رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 8 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

الآن توی این کیس نمیشه رادیاتور رو به صورت ساندویچی بست؟

والا تست نکردم و اطلاعی هم ندارم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

والا تست نکردم و اطلاعی هم ندارم

راستی یک سوال دیگه هم دارم

نمایندگی گرین چرا قیمتشون نسبت به فروشگاه های آنلاین بیشتره؟

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

تو کیفیت کیس های مستر کیس شکی نیس ولی گرونن

اینم خدمت شما

5a44d605bfbec_images(1).jpg.e6eeb7708aec0286b69bb429fb836c5a.jpg

کولرمستر کجا گرون تره؟ اون یه زمانی بود. الان محصولات گرین هم قیمت آواژنگ شدن

مستر کیس 30 40 تومن از پنزر گرون تره !

قشنگ یادمه یه زمانی پاور واقعی اگه 200 تومن بود، گرین 70 تومن بود. الان گرین هم قیمت بهترین برندای دنیا شده! نگید کیفیت بالا کشیده که شوخی اش هم تلخه!

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

شما فول تاور دیدی تعریف کن ماهم بهره ببریم

2تا جایگاه هارد برای شخص من اضاف هم هست ادم باید طبق نیازش خرید کنه

چطور فضای ناکافی برای رادیاتور داره ک واتر کولینگ من روش بدون مشکل سوار شده؟؟ 

در رابطه با فن ها باهات موافقم خودمم فن هاشو عوض کردم

سوراخ رد کردن کابل ها رو هم ک خودم گفتم

شما مشکل داری من ک. مشکل ندارم نگم عالیه. من ازش راضیم مشکلی هم جز فن و سوراخ برا رد کردن سیم ندیدم 

کافیه اسم خودتون رو گوگل کنید، دائماً در حال تعریف و تمجید از گرین هستید! از اینستاگرام تا پای سایتا و تو فروم ها.
همون فن ها باید 200 تومن پول فن درست حسابی بدی- مگه عقلمو از دست دادم یه کیس بگیرم بعد 200 بدم براش فن بگیرم؟ همون یه کیس درست حسابی میخرم خودش هم فن داره.

چه کاریه!

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

الآن توی این کیس نمیشه رادیاتور رو به صورت ساندویچی بست؟

خیر عزیز

ساندویچی چیه. همون یه فن رو بالاش هم بتونی ببندی هنر کردی

اصا نمیشه زیر رادیات فن نصب کنی-حتی اگه بالا هم فن نباشه.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

قشنگ یادمه یه زمانی پاور واقعی اگه 200 تومن بود، گرین 70 تومن بود. الان گرین هم قیمت بهترین برندای دنیا شده! نگید کیفیت بالا کشیده که شوخی اش هم تلخه!

کافیه اسم خودتون رو گوگل کنید، دائماً در حال تعریف و تمجید از گرین هستید! از اینستاگرام تا پای سایتا و تو فروم ها.
همون فن ها باید 200 تومن پول فن درست حسابی بدی- مگه عقلمو از دست دادم یه کیس بگیرم بعد 200 بدم براش فن بگیرم؟ همون یه کیس درست حسابی میخرم خودش هم فن داره.

چه کاریه!

داداش گرین خر کیه؟
این کیس مال کوگاره و گرین فقط وارد کرده ، و الا که من حالم از همه محصولات گرین به هم می خوره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ناجی جادوگران گفته است :

کیس جادار ندیدن

این کیس اصلا در حد فول تاور نیست

فضای اضافی صرف اون زایده های بیرونی شده. اخه فول تاور و 2 تا جایگاه هارد؟ آخه فول تاور و فضای ناکافی برای نصب رادیاتور؟ آخه فول تاور و فن تزئینی؟ آخه فول تاور و نداشتن سوراخ برای رد کردن کابلا؟ 

الکی تعریف نکنید. بگید من راضیم نگید عالیه.

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

شما فول تاور دیدی تعریف کن ماهم بهره ببریم

2تا جایگاه هارد برای شخص من اضاف هم هست ادم باید طبق نیازش خرید کنه

چطور فضای ناکافی برای رادیاتور داره ک واتر کولینگ من روش بدون مشکل سوار شده؟؟ 

در رابطه با فن ها باهات موافقم خودمم فن هاشو عوض کردم

سوراخ رد کردن کابل ها رو هم ک خودم گفتم

شما مشکل داری من ک. مشکل ندارم نگم عالیه. من ازش راضیم مشکلی هم جز فن و سوراخ برا رد کردن سیم ندیدم 

همون طور که دوستان گفتن کیس z8 panzerدر حد full tower نیست . 

شما همین pro 5  که mid tower هست رو ببینید . 5 تا 3.5 و 2 تا 2.5 فضای نصب داره !!!

حالا z8 panzer  فقط 2 تا 3.5 و 4 تا 2.5 اینچ داره . که از یه مید تاور کمتره .

چرا کیس z8 که full tower هست حد اکثر سایز مادربردش E ATXهست ؟؟؟؟؟؟

در ضمن full tower های واقعی رنج قیمتیشون ابدا 600 تومان نیست .

من فول تاور دیدم برات هم تعریف میکنم

کیس 780T یه فوق تاور واقعی هست . مشخصاتشو پیوست کردم . حالا مقایسه کنید با z8

من نمیگم z8 محصول بدی هست . هدفم هم تخریب گرین نیست . اما وقتی با یه بودجه انتخاب بهتری نسبت به z8 میشه داشت چرا باید پافشاری کنیم ؟

Capture9.JPG

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MamadMedusa گفته است :

شما همین pro 5  که mid tower هست رو ببینید . 5 تا 3.5 و 2 تا 2.5 فضای نصب داره !!!

من نمیگم z8 محصول بدی هست . هدفم هم تخریب گرین نیست . اما وقتی با یه بودجه انتخاب بهتری نسبت به z8 میشه داشت چرا باید پافشاری کنیم ؟

وقتی یه برندی نمیتونه و نمیخواد محصولاتش رو درست کنه، به زد و بند و ماله کش رو میاره چون کم هزینه ترین روشه! همه سایتا و فروم ها پر شده از ماله کش!

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

داداش گرین خر کیه؟
این کیس مال کوگاره و گرین فقط وارد کرده ، و الا که من حالم از همه محصولات گرین به هم می خوره

عزیزم گرین وارد میکنه و میفروشه و فناشو برداشته!
واردات و قیمت و فروش و گارانتی همه چیش گرینه اخوی

ضمنا کوگار اصلا برند شاخی نیست. تو خارج در حد همون گرینه.

ویرایش شده توسط ناجی جادوگران
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

شما خودت جواب خودتو دادی

در 3 ساعت قبل، ناجی جادوگران گفته است :

چه کاریه!

من از جنسی ک استفاده کردم و راضی  بودم بگم راضی نیستم؟؟؟ خب راضی نیستم اصلا کیسش اشغاله خوبه؟؟ من نگفتم همین کیس رو بخر گفتم من راضیم 

چرا شما میخوای نظراتتو تحمیل کنی ب بقیه ک فقط حرف حرف شما باشه؟؟ 

کلا همیشه پست های مربوط ب این شرکت به بیراهه کشیده میشه!! ی تاپیک تو همین چند روز پیش در مورد خرابی ی پاور بود از برند دیگه هییییچکی هیچ بی احترامی نکرد. ولی اگه همین پاور از گرین بود الان 50 صفحه در موردش مینوشتن

امثال شما تو این فروم با این لحن از حرف زدنتون باعث شدن ک هیچ کدوم از قدیمیای فروم دیگه ن مشاوره بدن ن راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

شما خودت جواب خودتو دادی

من از جنسی ک استفاده کردم و راضی  بودم بگم راضی نیستم؟؟؟ خب راضی نیستم اصلا کیسش اشغاله خوبه؟؟ من نگفتم همین کیس رو بخر گفتم من راضیم 

چرا شما میخوای نظراتتو تحمیل کنی ب بقیه ک فقط حرف حرف شما باشه؟؟ 

کلا همیشه پست های مربوط ب این شرکت به بیراهه کشیده میشه!! ی تاپیک تو همین چند روز پیش در مورد خرابی ی پاور بود از برند دیگه هییییچکی هیچ بی احترامی نکرد. ولی اگه همین پاور از گرین بود الان 50 صفحه در موردش مینوشتن

امثال شما تو این فروم با این لحن از حرف زدنتون باعث شدن ک هیچ کدوم از قدیمیای فروم دیگه ن مشاوره بدن ن راهنمایی کنن

به صورت کلی من میتونم بگم محصول برند x خریدم و دارم و خیلی هم راضی هستم و این محصول رو به شما هم پیشنهاد میکنم چون راضی بودم. اما وقتی بیام بگم برند  عالیه این بحث دیگری است....

به نکته ظریفی اشاره کردین، هیچ چیز بی دلیل نیست! 
مشکل از امثال بنده نیست، پس پرده به دنبال علت باشید......

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

به صورت کلی من میتونم بگم محصول برند x خریدم و دارم و خیلی هم راضی هستم و این محصول رو به شما هم پیشنهاد میکنم چون راضی بودم. اما وقتی بیام بگم برند  عالیه این بحث دیگری است....

به نکته ظریفی اشاره کردین، هیچ چیز بی دلیل نیست! 
مشکل از امثال بنده نیست، پس پرده به دنبال علت باشید......

دیگر هم جواب شمارو نمیدم  اینم کامنت من تو این تاپیک ک میگی همش از گرین طرفداری میکنم

لینک به دیدگاه

سلام. یک سری از دوستان اشاره کرده بودند به نصب عمودی تجهیزات ذخیره سازی "3.5 در کیس Panzer Max و این مدل نصب رو غیر اصولی و سبب کاهش عمر هارددیسک دونسته بودن. 

ما قبل از سفارش این کیس  در مورد همین مسئله نگرانی داشتیم. به همین دلیل این مورد رو  با R&D کمپانی کوگار مطرح  و به صورت همزمان از واحد خدمات پس از فروش Seagate و Western Digital استعلام کردیم.

هر 3 بخش نام برده تایید کردند نصب هارددیسک به صورت عمودی هیچ تاثیری بر روی کارایی و یا عمر هارددیسک نداره. 

این مورد رو می تونید حتی در وب هم سرچ کنید و منابع متعددی از وب سایت های معتبر هم به اون اشاره کردند.

لینک به دیدگاه

داداش من بررسی pro 5 رو که دیدم عاشقش شدم ۳ تا فن ۱۴۰ سانت داره که فقط rgb نداره که میشه براش نصب کرد ظاهرشم زیباس

ولی z8 قسمتای اهنیشو قشنگ تر جلوه داده مال اینه ظاهرش زیباس

از نظر من که pro 5 بخر که گارانتیشم  بهتره

این نصب عمودی هارد هم شاید نیروی گرانش روهارد تاثیر بزاره

کلا اگه اهل برندم هستی کولر مستر بهتره

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

نصب هارد دیسک تو هر جهتی که دلتون بخواد تا زمانی که این تغییر جهت در زمان روشن بودن وچرخش هارد صورت نگیره هیچ تاثیری نه در کوتاه مدت و نه در بلند مدت بر روی هارد نداره و حتی نمیشه گفت نصب در حالت افقی از نصب در حالت عمودی بهتر هست و هیچ تفاوتی ندارن..

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ali.king گفته است :

تو کیفیت کیس های مستر کیس شکی نیس ولی گرونن

اینم خدمت شما

5a44d605bfbec_images(1).jpg.e6eeb7708aec0286b69bb429fb836c5a.jpg

درود

میشه مدل مادربوردتون و بفرمایید  و  یه عکس واضح تری بزارید از قسمت بالای مادربورد

" ایراد ما به این کیس به پشتیبانی از رادیاتور مربوط می‌شود. کافی است رادیاتور واترکولر ضخیم باشد؛ اگر آن را در بالا نصب کنید با مادربرد تداخل پیدا می‌کند و اگر آن را در جلو کیس نصب کنید با هدایت گر هوا و محفظه پاور تداخل پیدا می‌کند. البته این مسئله بیشتر به رادیاتورهای 240 میلی متری و بزرگ‌تر از آن مربوط می‌شود اما قابل چشم پوشی هم نیست. COUGAR در طراحی این کیس فضای طرف مقابل محل قرار گیری رادیاتور را برای فن‌های آن در نظر گرفته که به رغم فضای کافی برای نصب فن‌ها، فضای در دسترس برای رادیاتور را به شدت کاهش داده و احتمال تداخل با مادربردهای دارای زره را به شدت بالا می برد. "

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

.سلام. یک سری از دوستان اشاره کرده بودند به نصب عمودی تجهیزات ذخیره سازی "3.5 در کیس Panzer Max و این مدل نصب رو غیر اصولی و سبب کاهش عمر هارددیسک دونسته بودن. 

ما قبل از سفارش این کیس  در مورد همین مسئله نگرانی داشتیم. به همین دلیل این مورد رو  با R&D کمپانی کوگار مطرح  و به صورت همزمان از واحد خدمات پس از فروش Seagate و Western Digital استعلام کردیم.

هر 3 بخش نام برده تایید کردند نصب هارددیسک به صورت عمودی هیچ تاثیری بر روی کارایی و یا عمر هارددیسک نداره. 

این مورد رو می تونید حتی در وب هم سرچ کنید و منابع متعددی از وب سایت های معتبر هم به اون اشاره کردند.

سلام
میشه مستند نشون بدین، والی راحت میشه خیلی ادعا ها کرد.

نقل قول های موجود در اینترنت از سازندگان میگه باعث مشکل خاصی نمیشه اما نگفتن بی تاثیره. با این حال بحث اینه برای اینکه خریدارا مطمئن بشن لطفا جوابیه اختصاصیه به گرین رو منتشر کنید. 

مسله اصلی خنک سازیه، وقتی هارد عمودی نصب میشه قسمت فلزی اش که گرم هم میشه به سمت کیسه و این یعنی از گردش هوا محروم میشه تا حد زیادی. خصوصا با اون فنای محشری که رو کیسه!

همچنین وقتی هارد عمودی نصب میشه ضربه به کیس (از جلو-عقب-طرفین) شانس برخورد هدها با پلاترها رو به شدت بالا میبره. وقتی افقی نصب شده باشه بیشتر زمین خوردن کیس باعث آسیب میشه.
و اینکه اگه فکر میکنید اینطور نیست لطفا دوتا کیس از کرسیر و کولرمستر که جایگاه عمودی باشه معرفی کنید به ما.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Saman.Kh گفته است :

درود

میشه مدل مادربوردتون و بفرمایید  و  یه عکس واضح تری بزارید از قسمت بالای مادربورد

" ایراد ما به این کیس به پشتیبانی از رادیاتور مربوط می‌شود. کافی است رادیاتور واترکولر ضخیم باشد؛ اگر آن را در بالا نصب کنید با مادربرد تداخل پیدا می‌کند و اگر آن را در جلو کیس نصب کنید با هدایت گر هوا و محفظه پاور تداخل پیدا می‌کند. البته این مسئله بیشتر به رادیاتورهای 240 میلی متری و بزرگ‌تر از آن مربوط می‌شود اما قابل چشم پوشی هم نیست. COUGAR در طراحی این کیس فضای طرف مقابل محل قرار گیری رادیاتور را برای فن‌های آن در نظر گرفته که به رغم فضای کافی برای نصب فن‌ها، فضای در دسترس برای رادیاتور را به شدت کاهش داده و احتمال تداخل با مادربردهای دارای زره را به شدت بالا می برد. "

عکس رو از اینترنت برداشتن!

این مادربرد داخل عکس حرارت گیراش کنارشه برای همین درگیر نشده
اگه حرارت گیر بالا بود با رادیات درگیر میشد.

سایت novatech

اینم لینکش:

product-section-01-4b.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان جنگ رو خاتمه بدید و پرچم گرین رو بکنید تو وایتکس والسلام 

واقعا کیس های مثلا رده بالای گرین هیچ حرفی برای گفتن توی هیچ زمینه ای ندارن

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

دوستان جنگ رو خاتمه بدید و پرچم گرین رو بکنید تو وایتکس والسلام 

واقعا کیس های مثلا رده بالای گرین هیچ حرفی برای گفتن توی هیچ زمینه ای ندارن

یاد اون کیس لیمیتد ادیشنشون افتادم که زدن تولید در تعداد محدود! بعد تو آمازون با یه برند دیگه 1000 تا 1000 تا بخر:4_joy:

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ناجی جادوگران گفته است :

یاد اون کیس لیمیتد ادیشنشون افتادم که زدن تولید در تعداد محدود! بعد تو آمازون با یه برند دیگه 1000 تا 1000 تا بخر:4_joy:

آره دقیقا :D

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Saman.Kh گفته است :

درود

سلام دادا

بنده با رادیات ضخیم تست نکردم ولی رادیاتور خودم 240 هستش و هیچ تداخلی با مادربرد نداره در صورتی ک مادربردمم هیت سینک داره حدود 2 سانت فاصله بین هیت سینک و رادیات هست

photo_2017-12-29_01-14-16.thumb.jpg.39b740a29111f596603fa60fe254653a.jpgphoto_2017-12-29_01-14-13.thumb.jpg.6c2d4ec8b791a06396080aa8de29b0b5.jpg

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گل!

راستش z8 panzer maxبیشتر مادینگ توش مطرحه تا استفاده ی حرفه ای!

نظر بنده Z7 Gladiatorهستش که کاملا مناسبه و جای زیادی برای فن و رادیات 360میشه در سقفش بست! و کاملا فضای عالی برای قطعات از جمله هارد داره.

فضای جاداری هم برای مدیریت کابل کشی داره .

در اخر هم  اصلا بحث گیمینگ را از روی گرین برداریم شما برید درب تمام کیس های اداری را باز کنید ! کیس و پاورشون  غیر از گرین هست؟ یه نگاهی هم به مدیران محترم ادارات بیندازید... به نظرتون اینا پول بیشتر میدن    کولر مستر و... ببندن برای اداریشون؟؟؟!! شما که  اینقدر میزنید تو سر پاور گرین !! برید ببینید پاور هاش در ادارات چندین و چند سال داره کار میکنه ! بدون هیچ مشکلی ! بعد هم شما احتملا وب گردی کردید خوردید به اون تک و توکی که از گرین مشکل داشتند و مشکلشون یا یه کلاغ چند کلاغ شده یا خودشون در هزار ضرب کردن بعد گذاشتن تو وب! چقدر بگیم اینترنت اطلاعاتش معلوم نیست درست باشه برید تحقیق کنید ؟ عین بچه ها بدون اطلاعات کاملی میان میزنن توی سر گرین !!:4_joy::4_joy: یه عده ای هم که میان پاور ocptرا بد جلوه میدن یا از این گروهن یا استفاده

عمده نکردن! همه کسانی که از این سری پاور استفاده ی عمده کردن ازش راضی بودن !

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ناجی جادوگران گفته است :

سلام
میشه مستند نشون بدین، والی راحت میشه خیلی ادعا ها کرد.

نقل قول های موجود در اینترنت از سازندگان میگه باعث مشکل خاصی نمیشه اما نگفتن بی تاثیره. با این حال بحث اینه برای اینکه خریدارا مطمئن بشن لطفا جوابیه اختصاصیه به گرین رو منتشر کنید. 

مسله اصلی خنک سازیه، وقتی هارد عمودی نصب میشه قسمت فلزی اش که گرم هم میشه به سمت کیسه و این یعنی از گردش هوا محروم میشه تا حد زیادی. خصوصا با اون فنای محشری که رو کیسه!

همچنین وقتی هارد عمودی نصب میشه ضربه به کیس (از جلو-عقب-طرفین) شانس برخورد هدها با پلاترها رو به شدت بالا میبره. وقتی افقی نصب شده باشه بیشتر زمین خوردن کیس باعث آسیب میشه.
و اینکه اگه فکر میکنید اینطور نیست لطفا دوتا کیس از کرسیر و کولرمستر که جایگاه عمودی باشه معرفی کنید به ما.

متاسفانه اجازه انتشار اسناد و اطلاعات طبقه شده شرکت رو ندارم. نصب هارددیسک به صورت عمودی مسئله جدیدی نیست و سال هاست که این تجهیزات در کاربردهای مختلف مثل دیتا سنترها، سامانه های نظارت تصویری و ... به صورت عمودی و یا حتی برعکس نصب میشن.

برای راستی آزمایی عرایض بنده می تونید خودتون به پشتیبانی سازنده های مطرح هارددیسک ایمیل بزنید و این مورد رو سوال کنید. 

کیس Panzer Max توسط تیم طراحی فوق العاده حرفه ای کوگار در آلمان طراحی شده و برای کولینگ تجهیزات ذخیره سازی نصب شده در پشت کیس هم یک دریچه مخصوص تحت عنوان Air Guide دقیقا رو بروی فن های جلویی کیس در نظر گرفته شده تا بخشی از جریان هوای این فن ها رو به پشت سینی کیس هدایت کنه. 

من بیش از این وقت شما و بقیه دوستان رو نمی گیرم و در هر حالتی نظر شما نیز برای ما قابل احترامه و همیشه حق با شما مشتریان محترم هستش.

تضمین کیفیت ساخت ، کارایی و قابلیت های این کیس هم بررسی ها و Award ها کسب شده توسط این کیس در بیش از 25 سایت معتبر بین المللی هستش که دوستان می تونند در این لینک و در بخش Awards & Reviews اون رو مشاهده کنند: https://cougargaming.com/en/au/products/cases/panzermax/

لینک به دیدگاه

راستی دادا میتونی این کیس رو هم یه نگا بکنی خیلی عالیه نسبت به قیمتش  فروشگاه همسایه موجود داره:

Thermaltake Core X71

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

راستی دادا میتونی این کیس رو هم یه نگا بکنی خیلی عالیه نسبت به قیمتش  فروشگاه همسایه موجود داره:

Thermaltake Core X71

نه همشهری ،
زیاد خوشم نیومد.
بماند من الآن نظر کلی خودم روی پنزر هست،
ولی بعد از خرید حتما این دو تا کار رو انجام میدم :
1. خرید فن های درست و حسابی
2. نصب هارد به صورت افقی در کاور پاور

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...