رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام

مشخصات سیستم بنده به شرح زیر است

core i7-7700

Asus ROG strix 1080TI OC

Ram 16GB DDR4

میخوام یه مانیتور گیمینگ بخرم ولی خوب یه چند تا سوال هست که واقعا من رو به شک انداخته چی بخرم لطفا دوستانی که اطلاعات دارند به همه سوالات پاسخ دقیق و با دلیل بدهند ممنون.

سوال اول

اینکه ماینتور 2k و full HD چه قدر در هنگام بازی تفاوت رو احساس میکنه؟ آیا با توجه به سیتم من اصلا صلاح هست به جای full hd با فریم بسیار بالا 2k بگیرم که به مراتب فریم کمتری بهم میده؟ کدوم مهم تر هست رزولوشن یا فریم؟ ضمن اینکه قیمت هم برام اهمیت بسیار بسیار بالایی داره

سوال دوم

فناوری g-sync چه قدر تاثیر داره واقعا؟ آیا با توجه به 144 فریم بودن مانیتور های انتخابی بنده و وجود راه حل های نرم افزاری بودن یا نبودنش اهمیت زیادی داره؟

سوال سوم

ماینتور خیمده گیمینگ خوب هست یا بد؟

سوال چهارم

آیا خرید دست دوم رو توصیه میکنید؟

ویرایش شده توسط علیرضا عابدی
لینک به دیدگاه

سلام با مشخصاتی که شما ذکر کردید واقعا حیفه با همچین کارتی در رزولوشن full hd یا 2k بازی کرد پیشنهاد میکنم حتما یه مانیتور 4k بگیرید اگر بودجتون کافی نیست یه دست دوم تهیه کنید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، 

به مانیتور خمیده گیمینگ فکر هم نکنید، فقط ظاهره. در مورد خرید مانیتور دسته دوم، باید بهتون بگم، از کامل بودن متعلقاتش مطمئن باشید، ضربه نخورده باشه، پیکسل سوخته و ... نداشته باشه و  در مسیر انتقال و ارسال مشکلی براش پیش نیاد .

من خرید، حداقل مانیتور 2k رو پیشنهاد میکنم، و گرنه 4k. دقت داشته باشید، یک گیمر حرفه ای واقعاً میتونه تفاوت فریم هارو و این قابلیت های تصویر رو تشخیص بده (منظورم تفاوت در مانیتورهای رده بالا است). ولی اگر مسئله بودجه نیست، 4k جی سینک دار تهیه کنید. مانیتور رو هم از برند ایسوس بخرید .

لینک به دیدگاه

بنده پول کافی برای 4K ندارم 

پس با توجه گفته شما مانیتور تخت 2K تهیه کنم.

ولی باز هم یک نکته برام مبهم هست اونم اینه که واقعا G-SYNC چه قدر تاثیر داره؟ آیا واقعا نیاز هست؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، unhappy گفته است :

خمیده هم برای گیم زیاد جالب نیست

در 3 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

سلام دوست عزیز، 

به مانیتور خمیده گیمینگ فکر هم نکنید، فقط ظاهره.

یه سوال؛ مانیتور خمیده کلاً خوب نیستن یا منظورتون این بود که فقط واسه ی گیم مناسب نیستن؟

واسه ی فیلم دیدن و وبگردی چطورن؟

خودتون  تجربه کردید؟ 

لینک به دیدگاه

عزیز با توجه به تجربیات بنده که هم مانیتور گیمینگ pg278q ایسوس دارم که 2k هستش وجی سینک دار وهم مانیتور mx27h ایسوس رو دارم با دید من تفاوتی که زیاد من بین این دو احساس میکنم و واقعا هم تفاوت محسوس است فرق بین 60hz و 144 hz بودنه یعنی به نظر من مانیتور فول اچ دی 144 بهتر از مانیتور 2کا 60 هرتز هستش برا گیم منظورم هستش

لینک به دیدگاه

مانیتور خمیده، فقط ظاهره، فقط  قشنگیه و کلاس داره، نه برای گیم و نه برای وب گردی و خوندن مقاله و طراحی مناسبه، فقط اگر دوتا یا سه تا مانیتور خمیده هم مدل داشته باشی، کنار هم بزاری، خوبه و گرنه همه جورش اصلاً جالب نیست . 

من خودم تجربه استفاده از مانیتور خمیده رو ندارم، 2k تخت 144 هرتز با جی سینک، فوق العادست، تو خریدش شک نکن، به قول یکی از دوستان گیمر حرفه ای، خرید مانیتور 2k 144 هرتز، آینده نگریه . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...