رفتن به مطلب
  • 0

با ۸۰۰ تا نهایت ۹۰۰ تومن چه گوشی بخرم؟

Negrasombra
 اشتراک گذاری

سوال

دوستان بین ۸۰۰ تا ۹۰۰ تومن چه گوشی مناسبی میتونم بخرم؟ صفحه اش ۵ یا ۵.۵ اینچی باشه و از لحاظ کارآیی و عمر باتری خوب باشه.
نمی خوام بیشتر از این صرف گوشی کنم نهایتش ۹۰۰ تومن هست.

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 0

سلام علیک گوشی شیامی نوت ۴ ایکس رم چهار ۶۴ گیگ ، ارزش داره من قبل گرونی خریدم ۷۲۰ تومن

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 0

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز...

با اجازه استارتر محترم ، اگه موردی نداشته باشه بنده هم همین سوال رو میخواستم مطرح کنم که این تاپیک رو دیدم و گفتم همین جا از دوستان بپرسم تا راهنمایی کنند البته اگه موردی نداشته باشه؟!

بنده هم نظر دوستان رو تو همین زمینه میخوام و حدودقیمت 1تومن حالا کمی بالا پایین درست میشه؟

.................

یه سوال هم دارم راجع به گوشی هایی مثل شیائومی و میزو که یه سری از دوستان میگن اگه مشکل تعمیری پیدا کنند تو بازار قطعاتشون گیر نمیاد یا درست نمیشن، شما دوستا اطلاعاتی در این زمینه دارید؟

با تشکر:x

لینک به دیدگاه

• 0

j7 2017 یه مشکل داره که جنسش از پلاستیک حتما قبل خرید گوشیایی که مدنظرته استفاده و امتحان کن و بعد بخر

j5 pro  هم یه نگاه بنداز

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

• 0

به نظرم از سری Z سونی بگیر ،خودمم دنبال یه Z3+ چیزی هستم

لینک به دیدگاه

• 0
در 4 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

j7 2017 یه مشکل داره که جنسش از پلاستیک حتما قبل خرید گوشیایی که مدنظرته استفاده و امتحان کن و بعد بخر

j5 pro  هم یه نگاه بنداز

j5 pro خوبه اما صفحه اش ۵ اینچی هست. فکر کنم جی ۷ ۲۰۱۷ بهترین گزینه باشه. از دوستان کسی چیزی از این گوشی دیده که عیب باشه؟ و تو این یک هفته تقریبا صد تومن رو گوشی گذاشته. بنظرتون تو این دو سه هفته پایین میاد؟

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه

سلام

تورنج 900 تومن میتونی  مدل A5 2017 سامسونگ روبخری که هم کیفیت دوربین خوبی داره وهم مموری میخوره تازه حافظه داخلیشم بالای 16 گیگه ،سری جی بنظرم زیادمناسب نیستن..

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 دقیقه قبل، Maxwell گفته است :

سلام

تورنج 900 تومن میتونی  مدل A5 2017 سامسونگ روبخری که هم کیفیت دوربین خوبی داره وهم مموری میخوره تازه حافظه داخلیشم بالای 16 گیگه ،سری جی بنظرم زیادمناسب نیستن..

نه این گوشی الان بین ۱۳۵۰ تا ۱۴۰۰ قیمت داره.

لینک به دیدگاه

• 0
در 29 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

یه سوال هم دارم راجع به گوشی هایی مثل شیائومی و میزو که یه سری از دوستان میگن اگه مشکل تعمیری پیدا کنند تو بازار قطعاتشون گیر نمیاد یا درست نمیشن، شما دوستا اطلاعاتی در این زمینه دارید؟

با تشکر:x

دقیقاً منم شَکَم توی همینه. وگرنه این گوشی A1 توی حدود قیمت یک میلیون بی نظیره و توی سایت هایی مثل Amazon و سایت Newegg جزو پیشنهادات سایت (Amazon) برای خرید هستن.

ویرایش شده توسط Hossein.9
لینک به دیدگاه

• 0
در 3 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

قیمتش چنده؟ بین یک و صدوپنجاه تا یک و دویست!!!

من نهایت قیمتی که میگم نهصد تومن هست. عملکرد برند نوکیا در چه حدی هست؟ ارزشش رو داره؟

منظورتون نوکیا ۶ هست؟

لینک به دیدگاه

• 0

سلام. دوست عزیز اگر کیفیت دوربین براتون مهمه موتورولا گوشی های در این رنج اش کیفیت دوربین متمایز کننده ای با بقیه رقبای خودش داره .

لینک به دیدگاه

• 0

به این تاپیک هم یه نگاهی بندازید:

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/79890-راهنمایی-خرید-گوشی-تا-سقف-1-تومان/#comment-948575

و به این راهنمایی خرید گوشی بر اساس قیمت وبسایت شهر سخت افزار:

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/buyer-guide/3651-best-mobiles-smartphones-to-buy-with-price

لینک به دیدگاه

• 0
در 25 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

منظورتون نوکیا ۶ هست؟

بله نوکیا ۶ منظورمه

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

باور کن ارزونترین مورد تو این لیست، قیمتش بالای یه تومنه.

ردمی 4 ایکس 64 گیگ 800 عه نهایتا 850 ، بازارو نمیدونم فورشگاه های اینترنتی این قیمتن

لینک به دیدگاه

• 0
در 9 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

بله نوکیا ۶ منظورمه

از نظر کیفیت ساخت مثل رسم همیشه ب نوکیا با کفیته. ولی از نظر دوربین توی بررسی بیشتر سایت ها در مقابل رقبای هم قیمتش، متوسط شمرده شده. ولی یکی از دوستان توی همین انجمن لیون  میگفت این گوشی رو خریده دوربینش خیلی خوبه:35_thinking:

نقاط مثبت و منفی از نظر زومیت:

نکات مثبت

• نمایشگر شفاف و باکیفیت
  • کیفیت ساخت بالا
  • خوش‌دست بودن
  • بهره بردن از اندروید خام   

• نکات منفی
  • سخت‌افزار ضعیف
  • حاشیه زیاد در لبه‌های نمایشگر
  • دوربین ناکارآمد
لینک به دیدگاه

• 0

دوستان الان یه نگاه کردم نوکیا ۶ هم خوبه هااا. رام ۳ و رم ۳۲ گیگ. دوربینش هم که خوبه و تعریفش رو می کنن؟ موندم بخرم خراب نشه یا قطعاتش بعدا پیدا خواهد شد یا نه. البته نوکیا سگ جون بوده از قدیم. منتها از الانش خبر ندارم. چشممو گرفته این نوکیا ۶

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

• 0
در هم اکنون، Negrasombra گفته است :

دوستان الان یه نگاه کردم نوکیا ۶ هم خوبه هااا. رام ۳ و رم ۳۲ گیگ. دوربینش هم که خوبه و تعریفش رو می کنن. موندم بخرم خراب نشه یا قطعاتش بعدا پیدا خواهد شد یا نه. البته نوکیا سگ جون بوده از قدیم. منتها از الانش خبر ندارم. چشممو گرفته این نوکیا ۶

صفحه نمایش خیلی هم خوبی داره مثل اینکه. اینم مزایا و معایب از نظر سایت gsm.ir:

مزایا
  • جنس خوب بدنه
  • وزن و ابعاد مناسب
  • سیستم عامل اندروید خام
  • صفحه نمایش خوب
  • عمر خوب باتری
  • سنسور اثرانگشت سریع و دقیق
معایب
  • دوربین متوسط
  • پردازنده نه چندان قوی
  • جذب زیاد اثرانگشت در قاب پشتی
  • طراحی نه چندان مدرن
لینک به دیدگاه

• 0
در 3 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

دوستان الان یه نگاه کردم نوکیا ۶ هم خوبه هااا. رام ۳ و رم ۳۲ گیگ. دوربینش هم که خوبه و تعریفش رو می کنن؟ موندم بخرم خراب نشه یا قطعاتش بعدا پیدا خواهد شد یا نه. البته نوکیا سگ جون بوده از قدیم. منتها از الانش خبر ندارم. چشممو گرفته این نوکیا ۶

من با نوکیا خیلی خاطره دارم اما تو گوشی لمسی زیاد خوب کار نکرده 

البته از اونایی که استفاده کردن حتما پرس و جو کنید

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

صفحه نمایش خیلی هم خوبی داره مثل اینکه. اینم مزایا و معایب از نظر سایت gsm.ir:

معایب
  • دوربین متوسط
  • پردازنده نه چندان قوی
  • جذب زیاد اثرانگشت در قاب پشتی
  • طراحی نه چندان مدرن

دوربینش اگر متوسط نوکیا هم باشه مورد قبوله. طراحی زیاد مهم نیست مهم کارآی هست. پردازنده درسته زیاد قوی نیست اما برای بازی نمی خواییمش. پس نیاز نیست. 
منظور از جذب زیاد اثر انگشت در قاب پشتی چیه؟
یه نفر هم گفته بود که کلید هوم ، تاچ شده متوجه نشدم. می گفت هی دستم تو جیبم میخوره بهش و روشن میشه و باتریش زود تموم میشه.

لینک به دیدگاه

• 0
در 14 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

من با نوکیا خیلی خاطره دارم اما تو گوشی لمسی زیاد خوب کار نکرده 

البته از اونایی که استفاده کردن حتما پرس و جو کنید

نوکیایی که مایکروسافت می زد و سری لومیا بودن خیلی نابود بودن. یکی از دوستام داشت. خیلی ناراضی بود ازش. 
اما چون این سری های نوکیای اندروید، نسبتا تازه وارد بازار شدن برا همین نمیدونم در چه حدیه. زیاد هم کسی جرات نمی کنه بخره. کسایی که استفاده می کنن خیلی کم هستن.

کارکرد باتری این گوشی چجوریه؟

لینک به دیدگاه

• 1
در 3 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

دوربینش اگر متوسط نوکیا هم باشه مورد قبوله. طراحی زیاد مهم نیست مهم کارآی هست. پردازنده درسته زیاد قوی نیست اما برای بازی نمی خواییمش. پس نیاز نیست. 
منظور از جذب زیاد اثر انگشت در قاب پشتی چیه؟
یه نفر هم گفته بود که کلید هوم ، تاچ شده متوجه نشدم. می گفت هی دستم تو جیبم میخوره بهش و روشن میشه و باتریش زود تموم میشه.

یه سری سطوح هستن مثل سطح یخچال یا سطوح شیشه ای و سطوح های دیگه که از جنس های مختلف هستن اثر انگشت رو جذب میکنن و شما رو مجبور میکنن روشون کهنه بکشید و دائم تمیزشون کنید. از وقتی بیشتر گوشی ها شیشه ای شدن، این که بدنه ی گوشی اثر انگشت رو جذب میکنه یا نه مورد توجه قرار گرفته و بیشتر مردم از این مشکل بیزارن. مثلاً گلکسی اس ۸:

digipic-galaxys8-20.thumb.jpg.3db57dc9ca59ea1f76ce3968bf0853e6.jpg

اینم آیفون ۸:

Digipic-AppleiPhone8-02.thumb.jpg.62720a8f2888cea7d790b3c9d39471b4.jpg

کلید تاچ یا کلید لمسی کلیدیه که فشاری نیست و فقط کافیه لمسش کنید؛ دقیقاً برخلاف کلید مکانیکی کیبورد کامپیوتر که باید فشار بدید تا عمل کنه. گوشی هایی مثل Nokia 6، Nokia 8, آیفون۷و۸، هوآوی P10 و ... کلیدشون اینطوریه.

لینک به دیدگاه

• 0
در 11 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

تاچ یا کلید لمسی کلیدیه که فشاری نیست و فقط کافیه لمسش کنید؛ دقیقاً برخلاف کلید مکانیکی کیبورد کامپیوتر که باید فشار بدید تا عمل کنه. گوشی هایی مثل Nokia 6، Nokia 8, آیفون۷و۸، هوآوی P10 و ... کلیدشون اینطوریه.

یعنی پشت نوکیا ۶ هم شیشه ای هست؟ و بنظر شما تاچ بودن کلید هوم، بیشتر مزیته یا عیب؟

لینک به دیدگاه

• 1
  • کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

در مورد سامسونگ j7 2017  و یا j7 primeنظرتون چیه؟ رام ۳ و رم ۱۶ گیگ داره درسته؟ کسی هست استفاده کرده باشه تجربش رو بگه؟

من j7 pro رو دارم و برای کارهای دم دستی استفاده میکنم. کار راه بندازه و روون کار میکنه.باطریشم فوق العادست.  موقع پردازش سنگین (مثلا همزمان دانلود و اکسترکت فایل و یه بازی ساده ) افت فریم میگیره. البته یه نوت ۵ هم دارم و تو همین پردازش ها حتی سنگین تر ذره ای افت فریم نمیگیره.

سری j کلا میان رده ست و j7 pro بین کچلا،زلف‌علیه.

طراحیش عالیه و خیلی خوش دسته.

کیفیت صفحه اش خیلی خوبه و با تعییر  زاویه ی دید  تغییر رنگ محسوسی دیده نمیشه.

یه چیزیش که دلمو زد اینه که دکمه های پایین صفحش نور ندارن.

متعلقاتش خوب نیست. هندزفری جالبی نداره و کابل شارژش کوتاهه.

فست شارژ هم نداره.ولی نسبت به حجم باطریش سریع شارژ میشه و دو ساعته پر میشه.

لینک به دیدگاه

• 1
در 55 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

یعنی پشت نوکیا ۶ هم شیشه ای هست؟ و بنظر شما تاچ بودن کلید هوم، بیشتر مزیته یا عیب؟

نه فلزیه ولی یجوری تراش خورده و سطحش پرداخته شده که اثرانگشت میگیره O.o

از نظر فنی نمیدونم تاچ بودن کلید هوم خوبه یا بد. ولی خیلی از شرکت ها از جمله اپل و هوآوی و اچ تی سی از سال ۲۰۱۶ به این نوع کلید روی آوردن. اپل توی آیفون ۷ کلید هوم رو لمسی کرد ( برخلاف آیفون ۶ که مکانیکی بود ) و گفت به خاطر زد آب کردن گوشیه و این جور باعث میشه آب خیلی خیلی کم تر یا حتی اصلاً نتونه به داخل گوشی نفوذ کنه. خودم تا حالا چنین کلیدی رو تجربه نکردم ولی فکر کنم حس جالبی داشته باشه ^_^

لینک به دیدگاه

• 1

زومیت توی نقد آیفون ۷ که دکمه  ی هومش لمسی شده میگه:

اما دکمه‌ی هوم لمسی یک تغییر جزئی و خوب در مسیری مناسب است. اگر در گذشته از گوشی‌هایی مانند وان پلاس ۳ [دکمه ی هوم این گوشی هم لمسیه] استفاده کرده باشید به این دکمه‌ی لمسی عادت داشته و مزایای استفاده از آن را نیز حس کرده‌اید. علاوه بر این که حذف حالت فشاری دکمه‌ی هوم باعث شده تا آیفون‌ها جدید با داشتن گواهی IP67 ضد آب و گردو غبار باشند، دیگر شاهد لق زدن این دکمه در استفاده‌ی طولانی مدت نخواهید بود. این دکمه با ۳ سطح لرزش که توسط موتور لرزش‌سازِ Taptic ایجاد می‌شوند، به نوعی حس کلیک را به شما القا می‌کند و کل گوشی بوسیله‌ی این موتور به لرزه در می‌آید. هر چند عادت به این دکمه کمی زمان می‌برد، اما در حالت کلی زمانی که به آن عادت کنید، حس خوبی در استفاده از دکمه‌ی جدید لمسی خواهید داشت و باید با این دکمه مانند دکمه‌ی فشاری برخورد کنید با این تفاوت که حرکتی در دکمه مشاهده نخواهید کرد. 

تغییر دکمه‌ی فیزیکی به دکمه‌ی لمسی، احتمالا تا سال‌ها ادامه خواهد داشت و باعث می‌شود دکمه پس از چند ماه استفاده خراب نشود و کیفیت آن به مرور زمان حفظ شود؛ اما حتی وجود موتور لرزش‌ساز نیز باعث نمی‌شود تا حس مشابه فشار دادن دکمه را در آیفون‌های جدید تجربه کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...