رفتن به مطلب

فروش دو عدد لبتاب ایسوز 10اینچ ویندوزی همراه و ایسر (مشخصات داخل تاپیک)

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، hamid5566 گفته است :

شعور خانوادیگیتو فقط

این در برابر فحاشی تو نقل و نباته

لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 دقیقه قبل، azim101520 گفته است :

میگه چرا این نیاد شهرما  داداش تو ادعا داری تو گیر هستی من چرا باید بیام ؟اگر منم حقم ضایع شده بود میرفتم دنبال حقم یچیزی تو کارت هست داداش خودتی

داداش اینقدر بشین اینجا برا خودت داستان راستان تعریف کن که خسته بشی

من به اصرار شما اومدم شهرتون و دیدی و خریدی و حرفی نمیمونه این اراجیف چیه سره هم میکنی برو بابا حالت خوش نیست

بای

اومدی شهرما؟؟؟؟/یادت رفته من بیشتر راه اومدم.

منم میرم دنبال حقم.نگران نباش.میبینم گوشات دار شده باشه.صبرکن

لینک به دیدگاه

دوستان شما برد لپ تاپ رو بشکونید هم حتی باعث نمیشه که درایور کارت گرافیک نصب نشه ضربه که دیگه سهله! اون همه لحیم و فشار هیتسینکو غیره! مگه میشه با یه ضربه گرافیک خراب بشه؟؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

دوستان شما برد لپ تاپ رو بشکونید هم حتی باعث نمیشه که درایور کارت گرافیک نصب نشه ضربه که دیگه سهله! اون همه لحیم و فشار هیتسینکو غیره! مگه میشه با یه ضربه گرافیک خراب بشه؟؟

اینا فیلمشه. خودش روز ملاقات گفت تو کار کامپیوتر زدم و....

گفت سالم سالمه

فروشنده عزیز  بیا و بجون ناموست بگو نگفتی.اگه صادقی

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

در در 1396/09/24, 17:14:15، azim101520 گفته است :

رنگ مشکی - سالم برای فروش دارم قیمت هم ندارم لطفا هر کسی میخواد قیمت پیشنهادی را برای بنده پیام خصوصی کند. با تشکر

دوستان دقت کنید پست اول ایشون رو.بعد از اتمام مکالمه من و ایشون و فحاشی به بنده اومدن اسم کاربریشون که کیانفر بود رو عوض کردن تاپیک رو هم ویرایش کردن.اسمشون هنوز توی پست اول هست

هنوزم علتشو نگفته.

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، azim101520 گفته است :

شما بدون اینکه لب تاب رو بگیری میتونی پول به کسی بدی ضمن اینکه معامله انجام شده و خودش همون موقع میتونست نخره معلوم نیست چیکار کرده با لبتاب شاید ضربه بهش زده باشه از کجا معلومه

با این حال اگر گفته ایشون درست باشه تعمیر میشه نه برگشت چون وسیله دست دوم هست نه اکبند و کامل زیر و بند لبتاب رو دید و خرید

همونطور ایشون ادعا دارند کارت گرافیک مشکل داره بنده هم میگم مشکل نداره ولی با این حال میبریم نشون میدیم نه اینکه به همین راحتی معلوم نیست با لب تاب رفته چیکار کرده بگم خوب حالا برگردون بیا پولتو بگیر

خودت باشی این کارو میکنی نه داداش نمیکنی

مثلا چیکار کرده که گرافیکش خراب شده تویه کمتر از 24 ساعت؟!

مشخصه از قبل مشکل داشته

شما هم پول رو بزن به حساب آقای حسینی ایشونم لپتاپ رو برات پس میفرسته

لینک به دیدگاه

قضیه این لپتاپه خیلی آشناست ، قبلاً یه نفر دیگه هم اینو نخریده بود تاپیک زده بود اینجا که هم لولاش خرابه هم گرافیکش نصب نمیشه سرم کلاه رفته؟

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Taghi گفته است :

قضیه این لپتاپه خیلی آشناست ، قبلاً یه نفر دیگه هم اینو نخریده بود تاپیک زده بود اینجا که هم لولاش خرابه هم گرافیکش نصب نمیشه سرم کلاه رفته؟

سلام

آره من فکر کردم همون تاپیکه زیر خاکیه  ولی دیدم نه این همون لپتاپه و تاپیک جدید 

بنظرم همان داستان ....

لینک به دیدگاه

این لپتاپه مثل کفشهای میرزا نوروز شده ظاهرا، بیایین دنگ بزاریم اینو بخریم اوراقش کنیم از شرش خلاص شیم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، azim101520 گفته است :

این در برابر فحاشی تو نقل و نباته

اقا شما اگه روت سفیده  پولو بزن به حساب اقای حسینی بعد برید حضوری پیش تعمیرکار اگه معلوم بشه این اقا در عرض یه روز خراب کرده که 99درصد محاله شما میری پولتو از اقای حسینی پس میگیری اگرم که از اول خراب بوده لپ تاپتو پس میگیری قضیه تموم میشه در غیر اینصورت خیلی عذر میخوام ریگی به کفشتونه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

اقا شما اگه روت سفیده  پولو بزن به حساب اقای حسینی بعد برید حضوری پیش تعمیرکار اگه معلوم بشه این اقا در عرض یه روز خراب کرده که 99درصد محاله شما میری پولتو از اقای حسینی پس میگیری اگرم که از اول خراب بوده لپ تاپتو پس میگیری قضیه تموم میشه در غیر اینصورت خیلی عذر میخوام ریگی به کفشتونه

هرچی که دوست دیگمون میگن ایشون میگن شما فحش دادی شما فحش دادی! کلا یه فحش رو علم کردن ایشون سپر بلا به جای دفاع از ادعاشون!

لینک به دیدگاه

سلام

خیلی ممنون از خریدار و مخصوصا فروشنده که قوانین اینجا رو میدونن و خیلی تمیز اجرا میکنن O.o

این تاپیک بسته میشه ، فروشنده و خریدار مشکل خودشون رو با خودشون حل کنن . اگر ثابت بشه فروشنده قصد کلاهبرداری داشته ، فقط خریدار میتونه اعلام کنه این موضوع رو فروشنده اخراج یا ممنوع المعامله میشه  .

ضمنا جناب کیانفر به دلیل توهین به کاربران در تاپیک عمومی 1 ماه معلق میشن . البته این تعلیق بعد از تعیین تکلیف مسئله معامله انجام میشه . آقا حمید نتیجه رو تو پیغام خصوصی برای من مشخص کن .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...