رفتن به مطلب

کمک برای انتخاب بین دو پاور : cooler master v650s و GREEN GP650B-OCPT Overclocking Evo

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه...

دوستان بین این دو پاور : cooler master v650s      و    GREEN GP650B-OCPT Overclocking Evo    کدام یک رو انتخاب کنم ؟ 

ماژولار بودن برام مهم نیست ... صدای پاور و از اون مهمتر ریپل خروجی خیلی برام مهمه...

*amd 1700x و geforce 1080  برای این قطعات میخوام انتخاب کنم*

ممنون.

لینک به دیدگاه

کولرمستر اگر ورژن فول بود باز یه چیزی این ورژن semi اصلا شباهتی از نظر طراحی بورد و قطعات به مدل فول نداره، نظر من با green ocpt هست خیلی بهتره..

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

کولرمستر اگر ورژن فول بود باز یه چیزی این ورژن semi اصلا شباهتی از نظر طراحی بورد و قطعات به مدل فول نداره، نظر من با green ocpt هست خیلی بهتره..

ممنون از نظرتون

در مورد کولر مستر من توی نت در مورد صدای فنش هم دیدم که خیلی تعریف نکردن و میگن صدای زیادی داره...نمیدونم چقدر درسته این مطلب.

لینک به دیدگاه

سلام دادا اگه دوستان باز بنده رو به فن گرین متهم نکنن !!بنده از green 650ocpt استفاده میکنم در مورد ریپل اطلاعی ندارم ولی در مورد صدای فن میتونم بهتون بگم ک گرین هیچگونه صدایی نداره!فک کنم هم تکنولوژی این سری جدید پاور گرین جدیدتر باشه

لینک به دیدگاه

ببین سری V کولرمستر دو تا ورژن داره یکی full یکی هم semi که به فول ماژولار بودن و نیمه ماژولار بودنشون اشاره داره، یکی از تفاوت های این دو سری فن شون هست که تو سری full فن ۱۳۵ میلیمتری مدل silencio fp استفاده شده که یکی از با کیفیت ترین و بی صداترین و گرونترین فن های کولرمستر هست ولی تو مدل semi از فن های معمولی و از نوع اسلیو ارزون قیمت کولرمستر استفاده شده..

من خودم V750 Full دارم از دیوار صدا در میاد ولی از این فن تو فول لود هم هییییییچ صدایی شنیده نمیشه..

گرین رو مخصوصا سری ocp رو خیلی قبول دارم با توجه به تجربه هام از پاور های مختلف سری جدید ocpt هم که خیلی بهتر شده، گارانتی خوبی هم داره من گرین رو نسبت به V650S ترجیح میدم.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از پاسخ شما دوستان 

پس با این حساب کولر مستر semi از لحاظ کیفیت فن و صدای فن از گرین عقبتره... 

فقط میمونه ریپل خروجی که متاسفانه بدون داشتن اوسیلوسکوپ نمیشه فهمید...

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

مطمئن باش کمتر نباشه بیشتر نیست

ممنون از وقتی که گذاشتید

پس پیش به سوی گرین ... ^_^

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، omid.gh گفته است :

خیلی ممنون از پاسخ شما دوستان 

پس با این حساب کولر مستر semi از لحاظ کیفیت فن و صدای فن از گرین عقبتره... 

فقط میمونه ریپل خروجی که متاسفانه بدون داشتن اوسیلوسکوپ نمیشه فهمید...

سلام. اصولا پاورهای مدرن با توپولوژی Half-Bridge و مجهز به مبدل های LLC Resonant ریپل خروجی پایینی دارند. ما در بخش معرفی پاورهای OCPT به این مطلب اشاره کردیم : 

نقل قول

ریپل و نویز ولتاژ شاخه‌های خروجی حداکثر یک سوم استانداردهای جهانی

ریپل و نویز خروجی یکی از مهم‌ترین عوامل در کاهش عمر مفید پاور و تجهیزات متصل شده به آن محسوب می‌شود. ریپل ولتاژ شاخه‌های خروجی پاورهای سری OCPT به‌واسطه توپولوژی مدرن پیاده سازی در بخش اولیه و ثانویه به همراه فیلتر دو مرحله‌ای در بخش ثانویه تا 3 برابر کمتر از سخت گیرانه ترین و جدیدترین استاندارد پاورهای ATX است.

ریپل این سری از پاورها در بار 100 درصد در شاخه 12v+ حداکثر 25mv-30mv  و در شاخه های 5V+ و 3.3V+ حداکثر 15mv است.

لینک به دیدگاه

من رایزن 1700 دارم تا 3.95 هم اورش کردم با پاور 650 اوسی گرین بدون هیچ مشکلی

لینک به دیدگاه

پس من نمیدونم کولر مستر چرا اینقدر اسم درکرده و هر جایی توی پاساژ های فروش سخت افزار میری بهت میگن کولر مستر بگیر! یکیشون بود میگفت به هیچ عنوان گرین نگیری که اصلا به درد نمیخوره!نمیدونم چرا اینقدر مخالف گرینن؟!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، omid.gh گفته است :

پس من نمیدونم کولر مستر چرا اینقدر اسم درکرده و هر جایی توی پاساژ های فروش سخت افزار میری بهت میگن کولر مستر بگیر! یکیشون بود میگفت به هیچ عنوان گرین نگیری که اصلا به درد نمیخوره!نمیدونم چرا اینقدر مخالف گرینن؟!!

فروش کولرمستر برای مغازه دار به دلایلی سود بیشتری داره.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، omid.gh گفته است :

بی خود می گن همه اجناس ایرانی بد نیست این ماله دید ماست بعد هم چون پاور گرین فقط تو ایران فروخته میشه خرابیش بیشتر نشون داده میشه به نسبت برند های جهانی

اگر دو هفته هم صبر کنید قیمتش کم میشه

لینک به دیدگاه

شما کیس z4 گرین را ببین محاله با همچین قیمتی یه همچین کیفیتی را تو کیس های خارجی پیدا کنی هم رده اش تو خارجی ها از 400 به بالاست

فن هایی که داره مخصوصا سری haf خیلی با کیفیت و خوبن

کولر های سی پیوش هم همینطور فقط عیبشون اینه زشتن

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

شما کیس z4 گرین را ببین محاله با همچین قیمتی یه همچین کیفیتی را تو کیس های خارجی پیدا کنی هم رده اش تو خارجی ها از 400 به بالاست

فن هایی که داره مخصوصا سری haf خیلی با کیفیت و خوبن

کولر های سی پیوش هم همینطور فقط عیبشون اینه زشتن

دقیقا موافقم 

من فن های کوگار که گرین وارد میکنه رو روی سیستم دارم و استفاده میکنم و عالیه دو تا فن از کولر مستر هم دارم که بگم 1 هفته هست گرفتم دروغ نگفتم میخوام بزارم برای فروش چون صداش از کوگار زیادتره و چون سیستم  شب تا صبح روشن میمونه برای همین صدای فن خیلی برام مهمه...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، omid.gh گفته است :

سلام به همه...

دوستان بین این دو پاور : cooler master v650s      و    GREEN GP650B-OCPT Overclocking Evo    کدام یک رو انتخاب کنم ؟ 

ماژولار بودن برام مهم نیست ... صدای پاور و از اون مهمتر ریپل خروجی خیلی برام مهمه...

*amd 1700x و geforce 1080  برای این قطعات میخوام انتخاب کنم*

ممنون.

من پاور زیر را تازه خریدم قیمت نوش الان 700 و به دلیل نیاز مالی دارم میفروشم دو سه روز بیشتر کار نکرده با گارانتی تا 1403/12 داره. قیمت هم برای فروش 570 می باشد.

http://www.thermaltake.com/Power_Supply/Smart_Series_/Smart/C_00003005/Smart_Pro_RGB_750W_Bronze/design.htm

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، m_555 گفته است :

من پاور زیر را تازه خریدم قیمت نوش الان 700 و به دلیل نیاز مالی دارم میفروشم دو سه روز بیشتر کار نکرده با گارانتی تا 1403/12 داره. قیمت هم برای فروش 570 می باشد.

http://www.thermaltake.com/Power_Supply/Smart_Series_/Smart/C_00003005/Smart_Pro_RGB_750W_Bronze/design.htm

ممنونم ولی تصمیم بر خرید پاور گرین شده...تشکر.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، omid.gh گفته است :

ممنونم ولی تصمیم بر خرید پاور گرین شده...تشکر.

من پاور خوبی به شما پیشنهاد دادم حالا هر طور که دوست داری . درباره این برند و کیفیتش خواستی از  بقیه دوستان سوال کن.

ویرایش شده توسط m_555
لینک به دیدگاه

من هم کولر مستر V750 Full modular به تازگی خریدم، سیستم 24/7 روشنه، صدایی ازش در نمیاد...

لینک به دیدگاه

جنسی بخرید که مردم تو نت بررسیشو کرده باشند بد,ون تحقیق کامل خرید نکنید

این هم به یاد داشته باشید که هیچ ماست فروشی نمیگه ماستم ترشه

بررسی پاور کولر مستر

https://www.techpowerup.com/reviews/CoolerMaster/V650/12.html

https://www.hardwareinsights.com/cooler-master-v650-fully-modular-review/

https://www.goldfries.com/hardware-reviews/cooler-master-v650-semi-modular-review/

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=383

---------------------------------------------------------------

بررسی پاور گرین

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، omid.gh گفته است :

دقیقا موافقم 

من فن های کوگار که گرین وارد میکنه رو روی سیستم دارم و استفاده میکنم و عالیه دو تا فن از کولر مستر هم دارم که بگم 1 هفته هست گرفتم دروغ نگفتم میخوام بزارم برای فروش چون صداش از کوگار زیادتره و چون سیستم  شب تا صبح روشن میمونه برای همین صدای فن خیلی برام مهمه...

اگر عجله نداری 650 اوسی را تا 10 روز دیگه طبق گفته مسئول گرین 400 میشه خرید

با قیمت حال حاظر هیچ پاوری ارزش خرید نداره

ویرایش شده توسط nimajafarpour
لینک به دیدگاه

منم مدل ۷۵۰ ocpt دارم عالی هست متاسفانه سیستم من ریست میشد تایپیک هم هست فک کردم از پاوره بعدا متوجه شدم که از ssd بود ایراد کلا هم مازولاره هم اصلا صدا نداره و کیفیت خوبی داره

لینک به دیدگاه

بنده هم یک کارت 290 داشتم که به واسطه پاور؛ مادربرد و این کارت زیبا دود شدن رفتن هوا!(Green 1050Oc+) اقلا مادربرد گارانتی داشت یکی دیگه گرفتم ولی کارت خدا رحمتش کنه!

در نتیجه من میگم کولر مستر! البته سری ocpt رو تجربه ای نداشتم ولی‌میگن سوکت هاش خیلی با کیفیته و...

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

مسئولین گرین، گفتن، چند وقتی است که در حال مذاکره با وب سایت های معتبر نظیر Techpowerup، Tomshardware و jonnyguru برای ارسال نمونه جهت تست و بررسی در سطح جهانی هستند، 

اگر در ایران و لابراتورهای تخصصی ایرانی، همین تست ها انجام بشه، دوستان سخت گیر (ای کاش سخت گیر و منطقی) به این تست ها هم اعتماد نمیکنن و منکرش میشن . 

دوستان، چرا فکر میکنید مرغ همسایه، غازه ......

من برای سیستم جدیدم اول پاور گرین 750 ocpt خریدم، بعدش پاور رو به یکی از همکارهام فروختم و بعد یک پاور فول ماژولار کولر مستر v850 خریدم، فقط برای اینکه سیستمم ست کولر مستر بشه . 

خودم از پاور کولر مستر راضی هستم، بی صدا و با کیفیت و سنگین و همکارم، از پاور گرین کاملا راضیه، و اسمبل سیستمش هم خیلی قشنگ دراومد به واسطه ماژولار بودن پاور، کابل های با کیفیت و بلند و بی صدا بودن پاور، از تجربیات همکار بنده است . 

من خودم، الان حس میکنم، فقط پول اضافی به اسم و برند دادم، در صورتی که اگر گرین میخریدم، حداقل یک پاور با تکنولوژی جدیدتر نسبت به پاور کولر مستر داشتم . 

ویرایش شده توسط محمد برخوردار
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...