رفتن به مطلب

فروش کارت 5870 vapor-x

Teeles
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 181
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

پستهایی که مربوط به تاپیک نیستش رو پاک کردم . لطفا اگر کسی میخواد قیمت اعلام کنه و بحث رو به حاشیه نبرین دوستان .

یه تاپیک که 10 صفحه اومده جلو ولی کالا هنوز هستش . لطفا بحث رو کوتاه کنید دوستان گلم و برید سر اصل مطلب . خریدارید بسم الله @};- :-j

لینک به دیدگاه

315 تومن نمام.تاحالا205 تومن ضرر

در ضمن دوستان میتوانند کارت های قویتر را برای تعویض پیشنهاد بدن. سرقیمت توافق میکنیم

ویرایش شده توسط Teeles
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

240 خریدارم . اگر واقعا قصد فروش داری!

ویرایش شده توسط love_of_brazil
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوست عزیز از موقعی که شما این تاپیک رو زدید چند مورد مشابه کارت شما با قیمتهای 240 تا 260 فروش رفته بنابراین اگه واقعاً قصدتون فروشه بهتره از قیمت کوتاه بیاید والا با ورود کارتهای جدید مدلهای قدیمی بیشتر از چشم می افتن و شما متحمل ضرر بیشتری میشید

لینک به دیدگاه

دوستان بیخودی خودتون رو سر کار نزارید ، اگه قرار بود این کارت فروش بره 12 صفحه طول نمیکشید .

البته به فروشنده هم حق میدم ، 5870 چند ماه پیش قیمتش بالا بود و خوب ضررش زیاده الان .

ویرایش شده توسط Reza-sony
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دقیقا نمیدونم ولی فک کنم داره.یه سال پیش گرفتم. 290 والا ضرره.5 تومن 5 تومن فایده نداره.

لینک به دیدگاه

290 میدیش یا نه دوست عزیز ؟؟؟؟

فک کنم بالاترین قیمت پیشنهادی در جهان رو دادم.

ویرایش شده توسط pcbaz
لینک به دیدگاه

شاید pcbaz یکی از دوستانتون یا خودتون باشدی شایدم منصرف بشه ! نه؟ من قیمت خودم رو گفتم 210 ارسالش هم پا خودم.

لینک به دیدگاه

چی چی دوستشه. گرافیکم میخوام یه امشبی هم منتظر میمونم.

نظرم هم عوض شده و 275 برش میدارم. اگه خواستین امشب بگین وگرنه یه گرافیک دیگه احتمال داره بگیرم.

ویرایش شده توسط pcbaz
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من با این قیمت نمی تونی توی سایت های بفروشی کارتتو

وقتی به من برای کارت gtx580 که 2 هفته کار کرده بود 400 قیمت می دادن ( خودم 650 خریده بودم ) شما توقع داری کارتت رو 350 بفروشی ؟

اینکه کارت خوبیه و کولر خوبی داره شکلی نیست اما بهرحال دوره اش تموم شده باید واقعیت رو دید

منم 275 هستم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...