رفتن به مطلب

فروش کارت 5870 vapor-x

Teeles
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

موبایلم دوربین نداره اینم از این:http://www.techpowerup.com/gpuz/7wqwz/ و http://gpuz.techpowe...1/11/15/cq7.png .این کافی هست؟

چقدر ناله میکنی و بهانه میاری

با پوزش از مدیران محترم سایت

اگه مدیر بازارچه روز اول از شما عکس کارت رو با نام کاربری تون میخواستن کار به اینجا نمیرسید و اگه شما قوانین رو رعایت نمیکردین

تاپیک فروشتون رو حذف میکردن وقت این همه کاربر تلف نمیشد

به درخواست دوستان ویرایش شد

امیدوارم کسی از بنده دلخور و ناراحت نشده باشه

این تاپیک تا چند وقت دیگه در کتاب گینس بخش امین آبادش ثبت میشه

موفق باشید

ویرایش شده توسط Sherlock Holmes
لینک به دیدگاه

• ارسال 181
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست عزیز لینک درست جایی که ایشون از اونجا کپی کردن بذارید تا بررسی بشه . این 2 شات که شما گذاشتید یکی نیست .

لینک به دیدگاه

بخدا قسم کپی نکردم. خودم همون لحظه که گفتین آپلود کردم. شما ها چرا به من تهمت میزنین.بیایید http://www.techpower...m/gpuz/nys6n/در ضمن شمایی که ادعا میکنین من نذاشتم تاریخ آپلود رو نگاه کنین بعدا تهمت بزنید.

یکی دیگه با نام خودم teeles که باور کنید http://www.techpowerup.com/gpuz/dbqma/ من نام رو همون anonymous گذاشته بودم شاید بخاطر اون باشه.هرچند تاریخ آپلود همه چی رو میگه.

ویرایش شده توسط Teeles
لینک به دیدگاه

من چک کردم . شات مال خودتونه . کاربر Sherlock Holmes به خاطر این پستشون یک منفی از طرف من میگیرن تا اینکه حرفشون رو ثابت کنن. اگر ثابت کردن این تاپیک رو قفل میکنم .

لینک به دیدگاه

اگر ثابت شد من عذرخواهی میکنم و حرفی هم ندارم که تاپیک قفل بشه. اگر هم ثابت نشد من بز هم عذرخواهی میکنم که وقت بعضی از دوستان بخاطر این تاپیک تلف شده.

لینک به دیدگاه

آقای شرلوک هولمز نظرشون اینکه چرا عکس کارت رو در سایت قرار نمیدین و بیشتر با مدیر محترم بازارچه هستن که کاربرای که قوانین رو رعایت نمیکنن چرا تاپیک فروششان چندین ماه باز می مونه و قفل نمیکنن این تاپیک رو که تا قیامت نتیجه ای در بر نداره

حالا خوبه از شما عکس کارتو با شورت ورزشی نمیخوان rolling%20on%20the%20floor.gif

دوست عزیز یا عکس کارت رو با نام کاربری در سایت قرار بدین

اگه 100% تمایل به فروش دارین ؟؟؟؟ اگرم نه که از 150پست معلومه که نه هست تاپیک رو ببند

که اگر اینطوری پیش بره

ترسم نرسی به کعبه ای عراب / این ره که تو میروی به ترکستانست

در مورد مطالب شرلوک هولمز معلومه که فقط مطالب قرمز رنگ جدی هست و گرنه بقیه مطالب بیشتر به طنز شبیه هستش

لینک به دیدگاه

از دوست عزیزم هرمز تشکر میکنم که بهم خبر دادن و لطف کردن لینک هم گذاشتن.این هم برای اینکه ثابت بشه در بهترین های گرافیک و در directx 11 و 9 بازهم 5870 از 6950 که دو گیگ حافظه داره بهتره

لینک: http://gaming.icrontic.com/files/2011/08/09.gamegpu.ru_.Battlefield3.jpg که در اینجا حداکثر فریم 6 تا جلوتره و تازه اونی که تو این تست هست اورنشده هست و لینکی که هرمز جان دادن:

http://www.techspot.com/review/448-battlefield-3-beta-performance/page5.html و http://www.techspot.com/review/448-battlefield-3-beta-performance/page3.html هر چند در رزولوشن بالا 6950 شاید بهتر باشه ولی به هرحال هردو غیرقابل بازی هستن ولی در رزولوشن هایی که ما بیشتر استفاده میکنیم 5870 سریعتره و این یعنی سرعت مفید.هرچند من نمیگم خیلی سریعتره ولی قبول کنید یه کم قویتره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این شات GPU-Z که فرستادید برای خودتونه که تو سایت techpowerup آپلود کردید ؟

آقا حامد شما هم که پیشکسوت هستید تعجب کرده بودید !!!

من با اون شات کاری ندارم ولی با بقیه نظرات شرلوک هولمز موافقم

رک و پوست کنده آومد گفت آقای فروشنده ملت رو سر کار نزار

لینک به دیدگاه

ایشون در واقع تهمت زدن که شات تقلبی گذاشته صاحب تاپیک . این کارشون درست نبود .

لینک به دیدگاه

ایشون در واقع تهمت زدن که شات تقلبی گذاشته صاحب تاپیک . این کارشون درست نبود .

بازم میگم بیشتر اون مطالب به طنز شبیه هستش

در ثانی اگه فروشنده با نام کاربریش توی لیون در اون سایت آپلود میکرده دیگه این مشکلات پیش نمی اومد

خود فروشنده هم که میگه

من نام رو همون anonymous گذاشته بودم شاید بخاطر اون باشه.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز .

کاربر teeles یک کارت گرافیک رو برای فروش در این فروم گذاشتند. حالا به دلیل اینکه قیمت مد نظر ایشون برای فروش بالاتر از نظر خریدارن بوده، کارت فروش نرفته و تاپیک اینقدر طول کشیده وهمونطور که دوستان دیگر هم گفتند ، این قضیه به نوعی از عرف معامله و خرید فروش خارج شده. ولی توجه داشته باشید که این قضیه قانونا هیچ مشکلی نداره.

مشکل قانونی زمانی ایجاد میشه که صاحب تاپیک به صورت عمومی با کسی به توافق برسند ولی در وعدشون درست عمل نکنند. یا اینکه در موقع فروش مشخص بشه که کالا ، با مشخصات ارائه شده فرق داشته باشه. در این حالت تاپیک بسته شده و با فرد خاطی هم برخورد خواهد شد.

بقیه موارد رو هم که آقا حامد توضیح داده اند.

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

دوست فروشنده اگه یه عکس از کارتتون در سایت بزارید مشکلی پیش میاد

و اگه با این نام Anonymous

در اون سایت آپلود نمیکردید دگه این مشکلات پیش نمی اومد

اینو ببینید http://www.techpowerup.com/gpuz/m7pmr/

راستی مگه قوانین فروش توی این سایت این طور نیست که باید عکس کالا رو با نام کاربریت در سایت قرار بدید؟؟؟

خدایا این تاپیک رو ختم به خیر بگردان

آمین

لینک به دیدگاه

آره ممکنه آخرش بشه چاقو کشییی :lol:

چرا بعضی دوستان شلوغ میکنن حالا سر قیمت کنار بیاین من قول میدم عکس هم بذارن کم گیر الکی بدین این سایت مدیر داره صاحب داره کسی هم خون خودش رو کثیف نکنه قربونه همتون :wub:

ویرایش شده توسط Hurmuz
لینک به دیدگاه

دوست فروشنده اگه یه عکس از کارتتون در سایت بزارید مشکلی پیش میاد

و اگه با این نام Anonymous

در اون سایت آپلود نمیکردید دگه این مشکلات پیش نمی اومد

اینو ببینید http://www.techpowerup.com/gpuz/m7pmr/

راستی مگه قوانین فروش توی این سایت این طور نیست که باید عکس کالا رو با نام کاربریت در سایت قرار بدید؟؟؟

آمین

اجباری به گذاشتن عکس نیست چون بازهم درنهایت ، 100 درصد سندیت نداره ولی به نظر بنده بودن عکس خیلی بهتر از نبودنشه.

آمین

انشا الله :D

لینک به دیدگاه

با سلام به دوستان

در مورد اون شات دوستان بطور کامل گفتن که اگه با نام کاربری خودشون در اون سایت آپلود میکردن مشکلی پیش نمی اومد

به هر حال اگه باعث دلخوری دوستان شدم عذر میخوام و شرمنده ام

اما بیشتر اون مطالب برای شادی دوستان بود و قصد تهمت زدن به عزیز فروشنده رو نداشتم

اما ببینید 164 تا پست ایجاد شده بدون نتیجه و 4 ماه از زمان آغاز فروش میگذره اما ....

قضاوت با وجدان بیدار دوستان

من دیگه چیزی نمیگم ببینیم این تاپیک آخر به نتیجه میرسه یا نه !!!!!

لینک به دیدگاه

با سلام

منم این تاپیکو دنبال میکردم و این اولی پست من هم هست و نمیخوام بخرم فکر کنید فقط جهت بالا آوردن تاپیکه

به نظر من هم فروشنده مقصره هم بعضی دوستان زیادی شلوغش میکنن

یه نفر اومده اینجا یه جنس نهاده واسه فروش و قیمت داده ، حالا هرکی خریداره پست بده و قیمتشو بگه اگه فروشنده قبول کنه میفروشه اگرم قبول نکنه نمیفروشه اگرم شک دارید که اصلا کالایی هست بخواید فروشنده عکس بزاره اگر نذاشت فکر کنید نمیخواد به شما بفروشه ( بدبین نباشید ) ، عکس هم درسته 100% تضمینی نیست ولی بهتر از هیچیه ! دیگه بحثهای حاشیه ای مثل این کارت از اون قویتره یا اون بهتره یا قیمتت ما 20 سال پیشه نداره دیگه . به نظرم از این 17 صفحه 15 صفحش ( از جمله همین پست اسپمه ) . به شخصه تا حالا ندیده بودم توی تاپیک فروش کالای یک نفر ،، انقدر امتیاز مثبت و منفی رد و بدل بشه یا انقدر به حاشیه بره که تو این تاپیک دیدم ( متاسفانه خودمم متمایز نبودم و دیروز به عده ای مثبت دادم و به دیگری منفی که از مدیر درخواست دارم اگه این پست منو میبینن تمام مثبت و منفی هایی که توسط من تو این تاپیک رد و بدل شده حذف کنند )

اگرم خیلی با مزه ایم سایت خدا رو شکر قسمت گفتگوی آزاد داره بریم اونجا یا کلاب بهترین اسپم ... اگر هم میخوایم ثابت کنیم این از اون بهتره و بنچمارک بزاریم بریم تاپیک سخت افزار بخش بنچمارک ، اگر هم کارآگاهیم بریم تو آگاهی استخدام شیم !

در نهایت اگه حس میشه تاپیک سرکاریه خوب قفل بشه یا مثلا به فروشنده هشدار داده بشه اگر تا فردا عکس نزاره تاپیکش پاک میشه

امیدوارم کسی بابت این پست به من امتیاز منفی یا مثبت نده

UP.............

لینک به دیدگاه

با سلام

منم این تاپیکو دنبال میکردم و این اولی پست من هم هست و نمیخوام بخرم فکر کنید فقط جهت بالا آوردن تاپیکه

به نظر من هم فروشنده مقصره هم بعضی دوستان زیادی شلوغش میکنن

یه نفر اومده اینجا یه جنس نهاده واسه فروش و قیمت داده ، حالا هرکی خریداره پست بده و قیمتشو بگه اگه فروشنده قبول کنه میفروشه اگرم قبول نکنه نمیفروشه اگرم شک دارید که اصلا کالایی هست بخواید فروشنده عکس بزاره اگر نذاشت فکر کنید نمیخواد به شما بفروشه ( بدبین نباشید ) ، عکس هم درسته 100% تضمینی نیست ولی بهتر از هیچیه ! دیگه بحثهای حاشیه ای مثل این کارت از اون قویتره یا اون بهتره یا قیمتت ما 20 سال پیشه نداره دیگه . به نظرم از این 17 صفحه 15 صفحش ( از جمله همین پست اسپمه ) . به شخصه تا حالا ندیده بودم توی تاپیک فروش کالای یک نفر ،، انقدر امتیاز مثبت و منفی رد و بدل بشه یا انقدر به حاشیه بره که تو این تاپیک دیدم ( متاسفانه خودمم متمایز نبودم و دیروز به عده ای مثبت دادم و به دیگری منفی که از مدیر درخواست دارم اگه این پست منو میبینن تمام مثبت و منفی هایی که توسط من تو این تاپیک رد و بدل شده حذف کنند )

اگرم خیلی با مزه ایم سایت خدا رو شکر قسمت گفتگوی آزاد داره بریم اونجا یا کلاب بهترین اسپم ... اگر هم میخوایم ثابت کنیم این از اون بهتره و بنچمارک بزاریم بریم تاپیک سخت افزار بخش بنچمارک ، اگر هم کارآگاهیم بریم تو آگاهی استخدام شیم !

در نهایت اگه حس میشه تاپیک سرکاریه خوب قفل بشه یا مثلا به فروشنده هشدار داده بشه اگر تا فردا عکس نزاره تاپیکش پاک میشه

امیدوارم کسی بابت این پست به من امتیاز منفی یا مثبت نده

UP.............

جناب امیر صحبت شما خیلی درست و بجا بود .

گفتین مثبت ندین اما نا خوداگاه آدم حرف حق رو تائید میکنه

لینک به دیدگاه

بابا کارتت گندید بده بره دیگه 8-X

ویرایش شده توسط maramin
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

اگه برید تو قسمت سیستم پیشنهادی نشریه دنیای بازی جدید میبینید قیمت sapphire 6870 معمولی رو زدن 270 . حالا شما انتظار دارید با این وضع من کارتمو زیر 300 بدم؟؟؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

الان می گه تو راه از یکی خریده ! من چی کار کنم که اون ارزون خریده و و و و و.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...