رفتن به مطلب

چه کیسی انتخاب کنم؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

بعد دوسال قصد دارم کیس رو عوض کنم

الان گرین x3 viper دارم که بسیار کیس کامل و با قابلیت های زیاد هستش

رم ریدر_کنترل فن_اتصال هارد بالاش

ساید ویندو و..

الان یه کیس خفن میخام که همین چیزارو داشته باشه

از HAF X خوشم اومده ولی یه سری چیز نداره

محدودیت بودجه‌ندارم

مچکر

لینک به دیدگاه

سلام. از اونجا که می فرمایید محدودیت بودجه ندارید ، به شما core p5 و cosmos II 25th anniversary رو پیشنهاد می کنم

لینک به دیدگاه

یه نگاه به   Z8 PANZER MAX بندازید خیلی عالیه و امکانات قابل قبولی داره

لینک به دیدگاه

جواد آقا سلام، 

اگه میخوای چند سال کیس رو داشته باشی، و خیالت راحت باشه، کیس فول تاور بخر . 

گرین z7 

haf x 

پنزر مکس

ولی اگر فول تاور نمیخوای، کولر مستر پرو 5 و 6. (پرو 6 الان دارم، محکم، کامل، زیبا، قطعات با کیفیت، اسمبل هم توش قشنگ درمیاد و کولینگش هم ایده آله)

من خودم اگر مسئله هزینه نبود این کیس رو میدادم برام وارد کنن :http://www.coolermaster.com/case/full-tower/cosmos-c700p/ 

جواد جان، رم ریدر و ...، فقط روی همون وایپر و یک مدل دیگه از تولیدات گرین به نظرم نصبه، الان دیگه از اونا فکر نمیکنم نصب کنن .

لینک به دیدگاه

اگر به HAF X  علاقه دارید میتونید H500P رو تهیه کنید که نسل بعدی HAF X هست .

یکی از بهترین کیس های اخیر که دیدم H500P بوده . البته هنوز وارد نشده ولی اریا زده به زودی .

قابلیت نصب کارت گرافیک به صورت عمودی  پشتیبانی از واتر کولر 360 + 2 تا فن 200 mm  که rgb هستند .

http://assets.coolermaster.com/products/mastercase-h500p/wallpaper/Wallpaper_4k_H500P_1.jpg

لینک به دیدگاه

تشکر از همه دوستان عزیز

دارم یکی یکی بررسی میکنم

این کیس های گرون همه شون قشنگن

و من تو ظاهر نیستم زیاد

البته خشن بودن و ابهت کیس رو بیشتر از قشنگی بهش اهمیت میدم

لینک به دیدگاه

cooler master master case maker 5t 

Cooler Master Cosmos C700P

https://....ir/internal-hardwares/case/case-cooler-master-mastercase-maker-5t

https://....ir/case-cooler-master-cosmos-c700p#yt_tab_products2

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

درود دوستان

بعد دوسال قصد دارم کیس رو عوض کنم

الان گرین x3 viper دارم که بسیار کیس کامل و با قابلیت های زیاد هستش

رم ریدر_کنترل فن_اتصال هارد بالاش

ساید ویندو و..

الان یه کیس خفن میخام که همین چیزارو داشته باشه

از HAF X خوشم اومده ولی یه سری چیز نداره

محدودیت بودجه‌ندارم

مچکر

corsair graphit 780t va 760t 

یا سری ;crystall corsair فول تاور زیاد داره مثل 460x rgb va 570xrgb یا سری obsidian که مختص کاربرای حرفه ای وخصوصا اورکلاکرهاست .برند کورسیر از همه برندا کامل تره تو بحث رده بالا بعدش هم کولرمستر.پانزرماکس محدودیتای ریز اما مشکل سازی داره ولی ظاهرش خیلی قشنگ وخوبه.اما جای شما بودم  نگاهی به graphot780t ویا crystall 570x از کورسیر مینداختم.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

corsair graphit 780t va 760t 

یا سری ;crystall corsair فول تاور زیاد داره مثل 460x rgb va 570xrgb یا سری obsidian که مختص کاربرای حرفه ای وخصوصا اورکلاکرهاست .برند کورسیر از همه برندا کامل تره تو بحث رده بالا بعدش هم کولرمستر.پانزرماکس محدودیتای ریز اما مشکل سازی داره ولی ظاهرش خیلی قشنگ وخوبه.اما جای شما بودم  نگاهی به graphot780t ویا crystall 570x از کورسیر مینداختم.

داداش من همین الآن یک پنزر مکس کنارمه ،
عالیه در یک کلام
ولی
در هر صورتی که بخواین واتر360 به هیچ وجه نمی تونین DVD R/W داشته باشین

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

داداش من همین الآن یک پنزر مکس کنارمه ،
عالیه در یک کلام
ولی
در هر صورتی که بخواین واتر360 به هیچ وجه نمی تونین DVD R/W داشته باشین

خودتون اشاره کردید.منم گفتم  محدودیت ریز وجزیی مثلن اینکه محفظه پاورش یدونه حفره حتی یدونه برا عبور کابلا نزاشته وباید کابلارو از رو محفظه رد کرد اینم خودش یه ضعفه تو زیبایی .یه اشاره ای هم شده که یسری واتر کولرا با رادیاتور ضخیم نمیشه بالای کیس نصب کرد وباهیت سینک خیلی از مادربردها تداخل داره.یکم هم حس میکنم نجوه  نصب hdd غیرعادی هست البته شاید مشکل ساز نباشه برا هارد اما از نظر طراحی انگار فضارو تلف کرده وجای درست مثل کنار پاور رودر نظر نگرفته برا هارد ها.

لینک به دیدگاه

درود

اگر محدودیت بودجه ندارید کیس های موجود داخل بازار ایران را نخرید. اکثرا مدل های قدیمی هستند که با قیمت های فضایی و ارزش خرید پایین عرضه می شوند.

یک کیس خوب از برندی معتبر مثل Fractal Design از دبی یا آمازون وارد کنید و لذت ببرید.

پیشنهاد من به شما محصولات جدید سری Define R6 از Fractal Design هست که جایزه های زیادی برده و کیس تمام و کمالی هست.

اگر با نحوه واردات از دبی آشنایی ندارید میتونم در پ.خ راهنمایی کنم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، alimogharehabed گفته است :

خودتون اشاره کردید.منم گفتم  محدودیت ریز وجزیی مثلن اینکه محفظه پاورش یدونه حفره حتی یدونه برا عبور کابلا نزاشته وباید کابلارو از رو محفظه رد کرد اینم خودش یه ضعفه تو زیبایی .یه اشاره ای هم شده که یسری واتر کولرا با رادیاتور ضخیم نمیشه بالای کیس نصب کرد وباهیت سینک خیلی از مادربردها تداخل داره.یکم هم حس میکنم نجوه  نصب hdd غیرعادی هست البته شاید مشکل ساز نباشه برا هارد اما از نظر طراحی انگار فضارو تلف کرده وجای درست مثل کنار پاور رودر نظر نگرفته برا هارد ها.

من هاردم رو توی محفظه پاور قرار دادم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...