رفتن به مطلب

مشورت برای خرید بازی

Mahyar Curious
 اشتراک گذاری

13 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام عنوان را به دوستان پیشنهاد میکنید ؟

• Portal 2
    • The Witcher 2: Assassins of Kings
    • LIMBO
    • Shogun 2: Total War
    • F.E.A.R. 3
    • Bulletstorm
    • Dragon Age II
    • L.A. Noire
    • COD Black Ops
    • Mafia II
    • DiRT 3

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود :

دوستان این تاپیک رو ایجاد کردم تا قبل از اینکه اقدام به خرید و یا دنلود یه بازی کنید از دوستان یه مشورتی در مورد بازی بگیرید :-?

هرگونه سوالی هم در مورد اون بازی داشتید بپرسید تا بقیه بچه های انجمن هم استفاده کنند [-O<

درمورد نظر سنجی هم بازی ها با پیشنهاد دوستان در نظر سنجی قرار خوهد گرفت .

با تشکر .

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

دوستان این تاپیک رو ایجاد کردم تا قبل از اینکه اقدام به خرید و یا دنلود یه بازی کنید از دوستان یه مشورتی در مورد بازی بگیرید :-?

هرگونه سوالی هم در مورد اون بازی داشتید بپرسید تا بقیه بچه های انجمن هم استفاده کنند [-O<

نظر سنجی هم در موزد بازی ها به پست اول اضافه خواهد شد .

با تشکر .

محمد جان ممنون که تاپیک زدی ولی خودمونیما پیشنهاد خوبی بود!wink.gif

من که اصلا وقت نکردم تاپیک بزنم!wating.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

just caust چطور بازي هست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

just caust چطور بازي هست ؟

درود :

این بازی را من نسخه یک اونو بازی کردم سبک Open World هستش (مثل سری GTA و MAFIA ) .

خیلی باحال بود واقعا ارزش بازی کردن رو داشت . الان هم که نسخه دومش امده .

گرافیکش هم نسبط به دیگر رقبای این سبک عالی هست .

راستی اسلحه و وسایل خیلی باحالی هم داره :-? هلیکوپتر و هواپیما رو هم میشه تو آسمون هایجک کرد . این بخشش خیلی خیلی مهیج هست [-O<

پیشنهاد میکنم حتما این بازی رو تجربه کنید .

با تشکر .

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم یه تریلر از بازی که گویای همه چیز است و خود نا چیز : لینک شما

لینک سایت اصلی

این هم چندتا شات :

08_large.jpg

011259947040.jpg

jc2_monster_truck_003.jpg

04.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان دقت داشته باشید میتونید دو گزینه یا بیشتر رو پیشنهاد بدین!

این بازیه Just Cause 2 هم خالی از لطف نیست به خصوص اون اسلحه ی پر طفدارش مثلا با اون اسلحه میتونید یه سرباز رو به نیتروژن ببندید و سر نیتروژن رو با تیر بزنید اون موقع سرباز میره توی کره ی ماه!silly.gifOh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بین تمامی بازیهایی که محمد جان عزیز معرفی کردند بنده اول از همه پورتال 2 و بعد لیمبو رو در سبک فکری پیشنهاد میدم!از بازی هایی که اسمشون آشنا نیست هم تو سبک فکری Machnariom رو پیشنهاد میکنم که واقعا بی نقص بود!Rose.gif

و در سبک های اکشن اول L.A Noire که فعلا فقط نسخه ی کنسولی هست و بعدا عرضه میشه و بعدش Mafia دو!wink.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اجازه از آقا محمد همینجا بگم که میتونید تمامی مباحث که گرافیک کدوم بازی بیشتره رو هم مورد بررسی قرار بدید!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

خیلی خیلی ممنون دانیال جان که امدی :-?

امیدوارم با حضور پررنگ شما تاپیک خوبی بشه Laie_23.gif

دوستان هر گونه سوال داشتند حتما بپرسند و گیم های باحالی روgun.gif که بازی کردن حالا توی هر سبکی budo.gif معرفی کنن بقیه هم یه صفایی بکنن .

با تشکر .

لینک به دیدگاه

دوستانی که اهل بازی های RPG هستند توصیه میکنم Dragon Age 1 , 2 رو حتما امتحان کنن . جزو بهترین بازیهای این ژانر هستن . star craft 2 هم تو ژانر استراتژی معرکه بود . شماره جدیدش هم تا پایان سال قراره بیاد . تو شماره قبلی با گروه انسانها بازی میکردیم . شماره بعد گروه زرگ ها هستن .

لینک به دیدگاه

من black OPS و Mafia II و Dirt3 رو پیشنهاد دادم .

از توضیحاتی که راجب بازی just caust دادید خوشم اومد ، حتماً تهیه می کنمش .

از نظر بازی های اتومبیل بنده خودم به شخصه واقعاً عاشق Grid هستم ، چون شاید کاربرا و گیمرها از این بازی خوششون نیاد ولی از نظردیتیل گرافیکی و نزدیک بودن به واقعیت حرف اول رو می زنه . حتی Drit هم که ساخته همون کمپانی هست و از نظر گرافیکی و سبک روندن ماشین شبیه grid هست رو خوشم میاد ولی باز هم مثل grid به واقعیت نزدیک نیست . تعریف گرندتوریزمو (آخرین ورژن) رو زیاد شنیدم ولی بازی نکردم ، فکر کنم فقط برای PS3 باشه .

توی grid به جزئیاتی مثل : سرخ شدن دیسک ها و چلیپای ترمز هنگام ترمز کردن ، کابین منحصر به فرد هر اتومبیل ، امکان پوش پدال گاز و ترمز که اگر دسته و فرمان حرفه ای داشته باشید می تونید گاز و یا ترمز را در حدی که می خواهید استفاده کنید . تخریب طبیعی هنگام برخورد . فشار درست وارد بر اتومبیل سر پیچ ها ، اوراستیر و آندراستیر طبیعی و هیجان بالای بازی و ... اشاره کنم .

08787372562320655659.jpg

36314489885323238663.jpg

57317147102039909720.jpg

55849952719174067742.jpg

20339658153214627079.jpg

06686457996875862798.jpg

67018422231520167522.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

دوستان بازی SILENT HILL رو میخواستم دانلود کنم گیم پلی و خط داستانی بازی چطوریاست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Gamespot چرا چیزتر شده :D

اینا random سایتهارو چیز میکنن 112.gif

جایی هم که نمیشه اعتراض داشت interview.gif

یه روز خوب میاد : treeswing.gif

لینک به دیدگاه

Gamespot چرا چیزتر شده :D

اینا random سایتهارو چیز میکنن 112.gif

جایی هم که نمیشه اعتراض داشت interview.gif

یه روز خوب میاد : treeswing.gif

فکر نمی کنم روز(های) خوبی در کار باشه!

تازه کاملا هدف مند است!

اعتراض هم که مساوی با ....!

در مورد بازی که فرمودید اگر از بازی های role-playing خوشتون میاد بازی بدی نیست. به نظر من شما یک نریلر از بازی ببینید و حتی اگه براتون امکان داره گیم پلی رو هم ببینید خیلی بهتره.

اکثرا گیم پلی های خوبی در سایت یوتیوب آپلود شده که کمک خوبی می تونه به شما بکنه....

ویرایش شده توسط linux
لینک به دیدگاه

سایلنت هیل یک زمانی خوراکم بود. یادمه شماره اولش روی پلی استیشن اومده بود و ما میرفتیم توی کلوپ بازی میکردیم . رقابت داشتیم که کی میتونه زودتر تمومش کنه . اون موقع هم هنوز راهنمای بازی و چیت باب نشده بود و همه از مغز خودشون استفاده میکردن =D>? به هر حال خیلی بازی جالب و هیجان انگیزی بود . من هم اول شدم :D =D>

در مورد بازی بگم مثل بازی اویل هست سبکش . شما باید یکسری معما رو حل کنی و موجودات عجیب و غریبی هم به شما حمله میکنن که باید اونها رو نابود کنید . البته بهترین راه انه که در صورت امکان از دستشون فرار کنید . تو این بازی محور اصلی داستان گم شدن دختر شخصیت بازی هست که در موقع ورود به شهر سایلنت هیل ناگهان تصادف میکنه و وقتی به هوش میاد میبینه دخترش نیست . از اول تا آخر داستان شما دنبال این دختر میگردید . داستان چند مسیر داره و شما بسته به تصمیماتی که میگیرید مسیر داستان رو انتخاب میکنید . به طوری که انتهای اون میتونه خوب یا بد تموم بشه . حتی حل کردن یا حل نکردن یک معما میتونه مسیر داستان رو عوض کنه . در ژانر ترسناک ماجرایی یکی از بهترین بازیها بوده . من که خیلی از این بازی خحوشم اومد . امیدوارم شما هم خوشتون بیاد . البته سایلنت هیل چندین شماره دیگه هم ازش اومد که هیچکدوم موفقیت شماره اول رو نداشتن از لحاظ داستان . هر چقدر هم شماره اون بالاتر رفت داستانش ضعیفتر شد .

لینک به دیدگاه

بچه ها کسی تونسته بازی witcher 2 رو روی حداکثر جزئیات بازی کنه چون به نظر من این بازی gameplay فوق العاده ای داره و حیف کسی این بازی زیبا رو از دست بده ولی هنوزم که هنوزه سیستمی پیدا نشده رو حداکثر جزئیات روان اجرا کنه. به دوستانی که زبان انگلیسیشون در حد متوسط به بالا هست پیشنهاد می کنم این بازی زیبای نقش آفرینی رو از دست ندن!!!

ضمنا به نظر من بهترین بازی این لیست پرتال 2 که یه شاهکار به تمام معنا هستش. اصلا نمی شه از دستش داد. با تشکر از دوستان با این تاپیک مفید....:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بچه ها کسی تونسته بازی witcher 2 رو روی حداکثر جزئیات بازی کنه چون به نظر من این بازی gameplay فوق العاده ای داره و حیف کسی این بازی زیبا رو از دست بده ولی هنوزم که هنوزه سیستمی پیدا نشده رو حداکثر جزئیات روان اجرا کنه. به دوستانی که زبان انگلیسیشون در حد متوسط به بالا هست پیشنهاد می کنم این بازی زیبای نقش آفرینی رو از دست ندن!!!

ضمنا به نظر من بهترین بازی این لیست پرتال 2 که یه شاهکار به تمام معنا هستش. اصلا نمی شه از دستش داد. با تشکر از دوستان با این تاپیک مفید....:o

کارت گرافیک شما Ati هست؟

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود :

دوستان کسی Dead Island رو بازی کرده ؟ میخواستم دانلودش کنم :D

با تشکر .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...