رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 17 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

نه همشهری ،
زیاد خوشم نیومد.
بماند من الآن نظر کلی خودم روی پنزر هست،
ولی بعد از خرید حتما این دو تا کار رو انجام میدم :
1. خرید فن های درست و حسابی
2. نصب هارد به صورت افقی در کاور پاور

دوست عزیز به شرکت گرین زنگ بزن یا از یکی از دوستان گرینی مون بخواه شاید قبول کنند کیس پنزر را بدون فن هاش برات بفرستن تا خودت با همون مقداری که از فن هاش کم میشه یکم بزاری روش فن درست و حسابی بگیری که نخوای معطل فروختن فناش بشی.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

دوست عزیز به شرکت گرین زنگ بزن یا از یکی از دوستان گرینی مون بخواه شاید قبول کنند کیس پنزر را بدون فن هاش برات بفرستن تا خودت با همون مقداری که از فن هاش کم میشه یکم بزاری روش فن درست و حسابی بگیری که نخوای معطل فروختن فناش بشی.

ایده خوبیه؛

راستش می خوام از سایت همسایه خرید کنم چون هم ارزون تره و هم ارسال رایگان ، باید بهشون بگم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

ایده خوبیه؛

راستش می خوام از سایت همسایه خرید کنم چون هم ارزون تره و هم ارسال رایگان ، باید بهشون بگم

کورسیر کیس های خوب و خوشگلی داره ولی حیف که گیر این گارانتی مزخرف افتاده که قیمتش اینقدر گرونه !حیف شد کورسیر بدبخت! راستی X8 Raptor  هم کیس خوبیه یکم بره زیر ماد خوشگل میشه! گلادیاتور چطور ؟نگفتی نظرتو دوست عزیز؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/09, 15:56:48، Amir.s.b گفته است :

کورسیر کیس های خوب و خوشگلی داره ولی حیف که گیر این گارانتی مزخرف افتاده که قیمتش اینقدر گرونه !حیف شد کورسیر بدبخت! راستی X8 Raptor  هم کیس خوبیه یکم بره زیر ماد خوشگل میشه! گلادیاتور چطور ؟نگفتی نظرتو دوست عزیز؟

سلام.
راستش از قیافه گلادیاتور و x8 خوشم نمیاد

راستی دوستان ، رفتم و تحقیق کردم ، متوجه شدم که پنزر برای نصب رادیاتور واقعا به مشکل می خوره ،
باید یک کیس دیگه بردارم متاسفانه

راستش الآن خودم این کیس که عکسش رو گذاشتم رو دارم (مدلش رو نمی دونم شرمنده)
دلیل خرید کیس جدید اینه که یک عدد کارت 580 رو توی این کیس سوزوندم:
1. میگن که به دلیل اینکه سازنده کیس برند نیست پس کیس استاندارد نیست و احتمالا اتصالی پیش اومده و باعث شده که کارت بره
2. یا هم به دلیل این که کیس واقعا بلنده ، چون کارت asus 580 dc ii که داشتم سنگینه خم برداشته و کارت سوخته.

می خوام بدونم لازم به خرید کیس دیگری هست یا نه؟

renderway_2015_series-station_triple (1).jpg

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام.
راستش از قیافه گلادیاتور و x8 خوشم نمیاد

راستی دوستان ، رفتم و تحقیق کردم ، متوجه شدم که پنزر برای نصب رادیاتور واقعا به مشکل می خوره ،
باید یک کیس دیگه بردارم متاسفانه

راستش الآن خودم این کیس که عکسش رو گذاشتم رو دارم (مدلش رو نمی دونم شرمنده)
دلیل خرید کیس جدید اینه که یک عدد کارت 580 رو توی این کیس سوزوندم:
1. میگن که به دلیل اینکه سازنده کیس برند نیست پس کیس استاندارد نیست و احتمالا اتصالی پیش اومده و باعث شده که کارت بره
2. یا هم به دلیل این که کیس واقعا بلنده ، چون کارت asus 580 dc ii که داشتم سنگینه خم برداشته و کارت سوخته.

می خوام بدونم لازم به خرید کیس دیگری هست یا نه؟

renderway_2015_series-station_triple (1).jpg

دوست عزیز شما باید از پایه ی کمک کننده به تحمل وزن کارت استفاده میکردین . الان شما می تونید از فروشگاه پی سی ماد پایه ی کمک کننده به تحمل وزن کارت را خریداری نمایید . در مورد سوختن کارت هم بنده اطلاعاتی ندارم شرمنده ولی فکر کنم کیس در این رابطه تقصیری نداشته باشه ! کارت احتمالا از تداخلات الکترو مغناتیسی داخل pci eسوخته در درجه ی شدیدش البته . 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

دوست عزیز شما باید از پایه ی کمک کننده به تحمل وزن کارت استفاده میکردین . الان شما می تونید از فروشگاه پی سی ماد پایه ی کمک کننده به تحمل وزن کارت را خریداری نمایید . در مورد سوختن کارت هم بنده اطلاعاتی ندارم شرمنده ولی فکر کنم کیس در این رابطه تقصیری نداشته باشه ! کارت احتمالا از تداخلات الکترو مغناتیسی داخل pci eسوخته در درجه ی شدیدش البته . 

به نظرتون مدلی که پی سی ماد می فروشه کارربردیه یا فقط جهت تزئینه؟
راستی در مورد مدل این کیس هیچ نظری ندارین؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

به نظرتون مدلی که پی سی ماد می فروشه کارربردیه یا فقط جهت تزئینه؟
راستی در مورد مدل این کیس هیچ نظری ندارین؟

تنها کار مهمی که کیس باید انجام بده کولینگ و دفع برق داخل کیس هست که شما اگه این دو مورد را داشته باشین احتیاجی به خرید کیس جدید ندارید . ( البته مورد های بیشتری هم هست ولی بنده کلی صحبت کردم) راستش پایه کمک کننده به تحمل وزن کارت هم جنبه ی تزیینی داره و هم جنبه ی کمکی .  زیادم محکم نباشه مهم نیست شما 1080ti hofرو نگاه کن. خیلی سنگینه ولی پایه اش شیشه ای هست ولی بازم محکمه. و 1080ti تریو ام اس ای هم فلزیه . ولی کلا زیاد مهم نیست.البته این کیس یکم غیر عادی به نظر میرسه .  البته من نمیتونم با اطمینان بگم که ممکنه از کیس نباشه سوختن گرافیکتون . ولی درصدش خیلی کم هست. چون من نشنیدم که کیس گرافیک را بسوزونه و برای خودمم پیش نیومده .  البته اطلاعات بنده در قبال سوختن گرافیک کمه . و اینهایی که گفتم احتمال دادم 

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

اینم سایت تولید کننده کیس شما مازستا که انگار ایرانیه و طراحی ایرانی ها هستش:

Masesta render way

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

کارتی که شما داشتید واقعا سنگین بوده و احتمال زیاد از همون تداخلات داخلpci eسوخته وخم شده .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...