رفتن به مطلب

انتخاب بین باندل مورد نظر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بادرود من قصد خرید چند تا قطعه دارم حالا سئوالم اینه از بین باندل مورد نظر کدوم برای خرید بهتره سی پی یو هم سی K انتخاب شده برای اور حداقل 5 گیگاهرتز

1924 =Msi z370 Gaming Pro Carbon + Gskill Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 

1938=MSI Z370 Gaming M5 + Gskill Trident Z 16GB 8GBx2 3000Mhz CL15

ویرایش شده توسط mehdi.d
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، کاربریتون چیه؟ طراحی و رندر ؟

لینک به دیدگاه

نه تنها برای گیم سی پی یو هم 8600k انتخاب شده چون درعمل تو گیم تو فرکانس 5 گیگا هرتز تفاوتی با 8700k نداره Hyper-Threading هم که بودنش مهم نیست برای گیم بدترروی بازی اثر میزاره نبودنش باعث افزایش تعداد فریم میشه فقط میخواستم بدونم بین این دو تا باندل کدوم بهتره برای بازی اورکلاک تو اون فرکانس ازنظر طول عمر 

Gaming benchmarks: Core i7 6700K hyperthreading test

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، mehdi.d گفته است :

نه تنها برای گیم سی پی یو هم 8600k انتخاب شده چون درعمل تو گیم تو فرکانس 5 گیگا هرتز تفاوتی با 8700k نداره Hyper-Threading هم که بودنش مهم نیست برای گیم بدترروی بازی اثر میزاره نبودنش باعث افزایش تعداد فریم میشه فقط میخواستم بدونم بین این دو تا باندل کدوم بهتره برای بازی اورکلاک تو اون فرکانس ازنظر طول عمر 

Gaming benchmarks: Core i7 6700K hyperthreading test

هردو مادربرد خوبین و توی جزییات غیرموثر بر اورکلاک (بیشتر ظاهر)فرق  دارن واز نظر کیفیت چوک ها ورگولاتور تغذیه پردازنده فرقی نداره بهتره ارزونتره با رم باس بالاتر رو انتخاب بکنید.

بنده هم مثل شما هست کاربریم منتها با8700kولی بنده سراغ ماکسیموس ایسوس میخام برم پیشنهادم به شما سری maximus هست از هر نظر تو زمینه اورکلاک سرآمد هستند.

لینک به دیدگاه

برای گیم فرکانس 3000 رم کافیه، اگر رم هارو هم اورکلاک کنی و XMP رو فعال کنی، اون 200 هرتز تفاوت خیلی کم خودشو نشون میده و بهتره بگم بی تاثیره .

برای گیم، خیلی روی کارت گرافیک تمرکز کنید .

پیشنهاد من خرید، مادربرد ASUS ROG STRIX Z370 F (که در حدود قیمتی، مادربرد های قیمتی خودت هست) هستش، که از هر نظر برای گیم حرفه ای خصوصی سازی شده، و در بخش مدار تغذیه بسیار کامل هستش، و مادربردهای ایسوس خرابیش در مرور زمان از دو برند دیگه کمتره، و کیفیت قطعات مادربردهای رده بالا ایسوس خیلی بهتره. اگر مدل پیشنهادی من رو با دو مادربرد انتخابی خودت مقایسه کنی، متوجه میشی، مدار تغذیه، نرم افزارهای کاربردی، چیپ صدا مادربرد ایسوس خیلی بهتره، ولی تعداد درگاه های پشت مادربرد کمه، که برای گیم کافیه .

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/مادربورد/intel/asus/lga1151/مادربرد-ایسوس-rog-strix-z370-f-gaming.html

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

هردو مادربرد خوبین و توی جزییات غیرموثر بر اورکلاک (بیشتر ظاهر)فرق  دارن واز نظر کیفیت چوک ها ورگولاتور تغذیه پردازنده فرقی نداره بهتره ارزونتره با رم باس بالاتر رو انتخاب بکنید.

بنده هم مثل شما هست کاربریم منتها با8700kولی بنده سراغ ماکسیموس ایسوس میخام برم پیشنهادم به شما سری maximus هست از هر نظر تو زمینه اورکلاک سرآمد هستند.

با درود منم اول قصدم خرید 8700k بود اما بعد ازجستجو تو یوتوب و بنچمارکهای مختلف تو سایتها بهترین گزینه برای گیم با بهترین کارایی برای اورکلاک همین 8600k انتخاب شده بماند که برخلاف سریهای قبل داری 6 هسته اصلی که درگیم مهمتره تا اینکه 6 هسته مجازی هم داشته باشه اگرم برای کارتدوین و کارهای چند منظوره بخواین که همون 8700k یا که رایزن بخاطر هسته های اضافی اون بهترین انتخاب هستن وگرنه درزمینه گیم ازنظر قیمت و پرفورمنس بهترین گزینه همین 8600k بعدشم من همین پردازنده روی گیمینگ m5 تا 5.1 اور شده البته برای اینکار ابزار دیلیدلازمه بماند که قدرت اور تا 5.3 هم داره  اون مکسیموس که شمااشاره داشتین دیگه هزینه اضافی البته قسمت صفحه بایوسش و آپشنهای که داخلش هست مربوط به اورکلاک غیره از همه برندها بیشتر ازاین نظر خیلی برتره با ام اس آی برتری که داره صفحه قسمت مربوط به اورکلاکش خیلی ساده راحته حتی برای کاربر مبتدی برای همین بهترین انتخاب بین این دو تا گزینه میخواستم بدونم کدومه

siliconlottery i58600k
Hyper Threading ON vs OFF Test in 9 Games i7 8700k

در 1 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

برای گیم فرکانس 3000 رم کافیه، اگر رم هارو هم اورکلاک کنی و XMP رو فعال کنی، اون 200 هرتز تفاوت خیلی کم خودشو نشون میده و بهتره بگم بی تاثیره .

برای گیم، خیلی روی کارت گرافیک تمرکز کنید .

پیشنهاد من خرید، مادربرد ASUS ROG STRIX Z370 F (که در حدود قیمتی، مادربرد های قیمتی خودت هست) هستش، که از هر نظر برای گیم حرفه ای خصوصی سازی شده، و در بخش مدار تغذیه بسیار کامل هستش، و مادربردهای ایسوس خرابیش در مرور زمان از دو برند دیگه کمتره، و کیفیت قطعات مادربردهای رده بالا ایسوس خیلی بهتره. اگر مدل پیشنهادی من رو با دو مادربرد انتخابی خودت مقایسه کنی، متوجه میشی، مدار تغذیه، نرم افزارهای کاربردی، چیپ صدا مادربرد ایسوس خیلی بهتره، ولی تعداد درگاه های پشت مادربرد کمه، که برای گیم کافیه .

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/مادربورد/intel/asus/lga1151/مادربرد-ایسوس-rog-strix-z370-f-gaming.html

انتخاب منم همین ایسوس سری F باری همین پردازنده بود میسخواستم انتخاب کنم اما تو بعضی از فرومها دیدم تا فرکانس 4.9 بیشتر اور نمیشه سیستم بلو اسکرین میده روی 8700k با اضافه شدن ولتاژم مشکل حل نشده 

انتخابم همین M5 بهمراه همون رم 3000 که تایمینگش 15 همینطوری که اشاره هم داشتین 200 هرتز زیاد تفاوتی نداره با تشکر از همه

ویرایش شده توسط mehdi.d
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...