رفتن به مطلب

درخواست راهنمايي براي سيستم , مانيتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

i5 2300 یا 2400 ارزونتره . ولی سیستم خوبه در کل .

لینک به دیدگاه

• ارسال 80
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مي خواستم بدونم اگه از هر 6 تا فن magnum2 استفاده كنم باز هم ممكنه با اين قطعات مشكل دما داشته باشم؟ چون من كيسم زياد روشن مي مونه؟

كسي از بچه ها در اين مورد چيزي مي دونه؟ و كسي از فن هاي led دار 12mm گرين استفاده كرده كه بدونم نورش چه قدر هست؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بعید می دونم شما مشکل گرم شدن کیس پیدا کنید.

در مورد led ها هم خدمتتون عرض کنم که ال ای دی ها ی فن ها از نوع پر نور هستند و اگر همه فن ها رو وصل کنید ، داخل کیس کامپیوترتون حسابی پر نور میشه. اگر دوست دارید من می تونم یک عکس از داخل کیس خودم بیاندازم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

كسي از بچه ها در اين مورد چيزي مي دونه؟ و كسي از فن هاي led دار 12mm گرين استفاده كرده كه بدونم نورش چه قدر هست؟

در این مورد میتونید از کاربر maxel134 بپرسید توی عکسی هم که گذاشته شده بود نورش کل کیس رو روشن میکنه!

لینک به دیدگاه

البته من یک سری led نواری 12 ولت قرمز هم به مجموعه اضافه کردم که حسابی پر نور شد.. شما می تونید یک متر از این ال ای دی ها رو به مبلغ بین 5 تا 10 هزار تومان بسته به کیفیت و توان خروجی خریداری کنید و داخل کیس بچسبانید البته نیم متر هم کافیه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بعید می دونم شما مشکل گرم شدن کیس پیدا کنید.

در مورد led ها هم خدمتتون عرض کنم که ال ای دی ها ی فن ها از نوع پر نور هستند و اگر همه فن ها رو وصل کنید ، داخل کیس کامپیوترتون حسابی پر نور میشه. اگر دوست دارید من می تونم یک عکس از داخل کیس خودم بیاندازم.

ممنون ميشم. فقط اگه ممكن هست عكس هاتون رو تو محيط روشن خاموش و يكبار هم با درب باز و بسته بزاريد.

واقعا ممنون ميشم.كمك بزرگي ميكنيد.

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

دوستان سلام

مي خواستم بدونم بين اين كارت ها كدوم بهتره:

Gainward GeForce® GTX 460 SE 1024MB

EVGA GeForce GTX 460 SE

EVGA GeForce GTX 460 1024MB EE (External Exhaust)

البته نظر خودم بيشتر روي

EVGA GeForce GTX 460 1024MB EE (External Exhaust)

هست ولي قيمتش رو ندارم ولي قيمت اون دوتاي اولي كه تو سايت عين هم هست.

لینک به دیدگاه

EVGA GeForce GTX 460 1024MB EE بهتر از بقیه هست . منتها اگر گیر بیاد .

لینک به دیدگاه

بين

و

Gainward GTX 550 Ti

كدوم بهتره؟ مشخصات و مقايسه ها كه مي گه 460 بهتره ولي امكان داره چون از 550 قديمي تر هست جايي كم بياره؟

يه چيزه ديگه پيشنهاد ديگه اي براي رم با توجه به قيمت داريد؟ چون سمنان Patriot 2*2GB DDR3 1333Patriot 2*2GB DDR3 1333سخت گير مياد.

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بين

و

Gainward GTX 550 Ti

كدوم بهتره؟ مشخصات و مقايسه ها كه مي گه 460 بهتره ولي امكان داره چون از 550 قديمي تر هست جايي كم بياره؟

يه چيزه ديگه پيشنهاد ديگه اي براي رم با توجه به قيمت داريد؟ چون سمنان Patriot 2*2GB DDR3 1333Patriot 2*2GB DDR3 1333سخت گير مياد.

در مورد گرافیک بنده تضمین میکنم هیچ مشکلی پیش نمیاد الان هم قیمت 460 به طور شدیدی افت داشته!رم هم اگه گیر نمیاد میتونین از فروشگاه همین فروم از آقای حسینی سفارش دهید اگه موجود داشته باشند براتون ارسال میکنند!wink.gif

لینک به دیدگاه

منظورتون از افت قيمت چيه؟

يعني از 225 هم ارزونتر شده يا 225 قيمت جديدش هست؟

نتيجه اين شد كه 460 بهتر از 550 هست.ولي در مورد برند چون قيمت و مشخصات EVGA و gainward دقيقا مثل هم هستند كدوم بهتره؟راستي قيمت GTS 450 برند EVGA هم همين حدود هست. كه ديگه بي هيچ شكي فكر كنم 460 بهتره نه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظورتون از افت قيمت چيه؟

يعني از 225 هم ارزونتر شده يا 225 قيمت جديدش هست؟

نتيجه اين شد كه 460 بهتر از 550 هست.ولي در مورد برند چون قيمت و مشخصات EVGA و gainward دقيقا مثل هم هستند كدوم بهتره؟راستي قيمت GTS 450 برند EVGA هم همين حدود هست. كه ديگه بي هيچ شكي فكر كنم 460 بهتره نه؟

بنده کاملا مطمئن نیستم و تا مطمئن نشوم اقدام نمیکنم!ولی توی یه فروم دیگه یه نفر رفته بود پرسیده بود بهش 200 دادن که به احتمال زیاد فروشنده حواسش نبوده چون خود بنده یه بار همچین مشکلی برام پیش اومد رفته بودم کیس بخرم اول طرف گفت 120 بعد که فردا اومدم بگیرم دیدم صاحب مغازه اومده و گفت 170silly.gifبرای همین قضیه میگم روی این قیمت اصلا حساب باز نکنید!برای قیمت روز به این تاپیک مراجعه کنین!

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/75-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%B1-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88-%DA%A9%D9%87-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7/page__st__4220__gopid__87841#entry87841

توی کیفیت ساخت و همچنین گارانتی مسلما EVGA بهتره و Gainward انتخابی بعد از اونه البته برای این کارت!

لینک به دیدگاه

برند های EVGA و GAINWARD، هردو بسیار خوب و با کیفیت هستند ولی به طور کلی EVGA محبوبیت طرفدار بیشتری داره. (فکر کنم EVGA تا حدودی با کیفیت تر هم باشد. دوستان در صورتیکه توضیح بنده اشتباه است، بنده را مطلع کنند)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برند های EVGA و GAINWARD، هردو بسیار خوب و با کیفیت هستند ولی به طور کلی EVGA محبوبیت طرفدار بیشتری داره. (فکر کنم EVGA تا حدودی با کیفیت تر هم باشد. دوستان در صورتیکه توضیح بنده اشتباه است، بنده را مطلع کنند)

کاملا صحیح!

منتهی تاکیید میکنم بیشتر در این کارت چون مثلا اگه الان بگیم گینوارد کیفیت پایینتری داره برد غیر رفرنس Phantom زیر سوال میره!

لینک به دیدگاه

خب دوستان يه مشكل ديگه پيش اومده.سمنان كارت 460 سخت گير مياد (تقريبا نمياد) تا 220 كارت ديگه اي سراغ نداريد؟

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

6850 میتونی بگیری .

لينك

اين كارت هست ديگه نه؟راستي براي سيستم اينتل مي خوام.

اين كارت قابليت si00039-pic.png نداره نه؟بين اين كارت و 460 1GB كدوم بهتره?

كارت ديگه اي از برند ديگه اي مثل گيگابايت (مي دونم قيمتش تو خيلي از محصولات به صرفه نيست), MSI يا ASUS سراغ نداريد؟

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لينك

اين كارت هست ديگه نه؟راستي براي سيستم اينتل مي خوام.

اين كارت قابليت si00039-pic.png نداره نه؟بين اين كارت و 460 1GB كدوم بهتره?

كارت ديگه اي از برند ديگه اي مثل گيگابايت (مي دونم قيمتش تو خيلي از محصولات به صرفه نيست), MSI يا ASUS سراغ نداريد؟

درسته دوست عزیز این کارت توانایی پردازش Physx رو ندارد!در کل 6850 کمی سریعتر نسبت به 460 عمل میکند!قیمتشم با 460 فرقی نمیکنه اگه حتما 460 میخواین میتونید از فروشگاه لیون تهیه کنید!wink.gif

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

ممنون كه تا اينجا كمك كرديد.

مي خواستم بدونم كارت گرافيگ Sapphire HD6870 1GB GDDR5با توجه به قيمت خوب هست يا نه؟

يه چيز ديگه اين كه كدوم يكي از كارت هاي زير هست؟فكر كنم اولي معمولي و دومي مدل oc هست ولي مطمئن نيستم.

6870%203.jpg

21179-00_HD6870_1GBGDDR5_PCIE_FBC_2MiniDP_HDMI_2DVI_634413075158110757_200_200.jpg

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان.

ممنون كه تا اينجا كمك كرديد.

مي خواستم بدونم كارت گرافيگ Sapphire HD6870 1GB GDDR5با توجه به قيمت خوب هست يا نه؟

يه چيز ديگه اين كه كدوم يكي از كارت هاي زير هست؟فكر كنم اولي معمولي و دومي مدل oc هست ولي مطمئن نيستم.

6870%203.jpg

21179-00_HD6870_1GBGDDR5_PCIE_FBC_2MiniDP_HDMI_2DVI_634413075158110757_200_200.jpg

در حال حاضر مدل های زیر در بازار موجوده و قیمت هاشون هم از 250 تا 305 هست.

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1037&pid=1270&psn=&lid=1&leg=0

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1037&pid=1080&psn=&lid=1&leg=0

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1037&pid=1236&psn=&lid=1&leg=0

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

6870%203.jpg

ممنون mfirouzi1989 جان.

خب در نتيجه معلوم شد اولي هست.

فكر كنم اولي از همه ارزونتر هم هست.

اگه كسي به سوال اول هم پاسخ بده ممنون ميشم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون mfirouzi1989 جان.

خب در نتيجه معلوم شد اولي هست.

فكر كنم اولي از همه ارزونتر هم هست.

اگه كسي به سوال اول هم پاسخ بده ممنون ميشم.

بله Best in Price هست این کارت!

در کل سریعتر از 560 واقع شده و اگه بودجتون کفاف میکنه عالی هست!

لینک به دیدگاه

با سلام به همه دوستان که من رو راهنمایی کردند.

این سیستم نهایی شد و گرفنم:

MB: ASUS P8H67

vga: SAPPHIRE HD 6870 1GB GDDR5 PCIE

Cpu: Intel Core i3 2100 115

H.D.D : Seagate 1TB

Case: Green MAGNUM 2

RAM:Kingston2*2G DDR3 1333

Power: Green GP530A-EU

monitor:LG LED W2050

و کیبورد و موس.

دوستان کسی نظری داره بگه خوشحال میشم.

فقط می خواستم بدونم با چه نرم افزاری میشه دمای کارت گرافیگ رو مشاهده کرد؟ من TechPowerUp GPU-Z رو نصب کردم دوستان نرم افزار دیگه ای سراغ دارید بگید ممنون میشم و با بازی crysis2 با DX 11 میشه صدای فن کارت رو در اورد دیگه نه(smile.gif

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

2گیگ رم برای بازی کردن کمه. 4گیگ رم برای بازی نیاز دارید.

برنامه ام MSI AfterBurner

لینک به دیدگاه

2گیگ رم برای بازی کردن کمه. 4گیگ رم برای بازی نیاز دارید.

برنامه ام MSI AfterBurner

جا افتاده بود.درست کردم.

اگه کارت گرافیک رو oc کنم و بعد به حالت معمولی بر گردونم احتمال این که شرکت گارانتی بفهمه که وجود نداره نه؟

اگه گذرم به oc افتاد دما برای این کارت تا چند بره این کارت به فنا نمیره؟

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...