رفتن به مطلب

چند درصد ماینرها در فروش قطعاتشون صادق هستند؟

@حامد@
 اشتراک گذاری

ماینینگ و فروش قطعات زبون بسته!  

32 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. راستشو میگن یا نه ؟

• اکثرشون میگن در حد اکبنده! و کم کارد، خیالت راحت
      29
    • اکثرشون رُک میگن قطعه ماین شده باهاش و ساعت ها یک نفس کار کرده
      3

Recommended Posts

فرض کنید مثل وضعیت الان، ارزهای دیجیتالی دچار سقوط ارزش قابل توجهی بشه و یک عده ای از ماینرها قطعاتشون رو بزارن برای فروش.

فکر میکنید چند درصدشون اینقدر معرفت دارن که بگن این " گرافیک " یا " مادربورد " یا " رم " برای ماین به مدت مثلا فلان ماه یا سال استفاده شده ؟

ویرایش شده توسط @حامد@
لینک به دیدگاه

با وضعیت الان بازار، قطعات ماینر جماعت رو، یک ماینر کلفت تر رو هوا میزنه .

خیلی باحال گفتی، در حد آکبنده و کم کار خیالت راحت، هههههه

ویرایش شده توسط محمد برخوردار
لینک به دیدگاه

الان اگه من یه گرافیک 1080 که ماین شده برا گیم بخرم ممکن بسوزه؟؟؟

اصن ماین کردن کارت گرافیک چه بلایی سرش میاره؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

الان اگه من یه گرافیک 1080 که ماین شده برا گیم بخرم ممکن بسوزه؟؟؟

اصن ماین کردن کارت گرافیک چه بلایی سرش میاره؟؟؟

تا اونجایی که من اطلاع دارم ماینر حرفه ای کارت را طوری تنظیم می کنه که دمای کارت زیاد بالا نره در واقع از کارت با حداکثر توان استفاده نمی کنند .اما بالاخره هر قطعه ای عمر مشخصی داره و در ماین کارت یکسره و 24 ساعته در حال کاره پس سرعت کاهش عمر مفید قطعه بیشتر میشه .اما دلیلی نداره که کارت به این راحتی بسوزه .خیلی از مواقع سرد و گرم شدن متوالی کارت (مثلا در استفاده های روزانه که سیستم را خاموش روشن می کنیم یا لود سیستم دائما کم زیاد میشه )آسیب بیشتری به کارت میزنه تا دائما روی مثلا لود 90درصد باشه .

پس ماین کردن با کارت قطعا عمر مفیدش را با سرعت بیشتری کم می کنه اما دلیلی به اینکه به این راحتی یا به این زودی (مثلا در 3-4سال)بسوزه نیست.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

تا اونجایی که من اطلاع دارم ماینر حرفه ای کارت را طوری تنظیم می کنه که دمای کارت زیاد بالا نره در واقع از کارت با حداکثر توان استفاده نمی کنند .اما بالاخره هر قطعه ای عمر مشخصی داره و در ماین کارت یکسره و 24 ساعته در حال کاره پس سرعت کاهش عمر مفید قطعه بیشتر میشه .اما دلیلی نداره که کارت به این راحتی بسوزه .خیلی از مواقع سرد و گرم شدن متوالی کارت (مثلا در استفاده های روزانه که سیستم را خاموش روشن می کنیم یا لود سیستم دائما کم زیاد میشه )آسیب بیشتری به کارت میزنه تا دائما روی مثلا لود 90درصد باشه .

پس ماین کردن با کارت قطعا عمر مفیدش را با سرعت بیشتری کم می کنه اما دلیلی به اینکه به این راحتی یا به این زودی (مثلا در 3-4سال)بسوزه نیست.

3-4 سال که خوبه!!

به نظرم صبر کنید قیمت بیت کوین شدیدا بیادپایین اون موقع گرافیک دست دوم هم مفت میشه

اگه طبق گفته شما ۳ الی ۴ سال کار کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

3-4 سال که خوبه!!

به نظرم صبر کنید قیمت بیت کوین شدیدا بیادپایین اون موقع گرافیک دست دوم هم مفت میشه

اگه طبق گفته شما ۳ الی ۴ سال کار کنه

عمر که دست خداست:14_relaxed:اما اگر ماینر کار درست باشه و فنها را به موقع تمیز کنه و فول لود از کارت کار نکشه  و پاور خوبی استفاده کنه .شاید بیش از 3-4سال هم کار بده .چندسال پیش که بازار پر شد از کارتهای 290-280زیر ماین رفته الان هنوز خیلی از اون کارتها زیر دست گیمرها داره کار میده

به نظر من صبر شما برای افت قیمت بیت کوین بی فایده است چون اولا اتر و سایر ارزهای مشابه باید افت کنه نه بیت کوین بعدشم به نظر من افت پایداری در کار نخواهد بود .به نظرم تا سال آینده میلادی اتر  کف کفش حداقل 2000دلاره

تنها راه ارزان شدن کارت یا معرفی سری جدید با بازدهی ماین چشمگیر نسبت به سری های قبلی است یا افزایش تولید شرکت amd nvidia

البته اینها تمام نظر شخصیه معیاری برای تصمیم گیری هیچ فردی نیست

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

عمر که دست خداست:14_relaxed:اما اگر ماینر کار درست باشه و فنها را به موقع تمیز کنه و فول لود از کارت کار نکشه  و پاور خوبی استفاده کنه .شاید بیش از 3-4سال هم کار بده .چندسال پیش که بازار پر شد از کارتهای 290-280زیر ماین رفته الان هنوز خیلی از اون کارتها زیر دست گیمرها داره کار میده

حدود 3-4 سال پیش یدونه powercolor R9 280X از یه ماینر خریدم ، هنوزم مثل یه مرد داره کار میکنه و ناامیدم نکرده.B|

الآن هم منتظرم تا یه کم اوضاع ماینیگ بهم بخوره تا یدونه RX 580 یا 1070 تهیه کنم.

لینک به دیدگاه

بنده هیچ اطلاعی از ماینینگ ندارم، حتی دوس دارم این اصطلاحات رو خلاصه و مفید بدونم، خصوصا فرق‌شون رو: بیت‌کوین، اتریوم، بلاکچین، مگاهش، زدکش و ... چون تو تاپیک ها توضیحاتش بسیار زیاد هست و گیج میشم نتونستم بخونم...

ولی یه نکته رو میدونم که، کارتی که دست یک ماینتر حرفه‌ای بوده - که اصولی از کارت کار میکشه و براش ماندگاریش مهمه - خیلی بهتر هست از کارتی که دست یه گیمر حرفه‌ای بوده!

یکی از دوستان ماینر هم یه کارت داشت که وقتی ازش پرسیدم ماین شده یا نه گفت بله حدود یک سال ماین شده ولی فشاری روی اون نبوده... هرچند بنده از معامله منصرف شدم چون هم از ماین بی‌اطلاعم و هم کارتشون کارایی لازم رو برای بنده نداشت، ولی صداقتش رو میستایم...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...