رفتن به مطلب

فروش GTX 1080 Ti به قیمت ۲۰۵۰ در دیوار ??

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان چه خبر 

راستش همین ۳ روز پیش داشتم یه چرخی توی دیوار میزدم که یه اگهی دیدم که فروش این vga به قیمت ۲۰۵۰ بعدش من خیلی ذوق زده شدم و باهاش توی تلگرام چت کردم و اونم خیلی مودبانه گفت که کارت موجوده و سالمه و عکس هم ازش فرستاد از گارانتی و تست هاش و Gpu.z منم بهش گفتم چرا انقد ارزون میفروشید و این حرفا اونم گفت که نمیدونم توی انبار مونده توی شهر فکر کنم بوشهر و منم پول نیازم به خاطر همین میفروشمش و کارت کاملا سالمه از تست هایی هم که فرشتاده بود معلوم بود که کارت سالمه سالمه خودشم گفت تا یه هفته مهلت تست داره منم 

الان سوالم اینه چیکار کنم چه طور بهش اعتماد کنم چون قصدم خرید این کارت هست 

لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟

در ضمن مدل کارت این بود Asus gtx 1080 ti strix oc 

طرفم ساکن کرج ورداورد بود ☺ 

منم که تبریزم

ویرایش شده توسط Game World
لینک به دیدگاه

بهترین راه بلیط اتوبوس تهیه کنید یه توک پا برید کرج

چون احتمال قریب به یقین طرف قبول نمیکنه تو فروم عضو شه که از سیستم واسطه استفاده کنید

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Game World گفته است :

سلام دوستان چه خبر 

راستش همین ۳ روز پیش داشتم یه چرخی توی دیوار میزدم که یه اگهی دیدم که فروش این vga به قیمت ۲۰۵۰ بعدش من خیلی ذوق زده شدم و باهاش توی تلگرام چت کردم و اونم خیلی مودبانه گفت که کارت موجوده و سالمه و عکس هم ازش فرستاد از گارانتی و تست هاش و Gpu.z منم بهش گفتم چرا انقد ارزون میفروشید و این حرفا اونم گفت که نمیدونم توی انبار مونده توی شهر فکر کنم بوشهر و منم پول نیازم به خاطر همین میفروشمش و کارت کاملا سالمه از تست هایی هم که فرشتاده بود معلوم بود که کارت سالمه سالمه خودشم گفت تا یه هفته مهلت تست داره منم 

لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟

منم که تبریزم

از این جور شیادی ها وکلاه برداری ها زیاده یکی هم چندوقت پیش مثل شما اودمه بود میپرسید که بامورد مشابه چیکارکنه طرف1070روزده بود نزدیک 1تومن اگه اشتباه نکنم وخب مشخص شد کلاه برداره.شما ریسک والبته(طمع)نکنید ایشون 2و500هم میزاشت راحت فروش میرفت.تا3تومن هم همینطور اونم مدل ایسوس اما 2تومن دیگه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

برادر  من  یمقدار فکر کنید  

آگهی  این  طرفم  چندین بار دیدم  همین  موردو!

نمیخام به کسی  تهمت بزنم  ولی  احتمال  خیلی زیاد طرف همینه

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/72935-هشدار-هشدار-کالاهای-عالی-و-بسیارخوشقیمت-ولی-فروشندگانی-شیاد/&tab=comments#comment-877083

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

عزیز دل برادر ایشون هم کلاهبرداره و هم شیّاد و هم معتاده و اولین بارش نیست همچین آگهی میده من قبلا باهاش صحبت کردم و حتی یه بار به آدرسی که داده بود با چُماق رفتم سر  قرار ولی همچین خونه ای وجود نداشت شما فکر کن کل تهران و کرج به این آقا زنگ زدن من حتی شمارشو به پلیس فتا دادم تا پیگیری کنه ولی نمیدونم چی شد ؛ خیلی اصرار داره که به حسابش حداقل 100 تومن بریزی تا گرافیک رو واست نگهداره شما فقط فکر کن چقدر از این 100 تومن ها تا حالا بالا کشیده .

یه لحظه فکر کن حتی اگه واقعا  یک میلیون هم از این کارت ها داشت و همه رو میفروخت یکیش هم به شما نمیرسید چون همشو تهرانی ها و کرجی ها رو هوا میزدن ؛ کلا  به کسانی که همچین آفهایی میدن شک کن .

.

امیدوارم کمکت کرده باشم .

لینک به دیدگاه

images.google.com

عکسایی که فرستاده رو سرچ کن ببین از کدوم سایت ورداشته

بعدش مطمئن میشی یارو کلاه برداره

لینک به دیدگاه

بگذر از خیرش

ایشون یه کلاهبرداره

1080 استریکس نو الان 3 تومنه

این اقا چی با خودش فکر کنه به شما 2500 بدتش؟ |:

اونم ti در حالیکه نوش 3800 خورده؟

اون کارتو همین الان تو همین فروم 3200 آگهی کنه نصف روزه فروش میره

نه کارتی در کاره نه فروشی

شماهم فقط باید 500 تومن به عنوان بیعانه بریزی به حساب یارو تا دیگه هیچ وقت نتونی پیداش کنی

اگه قصد ارتقای گرافیک دارید 1060 خودتونو به قیمت بفروشید و همین پولی که قراره بزارید روش و تقدیم یه کلاهبردار بکنید رو تقدیم یه فروشنده کاردرست و منصف بکنید

موفق باشید :)

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از دوستان ... اتفاقا منم داشتم بلند میشدم برم تهران ... که برم ازش گرافیک رو بگیرم خلتصه به بابام گفتم اونم گفت که بابا اینا کلاه بردارن ادرسش رو که گفتم گفت بابا اونجا 

محل خلاف کارای کرج هستش منم ترسیدم نشستم سرجام

ب ی ش ر ف اولشم گفت که ۵۰۰ بریز کارتو بزات نگه دارم منم گفتم باشه شب میریزم ... بعد که پشیمون شدم کامنت داد که اقا یه نفر از بندرعباس کارت رو میخواد حسام زود باش پول رو بفرست منم بلاکش کردم ...

زکی خیال باطل 

خلاصه اعصابم خورد شد 

بازم ممنون بابت راهنمایی 

الان نو این کارت ۴۱۵۰ هسش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در فیلم con airخلبان هواپیما حرف خوبی میزنه میگه اگر اون هواپیمای روبرو  داره  پنجاه  نفر زندانی حمل میکنه من هم آلیس در سرزمین عجایبم!!!

اگر این کارت تی ای اونم در بازار کلاه بردار  واقعی باشه من هم آلیس در سرزمین عجایب هستم

لینک به دیدگاه

ولی یه جایی مچشو گرفتم برگشت گفت که من کارم اینه و اینجور حرفا و چند تا عکس از ارسال هاش با تیپاکس کرد و مثلا نوشته بود ارسال گرافیک و اینجور چیزا بعدش گفت حتی توی یکی از این معامله ها سرم کلاه رفت و گفت که یه سی پی یو فرستادم برای طرف ۵۰ درصدش رو فرستاد و منم کالا رو فرستادم بعد که کالا رسید دستش طرف ۵۰ درصد پول رو نفرستاد و منم فرداش گفتم اون سی پی یو که فروخته بودید به طرف مدلش چی بود گفتش i7 6700k بعدش منم گفتم که نو این سی پی یو حدود ۱۲۵۰ هستش اونم زود گیج شدش گفتش ایوای اشتباه کردم یه گرافیک بود با دوتا رم از اونجا به بعد دیگه خیلی شک کردم بهش تا اینکه بلاکش کردم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول بگم که خوشحالم که حواست جمع بود و قبل از اینکه هول بشی پول بدی فکر کردی و اومدی سوال پرسیدی

این مورد رو نه فقط برای شما بلکه برای همه دوستانی که می بینن عرض می کنم

وقتی یک کالایی قیمتش در بازار مشخص هست چه دلیلی داره که کسی بخواد نصف قیمت بفروشش؟

حتی اگر واقعا کسی مشکل خیلی خیلی حادی براش پیش اومده باشه و بخواد سریع به پول تبدیل کنه جنسش رو چنین کالایی قبل از اینکه به دست مصرف کننده بخواد برسه فروشنده ها رو هوا می زننش و اصلا نیازی به آگهی در سایت ها نیست

شما دم هر فروشگاهی بری بگی کارتی که 4150 قیمتش هست رو می خوام 2 تومن بفروشم جمله ات رو تموم نکردی کارت رو خریدن ازت

ته انباری و این حرفها چیه آخه

بازم میگم خوشحالم که گول نخوردی و تونستی با طمع ات بجنگی، همه دوستانی که به این شکل سرشون کلاه میره بخاطر اینه که نمی تونن جلوی طمع خودشون رو بگیرن

لینک به دیدگاه

بازم تشکر می کنم از دوستان ... اخه چرا این کارارو می کنن اینا خدایااااا

لعنتی یه عکسایی هم از کارت انداخت اصلا 

دهنم اب افتاد :4_joy::4_joy::4_joy:

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Game World گفته است :

بازم تشکر می کنم از دوستان ... اخه چرا این کارارو می کنن اینا خدایااااا

لعنتی یه عکسایی هم از کارت انداخت اصلا 

دهنم اب افتاد :4_joy::4_joy::4_joy:

دیوار پر کلاهبرداره و شک نکن فروشنده کلاه برداره

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Game World گفته است :

سلام دوستان چه خبر 

لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟

منم که تبریزم

تو انبار اونم تو شهر بوشهر ؟ داداش من خودم بوشهریم . ولی فکر کنم تو کل استان بوشهر من و نهایتش  با  9 نفر مثل من کارت گرافیک ۱۰۶۰ به بالا دارن. همه جا پره از کارتای گرافیک چند نسل قبله. بعد این بابا بخواد کارت 1080 رو با این قیمت بفروشه . گیریم که پدر کارتم درآورده باشه تا الان و یا تو پول داره غرق میشه بازم نباید این قیمت بده!

تابستون کل استان بوشهر از مرکز تا جاهای دیگه اش رو گشتم یه مادربورد سری Z پیدا کنم به زور فقط  یه دونه پیدا کردم  اونم تو خود بوشهر، که قیمتشم بد نبود ولی اینو در نطر داشته باش که کلا  فروشنده بوشهر خودش مجبوره از تهران جنس بیاره یا دوبی  که با این وضع قیمت درهم اصلا نمی صرفه براش

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Game World گفته است :

سلام دوستان چه خبر 

لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟

منم که تبریزم

اره خرید کن اما بگو اول کارتو بفرسته و گرنه بگو بای بای:D

لینک به دیدگاه

الان توی دیوار تهران یه 1080Ti Strix زده ۲۱۰۰. عکس هم از گارانتی و کارت فرستاده حضوری میگه معامله می‌کنه.

همینه که محل سکونت زده وردآورد.

فازش چیه؟ برم بگیرم؟ 

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

الان توی دیوار تهران یه 1080Ti Strix زده ۲۱۰۰. عکس هم از گارانتی و کارت فرستاده حضوری میگه معامله می‌کنه.

فازش چیه؟ برم بگیرم؟ 

منم همون رو دارم میگم ... برو ولی با چماغ برو 

یه جایی قرار بذار باهاش یه جایی که خودت میگی باشه نه اون 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Game World گفته است :

منم همون رو دارم میگم ... برو ولی با چماغ برو 

یه جایی قرار بذار باهاش یه جایی که خودت میگی باشه نه اون 

میگم بهش کجا قرار بذاریم میگه بیا شهرک دانشگاه.(تقریبا خارج تهران منطقه دور افتادست) ?

بهش میگم قرار بذاریم ایستگاه مترو یا یه جا داخل تهران که خیلی دور نباشه میگه من نمیتونم بیام ?

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

بابا نرو سرتو میبره ... پولتم میگیره ولش کن

یا اینکه با چند نفر یرو با چوب و چماغ همه چیشو بگیر اونجا ازش صددرصد گرافیکی در کار نیست

حالا اول به من میگفت بیا خونمون

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Game World گفته است :

بابا نرو سرتو میبره ... پولتم میگیره ولش کن

یا اینکه با چند نفر یرو با چوب و چماغ همه چیشو بگیر اونجا ازش صددرصد گرافیکی در کار نیست

حالا اول به من میگفت بیا خونمون

درود

.

اگه همین الان بری دیوار همون فرد با یه شماره دیگه همین کارت رو زده 2550000 ؛ یه شیادیه دومی نداره .

لینک به دیدگاه

خب این یارو که انقدر معروفه چرا کسی ازش شکایت نمیکنه؟ :43_slight_frown:

شماره کارتشو بدین پلیس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...