رفتن به مطلب

قیمت کارت های گرافیکی میان رده و حرفه ای درسال 2018 افزایش خواهد یافت!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

cfc372eb3da21a29de13befc75b7ef63.jpg

با توجه به گزارشات تحلیلی DigiTimes از ناظران حوزه صنعتی، این موسسه هشدار داد که قیمت کارت های گرافیکی میان رده و حرفه ای در سال 2018 با افزایش قیمت روبرو خواهند شد. طبق این گزارش ، پیش بینی شده افزایش قیمت در این حوزه بین 5 تا 20 دلار صورت بگیرد. دلیل این موضوع ناتوانی تولید کننده گان پردازنده های گرافیکی و به خصوص تولید کنندگان تراشه های حافظه ویدئویی ، اعلام شده است . البته با توجه به افزایش تقاضا برای استخراج ارزهای دیجیتالی ، یکی از دلایل مهم افزایش قیمت ها ، هجوم ماینرها جهت خرید کارت های گرافیکی به منظور انجام عمملیات ماینینگ ،بوده است. حتی این تقاضا ها از طرف ماینرها کاهشی را در پی نداشته (با وجود بالا رفتن نرخ Ethereum) این افزایش تقاضا در سال 2018 نیز ، تشدید میشود و به بالاتر رفتن قیمتها کمک زیادی خواهد کرد.

عمده فروشندگان کارتهای گرافیکی مانند ASUS ، GIGABYTE ، و MSI ، با توجه به رونق روز افزون استخراج ارزهای دیجیتالی در سال 2017 ، از این موضوع بسیار خوشحال هستند ، ولی با توجه به کمبود تراشه های گرافیکی این فروش در سه ماهه چهارم سال 2017 با کاهش روبرو شد.در طرف دیگر افزایش روز افزون بازیهای آنلاین محور چند نفره مانند بازی Player Unknown's Battlegrounds ، ارتقاء سیستم های کامپیوتری را افزایش داده است ، با این حال تولید کنندگان کارت های گرافیکی با کمبود عرضه همچنان دست و پنجه نرم می کنند.

منبع : Techpowerup

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

نهایت 20 دلار میشه 85 تومن

گرونی بلاد کفر با اینجا فرق داره !

لینک به دیدگاه

همچین خبر هایی رو پخش نکنید خیلی بهتره اینو جدی میگم الان یه عده میان این خبر رو میبینن و ازش سواستفاده میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، Mahdian57 گفته است :

تو بلاد کفر 5 الی 20 دلار میشه گرونی ، خدایا کی میشه ما هم مثل ادم زندگی کنیم .

اینجا تا تقی به توق میخوره چند صد تومن گرون میشه !

دیروز 580 تو امازون نگاه میکردم و از طریق سایت ایرانی تبدیل به ریال کردم هزینه خود کارت با توجه به تخفیفی که خورده 1.5 میلیون اینجا فکر کنم حدود 2.5 الی 2.8 باشه !

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Mahdian57 گفته است :

به خاطر همون 20 دلار وارد کنند ها 200 تا 300 تومن گرون تر میکنند راحت

لینک به دیدگاه

گفتم که بازار کامپیوتر صنف بی  انصاف داشته ولی اخیراً که کل یوم دست برو بچ افتاده وضع اینطوریه و  جماعت که بویی از دین نبردن زمام امور رو به دست گرفتن و بازارهمه رو خراب کردن.

این برو بچ طمعکار عین همون پروژه های عمرانی کشور که دستشونه برنده میشن پروژه ها رو یعنی کسی جرات برنده شدن نداره غیر اینها  و بعدش که قرارداد بستن  تخس میکنه بین زیرمجموعه ها  و شیتیلشو میگیره و اینه هرچی قانونه براحتی زیرپاشون له و لورده اش میکنن

ویرایش شده توسط Mahdian57
لینک به دیدگاه

نه اینکه الان گران نیست!! 4 ماهه سیستم خریدم هنوز نتونستم یه کارت بخرم!! ماشا الله شما و بقیه فروشگاه های ایرانی هم فقط دنبال بهونه هستین تا قیمتارو بالا ببرین!

لینک به دیدگاه

بابا بلاد کفر بنزین 1 پنی یا 1 سنت زیاد میشه  ملت ناراحت میشن!گرزیاد بشه در حد خیلیییییییییی کم هست نه کارت 600 دلاری بشه 6199000 !!!!!!!!!!!!!!!! با دلار 10 تومن! والا درست نیست.

لینک به دیدگاه

می خواستم امروز گرافیک msi gtx 1050 ti gaming x رو بگیرم تا دیروز 949 هزار بود الان 1 میلو 50 شده   د آخه لامصب... 

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/16, 11:11:50، Mahdian57 گفته است :

20 دلار اینجا میشه 200 تومن :1_grinning:

لینک به دیدگاه

حتی ارزون هم بشه اینا یه بهانه ی دیگه برای گرون تر کردنش دارن 

قیمت جهانیش گرون بشه که ...

لینک به دیدگاه

واقعا ستمه. روز و شب دارم تو اسنپ جون میکنم که یه سیستم جمع کنم الان میام میبینم 1080TI که ماه پیش 3.500 بود الان شده 5200 :|

واقعا نمیدونم چی بگم. کاش واسه یه بارم که شده ما قشر گیمر تحریم کنیم.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، FrancisDrake گفته است :

واقعا ستمه. روز و شب دارم تو اسنپ جون میکنم که یه سیستم جمع کنم الان میام میبینم 1080TI که ماه پیش 3.500 بود الان شده 5200 :|

واقعا نمیدونم چی بگم. کاش واسه یه بارم که شده ما قشر گیمر تحریم کنیم.

الآن تحریم شروع شده ایشالا با قوت ادامه پیدا کنه وفضای مجازی هم کمک بزرگیه.بنده هم میخاستم مثل خیلیای دیگه گرافیک بگیرم ولی اینکارو نمیکنم.همه باهم میتونیم این مشکلو حل کنیم.حتی میشه به فکر وارد کردن شخصی از دبی افتاد بدیش اینه گارانتی نداره خوبیش اینه قیمت معقول میتونیم بخریم.به هر حال راه برای ادب کردن سودجوها زیاد هست.

لینک به دیدگاه

اقا بریم پول بزاریم تو هم 1080 و 1080ti انبار کنیم گرون شد بفروشیم

باور کنید نفری یه مازراتی درمیاد از توش

ولی خدارو شکر سر بزنگا 1060 رو شکار کردیم ...

وگرنه الان باید 1060 ocv1 که 1250 بودو 1999 در پاچه خویش فرو میکردیم ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
آخرش هممون گیم اور میشیم
آخه این چه وضعیه :(:(
دوستان خبری از نسل جدید گرافیک ها نیست ؟ چه AMD  چ Nvidia :34_rolling_eyes:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو لیون دیدم کارت 1070 قیمتش شده در حد 1080ti

رفتم نیو ایگ اونجا هم همینطوره

قیمت 1070 حدود 900 داره

چه خبره و چرا اینطور شده ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
آخرش هممون گیم اور میشیم

amd واسه 2018 نسل جدید نداره و همین سری هستش ، اما انویدیا نقشه هایی داره و میدان بدون رقیب !

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
آخرش هممون گیم اور میشیم

نسل جدید هم بیاد به نظرم تا وقتی که خط تولید کارت های گیمینگ و ماینینگ از هم جدا نشه همین آش و همین کاسه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...