رفتن به مطلب

احتیاج شدید به کارت گرافیک! ولی..

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

تخفیف؟ خخخخخخخخخ 1070روزده 4.5   میگی تخفیف زده! :|

من نمیدونم اینا ملتو چی فرض کردن!

بله درسته اما انصافا قیمت 1060 رو خوب زده نزدیک 2تومن .باز خوبه این یعنی امید به کاهش  هست وباتوجه به 5درصد مالیات امارات وافزایش قیمت دلار وافزایش قیمت جهانی نسبتا منطقی هست قیمت 1060 ولی قطعا باید کمتر بشه وکاهش قیمت جهانی هم اثر بزاره.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Farjam گفته است :

منم توی همچین شرایطی هستم ،

کارت 1080 خودم رو 1900 فروختم حدود اردیبهشت...، که همون دوستمون دقیقا همون کارتی رو که بهش دادم  گذاشته بود برای فروش خدا تومن :| تقریبا 1 و 300 بیشتر...

همیشه من ضرر میکنم بقیه سود میکنن :D خودم 2400 خریده بودم و فروختمش 1900 که اینجا 500 ضرر شد که البته ضرر که نه ، به اندازه 500 حالشو بردم در طول یکماهی که داشتمش اما  اون طرف که مصرف کننده هم نبود و قطعه جمع کن هست (قطعه میگیره به امید روزی که گرون بشه نگه میداره)، چندین ماه بازی کرد حالشو برد و روی دست دوم 1 و 300 سود هم کرد (خودش رو مصرف کننده معرفی کرد چون من اصولا به دلال چیزی نمیفروشم)... باز خوبه با پول فروش قطعاتی که دارم مستقیم دلار میخرم و حداقل دوزار به ارزشش اضافه شد با قیمت دلار که 600 رفت بالا

هر وقت میخوام یه چیزی بخرم بازار به هم میریزه و قیمت ها میره تو آسمون و هر وقت میخوام چیزی بفروشم یهو همه چیز میرسه به کف! الانم مدتیه چیزی نفروختم و قیمتها هم داره میره بالا ، میخواین یه چیزی رو قصد کنم بفروشم تا بازار منفجر شه همه چیز بیاد پایین؟:D

در 48 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

به هر قیمتی حاضرید هزینه کنید برای ماینینگ , بعد میان میگن چرا قیمتها اینجوری شده!!؟  (قیمتهای تاپیک رو ببینید!!!)

ماینینگ مخالفهای گردن کلفت و سرسختی داره تو ایران... اوضاع اینطوری باقی نمیمونه... پول و وقت خودتون رو حروم نکنید

(جالبه که من ichill x4 gtx 1070 رو به قیمت 1550 فروختم چند ماه پیش!)

ای وای :4_joy:

لینک به دیدگاه

ای بابا اینا که چیزی نیست ،من عید از همین لیون گرافیک کارکرده MSI Rx 480 رو میخواستم از یکی ازکاربرا بخرم به قیمت 950  ،بعدش بیخیال شدم !!!!! اونم 8Gb

لینک به دیدگاه

همین چندماه پیش RX480 8G با گارانتی و پلمپ رو گذاشته بودم 1میلیون همه میگفتن گرونه! حضوری فروش رفت همون موقع با قیمت 1.150

msi 1060 gaming x هم داشتم فروختم 1.100 توی همین فروم ...

لینک به دیدگاه

دوستان اینو !! ببینین چی پیدا کردم:4_joy::| حدود یه سال پیشه! داشتیم یه سیستم جمع میکردیم فقط به قیمت 1080 نگاه کنید! اونم ZOTAC EXTREME! 

من دیگه چیزی نمیگم..

ss.jpg

لینک به دیدگاه

دیروز رفتم بستی چوبی بخرم گفت هزار و پونصد،بعدش گفت بی شرفا گرون کردن ! دیدم رو پاکتش نوشته هزار تومن :/

گفتم خب اینو قبلا خریدی داشتی جنس جدید که نیست کشیدی روش /: نمیدونی چقدر قانع شد

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

دیروز رفتم بستی چوبی بخرم گفت هزار و پونصد،بعدش گفت بی شرف گرون کردن ! دیدم رو پاکتش نوشته هزار تومن :/

گفتم خب اینو قبلا خریدی داشتی جنس جدید که نیست کشیدی روش /: نمیدونی چقدر قانع شد

چند سال پیش سره چیپس هم همین اتفاق برا من افتاد! گفتم داداش بار قدیمه بار جدید که نیست! گفت قیمت جدید ملاکه!

حالا اخوی تو زمستون مگه بستنی میخورن؟؟

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

حالا اگه قیمت ها بیاد پایین ، واستا تا بیاد پایین 

وقتی قیمت جهانی می ره بالا اینا ایکی ثانیه قیمت رو بالا می برن پایین اومدنش با خداست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TABRIZI گفته است :

دوستان اینو !! ببینین چی پیدا کردم:4_joy::| حدود یه سال پیشه! داشتیم یه سیستم جمع میکردیم فقط به قیمت 1080 نگاه کنید! اونم ZOTAC EXTREME! 

من دیگه چیزی نمیگم..

این گرافیک مربوط به اون چندروز آتیش بازی لیون هست که 1 میلیون قیمت این گرافیک رو کاهش داده بود... فقط هم برای چندروز بود و تعداد محدود... منم خواستم بگیرم پولم دقیقا موقعی جور شد که تموم شده بود... وگرنه همون موقع هم 3.400 برای 1080 گرون بوده

لینک به دیدگاه

الان باید صبر کرد روزای خیلی خوب فرا میرسه صبر کنید ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اومدم فقط دلداری بدم به بازماندگان گیمرای عزیز الان فقط برید یه کنسول بخرید اگه می خواید بازی کنید وگرنه pc گیمینگ بر فنا رفته، جددا چیه این قیمتها 3تا کنسول رو هم بگیری بازی کنی از یه سیستم ارزونتر درمیاد!!! :/

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

این گرافیک مربوط به اون چندروز آتیش بازی لیون هست که 1 میلیون قیمت این گرافیک رو کاهش داده بود... فقط هم برای چندروز بود و تعداد محدود... منم خواستم بگیرم پولم دقیقا موقعی جور شد که تموم شده بود... وگرنه همون موقع هم 3.400 برای 1080 گرون بوده

3.4 نه 2.4

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

درود

اومدم فقط دلداری بدم به بازماندگان گیمرای عزیز الان فقط برید یه کنسول بخرید اگه می خواید بازی کنید وگرنه pc گیمینگ بر فنا رفته، جددا چیه این قیمتها 3تا کنسول رو هم بگیری بازی کنی از یه سیستم ارزونتر درمیاد!!! :/

xbox one X به ایران اومده؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

3.4 نه 2.4

داداش گرون‌ترین 1080 همین 3.4 بود که شما فاکتور زمان آتیش بازی رو نشون دادین که شده بود 2.4 برای چند روز و فقط چند عدد...!

دقیقا 3.400 بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/10/25, 23:20:09، TABRIZI گفته است :

خیلی وقته ، همین ps4 pro  رو زده 1.800 وان x هم زده بود 2.600 فکر کنم حدودا!!! 

جددا اگه مونده ی بازی هستین برید یه کنسول بگیرید خودتون رو عذاب ندین برای یه 1060 و 580 خریدن یادش بخیر قیمت 1.200-300 داشتن می گفتیم گرونه حالا تبدیل شده به رویا!!! :35_thinking:

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

اره دیجیکالا هم موجود داره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nima2007 گفته است :

خیلی وقته ، همسن ps4 pro  رو زده 1.800 وان x هم زده بود 2.600 فکر کنم حدودا!!! 

جددا اگه مونده ی بازی هستین برید یه کنسول بگیرید خودتون رو عذاب ندین برای یه 1060 و 580 خریدن یادش بخیر قیمت 1.200-300 داشتن می گفتیم گرونه حالا تبدیل شده به رویا!!! :35_thinking:

بابا کنسولم که بازیهاش گرونه!

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

?

چند سال پیش سره چیپس هم همین اتفاق برا من افتاد! گفتم داداش بار قدیمه بار جدید که نیست! گفت قیمت جدید ملاکه!

حالا اخوی تو زمستون مگه بستنی میخورن؟؟

همین دیگه الان گلوم درد میکنه /:

قیمت اینم لابد تقصیر ماینر ها بوده /:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، TABRIZI گفته است :

بابا کنسولم که بازیهاش گرونه!

داداش بازی دیگه قیمتش فرقی نداره کرکی و هکی و اشتراکی و اورجینال همه جوره میشه تهیه کرد، کلا از نظر بازی زیاد توفیری نداره رو کدوم و چحوری بازی بخوای تهیه کنی!!!

من که گرافیک دارم اما اگه نداشتم بجای خرید یه کارت معمولی 2.5ی یک ps4 pro می گرفتم بازی می کردم در شرایط فعلی تا اوضاع ببینیم چحوری میشه از دست این ماینرا بنظر من نسل بعدی گرافیک هم بیاد همین وضعه همه رو میبرن مگه اینکه ماین به زمین بخوره یا تولید کارت هارو شدیدا افزایش بدن که فکر نکنم حالا حالا خبری بشه، یا با اومدن نسل جدید کارت هاشونو که له شده زیر بار ماین بیان بفروشن که عقل سلیم خریدشونو رد میکنه!!!

لینک به دیدگاه

قیمت 1080ti poseidon شده 7800!!!

من دوتاش رو از آریا کامپیوتر گرفتم 8400 .

تنها و بهترین راهکار نخریدن هستش . مجبور که نیستین . برای دوستم میگشتیم دیروز دیدم 1070 و 580 رو زده 5 میلیون . والا بخدا حتی دزدی ام آدم بکنه یا از زمین پول پیدا کنه حرامه بره تو این برهه خرید کنه . یه تور 10 روزه برید اروپا 5 تومن پول بدین و خاطراتش رو تا چند سال تو ذهنتون داشته باشین . الکی پول تو جیب یه سری دلال مفت خور نریزید ...

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

قیمت 1080ti poseidon شده 7800!!!

من دوتاش رو از آریا کامپیوتر گرفتم 8400 .

تنها و بهترین راهکار نخریدن هستش . مجبور که نیستین . برای دوستم میگشتیم دیروز دیدم 1070 و 580 رو زده 5 میلیون . والا بخدا حتی دزدی ام آدم بکنه یا از زمین پول پیدا کنه حرامه بره تو این برهه خرید کنه . یه تور 10 روزه برید اروپا 5 تومن پول بدین و خاطراتش رو تا چند سال تو ذهنتون داشته باشین . الکی پول تو جیب یه سری دلال مفت خور نریزید ...

با این تور ده روزه کاملا موافقم. تازه من یه دوستی هم دارم که میتونم باهاش ارزونتر هم راه بیفتم و با ۵ ملیون یه ماه بگردم باهاش خخخ

لینک به دیدگاه

اون دوستی ک میگه کارتا رو بذارید واسه ماینرا و برید کنسول بگیرین فک کنم خودش ماینره.
بازی با کنسول خوبه ولی اخه کسی ک ی عمر با ماوس و کیبورد بازی میکرده ییهو ی دسته بذارن جلوش بگن کال اف دیوتی بازی کن [emoji44].
خدایی خودم رفتم کلوپ بازی کنم کال اف دیوتی اینفینیتی رو 5 دقیقه بازی کردم، از کلوپی زدم بیرون.
دسته فقط بدرد اونایی میخوره ک میخوان بازیای ریسینگ ،فوتبال، توی اکشن ها هم گاد اف وار.
بازیای شاتر نیاز شدیدی به ماوس وکیبورد دارن که اونم فقط مال پی سیعه. پی سی هم بدون گرافیک نمیشه باهاش بازی کرد(بازیای خیلی قدیمی رو شاید بتونه خوب ران کنه با گرافیک انبورد).

ی مبدل هایی هم هست ک میتونی ماوس و کیبورد به کنسول وصل کنی، ولی فک کن تو حال نشستی و ماوس کیبورد داری بازی میکنی [emoji32][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23].

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

اون دوستی ک میگه کارتا رو بذارید واسه ماینرا و برید کنسول بگیرین فک کنم خودش ماینره.
بازی با کنسول خوبه ولی اخه کسی ک ی عمر با ماوس و کیبورد بازی میکرده ییهو ی دسته بذارن جلوش بگن کال اف دیوتی بازی کن emoji44.png.
خدایی خودم رفتم کلوپ بازی کنم کال اف دیوتی اینفینیتی رو 5 دقیقه بازی کردم، از کلوپی زدم بیرون.
دسته فقط بدرد اونایی میخوره ک میخوان بازیای ریسینگ ،فوتبال، توی اکشن ها هم گاد اف وار.
بازیای شاتر نیاز شدیدی به ماوس وکیبورد دارن که اونم فقط مال پی سیعه. پی سی هم بدون گرافیک نمیشه باهاش بازی کرد(بازیای خیلی قدیمی رو شاید بتونه خوب ران کنه با گرافیک انبورد).

ی مبدل هایی هم هست ک میتونی ماوس و کیبورد به کنسول وصل کنی، ولی فک کن تو حال نشستی و ماوس کیبورد داری بازی میکنی emoji32.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

برای pc  گیمرها این مشکل جدی هست که از موس و کیبورد یکدفعه بخوای با دسته بازی کنی

من میخواستم لست اف اس ( نمیدونم درست نوشتم یا نه )

روی ps4  بازی کنم ده دقیقه که بازی کردم انداختم کنار

کیبرد و موس اصلی هم بخوای بگیری خیلی گرونه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

برای pc  گیمرها این مشکل جدی هست که از موس و کیبورد یکدفعه بخوای با دسته بازی کنی

من میخواستم لست اف اس ( نمیدونم درست نوشتم یا نه )

روی ps4  بازی کنم ده دقیقه که بازی کردم انداختم کنار

کیبرد و موس اصلی هم بخوای بگیری خیلی گرونه

یه مدت با دسته بازی کنی دستت میاد و یاد میگیری. بعد اون میتونی بازیهای سوم شخص رو راحت با دسته بازی کنی و بازیهای اول شخص رو هم موس و کیبورد. من الان به شخصه بازیهای سوم شخص رو دوست دارم چون میتونم با دسته بازی کنم.

لینک به دیدگاه

دوستان یه خبر خوب بدم ارز های ماینینگ دارن به شدت سقوط می کنن و بزودی بازار پر میشه از کارت گرافیک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...