رفتن به مطلب

•••► لیون کامپیوتر اسپانسر و شرکت‌کننده‌ی دهمین جشنواره وب ایران ◄•••

Recommended Posts

درود به تمام همراهان لیون کامپیوتر ?

لیون کامپیوتر سال 1394 نشان برتر جشنواره‌ی وب را دریافت کرد، از این نظر که، با رای تک تک شما عزیزان به این عنوان دست پیدا کرد. 

پس از سال 1394 تغییرات بزرگی در ساختار مجموعه و خانواده‌ی لیون کامپیوتر ایجاد کردیم، یکی از این تغییرات بروزرسانی وبسایت به پلتفرمی بروز با امکانات همگام روز جهان بود که در راستای ارائه‌ی خدمات بهتر به همراهان همیشگی لیون کامپیوتر انجام شد و همواره با مجموعه‌ای پویا، خلاق و آینده‌نگر در راستای یک بازی برنده برنده در مقیاسی، قیاس ناپذیر، قدم برداشته و برمی‌داریم.

امسال نیز همانند سال‌های پیشین، در دهمین جشنواره‌ی وب و موبایل ایران لیون کامپیوتر پذیرای آرای تک تک شما دوستان است. لیون کامپیوتر پس از 14 سال سر از پیله‌ی خود بیرون آورده و با تغییر ساختار و ظاهر فروشگاه، پرهای خود را گشوده و به سمت جلو همراه شما در حال پرواز است.

لیون کامپیوتر علیرغم حضور در جشنواره، به عنوان اسپانسر این دوره از جشنواره نیز ایفای نقش می‌کند.

از لینک زیر می‌توانید رای خود را برای لیون کامپیوتر ثبت کنید  ?

http://iwmf.ir/website/lioncomputer.ir

وجود شما برای لیون کامپیوتر ارزشمند است و لیون کامپیوتر همیشه با شما برنده است ?

لینک به دیدگاه

متاسفانه لیون کامپیوتر به شدت افت کرده و قیمت ها از بازار گران تر و خیلی از کالا ها موجود نیست من رای نمی دم

لینک به دیدگاه

با احترام داداش ولی کدوم پر گشودن با تغییر ظاهر 

سایت بدتر و سنگین تر شده به حدی ادم سایت قدیمی رو ترجیح میده

فقط به فکر سود هستن و کارت گرافیک ها رو فقط به صورت باندل ماین میفروشن 

فروشگاه طی 3 ماه اخیر بدترین فروشگاه قطعات کامپیوتر شده 

هیچکسی هم به فکر گیمرا نیست 

قبلا سایت شما بود با تخفیفات و قیمت مناسب بازار رو نگه میداشت ک گند زده شد بهش 

3ماهه دارم همه چیز رو از سایتی مثل اریا میخرم ک همیشه قیمتاش از لیون بیشتر بود 

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

متاسفانه لیون کامپیوتر به شدت افت کرده و قیمت ها از بازار گران تر و خیلی از کالا ها موجود نیست من رای نمی دم

1+

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Geek گفته است :

همون روز اول که تو فروشگاه استیکرشو گوشه پایین سایت دیدم با Adblock بلاکش کردم

جالب اینه که اگه با موبایل برید تو سایت لیون، این استیکر نصف صفحه را پوشش میده و نمیشه از سایت درست استفاده کرد. کاملا قسمت فیلتر محصولات را می پوشونه. هیچ دکمه ای هم برای بردنش نیست. :4_joy::4_joy:

@سینا میاندشتی

لینک به دیدگاه

چند وقته که دوستان دارند  تاپیک پشت تاپیک میزند و مشکلات لیون کامپیوتر مطرح می کنند اما کو گوش شنوا حتی یه ذره توجه هم نکردند حالا انتظار دارند رای و امتیاز هم بدن به لیون  بنده ترجیح میدم  بی تفاوت باشم نسبت به این موضوع (فقط برای ماینرها سنگ تموم گذاشتن الان هم باید منتظر رای ماینرها باشند نه گیمرها)

لینک به دیدگاه

من اشتباهی بهتون رای دادم 

ولی متاسفانه باید بگم نسبت به چند ماه قبل خیلی افت کردید

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

موقع رسیدگی به فروم و مشکلاتش و سوالات کاربرا ماهها هیچکدومتون پیداتون نیس مگه اینکه به رای کاربرا و امثال این احتیاج داشته باشید تا پیداتون بشه!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، nimajafarpour گفته است :

می تو.حالش رو ندارم برم رای بدم

لینک به دیدگاه

یادمه سال پیش بود که خود آقای حسینی تاپیک زدن و به شخصه از کسانیکه رای میدادن تشکر می کردن

+1

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Mohsen P گفته است :

امسال نیز همانند سال‌های پیشین، در دهمین جشنواره‌ی وب و موبایل ایران لیون کامپیوتر پذیرای آرای تک تک شما دوستان است. لیون کامپیوتر پس از 14 سال سر از پیله‌ی خود بیرون آورده و با تغییر ساختار و ظاهر فروشگاه، پرهای خود را گشوده و به سمت جلو همراه شما در حال پرواز است.

خیلی ببخشید ولی من با این وجود که تازه از تابستون تا به الان که خریدامو از لیون انجام میدم هیچ پرواز به سمت جلویی ندیدم ... !

قالب سنگین که با نت من اصلا بالا نمیاد. با وجود تمام تلاشهای تیم فنی هم هیچ دردی دوا نمیشه چون حجم اسکریپت ها واقعا بالاس

موجودی و غیره هم که هیچی اصلن

واسه یه موس و کیبورد که جزو اکسسوری ساده هستن کل اینترنتو شخم زدم تا تونستم موس مد نظرمو پیدا کنم

دیگه بقیش بماند

الان من واقعا هیچ دلیل قانع کننده ای برای رای دادن به لیون نمیبینم. در حالیکه رقبا هم قیمتهای بهتری دارن هم موجودیشون بیشتره

به امید روزی که ریگ های ماینینگ سایت بتونن رای جمع بکنن در جشنواره وب ایران

جمله آخرم به مدیریت لیون: قریب به اغلب کاربرا از وضع فعلی لیون در قیاس با فروشگاه های مشابه ناراضی هستن و رای نخواهند داد

اگه اقای حسینی مجددا رویای اول شدن در جشنواره وب ایران رو در سر دارن بهتره یا خودشون به میان کاربرا بیان و مشکلات رو مطرح بکنن یا یه جوری این کمبود ها و بالا بودن قیمتا رو حل و فصل بکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من شخصا در این گروه فقط Petifood.com رو شایسته رای دادن میدونم و بهش رای میدم!

http://iwmf.ir/website/petifood.com

ضمن احترام به جناب حسینی و لیون کامپیوتر ، این سایت petifood تنها سایتی هست که از بین لیون ، دیجیکالا و دیگر سایت هایی که باشون سر و کار دارم در سال 95 به من خدمات درستی ارائه داده و اهمیت زیادی به خریداراش داده

یک نظر سنجی داخل فرومی در مورد نظر کاربران در مورد تغییرات انجام شده در فروم و سایت از اواسط 94 تا این لحظه خیلی مفید خواهد بود ، البته منظورم یک نظر سنجی خودجوش و ایجاد شده بوسیله کاربران هست

لینک به دیدگاه

سلام

بله دوستان اشاره کردن لیون کامپیوتر خیلی افت کرده کاربراشو از دست داد تو انجمن همیشه یک تایپک میزدی سریع دوستان کمک می کردنند ولی الان دیگه کسی نیست و قالب سایت هم بدتر شد و سنگین و به قول دوستان موقع رای گیری سراغ کاربرها میاید و مثل این که ما وسیله هستیم براتون صد بار خود بنده مشکلات انجمن و همینطور بقیه دوستان گزارش کردیم ولی کسی توجه کرد!؟ کسی گوش داد!؟ کسی درستش کرد!؟ حالا که  رای می خواهید کاربران عزیز میشنند و تموم:43_slight_frown:

دیگه بای بای لیون:43_slight_frown:

موفق باشین:x

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

من شخصا در این گروه فقط Petifood.com رو شایسته رای دادن میدونم و بهش رای میدم!

http://iwmf.ir/website/petifood.com

ضمن احترام به جناب حسینی و لیون کامپیوتر ، این سایت petifood تنها سایتی هست که از بین لیون ، دیجیکالا و دیگر سایت هایی که باشون سر و کار دارم در سال 95 به من خدمات درستی ارائه داده و اهمیت زیادی به خریداراش داده

یک نظر سنجی داخل فرومی در مورد نظر کاربران در مورد تغییرات انجام شده در فروم و سایت از اواسط 94 تا این لحظه خیلی مفید خواهد بود ، البته منظورم یک نظر سنجی خودجوش و ایجاد شده بوسیله کاربران هست

این سایته چقدر قیمتاش خوبه :35_thinking: یه بار امتحانش می کنم

لینک به دیدگاه

تنها ارزش لیون کامپیوتر همین فروم و بچه های فعال داخلشه وگرنه هیچ برتری خاصی نسبت به سایر فروشگاه های سخت افزار نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این تاپیک من رو یاد تاپیک زیر انداخت که بعد از مدت ها آقای حسینی عزیز در انجم ایجاد کردند.

برای شخص بنده هیچ گونه عملکرد مثبتی در سال اخیر از لایون ندیدم. چه برسه به گشودن پرها و پرواز به سمت جلو.

امیدوارم سیاست جدید لایون ارزش از بین رفتن فروم رو برای مدیران داشته باشه.

لینک به دیدگاه

امیدوارم ک لیون ب خودش بیاد!

ن بخاطر ما بلکه بیشتر بخاطر خودش!!!

نظر آدمارو(مشتری و ارباب رجوع و کاربرای سایت)جلب کردن آسونه...راضی نگه داشتنشون سخته و هنر میخواد!!!

دلم برای قالب سایت قبلی تنگ شده!

امیدوارم اگه خوابین بیدار شین و خودتونه نزده باشین به خواب

باشـــد کـــ ایـن نظـــر سنـــجی تلنــــگری باشــد به لیـــــــــــlionComputerـــــــــون

(همه حرفای ما جنبه انتقادی داره و سعی میکنیم لیون همیشه سربلند و استوار باشه و جنبه تخریب اصلا و ابدا نداره)

ب امید روزای بهتر...

ویرایش شده توسط MrLegend
لینک به دیدگاه

درود. با وجود تمام ايرادات و انتقادات به ليون رای دادم، مثل سال‌های گذشته...

دوستان وضعیت این‌طور نمی‌مونه مطمئن باشین. حتما مشکلی هست که نمی‌تونن بیان کنن یا ...

به هر حال امیدوارم هرچه سریع‌تر لیون به روزهای اوجش برگرده و حرف مخاطبین و کاربرانش رو هم با دقت گوش کنه، هیچ فروشگاه یا سایتی بدون حضور کاربران، فروشگاه یا سایت نخواهد شد.

لینک به دیدگاه

یادی کنیم از این کامنت چند سال پیش جناب حسینی :

دوستان ممنون میشم که اگر بعد از خرید کردن از ما راضی نبودید بفرمایید . چون برای من خیلی مهمه که بدونم مشکل کجاست تا حلش کنم . چون اگه شماها به ما نگید ما کی بتونیم متوجه اشتباهات خودمون بشیم و حلش کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من هم به نوبه خودم به پاس وفاداری باز به لیون رای دادم و از خرید های خودم هم راضیم ولی فک نکنم با این قیمتای نجومی بتونم دیگه خریدی داشته باشم(همه جا گرون شده).

یکی از اشتباهات لیون هم (از نظر من) درگیر کردن سایت به بحث ماینینگ هست، ک باعث شد حتی کارتای معمولی مثه rx460 4g ناموجود شه.

(این همه خبر میدن خرید و فروش ارز دیجیتالی غیر قانونیه، واسه کیا دقیقا غیر قانونیه؟؟ )

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود

از تمام دوستانی که نظرها و انتقادهای خودشون رو برای ما ارسال کردن بسیار ممنونم 

زیربنای سایت جدید بسیار قوی هست و در حال کار بر روی ظاهر و مسائلی که وجود داره، هستیم، البته با کمک شما عزیزان

باید اشاره کنم که هیچ سازمان و هیچ تیمی، بی عیب نیست
ولی ما تا به الان با کمک شما عزیزان بالا اومدیم و باز هم با شما دوستان ادامه میدیم

تمام تلاشمون رو میکنیم که ضعف‌ها رو با کمک شما شناسایی و رفع کنیم

شاید اینجا چیزی گفته نشه ولی حتما تمامی مطالب رو بررسی میکنیم و اقدام لازم رو برای رفعش انجام میدیم

و البته چون برخی از مسائل بسیار زیربنایی بودن، زمان بیشتری نیاز دارن تا همگی برطرف بشن

از حمایت‌ها، انتقادها و حضور تمام شما دوستان سپاسگزارم 

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Mohsen P گفته است :

درود

از تمام دوستانی که نظرها و انتقادهای خودشون رو برای ما ارسال کردن بسیار ممنونم 

زیربنای سایت جدید بسیار قوی هست و در حال کار بر روی ظاهر و مسائلی که وجود داره، هستیم، البته با کمک شما عزیزان

باید اشاره کنم که هیچ سازمان و هیچ تیمی، بی عیب نیست
ولی ما تا به الان با کمک شما عزیزان بالا اومدیم و باز هم با شما دوستان ادامه میدیم

تمام تلاشمون رو میکنیم که ضعف‌ها رو با کمک شما شناسایی و رفع کنیم

شاید اینجا چیزی گفته نشه ولی حتما تمامی مطالب رو بررسی میکنیم و اقدام لازم رو برای رفعش انجام میدیم

و البته چون برخی از مسائل بسیار زیربنایی بودن، زمان بیشتری نیاز دارن تا همگی برطرف بشن

از حمایت‌ها، انتقادها و حضور تمام شما دوستان سپاسگزارم ❤

کمال تشکر از زحمات شما اما من درحال حاظر چیز خاصی نمیبینم که بخوام به لیون رای بدم مگر ثابقه کاری و خریدهای قبلی که داشتم وگرنه هیچ تفاوتی با مجموعه‌های دیگه ندارید البته ببخشید ولی خب نقد هست دیگر..

درضمن من نمیدونم چرا اینقدر لود صفحات کنده درصورتی که اسکریپت IPB بسیار سریع و چالاک هست حتی در دیتابیس‌های حجیم. بنظرم با یک کانفیگ حرفه‌ای علی‌الخصوص تغییر وب سرور و سخت افزار بتونید سرعت سایت رو از این که هست بهتر کنید البته شما استاد بنده هستید

لینک به دیدگاه

اقا سایت خیلی مشکل داره

یکیش اینه که میخوام یه چیزی رو بخرم نمیره تو سبد خرید

یکی دیگه هم اینه که محصولی که ثبت سفارش میکنم و میخوام پولشو بعدا پرداخت کنم باز نمیشه

لطفا درستش کنید مگه کار چند روزه!!!!

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

محسن جان من حمایت کردم ولی امیدوارم لیون قدر این حمایت ها رو بدونه.

من و دوستان خیلی وقت پیش یه سری نظر برای بهتر شدن فروم دادیم. ولی کلا توجهی نشد. سایت و فروم با نسخه مبایل ازیت میکنن. قالب سایت برای مبایل اصلا خوب نیست.

گذینه فیلتر درست کار نمیکنه.

هنگی زیاد داره یهو یه چیز مشکی میاد دیگه هیچی نشون نمیده.

اون گذینه ی حمایت کنین صورتی رنگ نصف صفحه رو گرفته.

وقتی سرچ میزنی کادر سرچ رو نشون نمیده. میزنی چند ثانیه هنگ میکنه. موقعی که کالا ها رو میاره وقتی میری به پیج بعدی چند ثانیه هنگ میکنه. چند روز پیش یه چیزی خواستم سرچ کنم پوستم کنده شد بستم سایتو.

اقای حسینی قول دادن تو سایتشون بخشی رو به گیمر ها اختصاص بدن امیدوارم تو قالب جدید این وعده عملی بشه.

و راجب قیمت قطعات و موجود کردن

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

بنده هم به لیون رای دادم فقط بخاطر خاطره خوشی ک از لیون دارم.:x

وگرنه لیون الان از خیلی فروشگاه های انلاین سیاستش بدتره.قالب فروم سایت همسایه ک اقا آرمین ابیشی مدیرش هستن رو هم عوض کردن ولی بینهایت بدون نقصه و کامل

امیدوارم لیون زودتر یه حرکت بزنه در مورد قیمت ها و موجودی هاش و همینطور طرح جدید سایت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم مثل سالهای گذشته به لیون رای دادم اما دیگه اتنظار 5 تا رای نداشته باشید ، چون ایرادات زیادی لیون داره و این همه بچه ها گفتن تو تاپیکهای مختلف اما کو گوش شنوا !

امیدوارم لیون به روزهای اوجش برگرده و بهتر از قبل بشه و فکر کنم تجربه ای برای خانواده لیون باشه که ما هم جزوی ازش هستیم و لیون به دلیل کاربرهاش و مدیران کوشا و جوابگو لیون شده که این روزها هر دو این مسئله خیلی کم رنگ شده . به امید روزهای بهتر ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...