رفتن به مطلب

خریدار 970 و 780ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بسم الله الرحمن الرحیم

از عنوان تاپیک مشخصه ، فقط کارت متعلقات و گارانتی هم داشته باشه ، 

با تشکر

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. یه تاپیک دیدم تو pt یه سری بهش بزن.

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-کارت-گرافیک-980ti-gigabyte-extreme.899133/

خیلی ممنون
پیام دادم خدمتشون ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

داداش جسارتا اگه نیاز ضروری نداری نخر و صبر کن

منم یکی میخواستم قیمتا رو که دیدم هنگ کردم! نجوووووومی!

تابستون میخواستم یدونه بگیرم دست دو حتی 1200 تومن هم پیدا کرده بودم گفتم فعلا ضروری نیست بمونه بعدا ارزونتر میشه با 1 تومنم گیر میارم،الان قیمت میپرسی میگن 1800!!!

یعنی باید بیان به ایران جایزه نوبل تورم چیزی بدن حیفه این استعدادا فراموش بشن

قصد فضولی و اینا ندارم و شرمنده واسه اسپم فقط خواستم برادرانه یه راهنمایی بکنم.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

خیلی ممنون
پیام دادم خدمتشون ببینم چی میشه

ببخشید این حرف را میزنم بهتره با این ادم معامله نکنید . چون چند بار خواستم باهاش معامله کنم دیدم ادم خیلی ادم دو رویی هستش منم می خواستم این سیستمی که دارم بهش بدم ازش گرافیک زوتک ۹۸۰ti بگیرم . اول گفت ۱۵۷۰ و یک سال گارانتی داره بعد گفت من زنگ زدم شرکت گارانتی تا یک سال گارنتیش را تمدید کنم که هزینش ۹۰ تومنه . با خودم فکر کردم دیدم قطعه ای که گارانتیش تموم‌شده که دیگه شرکت تمدید نمیکنه. بعد بهش پیام دادم گفتم بدون گارانتی می خوام باز گفت بدون گارانتی بهت ۱۶۲۰ میدم. یعنی یک قطعه را سه قیمت مختلف به من داده. قبلا هم یه کارت گرافیک بع یکی از دوستام قالب کرد که فن کارت مشکل داشت و پس هم نگرفت.

لینک به دیدگاه

تایید میشه اگه نیازت اضطراری نیست صبر کن .

قبل از معامله اینترنتی مراقب باش سابقه اش خوب باشه .

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، TeraFloppy64 گفته است :

داداش جسارتا اگه نیاز ضروری نداری نخر و صبر کن

منم یکی میخواستم قیمتا رو که دیدم هنگ کردم! نجوووووومی!

تابستون میخواستم یدونه بگیرم دست دو حتی 1200 تومن هم پیدا کرده بودم گفتم فعلا ضروری نیست بمونه بعدا ارزونتر میشه با 1 تومنم گیر میارم،الان قیمت میپرسی میگن 1800!!!

یعنی باید بیان به ایران جایزه نوبل تورم چیزی بدن حیفه این استعدادا فراموش بشن

قصد فضولی و اینا ندارم و شرمنده واسه اسپم فقط خواستم برادرانه یه راهنمایی بکنم.

سلام، راستش آنچنان ضروری نیست ولی برای 5 بهمن حتما حتما باید یک گرافیک بخرم
به نظرتون تا اون موقع ارزون تر میشه یا گرون تر؟

در 16 دقیقه قبل، m_555 گفته است :

ببخشید این حرف را میزنم بهتره با این ادم معامله نکنید . چون چند بار خواستم باهاش معامله کنم دیدم ادم خیلی ادم دو رویی هستش منم می خواستم این سیستمی که دارم بهش بدم ازش گرافیک زوتک ۹۸۰ti بگیرم . اول گفت ۱۵۷۰ و یک سال گارانتی داره بعد گفت من زنگ زدم شرکت گارانتی تا یک سال گارنتیش را تمدید کنم که هزینش ۹۰ تومنه . با خودم فکر کردم دیدم قطعه ای که گارانتیش تموم‌شده که دیگه شرکت تمدید نمیکنه. بعد بهش پیام دادم گفتم بدون گارانتی می خوام باز گفت بدون گارانتی بهت ۱۶۲۰ میدم. یعنی یک قطعه را سه قیمت مختلف به من داده. قبلا هم یه کارت گرافیک بع یکی از دوستام قالب کرد که فن کارت مشکل داشت و پس هم نگرفت.

سلام.
راستش من هر قطعه ای که بخرم با ضمانت می خرم؛
ولی خب الآن چک کردم مثل اینکه به دلیلی نمی تونم باهاشون معامله کنم ، از این که این نکته رو ذکر کردید ممنون همشهری ؛ خیلی متشکرم.
راستش توی مجتمع تک دارن g1 رو میدن 1750 ولی اینجا اکستریم گیمینگ پیدا کردم 1800 ، یکم می خوام ارزون تر باشه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام.
ولی خب الآن چک کردم مثل اینکه به دلیلی نمی تونم باهاشون معامله کنم ، از این که این نکته رو ذکر کردید ممنون همشهری ؛ خیلی متشکرم.
راستش توی مجتمع تک دارن g1 رو میدن 1750 ولی اینجا اکستریم گیمینگ پیدا کردم 1800 ، یکم می خوام ارزون تر باشه

من ازش خرید کردم سر قیمت یه قیمت رو با هم توافق کنین و اگه زد زیرش بهش امتیاز بده. با واسطه هم خرید کن. قبلش سنگاتونو وا بکنید که نتوته بزنه زیرش

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام.

دادا همسایه موسمی تو تک هفته پیش من خودم ازش یه g1 پرسیدم میداد 1.600 همونو میگی؟عجیبه ک گرون کرده.این تاپیکی هم ک تو PT میبینید همون ماهان همتی معروفه

لینک به دیدگاه

سلام به همشهری عزیز..
داداش این بنده خدا با نام کاربری  mahanhemmati68  همین چند وقت پیش از فروم لیون کامپیوتر اخراج شد حواست باشه..

کارت های گرافیک قیمت هاش فضایی شدن و به شدت هم افزایش قیمت داره و حساب کتابم نداره میاد پایین قیمت ها یا نه.

ویرایش شده توسط FakhaR
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام

قیمت نوش ۱۸۰۰ یا کارکرده ؟

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

سلام

قیمت نوش ۱۸۰۰ یا کارکرده ؟

کارکرده

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

دادا همسایه موسمی تو تک هفته پیش من خودم ازش یه g1 پرسیدم میداد 1.600 همونو میگی؟عجیبه ک گرون کرده.این تاپیکی هم ک تو PT میبینید همون ماهان همتی معروفه

آره آره،
یعنی عاشق اینم که به جای آدرس میگن مغازه آقای موسمی 
بعله انگار ایشونن 

در ۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

من ازش خرید کردم سر قیمت یه قیمت رو با هم توافق کنین و اگه زد زیرش بهش امتیاز بده. با واسطه هم خرید کن. قبلش سنگاتونو وا بکنید که نتوته بزنه زیرش

اصلا دنبال یکی دیگه می گردم D:

لینک به دیدگاه

سلام منم توی این فکر بودم دو تا بخرم و sli  کنم که از gtx 1080 ti بصرفه تره و هم رده میشه گفت توی فریم دهی  ولی قیمت ها فضایی هستن مخصوصا این مدل 

https://www.asus.com/us/Graphics-Cards/GOLD20TH-GTX980TI-P-6G-GAMING/

نزدیک 2 تومن قیمت داد ولی زیاده  قبلا 1.600.000 بود خرید نکردم گفتم ارزون میشه 

سیستمی که خریدم 5.200.000 الان بفروشمش فکر کنم سود کنم تا ضرر خخخ عجله نکن تب ماینینگ هست و مم غیر مستقیم توی کار ماین هستم و مونرو امروز گران شده و مابقی داستان هم همه بلدیم xD

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

این اقای همتی دیده که چندتا کارت داره دور برداشته فکر کرده خبری و هر قیمتی که بگه میخرن .یه کارت ۱۰۷۰ ای چیل داره که یازده ما گارانتی بیشتر نداره اول گفته بود ۱۷۰۰ بعد کرد ۱۸۰۰ بعد همینطور افزایش داد دوستم چهار روز پیش ازش سوال کرد گفت ۲۱۰۰ مشتری داشته ندادم ۲۲۰۰ می خوای بهت بدم همین طور ادامه پیدا کنه قیمتش را از نو بیشتر میگه.خخخخخ

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، m_555 گفته است :

این اقای همتی دیده که چندتا کارت داره دور برداشته فکر کرده خبری و هر قیمتی که بگه میخرن .یه کارت ۱۰۷۰ ای چیل داره که یازده ما گارانتی بیشتر نداره اول گفته بود ۱۷۰۰ بعد کرد ۱۸۰۰ بعد همینطور افزایش داد دوستم چهار روز پیش ازش سوال کرد گفت ۲۱۰۰ مشتری داشته ندادم ۲۲۰۰ می خوای بهت بدم همین طور ادامه پیدا کنه قیمتش را از نو بیشتر میگه.خخخخخ

ایشون از نظر روحی و روانی مشکل دارن و نرمال نیستن.

به هیچ عنوان قصد فروش ندارن و از این کارا لذت میبرن.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Milad_gamer گفته است :

سلام منم توی این فکر بودم دو تا بخرم و sli  کنم که از gtx 1080 ti بصرفه تره و هم رده میشه گفت توی فریم دهی  ولی قیمت ها فضایی هستن مخصوصا این مدل 

https://www.asus.com/us/Graphics-Cards/GOLD20TH-GTX980TI-P-6G-GAMING/

نزدیک 2 تومن قیمت داد ولی زیاده  قبلا 1.600.000 بود خرید نکردم گفتم ارزون میشه 

سیستمی که خریدم 5.200.000 الان بفروشمش فکر کنم سود کنم تا ضرر خخخ عجله نکن تب ماینینگ هست و مم غیر مستقیم توی کار ماین هستم و مونرو امروز گران شده و مابقی داستان هم همه بلدیم xD

اون بهترین 980ti هست برادر!

در ۱ ساعت قبل، Xps گفته است :

در ۱ ساعت قبل، m_555 گفته است :

تنها راه خرید از این دوستان ، حضوری اونم توی پاساژ های فروش سخت افزاره که همونجا تست بشه

لینک به دیدگاه

ایشون صد در صد کلاهبردارن

تا اسم واسطه میاد میپیچونن

میگن نت قطع شد و..... 

تا میگی شماره حساب بده سریع جواب میدن

چند روزی بنده رو سرکار گذاشتن

چقدر داداش داداشم میگه

من هر قیمتی گفتن قبول کردم

میخواستم ببینم مزه دهنش چیه

به هیچ عنوان بدون واسطه از ایشون کالا خریداری نکنید

ویرایش شده توسط ebisalimi58
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...