رفتن به مطلب

بسته شود ممنون.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ویرایش شده توسط king_of_kings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه 1050 لگن شده :4_joy::4_joy::4_joy::4_joy:1900
این قیمت ها فروش نمیره عزیز
قیمت ها به زودی شکسته میشه

ویرایش شده توسط behy
لینک به دیدگاه

بیت کوین و اتریوم 

همین دو روز به شدت افت کرده

:14_relaxed:

انشاءالله  بیشتر میاد پایین

لینک به دیدگاه

قیمت ها یکم نجومیه فکر میکنم به  زودی درست بشه 

خوب بفروشی داداش 

لینک به دیدگاه

خیلی پایین بیاد 1500 کمتر نمیشه ،حالا اونایی ک میخان صبر کنن.اگر پایین بیاد ک نمیاد ، کافیه فردا بیل گیتس یه توییت بزنه از بیتکوین دفاع کنه اونوقت بیتکوین یدفه میشه 25 هزار دلار به همین راحتی! چون بالل و پایین این نوع ارز غیر قابل پیشبینیه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

خیلی پایین بیاد 1500 کمتر نمیشه ،حالا اونایی ک میخان صبر کنن.اگر پایین بیاد ک نمیاد ، کافیه فردا بیل گیتس یه توییت بزنه از بیتکوین دفاع کنه اونوقت بیتکوین یدفه میشه 25 هزار دلار به همین راحتی! چون بالل و پایین این نوع ارز غیر قابل پیشبینیه

شما خوشحال میشی همچین اتفاقی بیفته؟

با بیل گیتس شما در ارتباطی که اینقدر صریح میگین همچین کاری میکنه؟

مطمئنا قیمت ها پایین میاد و اگر به روال قبل بر نگرده به قیمت دلاریش نزدیکتر میشه، در هر صورت اگر قیمت دلاریشون بیاد پایین میشه از آمازون مستقیم سفارش داد

اگر قیمت وارد کننده ها غیر منطقی باشه.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

لینک به دیدگاه

مقداد آی تی زده 2250 . ولی فکر میکنین فروش داره . نه مطمئن باشین . همین کارت کمتر از یه ماه دیگه قیمت میخوره حدود 1 میلیون .

پارسال نزدیکای عید هم قیمت 6700k تا نزدیک 2میلیون پیش رفت . ولی قبل عید من خودم از همین فروم 900 خریدم . 

بازار ایرانه دیگه اصلا و ابدا حساب و کتاب نداره .

اگه توجه بکنین سری کوادرو همون قیمتای قبلی هست . فقط قیمت سری جی فورس بالا رفته . اونم بخاطر عدم تعادل عرضه و تقاضاست . 

اگه قرار باشه مثلا 1800$ بابت 1080ti پول بدیم میریم تایتان xp حدود 1200$ میخریم .

ببخشید بابت اسپم استارتر عزیز

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

شما خوشحال میشی همچین اتفاقی بیفته؟

با بیل گیتس شما در ارتباطی که اینقدر صریح میگین همچین کاری میکنه؟

مطمئنا قیمت ها پایین میاد و اگر به روال قبل بر نگرده به قیمت دلاریش نزدیکتر میشه، در هر صورت اگر قیمت دلاریشون بیاد پایین میشه از آمازون مستقیم سفارش داد

اگر قیمت وارد کننده ها غیر منطقی باشه.

من خوشم نمیاد ،اگه به من باشه میگم باید برگردیم بهروزی ک حداقل پولمون ارزشش طوری باشه دقیقا 400 دلار قیمت جهانیشه ما بخریم 400 هزار تومن !! ولی من واقعیتو میگم ، با بیل گیتسم در ارتباط نیستم ولی همینکه مایکروسافت بیت کوینو مبادله میکنه تا اخرش برو! هرجا مایکروسافت بدونه ارزشش تو خطره از اعتبار بیلگیتس یا افراد اینکاره میخاد حمایت کنن ، شما فک میکنی یکم کاهش داشته چند وقت علتش چیه ؟ علتش شایعه دول کره جنوبی برای ممنو کردن بیت بوده ،حالا اگه قانون نشه دوباره ارزش بیت میره بالا ،

لینک به دیدگاه

جالبه تو این چند روز که قیمت ها کشیده بالا ، ملت دارن کارت گرافیگشون رو می‌فروشن 

بعد هم معترض‌اند که قیمت ها بالاست و دلال بازی هست ، شما جیب مارو نزن!!

از ماست که بر ماست! حالا هی بیاین چند برابر قیمت خریدتون جنس دسته دو رو بفروشین. 

نخرین تا فرو کش کنه قیمت ها

لینک به دیدگاه

1050 شده ۱۹۰۰عجب!!خوبه دیگه منم ۹۶۰ دارم میفروشم ۱۶۰۰کسی میخره؟خخخخ

لینک به دیدگاه

@

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Arya2000c گفته است :

کسی که این کارت رو با این قیمت ها بخره نه عقل داره نه وجدان

1800

لینک به دیدگاه

شرمنده ها... یه سایتی میاد قیمت میزنه 2250 دلیل نمیشه که قیمت روزش همین باشه.

مثلا دیجی کالا دو مدل از این سری رو 1800 تا 1900 قیمت زده.

کیمیا انلاین هم 1050ti از مدل و برندهای دیگه 1650 تا 1800 قیمت زده(گیگا و ام اس ای)

ولی در هر حال جنس خودتونه. اصلا شاید بخواین آتیشش بزنین. 

ویرایش شده توسط xsmnx
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، xsmnx گفته است :

شرمنده ها... یه سایتی میاد قیمت میزنه 2250 دلیل نمیشه که قیمت روزش همین باشه.

مثلا دیجی کالا دو مدل از این سری رو 1800 تا 1900 قیمت زده.

کیمیا انلاین هم 1050ti از مدل و برندهای دیگه 1650 تا 1800 قیمت زده(گیگا و ام اس ای)

ولی در هر حال جنس خودتونه. اصلا شاید بخواین آتیشش بزنین. 

دقیقا !

واقعا ما کی میخوایم  درست بشیم  یه  بار میان  تاپیک میزنن و از دولت گرفته تا فروشنده ها و وارد کنندها و ترامپ  ود لار رو لعنت میکنن  همه هم همیشه مخالف دزدی و اختلاس و پولشویی هستن  ولی یه بنده خدا تا میبینه  یه کارتی که دیروز فلان قیمت خریده  گرون شده از ذوق خوشحالی نمیدونه چجوری بکنه تو پاچه ملت  ! بعدشم میگن نظر کارشناسی ندین مثل این میمونه  یکی میخواد بره دزدی بگه شما نظر کار شناسی ندین دلم میخواد دزدی کنم 

بقول یکی از دوستان کسایی که خریدمیکنن نه عقل دارن نه وجدان

لینک به دیدگاه

https://www.markazi.co/shop/کارت-گرافیک-ام‌-اس-آی-مدل-msi-gtx1050ti-gaming-x-4g/

1560 شده :4_joy::4_joy:

خداروشکر که تحریم کردن بیت کوئین و اتریوم  و و و و :4_joy::4_joy:

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...