رفتن به مطلب

کمک در مورد شناسنامه

حامد 480
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان امروز یکی از دوستان یه ذره اطلاعاتش کمه موقعی که شناسنامه ش رو  میخواستهعکس دارکنه شناسنامه رو گم میکنه موضوع رو میندازه پشت گوش و یه  چند وقتی نمیره دنبال المثنی گرفتن الان هم که رفته گفتن باید مدرک اشتغال به تحصیل یا هم چین چیزی رو  ببره که بهش المثنی بدن چون هیچ مدرک شناسایی نداره چطوری باید بره المثنی بگیره منم چون اطلاعاتم کمه گفتم شاید دوستان اطلاعاتی داشته باشن که چطور باید شناسنامه المثنی بگیره

لینک به دیدگاه

قبلا که با یکی دو تا امضای شورای محله حل میشد. الان رو نمیدونم. 

لینک به دیدگاه

سلام ممنون ولی یه تحقیق کوچیک که زدم دیدم که اون قانون رو ورداشتن

لینک به دیدگاه

اگر مدرک تحصیلی نداره باید شناسنامه پدر و مادرش رو ببره و همچنین یک نفر که جواز کسب داره  باید ضامنش بشه

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

سلام

گواهی اشتغال به تحصیل نمی خواد فقط حداقل مدرک سیکل یا گواهینامه رانندگی چیزی داشته باشه حله.

اصل مدرک حتی سیکل سوم راهنمایی هم ببرید طبق قانون ثبت احوال باید قبول کنن.

البته من تو تهران دیدم بعضی دفاتر سلیقه ای رفتار میکنن و تا برید ارجاعتون میدن به کلانتری محل و گرفتن استشهادنامه از افراد محل و... اما اگه دفتر درست و حسابی برید دقیق طبق قانون با ساده ترین مدرک مثل همون سیکل هم قبول میکنن.

خودم شناسنامه ام گم شد و تحصیلم نمیکنم تنها مدرک در دسترس هم فقط سیکلمو پیدا کردم بردم نزدیک محل (جنوب شهر تهران یکی از دفاتر نازی آباد) با عصبانیت ارجاع دادن به کلانتری محل اما به جای کلانتری پاشدم رفتم دفتر پیشخوان تو میدون انقلاب اونجا در عرض چند دقیقه با همون سیکل درب و داغون با کمال احترام کارمو انجام دادن و گفتن سه ماه دیگه میاد و آمد.

برای همین میگم بعضی دفاتر پیشخوان دولت سلیقه ای قانون میذارن و به یه دفتر اکتفا نکنید بهتره.

سلام دوست عزیز اگه بره دبیرستانش بهش مدرک سیکلشو میدن یا نه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...