیب داره برای فروش من 100کیلیومتر اومدم برای مشخص شدن موضوع شما تشریف بیارید دیگه بهتر از این باهاتون حرف بزنم؟

مگه نمیکید گرافیک ایراد داره من براتون نصب میکنم بهتون تحویل میدم اگر هم متحمل خرجی شد خودم پرداخت میکنم

ضمنا دروغ هم ننویسید شما یکبار زنگ زدید و گفتم باید همونجا میگفتید اگر عیبی داره شما گفتید مادرتو میگام سره من کلاه گذاشتی

ویرایش شده توسط azim101520
لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، azim101520 گفته است :

داداش مگه نمیکی عیب داره برای فروش من 100کیلیومتر اومدم برای مشخص شدن موضوع شما تشریف بیارید دیگه بهتر از این باهاتون حرف بزنم؟

مگه نمیکید گرافیک ایراد داره من براتون نصب میکنم بهتون تحویل میدم

ی دفه به عجیب ترین شکل ممکن توهین میکنید ی دفه میگید داداش...قضیه چیه خب؟؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، azim101520 گفته است :

مگه نمیکید گرافیک ایراد داره من براتون نصب میکنم بهتون تحویل میدم

من نیوومدم؟؟؟؟؟

قرار شد دو طرف اندازه هم بیان که اومدم.دیگه منتش چیه

نه دوست عزیز.شما پول منو بزن به کارت مدیریت فروم برات میفرستم نصبش کردی پولتو پس بگیر با خسارتش

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hamid5566 گفته است :

من نیوومدم؟؟؟؟؟

قرار شد دو طرف اندازه هم بیان که اومدم.دیگه منتش چیه

نه دوست عزیز.شما پول منو بزن به کارت مدیریت فروم برات میفرستم نصبش کردی پولتو پس بگیر با خسارتش

یعنی چی؟ برادر میگم پاشو بیا اینجا خدمات کامپیوتری هست میبریم نشون میدیم اگر عیبی داره همون موقع برات درست میکنم ببرش شما ادعا دارید مشکل داره بنده که ادعایی ندارم

بعد هم مگه مغزم کمه این کارو بکنم . اگر مدعی هستید کارت گرافیک نصب نمیشه من به خرج خودم براتون نصب میکنم ببریدش والسلام دیگه هم نه اینجا هستم ونه اراجیف شما رو میبینم

هر کار دوست دارید بکنید شما ظاهرا مشکل روح و روان دارید

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، azim101520 گفته است :

مگه نمیکید گرافیک ایراد داره من براتون نصب میکنم بهتون تحویل میدم اگر هم متحمل خرجی شد خودم پرداخت میکنم

ضمنا دروغ هم ننویسید شما یکبار زنگ زدید و گفتم باید همونجا میگفتید اگر عیبی داره شما گفتید مادرتو میگام سره من کلاه گذاشتی

دوست عزیز با 10 دقیقه میشه تست کرد؟؟؟؟؟؟؟

ضمنا فحاشی رو شما شروع کردی.

لینک به دیدگاه

شما میگید لبتاب مشکل داره . من میگم سالم تحویل شما دادم

با این حال میبریم پیش خدماتی مشخص میشه فقط مرگه که درمون نداره

اگر صحبت شما درست بود با خرج خودم درست میکنم  این نهایت قضیه هست حالا شما بری به عرش هی بیای فحاشی کنی هیچی نصیبت نمیشه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، azim101520 گفته است :

یعنی چی؟ برادر میگم پاشو بیا اینجا خدمات کامپیوتری هست میبریم نشون میدیم اگر عیبی داره همون موقع برات درست میکنم ببرش شما ادعا دارید مشکل داره بنده که ادعایی ندارم

بعد هم مگه مغزم کمه این کارو بکنم . اگر مدعی هستید کارت گرافیک نصب نمیشه من به خرج خودم براتون نصب میکنم ببریدش والسلام دیگه هم نه اینجا هستم ونه اراجیف شما رو میبینم

هر کار دوست دارید بکنید شما ظاهرا مشکل روح و روان دارید

این نقشه که براخودت کشیدیو ببر یجادیگه اجراکن.من که راه خودمو بلدم.ولی بازم حاضرم کوتاه بیام قضیه ختم به خیر شه شما پول منو بزن به حساب مدیریت.برات پست میکنم اگه تونستی نصب کنی من خسارتشو میگیرم معذرت خاهی هم میکنم اگه نتونستی پول منو پس بده چیزی هم نمیخام

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، azim101520 گفته است :

شما میگید لبتاب مشکل داره . من میگم سالم تحویل شما دادم

با این حال میبریم پیش خدماتی مشخص میشه فقط مرگه که درمون نداره

اگر صحبت شما درست بود با خرج خودم درست میکنم  این نهایت قضیه هست حالا شما بری به عرش هی بیای فحاشی کنی هیچی نصیبت نمیشه

شما بیا زرنگ

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hamid5566 گفته است :

این نقشه که براخودت کشیدیو ببر یجادیگه اجراکن.من که راه خدومو بلدم.ولی بازم حاضرم کوتاه بیام شما پول منو بزن به حساب مدیریت.برات پست میکنم اگه تونستی نصب کنی من خسارتشو میگیرم معذرت خاهی هم میکنم اگه نتونستی پول منو پس بده چیزی هم نمیخام

این توهستی که تو مغزت نقشه  میکشی این هم یه راهیه بتونی هم لبتاب رو داشته باشی هم پولتو

تو هم برو نقشه هاتو جای دذیگه پیاده کن

مثل چه نقشه ای میتونم برات بکشم؟ شما با ده نفر ادم پاشو بیا نهایتش اینه که وقتی اختلاف لبتاب تمام شد شما باید جواب فحاشی هاتو بدی و قانون برات تصمیم بگیره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، azim101520 گفته است :

برادر فحاشی رو من شروع کردم؟ اگه ادمین بزاره من فایل رو پیوست کنم ببینی کی گفت مادرت رو میگام !!!

هرکی اول فحاشی کرد بخودش بوده

لینک به دیدگاه

این توهستی که تو مغزت نقشه  میکشی این هم یه راهیه بتونی هم لبتاب رو داشته باشی هم پولتو

تو هم برو نقشه هاتو جای دذیگه پیاده کن

مثل چه نقشه ای میتونم برات بکشم؟ شما با ده نفر ادم پاشو بیا نهایتش اینه که وقتی اختلاف لبتاب تمام شد شما باید جواب فحاشی هاتو بدی و قانون برات تصمیم بگیره

این متن شما معنیش اینه مدیریت با من همدسته یا پول میخوره و.....؟؟؟؟

شما با 100 نفر بیا

لینک به دیدگاه

تو ادعا داری مشکل داره و کارت گیره بنده ادعایی ندارم

اگر حقی ازت ضایع شده بلند میشی میری دنبال حقت ... اینجا صدتا مغازه کامپیتری هست میبریم نشون میدیم مشخص میشه کی کلاش و دروغگو هست

لینک به دیدگاه

با سلام

با این داستانی که بنده دیدم، بهتره بین خودتون حل بشه و اگر کار به دادگاه و... بکشه جز هزینه اضافی و تلف شدن وقتتون چیزی نصیبتون نمیشه.

بنده تجربه خرید و فروش با آقا حمید رو دارم، واقعا معامله بی دردسری داشتم باهاشون.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، hamid5566 گفته است :

هرکی اول فحاشی کرد بخودش بوده

بله درسته هر کسی اول فحاشی کرد به خودشو هفت جده ابادشو هر چی نودترش بوده

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

با سلام

با این داستانی که بنده دیدم، بهتره بین خودتون حل بشه و اگر کار به دادگاه و... بکشه جز هزینه اضافی و تلف شدن وقتتون چیزی نصیبتون نمیشه.

بنده تجربه خرید و فروش با آقا حمید رو دارم، واقعا معامله بی دردسری داشتم باهاشون.

سلام نعیم جان

میدونم همون هم روال کاری خودشو داره و علافی داره و... ولی واقعا ادم اگه اهمال کنه جامعه بدتر میشه.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، azim101520 گفته است :

بله درسته هر کسی اول فحاشی کرد به خودشو هفت جده ابادشو هر چی نودترش بوده

سلام

برای شما بهتره پول این آقا رو پس بدین و این موضوع رو تموم کنین، بنده موارد این چنینی رو در لپ تاپ ها دیدم زمانی که مغازه داشتم و یه مشکل سخت افزاری

و زمانی که درایور کارت گرافیک نصب بشه مشکل پیش میاد یا بلو ایکرین میگیری یا اینکه وسط نصب ارور میده در هر صورت این ایراد سخت افزاری اونم توسط شخصی که خودش

خدمات کامپیوتری داره و آشناس تقریبا غیر ممکنه تو فاصله کمتر از 1 روز ایجاد بشه، میتونم به قطعیت بگم که لپ تاپ شما از همون اول ایراد داشته طبق گفته حمید درایور کارت گرافیک نصب نبوده.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، hamid5566 گفته است :

سلام نعیم جان

میدونم همون هم روال کاری خودشو داره و علافی داره و... ولی واقعا ادم اگه اهمال کنه جامعه بدتر میشه.

واقعا خیلی خوشحالم تو داری جامعه رو اصلاح میکنی که کسی کلاه سره کسی نذاره افرین تهسینت میکنم منم باید تو رو اصلاح کنم فحاشی نکنی

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

سلام

برای شما بهتره پول این آقا رو پس بدین و این موضوع رو تموم کنین، بنده موارد این چنینی رو در لپ تاپ ها دیدم زمانی که مغازه داشتم و یه مشکل سخت افزاری

و زمانی که درایور کارت گرافیک نصب بشه مشکل پیش میاد یا بلو ایکرین میگیری یا اینکه وسط نصب ارور میده در هر صورت این ایراد سخت افزاری اونم توسط شخصی که خودش

خدمات کامپیوتری داره و آشناس تقریبا غیر ممکنه تو فاصله کمتر از 1 روز ایجاد بشه، میتونم به قطعیت بگم که لپ تاپ شما از همون اول ایراد داشته طبق گفته حمید درایور کارت گرافیک نصب نبوده.

شما بدون اینکه لب تاب رو بگیری میتونی پول به کسی بدی ضمن اینکه معامله انجام شده و خودش همون موقع میتونست نخره معلوم نیست چیکار کرده با لبتاب شاید ضربه بهش زده باشه از کجا معلومه

با این حال اگر گفته ایشون درست باشه تعمیر میشه نه برگشت چون وسیله دست دوم هست نه اکبند و کامل زیر و بند لبتاب رو دید و خرید

همونطور ایشون ادعا دارند کارت گرافیک مشکل داره بنده هم میگم مشکل نداره ولی با این حال میبریم نشون میدیم نه اینکه به همین راحتی معلوم نیست با لب تاب رفته چیکار کرده بگم خوب حالا برگردون بیا پولتو بگیر

خودت باشی این کارو میکنی نه داداش نمیکنی

ویرایش شده توسط azim101520
لینک به دیدگاه

شما بدون اینکه لب تاب رو بگیری میتونی پول به کسی بدی ضمن اینکه معامله انجام شده و خودش همون موقع میتونست نخره

با این حال اگر گفته ایشون درست باشه تعمیر میشه نه برگشت چون وسیله دست دوم هست نه اکبند و کامل زیر و بند لبتاب رو دید و خرید

همونطور ایشون ادعا دارند کارت گرافیک مشکل داره بنده هم میگم مشکل نداره ولی با این حال میبریم نشون میدیم نه اینکه به همین راحتی معلوم نیست با لب تاب رفته چیکار کرده بگم خوب حالا برگردون بیا پولتو بگیر

خودت باشی این کارو میکنی نه داداش نمیکنی

به شرافتم قسم میخورم اگر مشکل داشت مطمئنا پس میدادم پولشو یک لحظه درنگ نمی کردم،  من به حمید اعتماد دارم چون باهاش معامله داشتم و از همه مهم تر کاربر با سابقه ای هستش

و خیلی ها باهاش معامله کردن پس مطمئن باش اگر خودش خراب کرده بود اصلا پیگیر نمی شد، در مورد فحش دادن هم که شما هی کلید کردی روش مطمئنا اگر قانونی هم باشه به اونی که اول فحش

داده رو مجازات و توبیخ میکنهو یک نکته رو شما توجه داشته باش حمید داره از این راه نون میخوره پس مطمئن باش برای یک لپ تاپ 1 میلیونی نمیاد خودشو بدنام کنه!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

به شرافتم قسم میخورم اگر مشکل داشت مطمئنا پس میدادم پولشو یک لحظه درنگ نمی کردم،  من به حمید اعتماد دارم چون باهاش معامله داشتم و از همه مهم تر کاربر با سابقه ای هستش

و خیلی ها باهاش معامله کردن پس مطمئن باش اگر خودش خراب کرده بود اصلا پیگیر نمی شد، در مورد فحش دادن هم که شما هی کلید کردی روش مطمئنا اگر قانونی هم باشه به اونی که اول فحش

داده رو مجازات و توبیخ میکنهو یک نکته رو شما توجه داشته باش حمید داره از این راه نون میخوره پس مطمئن باش برای یک لپ تاپ 1 میلیونی نمیاد خودشو بدنام کنه!

من هم عرض کردم اگر مورد داره بیاره اینجا میبریم نشون میدیم گرافیکشو نصب میکنیم  کار دیگه ای که نمیشه کرد

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، hamid5566 گفته است :

سلام نعیم جان

درود حمید جان

آقا همین کاری رو بکن که این بنده خدا میگه، ببرین پیش چند تا مغازه دار و تعمیر کار نظرشونو بگن اگر از قبل مشکل داشته باشه مطمئنا حرف و حدیثی نمی مونه.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، NaeemSameti گفته است :

درود حمید جان

آقا همین کاری رو بکن که این بنده خدا میگه، ببرین پیش چند تا مغازه دار و تعمیر کار نظرشونو بگن اگر از قبل مشکل داشته باشه مطمئنا حرف و حدیثی نمی مونه.

درود نعیم جان

چرا ایشون نیان؟

چرا پول منو نریزن بحساب مدیریت و بعد درستش کنن

این وقتی گفتم مشکل داره گرافیکش گفت همینجوری بفروشش به یکی دیگهO.oO.oO.o یه بدبخت دیگه

چه توقعی ازش میشه داشت

وقتی گفتم شکایت میکنم گفت پولتو خرج کردم ندارم هیچی.بذار تا چند روز دیگه مشتری پیدا کنم پولتو پس بدم

دقیقا ینی اینکه تو فروم فروششونو دنبال کنن و بفروشن پول از طرف بگیرن بدن بمن و من واسه اون خریدار بدبخت بفرستم

حالا من برم اونجا و بگن خرابه فکر کردی پولمو پس میده.اصلا بعید نیس با یکی هماهنگ کنه و بگه خراب نیست و بکنه پیراهن عثمان

تجربم انقدر هست که دیگه بدونم از اینجا به بعدشو چطور برم جلو

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

درود حمید جان

بله دقیقا اگر مشکلی داشته باشه تعمیرکار میفهمه ایراد سخت افزاریه یا نرم افزاری

ایشون صد بار زنگ زنگ بیا شهررضا 100کیلیومتر بیا لبتاب رو بهم بده چند تا مشتری هم داشتم به خاطر ایشون رد کردم حالا میگه پاشو این همه راه رو بیا پس بگیر

یا پولو بزن مدیر پست میکنم  این که نمیشه برادره من اگر مشکل داری پاشو بیا اینجا

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hamid5566 گفته است :

درود نعیم جان

چرا ایشون نیان؟

چرا پول منو نریزن بحساب مدیریت و بعد درستش کنن

این وقتی گفتم مشکل داره گرافیکش گفت همینجوری بفروشش به یکی دیگهO.oO.oO.o یه بدبخت دیگه

چه توقعی ازش میشه داشت

وقتی گفتم شکایت میکنم گفت پولتو خرج کردم ندارم هیچی.بذار تا چند روز دیگه مشتری پیدا کنم پولتو پس بدم

دقیقا ینی اینکه تو فروم فروششونو دنبال کنن و بفروشن پول از طرف بگیرن بدن بمن و من واسه اون خریدار بدبخت بفرستم

حالا من برم اونجا و بگن خرابه فکر کردی پولمو پس میده.اصلا بعید نیس با یکی هماهنگ کنه و بگه خراب نیست و بکنه پیراهن عثمان

تجربم انقدر هست که دیگه بدونم از اینجا به بعدشو چطور برم جلو

میگه چرا این نیاد شهرما  داداش تو ادعا داری تو گیر هستی من چرا باید بیام ؟اگر منم حقم ضایع شده بود میرفتم دنبال حقم یچیزی تو کارت هست داداش خودتی

داداش اینقدر بشین اینجا برا خودت داستان راستان تعریف کن که خسته بشی

من به اصرار شما اومدم شهرتون و دیدی و خریدی و حرفی نمیمونه این اراجیف چیه سره هم میکنی برو بابا حالت خوش نیست

بای

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، azim101520 گفته است :

بله دقیقا اگر مشکلی داشته باشه تعمیرکار میفهمه ایراد سخت افزاریه یا نرم افزاری

ایشون صد بار زنگ زنگ بیا شهررضا 100کیلیومتر بیا لبتاب رو بهم بده چند تا مشتری هم داشتم به خاطر ایشون رد کردم حالا میگه پاشو این همه راه رو بیا پس بگیر

یا پولو بزن مدیر پست میکنم  این که نمیشه برادره من اگر مشکل داری پاشو بیا اینجا

فاصله مبارکه تا شهرضا 60 کیلومتره فاصله ما تا شهرضا 90 کیلومتر

قضاوت باخودتون

http://www.tishineh.com/tourdistance/11-98-11-125/فاصله-مبارکه-تا-شهرضا

چند تا مشتری یا قربانی؟؟

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...