رفتن به مطلب

فروش کارت 5870 vapor-x

Teeles
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 181
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوست عزیز شما چه زمانی قصد داری بالاخره با واقعیت کنار بیای ؟

امیدوارم که بقیمت مد نظرت فروش بره ولی دوستانه بگم هرچی دیرتر با این قضیه کنار بیای بیشتر ضرر میکنی :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خریدارم . فقط قیمت بازار هم در نظر بگیرید و ببینید این مدل چند خریدوفروش میشه؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خریدارم . فقط قیمت بازار هم در نظر بگیرید و ببینید این مدل چند خریدوفروش میشه؟!

6 ماه پیش که میخواستم 6870 بگیرم مدل 5870 TOXIC رو میگفت 370 بیا ببر من رفتم 6870 رفرنس گرفت

ولی مدل vapor-x فکر کنم گرونتر بود و باشه straight%20face.gif

لینک به دیدگاه

6 ماه پیش که میخواستم 6870 بگیرم مدل 5870 TOXIC رو میگفت 370 بیا ببر من رفتم 6870 رفرنس گرفت

ولی مدل vapor-x فکر کنم گرونتر بود و باشه straight%20face.gif

الان شما دارید با 6870 مقایسه میکنید؟قبلا که با 6950 بود.یا اینکه من اشتباه متوجه شدم و دارید برای دوستمون توضیح میدید که vapor-x ها گرونترن؟ لطفا منو از منظورتون متوجه کنید که اشتباه برداشت نکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان شما دارید با 6870 مقایسه میکنید؟قبلا که با 6950 بود.یا اینکه من اشتباه متوجه شدم و دارید برای دوستمون توضیح میدید که vapor-x ها گرونترن؟ لطفا منو از منظورتون متوجه کنید که اشتباه برداشت نکنم

نه دوست گرامی من هم همین رو که شما میگید میگم

منظورم این هست که 5870 vapor-x فکر کنم گرونترین تو کل برندها بود بجز گیگا گه قیمت خون باباش میداد @};-

لینک به دیدگاه

نه دوست گرامی من هم همین رو که شما میگید میگم

منظورم این هست که 5870 vapor-x فکر کنم گرونترین تو کل برندها بود بجز گیگا گه قیمت خون باباش میداد @};-

متشکرم.آره کاملا همینطوره من یادمه گیگابایتش 650 تومن بود و بعد vapor-x بود.البته گیگابایت هم دوام و کیفیت بیشتری داره.

لینک به دیدگاه

دوستان بدونن ما هوایی قیمت نمیذاریم بلکه با بازار(واقعیت بازار!) هماهنگیم.بدون مقایسه و دلایل کافی قیمت نمیدیم.حالا اگه گرونه قیمتش اینجوره اگه کسی نمیخواد نخره دیگه نگه چرا گرونه.انگار که شما بگی چرا گوشت از سوسیس گرونه در حالی که سوسیس هم منو سیر میکنه؟؟ حالا مخصوصا گوشت کولر هم...ببخشید کارت کولر هم داشته باشه گرونتر هم میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بدونن ما هوایی قیمت نمیذاریم بلکه با بازار(واقعیت بازار!) هماهنگیم.بدون مقایسه و دلایل کافی قیمت نمیدیم.حالا اگه گرونه قیمتش اینجوره اگه کسی نمیخواد نخره دیگه نگه چرا گرونه.انگار که شما بگی چرا گوشت از سوسیس گرونه در حالی که سوسیس هم منو سیر میکنه؟؟ حالا مخصوصا گوشت کولر هم...ببخشید کارت کولر هم داشته باشه گرونتر هم میشه

دوست عزیز اگر قیمت منطقی هست چرا تا الان بخت این کارت نازوخوشگل باز نشده ؟

قیمتی که در پ خ اعلام فرمودین واقعا .............

به هر حال تشکر که بعد از 7 روز جواب دادین

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر قیمت منطقی هست چرا تا الان بخت این کارت نازوخوشگل باز نشده ؟

قیمتی که در پ خ اعلام فرمودین واقعا .............

به هر حال تشکر که بعد از 7 روز جواب دادین

دوست عزیز وقتی برای 6950 معمولی دسته دو 325 تومن پیشنهاد میشه قیمت من بده.حالا شاید بگن آنلاک شده به 6970 هست.ولی این کار سختی نیست تازه قیمت آنلاک هم با قیمت کولر کارت من میره.من با حرف هایی که دوستان میگن هم بهشون جواب بدن قبول نمیکنن.6950 معمولی 325 تومن میره.خود دوستان میگفتن 5870 و 6950 تو یه سطح هستن.تازه هیچ کس به vapor-x بودنش نگاه نمیکنه.من از قیمت خودم مطمئنم.اینم جواب حالا هرکسی مشکلی داره بگه

لینک به دیدگاه

دوستان دوربینم توراهه عکس ها بزودی.

ویرایش شده توسط Teeles
لینک به دیدگاه

دوستان کسی اگه کارت های زیر رو داره حاضر به تعویضم.سر اینکه کی چه قدر بده کی چقدر بگیره هم توافق میکنیم.

GTX 570,GTX 580,6950

مدل هاش هم ترجیها XFX باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید این دوربین رو خیلی وقته که منتظریم !!! به امید خدا کی میاد؟

من از این مدل کارت داشتم کارت خیلی خوبیه و دماش هم عالیه .

ولی الان قیمت سری 5 افت شدیدی کرده مخصوصا با آمدن کارتهای جدید انویدیا ...

قیمت هایی که دوستان خاستن بسیار عالی هست . شما هم بهتر روی قیمت تجدید نظر کنید تا قیمت بازهم افت نکرده بفروشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان دوربینم توراهه عکس ها بزودی.

کارت شما این مدل هست ؟

i38755_IMG0672.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت شما این مدل هست ؟

i38755_IMG0672.JPG

اگه این باشه که خیلی چیز خفنی هست

Sapphire+ATi+Radeon+HD+5870+Vapor-X+Edition+PCI-E+1024MB+256Bit+GDDR5+Rev_A1+0948+top.JPG

Sapphire+HD+5870+Vapor-X+OC+Edition+PCI-E+1024MB+dismantled+top.jpg

لینک به دیدگاه

کارت شما این مدل هست ؟

i38755_IMG0672.JPG

آره همینه.دوستان تا آمدن دوربین همین عکسو ببینن.(هرچند همین عکس کافیه) از شما هم ممنونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره همینه.دوستان تا آمدن دوربین همین عکسو ببینن.(هرچند همین عکس کافیه) از شما هم ممنونم

با توجه به تائیدتون عرض کنم قیمت این کارت خیلی پائینتر از این قیمتهاست که میفرمائید .

این کارت را در فروشگاهی در بازار ایران به قیمت 300 هزار تومان قیمت گرفتم .(با گارانتی برد پرداز که میگفتند همان گارانتی سریر هست )

اگر خواستید میتونم آدرس و تلفن فروشگاه هم بدم .

قیمتش بنظر خودم هم خیلی پائینتر از آن که فکر میکردم بود فقط چون من قصد خرید نداشتم نتونستم 100% مطمئن بشم . حالا اگر کسی خریدار واقعی باشه میتونه تماس بگیره و اقدام کنه که داستان مشخص بشه .

لینک به دیدگاه

با توجه به تائیدتون عرض کنم قیمت این کارت خیلی پائینتر از این قیمتهاست که میفرمائید .

این کارت را در فروشگاهی در بازار ایران به قیمت 300 هزار تومان قیمت گرفتم .(با گارانتی برد پرداز که میگفتند همان گارانتی سریر هست )

اگر خواستید میتونم آدرس و تلفن فروشگاه هم بدم .

قیمتش بنظر خودم هم خیلی پائینتر از آن که فکر میکردم بود فقط چون من قصد خرید نداشتم نتونستم 100% مطمئن بشم . حالا اگر کسی خریدار واقعی باشه میتونه تماس بگیره و اقدام کنه که داستان مشخص بشه .

دوست عزیز من هم میتونم یه فروشگاه بزنم و قیمت زیر بازار بدم.خوب تکلیف بقیه چیه؟ این که نشد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز من هم میتونم یه فروشگاه بزنم و قیمت زیر بازار بدم.خوب تکلیف بقیه چیه؟ این که نشد

دوست عزیز اعتماد به نفس و پشتکار شما واقعا ستودنی هست . clapping.gif

یعنی شما میفرمائید دوستان بیایند کارت کارکرده شما را 339 بخرند در صورتیکه در بازار قیمت آکبندش 300 هست ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خودتون را بگذارید جای دیگران هیچ آدم عاقلی میاد کارت کارکرده که آکبندش در بازار 300 پیدا میشه را 339 بخره ؟

موفق باشید Rose.gif

لینک به دیدگاه

10 صفحه تاپیکشون رفته جلو . همه هم دارن می گن قیمتش این نیست ایشون نمی خواد باور کنه ;)?

وقتی کسی قصد فروش نداشته باشه این طوری عمل می کنه. B)

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

10 صفحه تاپیکشون رفته جلو . همه هم دارن می گن قیمتش این نیست ایشون نمی خواد باور کنه ;)?

حیف که نمیشه مثبت داد وگرنه 100% الان یه مثبت از من گرفته بودید B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز این کارت فروش نمی ره مگر اینکه یکی برای کراس بخوادش... اونم نه با این قیمت... در هر صورت بازم هر جور خودتون صلاح می دونید...

(از دوستان کسی 6870 رفرنس از asus سراغ داره دست دوم تمیز؟؟؟)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما مگه از غیب باخبر هستید که اینجوری نظر میدید؟ انگار که من به شما زور کردم به این قیمت بردارید.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...