رفتن به مطلب

احتیاج شدید به کارت گرافیک! ولی..

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، TABRIZI گفته است :

سلام خدمت دوستان

والا نمیدونم چی بگم! بیشتر از 4 ماهه که سیستم خریدم اون موقع ها به علت قیمت زیاد گرافیک (1080TI مد نظرم بود که قیمتشم 3.4 اینا بود) خواستم صبر کنم تا بعدا بخرم, خلاصه سیستمو بدون خرید گرافیک جدید بستم با یه گرافیک خیلی قدیمی!

الان چند ماهه که احتیاج شدیدی به گرافیک دارم!

قیمت 1080TI خیلی خیلی زیاد!

1080 خیلی زیاد!

1070 هم خیلی زیاد!

1060 هم که ماشاالله قیمتش شده مثل 1080! :|

شما بگین من چه بلایی سرم بیارم؟؟!! یه کارت معمولی بخرم مثل 1050 ؟؟ یا نه؟؟

یعنی نمیشه یه روزی کارت بخریم؟؟ کسی نمیدونه قیمتا کی کاهش پیدا میکنه؟؟ یا اصلا نیمکنه؟! :|

کجان کسایی که میگفتن نخرین نخرین تا ارزون بشه ......

ارزون که نشد هیچ الان خریدش آرزو شده

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

دوستان کاری به این مسائل ندارم، ولی اون روز میرسه که این ماین و ماینینگ تب و تابش بخوابه، و ی عده دست از پا درازتر تاپیک پشیمونی بزنن که حساب مجازیم پودر شد رفت هوا، کارتام سوخت، پول برقم در نیومد، فیلتر شدیم، فیلتر کردن، بانک مرکزی قبول نداره، ارز مجازی رو تو ایران قیمت پایین میخرن و .............................

دقیقا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، saeedx گفته است :

خوب ..  مشکلی نیست

من گفتم اینکار توسط مشارکت کاربران لیون انجام بشه تا هم مطمئن باشه و هم با پرداخت کمترین سود بتونیم به قطعه مورد نیاز خودمون برسیم

دوست عزیز الان بخوای نخوای بازار تو شکه. قبلا از این اتفاقا افتاده. اگه شما یادت نمیاد ما یادمون هست. خیلی ها از این نقشه های آبکی ریختن ولی داستان تو سایه نشستن و گفتن "لنگش کن" هست.

شما از کسایی که این کارو به صورت انفرادی انجام میدن بپرس بهت میگن چقدر سخته. اینجا ایرانه و قوانین خودشو داره.

شما الان فکر میکنی کارت 500 دلاری که اینجا 2500 قیمتش بوده و الان شده 5300، اگه کسی بره اونور 350 دلاره قیمتش و بیاره 1400 تموم میشه. نه عزیزم این خبرا نیست. چرتکه دستتون نگیرید الکی.

لینک به دیدگاه

نقل قول:

دوست عزیز الان بخوای نخوای بازار تو شکه. قبلا از این اتفاقا افتاده. اگه شما یادت نمیاد ما یادمون هست. خیلی ها از این نقشه های آبکی ریختن ولی داستان تو سایه نشستن و گفتن "لنگش کن" هست.

شما از کسایی که این کارو به صورت انفرادی انجام میدن بپرس بهت میگن چقدر سخته. اینجا ایرانه و قوانین خودشو داره.

شما الان فکر میکنی کارت 500 دلاری که اینجا 2500 قیمتش بوده و الان شده 5300، اگه کسی بره اونور 350 دلاره قیمتش و بیاره 1400 تموم میشه. نه عزیزم این خبرا نیست. چرتکه دستتون نگیرید الکی

:14_relaxed:

حالا هی شما آیه یأس بخون  ...

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

مزخرف ترین کاری که مردم انجام میدن صبر کردنه خب اصلا نخر صبر کن نسل بعد بیاد

لینک به دیدگاه

من چندوقت پیش ASUS STRIX 1080TI O11G OC گرفتم، منتها خواستم مانیتور 4K بگیرم که بودجه‌ام نرسید...

به همین دلیل خواستم گرافیک میدرنجی مثل وگا یا RX 580 یا 1070ti بگیرم (قیمت ها پایین بود چندروز پیش)

چون گرون‌فروش نیستم تاپیک فروش گرافیکم رو کنسل کردم... تا زمانی که یا قیمت‌ها عادی بشن یا اینکه کسی این کارتهایی که عرض کردم رو داشته باشه برای تعویض با کارائی خیلی کم و یا آکبند...

اون موقع که گرفتم اختلاف کارت بنده و RX 580 8G چیزی حدود 2.650 بود. الان هرکسی حاضر باشه به اختلاف همون موقع (یا الان)، حاضر به تعویض هستم. اینطور نه بنده متضرر میشم و نه طرف مقابل

گرون نخریدیم و گرون هم نفروختیم...

کارت گرافیک بنده تنها 3 روز کارکرده و دیگه سیستمی نبوده که ازش کار بکشم...

منتظر تکمیل قطعاتم...

دوستان نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

من چندوقت پیش ASUS STRIX 1080TI O11G OC گرفتم، منتها خواستم مانیتور 4K بگیرم که بودجه‌ام نرسید...

به همین دلیل خواستم گرافیک میدرنجی مثل وگا یا RX 580 یا 1070ti بگیرم (قیمت ها پایین بود چندروز پیش)

چون گرون‌فروش نیستم تاپیک فروش گرافیکم رو کنسل کردم... تا زمانی که یا قیمت‌ها عادی بشن یا اینکه کسی این کارتهایی که عرض کردم رو داشته باشه برای تعویض با کارائی خیلی کم و یا آکبند...

اون موقع که گرفتم اختلاف کارت بنده و RX 580 8G چیزی حدود 2.650 بود. الان هرکسی حاضر باشه به اختلاف همون موقع (یا الان)، حاضر به تعویض هستم. اینطور نه بنده متضرر میشم و نه طرف مقابل

گرون نخریدیم و گرون هم نفروختیم...

کارت گرافیک بنده تنها 3 روز کارکرده و دیگه سیستمی نبوده که ازش کار بکشم...

منتظر تکمیل قطعاتم...

دوستان نظرتون چیه؟

اخوی بنده در پخ پیشنهاد بهتون دادم بابت تعویض شما مارو قابل ندونستید و خبری ازتون نشد

لینک به دیدگاه

یادش بخیر شش ماه پیش!!!! 1080تی ای سیا هاوک ام اس ای نزدیک دو هشتصد بود! گیگا g1 1080 هشت گیگ یادمه نزدیک یک و چهارصد بود!  نخریدم گفتم گرونه! مجبور شدم دوماه پیش تن به 1050 تی ای گیگا بدم 811 تومن دادم و خریدمش الان بالای یه میلیونه ! بعضی از دوستان داخل این فروم  ک بهشون اعتماد داشتیم دارن از این موقعیت سوء استفاده میکنن! چی بگیم واقعا!

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

اخوی بنده در پخ پیشنهاد بهتون دادم بابت تعویض شما مارو قابل ندونستید و خبری ازتون نشد

قربان مورد جنابعالی 480 بود

بنده منتظر پیشنهاد گرافیک‌های جدیدتر بودم...

هرچند قیمت پیشنهادی مابه‌التفاوت رو هم نفرمودین

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، gafarbit گفته است :

این كارت 910تومن بود اورکلاک شده اش 950تومن يه ميليون و هشتصد از کجا آمد؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

این كارت 910تومن بود اورکلاک شده اش 950تومن يه ميليون و هشتصد از کجا آمد؟

میدونی دلیل این گرونیا چیه  ؟؟!!!!!

دلیلش منم مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن    تا دست رو یه چیزی میزارم یا گرون میشه یا اصلا ناموجود :(:41_pensive:

لینک به دیدگاه

داداش دلیلش هر چی هست، زیر سر اَمریکای جنایتکاره، میخوان با این گرونیا جوونای پاک مارو از راه راست منحرف کنند، خدا لعنتشون کنه.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

کجان کسایی که میگفتن نخرین نخرین تا ارزون بشه ......

ارزون که نشد هیچ الان خریدش آرزو شده

به نظر من الان اوج بحران موجودی گرافیک هست و به زودی زود تا قبل عید شاهد گشایش در بازار خواهیم بود انشاا:14_relaxed:

البته وضع دلاری  خراب شده و قیمت دلار هم مسئله شده

همین امر  موجب میشه که اگه قراره وارداتی صورت بگیره زودتر انجام بشه

لینک به دیدگاه

خب دوستان الان میگین من چیکار کنم؟؟ صبر کنم بازم؟

لینک به دیدگاه

ماینر ها می‌خرن

دلیلش هم اینه براشون قیمت اولیه مهم نیست

بقیه کاربران مهم نیستن

چون فقط خودشون و سود شخصی شون رو می‌بینن

راحت تو ۳ ماه هزینه کل ریگ رو در می‌یاره براش مهم نیست قیمت واقعی کارت چنده ، قیمت پاور چنده

لینک به دیدگاه

ماینر ها می‌خرین

دلیلش هم اینه براشون قیمت اولیه مهم نیست

بقیه کاربران مهم نیستن

چون فقط خودشون و سود شخصی اشون رو می‌بینن

راحت تو ۳ ماه هزینه کل ریگ رو در می‌یاره براش مهم نیست قیمت واقعی کارت چنده ، قیمت پاور چنده

در ضمن بعد اینکه تب ماینینگ بخوابه ، کارت هایی که پدرشون دراومده رو می‌یارن همین فروم  به عنوان کارت کم کار و تمیز می‌فروشن

همیشه دوست داشتم بدونم اون دوست عزیزی کن می‌زنه خریدار کارت فلان «به هیچ وجه ماین نشده باشه» از کجا می‌فهمه ماین شده یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

همیشه دوست داشتم بدونم اون دوست عزیزی کن می‌زنه خریدار کارت فلان «به هیچ وجه ماین نشده باشه» از کجا می‌فهمه ماین شده یا نه؟

یه جایی یکی گفته بود با تست دما مشخص میشه. کسایی که اطلاع دارن بگن ما هم یاد بگیریم. چون بعد یه مدت احتمالا کارتهای ماین شده بریزن تو لیون و دیوار و ایسام و... 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

در 1 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

یه جایی یکی گفته بود با تست دما مشخص میشه. کسایی که اطلاع دارن بگن ما هم یاد بگیریم. چون بعد یه مدت احتمالا کارتهای ماین شده بریزن تو لیون و دیوار و ایسام و... 

تست دما؛ سرعت نهایت فن که به دلیل ضعیف شدن فن دیگه روی ۱۰۰% نمیتونه به صورت عادی کار کنه و یا یک فن کمتر کار میکنه و کلا تابلو میشه

ثانیا خاک گرفتگی روی برد که اونو بجز با باز کردن کارت به راحتی نمیتونن بگیرنش

ثالثا با بررسی پد های سیلیکونی که روی قسمت های مختلف‌کارت قرار داده شده اگر زیاد از حد ازشون سیلیکون خارج شده باشه کاملا واضحه ماین شده هستن و برای بررسی دقیقتر توجه کنید اگر کارت ماین شده باشه سیلیکن های نشت کرده به سمت محل اتصال pcie روون میشن چون جاذبه زمین به اون سمت میکشدشون!

رابعا اینکه این کارت ها عموما داخل کیس پیچ نشدن پس روی براکتشون اثری از پیچ نمیبینید ?

خامسا کلا کارت بوی خاک میده هرکاریش کنی!

ایده های داده شده کاملا بر اساس تجربه شخصی هستش و ممکنه در برخی موارد درست جلوه نکنه!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

تست دما؛ سرعت نهایت فن که به دلیل ضعیف شدن فن دیگه روی ۱۰۰% نمیتونه به صورت عادی کار کنه و یا یک فن کمتر کار میکنه و کلا تابلو میشه

ثانیا خاک گرفتگی روی برد که اونو بجز با باز کردن کارت به راحتی نمیتونن بگیرنش

ثالثا با بررسی پد های سیلیکونی که روی قسمت های مختلف‌کارت قرار داده شده اگر زیاد از حد ازشون سیلیکون خارج شده باشه کاملا واضحه ماین شده هستن و برای بررسی دقیقتر توجه کنید اگر کارت ماین شده باشه سیلیکن های نشت کرده به سمت محل اتصال pcie روون میشن چون جاذبه زمین به اون سمت میکشدشون!

رابعا اینکه این کارت ها عموما داخل کیس پیچ نشدن پس روی براکتشون اثری از پیچ نمیبینید ?

خامسا کلا کارت بوی خاک میده هرکاریش کنی!

ایده های داده شده کاملا بر اساس تجربه شخصی هستش و ممکنه در برخی موارد درست جلوه نکنه!

دمت گرم . 

ولی برای من سواله، برای ماین، کارتهای مخصوص ماین و تولیدات AMD بدرد میخوره، آقایون ماینر به 1060 و بالاتر، چکار دارن ؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

دمت گرم . 

ولی برای من سواله، برای ماین، کارتهای مخصوص ماین و تولیدات AMD بدرد میخوره، آقایون ماینر به 1060 و بالاتر، چکار دارن ؟ 

بنده هم مدت زیادی سوال بود تا با اساتید ماینر از نزدیک ملاقات کردم و وضعیت ماین رو دیدم

کارت های ۱۰۶۰ روی کوین های بر پایه الگوریتم Equihash خیلی صرفه دارند

حتی توی رینگ های سوپر ماینینگشون کارت 1080ti هم جا خوش کرده بود!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

دمت گرم . 

من حدس می‌زنم از روی کمبود موجودیه

یعنی کارت Amd گیرشون نمی‌یاد ناچارا می‌رن سمت کارت های nvidia

اکثرا هم ۱۰۷۰ بعضی ناشی هاش هم ۱۰۸۰ و ۱۰۸۰ti

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

من حدس می‌زنم از روی کمبود موجودیه

یعنی کارت Amd گیرشون نمی‌یاد ناچارا می‌رن سمت کارت های nvidia

اکثرا هم ۱۰۷۰ بعضی ناشی هاش هم ۱۰۸۰ و ۱۰۸۰ti

درسته اونی که 1080ti میخره واقعا دیگه آخرشه!

به این کار‌رسما میگن حروم کردن تکنولوژی! مهندسین انویدیا از صب تا شب دارن میدوعن یه کارت خفن بسازن چشمایه همه بریزه؛ اونوقت اساتید میرن باهاش ماین میکنن!

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

مهندسین انویدیا از صب تا شب دارن میدوعن یه کارت خفن بسازن چشمایه همه بریزه؛ اونوقت اساتید میرن باهاش ماین میکنن!

مهندسین انویدیا براشون مهم بود یه کاری میکردن یارو اگه با کارت ماین کنه درجا از کار بیفته. قبلش هم می گفتن با این کارت ماین کنید از کار میفته.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

مهندسین انویدیا براشون مهم بود یه کاری میکردن یارو اگه با کارت ماین کنه درجا از کار بیفته. قبلش هم می گفتن با این کارت ماین کنید از کار میفته.

خوب چیکار‌کنن؟ بگن اگر لود کارت از ۹۰% بیشتر شد ولتاژو بجا ۱۲ ولت ۴۰ ولت بگیر بسوز؟؟

اینجوری که داستان ضعیف کردن دیوایس های اپل توسط خود اپل و مجبور شدنش به پرداخت غرامت تکرار میشد که!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...