رفتن به مطلب

هشدار در مورد یک شیوه کلاهبرداری

Recommended Posts

در 49 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

متاسفانه اکثرا کلاهبرداری های که تو لیون و پرشین تواز و دیوار انجام میشه شهرستانی هستن دو دفع سر من کلاه گذاشتن دوستان عزیز کرمانشاهی و سنندجی جوری که وقتی موبایل با پیش شماره 0918 می بینم میگم طرف دزده

دوست عزیز شما قصد خراب کردن قومیت ها رو دارید و مطمعنا ازتون دزدی نشده

تو هرشهری ادم دیوونه هست و نمیشه فقط با یه نفر کل اون شهر و قومیتو قضاوت کرد!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ApocalypseNow گفته است :

سایتی که نماد اعتماد یک ستاره داره چه گلی به سر خریدار زده چه برسه به سایتی که شما گفتید که 11 ساله داره کار میکنه ولی اصلا نماد اعتماد نداره

واقعا 11 سال ؟؟؟ نمیدونستم . اخه جالبیش اینه که بروزرسانی داره ولی جون من سی ثانیه وقتتو میگیره . یه زنگ بزن به سایته .... :D:D

لینک به دیدگاه

من به دوستانم گفتم اقا بابک شما از لحاظ قانونی میتونی پولت رو از صاحب حساب پس بگیری و اون طرف هم میتونه شکایتش رو بزاره روی پرونده شما و بگرده پیداش کنه طرف رو 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه چه خر تو خری شده

ادم میمونه چی بگه

یعنی فروشنده ها هم باید حواسشون رو جمع کنن ببین به کی دارن میفروشن

واقعا چرا به اینجا رسیدیم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

موافقم ، کاش تجربه ای دارید بگید ... تو شهره خودتونم شاید باشه ولی دور از انصاف من بیام کل اون شهرو به یک چشم ببینم ، 

لینک به دیدگاه

کاش دوباره اون جو به سایت برگرده ....  کاش یک امتیاز منفی دیگه دیده نشه ... 

لینک به دیدگاه

همین لیون و پرشین باز بچه ها با هم آشنا شدن خیلی بهتره از بیرووون :S

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که اکانتاشون رو میفروشن

اول سعی کنید نفروشید

اگر فروختید حتما به مدیریت سایت اطلاع بدین

لینک به دیدگاه

منم ی نموره احساس کردم، ولی خب جرأت گفتنشو نداشتم.
من از کاربرای کردستانی و ایلامی همین فروم خرید داشتم و مشکلی نداشتم.(همچنین از سایت هایی بانه ای)
شاید ایشون گیر بد کسایی افتاده.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به نظر من اونکسیم که سرش کلاه میره مقصره ،،، سیستم واسطه لیون خیلی راحته بخدا 

لینک به دیدگاه

فقط من هنو نفهمیدم ی کاربر توی انجمن باید چ امتیازی داشته باشه ک بشه بهش اعتماد کرد؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

فقط من هنو نفهمیدم ی کاربر توی انجمن باید چ امتیازی داشته باشه ک بشه بهش اعتماد کرد؟؟؟

داداش حداقل 20-30 امتیاز ک معامله قطعات باشن و صوری نباشن 

بالاخره بعد از ییه مدت استفاده از واسطه یه سری از کاربرا رو میشناسی میتونی سوال کنی ک معامله اوکی بوده یا نه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MEHDI0742 گفته است :

سعی کنید از افراد شناخته شده فروم خرید کنید، اونایی هم ک امتیاز پایینی دارن رو به شرط اول ارسال. از معامله هایی ک با کاربرای لیون کردم الحمدلله راضیم.

داداش شما خودت اول ارسال قبول میکنی که دیگران قبول کنن؟اومدیم و ارسال کردی یارو خرابش کرد یا با یه جنس معیوب عوض کرد برات فرستاد اون موقع چجوری میخوای ثابت کنی که قطعه ای که طرف پس داده مال تو نیست و ... 

من پیشنهادم اینه که تا جایی که میشه حضوری خرید کنید و از خریدن اجناس از شهرهای دیگه خودداری کنید.

لینک به دیدگاه

داداش شما خودت اول ارسال قبول میکنی که دیگران قبول کنن؟اومدیم و ارسال کردی یارو خرابش کرد یا با یه جنس معیوب عوض کرد برات فرستاد اون موقع چجوری میخوای ثابت کنی که قطعه ای که طرف پس داده مال تو نیست و ... 
من پیشنهادم اینه که تا جایی که میشه حضوری خرید کنید و از خریدن اجناس از شهرهای دیگه خودداری کنید.
خب اگه از کاربرای معتبر باشه، قبول میکنم.
(سی پی یو ک هفته پیش فروختم کاربر از من تقاضای اول ارسال کردند، منم قبول کردم).
توی بقیه موارد حق دارید، ولی خب توی معامله ی شرطایی هم میذاری(مهلت تست و اینچیزا).
نمیگم از شهرستانی ها خرید نکنید، ولی توصیم اینه با دقت خرید کنید ک سرتون کلاه نره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اکانت کم کارکرد در حد نو ، اورکلاک نشده ، ماین نشده کسی نمیخواد؟فقط زیاد قلیون میکشم داخلش بوی دو سیب زده:D

واقعا این میزان از خلاقیت در انجام کار خلاف جالبه! امیدوارم هیچ کسی به این مشکلات برخورد نکنه

من شخصا اعتبار خیلی خاصی برای امتیازات قائل نیستم ، همین چندتایی هم که دارم چون به خود اون افراد امتیاز دادم در جواب امتیاز دادن ، مگرنه اصلا توقعی هم نداشتم ، چون این امتیازات رو بی ربط میدونم ، شخصا سعی مکینم فقط با کسایی که باشون معامله موفق داشتم معامله کنم! حتی اگه قرار باشه 100 زیر قیمت بدم بره یا اینکه مجبور شم یه کم بالاتر بخرم! دلال نیستم که سر 5 تومن 10 تومنش بخوام سود ببرم و زندگیم به خریدن به قیمت کم و فروش به قیمت بالا بستگی داشته باشه، مصرف کننده ام، و به خاطر یه کم پایین بالا با هر سیستمی و هر شرایطی معامله نمیکنم! اونهایی رو که حتی سر 5-6 هزار تومن ، سر پول پست و تیپاکس بازی در میارن یا دیر و زود میکنن یا زرنگ بازی در میارن رو هم  میذارم توی بلک لیست معاملاتم، اتفاقا بیشترشونم کوله باری از امتیاز دارن!برای همینه که میگم امتیاز چیز بی ربطیه... برای همینم که برخی دوستان با امتیازات بالا شاکی میشن چرا دیگه باشون معامله نمیکنم و بهشون چیزی نمیفروشم! وقتی اینطوری غربال کنید طرف حسابهاتون رو مشکل خاصی براتون پیش نمیاد به احتمال زیاد. درسته اوضاع مالی هممون جالب نیست ، اما سر اینقدر پایین بالا حاضر نشید با هر کسی معامله کنید، میدونم همیشه نمیشه با این سیستم جلو رفت ، اما حداقل کاری هست که میشه کرد...

همیشه خیلی ها میریزن سر اونی رو که سرش کلاه رفته و اونو سرزنش میکنن اما همیشه تقصیر اون فرد نیست ، از بس روش های خلاقانه ای اختراع میشه هر روز

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

خب اگه از کاربرای معتبر باشه، قبول میکنم.
(سی پی یو ک هفته پیش فروختم کاربر از من تقاضای اول ارسال کردند، منم قبول کردم).
توی بقیه موارد حق دارید، ولی خب توی معامله ی شرطایی هم میذاری(مهلت تست و اینچیزا).
نمیگم از شهرستانی ها خرید نکنید، ولی توصیم اینه با دقت خرید کنید ک سرتون کلاه نره.

آخه نمیشه که فقط به کاربرای با سابقه فروخت شاید هیچ کدوم از کاربرای با سابقه نیازی به قطعه من نداشته باشن،اونوقت تکلیف چیه؟

لینک به دیدگاه

ممنون از استارتر عزیز واسه اطلاع رسانی

متاسفانه وضعیت اقتصادی کشورمون طوری شده که هر روزه افراد بیشتری به دزدی و کلاه برداری رو میارن و باید بیشتر تو معاملات دقت کرد

بهترین راه معامله حضوری هست حتی برای فواصل دور

واسه ما شهرستانیا هم سیستم واسطه لیون بهترین گزینه هستش.

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

واقعا" توی  فروم خرید و فروش اکانت ؟!

این دیگه نو بره !

من یه بار توی معامله نیش خوردم ,,,, از انتقال بیخود وجه به حساب دیگران.... الان  دیگه واقعا میترسم بخوام پولم و وقتم رو  وقف عام کنم. و دور بریزم.

به نظرم باید فروم لیون کامپیوتر   بیاد و  اجباری کنه  اعتماد سازی رو....... این به نفع خودش هم هست.. و مثل سایت alldigitall کار کنه. و نظارت بیشتری رو خرید و فروش بچه ها داشته باشه.

آخه مگه درصد معامله چقدر میشه ؟! من سه هفته پیش اومدم توی همین فروم خرید کنم از یه بنده خدایی گرافیک 970 .....بهش گفتم من از روش اعتماد سازی و فقط آقای حسینی رو قبول دارم.... و گفتم درصد معامله هم خودم  پرداخت میکنم , ؛ زیر بار نرفت ! منم گفتم  به سلامت !  سریع هم برام تو تلگرام شماره حساب وارد کرد ! خخخ فکر کرد دیگه منم ساده ام.

ویرایش شده توسط behruz
لینک به دیدگاه

درود دوستان

اول از همه از آقا بابک عزیز بابت اطلاع رسانی تشکر میکنم

دوستان من چندتا پیشنهاد میکنم، شما هم لطف کنید چیزی به ذهنتون میرسه اعلام کنید

1. به نظر من یه سیستم واسطه (ولی اختیاری نه اجباری) از افراد حرفه ای و قابل اعتماد و مورد تایید راه اندازی بشه که هم خریدار پولش رو به حسابشون واریز کنه و هم فروشنده کالا رو واسشون

ارسال کنه و اون ها خودشون کالا رو تست و بررسی کنند و بعد از تایید سلامت کالا، پول رو به حساب فروشنده واریز و کالا رو مجددا برای خریدار ارسال کنند . هزینه این سیستم واسطه هم  به صورتی

عادلانه تنظیم بشه و بعهده شخص درخواست کننده این سرویس و یا بین دو طرف با نسبت خاصی تقسیم بشه. اینطوری دیگه فروشنده نگرانی از اینکه خریدار کالای سالمش رو بگیره و با یه مورد

مشابه و خراب عوض کنه یا همون رو خراب کنه و ادعا کنه از اول خراب بوده، نخواهد داشت و خریدار هم اگر تخصص لازم رو نداره، نگرانی از معیوب بودن کالای دریافتی نخواهد داشت و گذشته از اون

دیگه لازم نیست جلوی مامور پست بسته رو باز کنه که مثلا جای مادربورد، یه تکه چوب توی بسته تحویل نگرفته باشه.

2. هر چند احتمال گم شدن یا ... مرسولات پستی خیلی کم هست ولی به نظرم اگر قراره خریدار یا هر کسی مسئولیت ارسال بسته رو بعهده بگیره ، به جاست که کالا در هر دفعه که توسط پست ارسال

میشه (چه برای واسطه و چه برای خریدار) بیمه معادل ارزش کالا بشه.

3. لازم نیست سیستم واسطه در یک شهر مثل تهران متمرکز و مستقر باشه بلکه میشه مثلا  از افراد کاملا شناخته شده و معتمد که ساکن شهرهای مختلف هستند هم اعضای سیستم واسطه باشن و

وقتی خریداری از همون شهر کالایی رو  با استفاده از سیستم واسطه خرید، بعد از ارسال به واسطه ، خریدار بتونه حضوری اون رو از واسطه تحویل بگیره ( اینطوری شاید هزینه ارسال و واسطه   خیلی

فرق نکنه  ولی احتمالا زمان تحویل کالا به دلیل کم شدن یه مرحله ارسال کمتر میشه و تازه خود خریدار هم میتونه با هماهنگی با فرد واسطه به صورت حضوری شاهد بررسی کالا باشه که از لحاظ

اطمینان سازی بسیار عالی خواهد بود. دوستان توجه کنید که کل این پروسه که عرض کردم به صورت اختیاری هست نه اجباری و دیگه خود افراد باید بررسی کنند که هزینه پولی و زمانی این سیستم

در مقایسه با ریسک معامله بدون واسطه  ارزش بالاتری داره  یا نه  و مسلما اینها بهترین پیشنهادها یا خالی از ایراد نیستند ولی خوشحال میشم عزیزان دیگر هم نظر سازنده ای دارن ، بفرمان

ویرایش شده توسط lionpc1
لینک به دیدگاه

کلاهبردارترین افراد تو دنیا در ایران یافت میشود.

با جدیدترین شیوه و متدهای روز!

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

دقیقا از کسی که اکانتشو میفروشه باید شکایت کرد چون کلاهبردار اصلی اونه و کاملا اگاه به این موضوع هست که خریدار اکانت قراره باهاش کلاه برداری کنه.وگرنه اکانت به چه دردی میخوره؟!فوقش کسی که تازه کار باشه با واسطه معامله میکنه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، WINNER گفته است :

دیگه چه خر تو خری شده

ادم میمونه چی بگه

یعنی فروشنده ها هم باید حواسشون رو جمع کنن ببین به کی دارن میفروشن

واقعا چرا به اینجا رسیدیم

دقیقا!

وگرنه فردا دیدید از دادسرا براتون احضاریه میاد که بیا دادگاه  فلانی ازتون شکایت کرده پول براتون زده و شما چیزی براش نفرستادید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Farjam گفته است :

اکانت کم کارکرد در حد نو ، اورکلاک نشده ، ماین نشده کسی نمیخواد؟فقط زیاد قلیون میکشم داخلش بوی دو سیب زده:D

واقعا این میزان از خلاقیت در انجام کار خلاف جالبه! امیدوارم هیچ کسی به این مشکلات برخورد نکنه

من شخصا اعتبار خیلی خاصی برای امتیازات قائل نیستم ، همین چندتایی هم که دارم چون به خود اون افراد امتیاز دادم در جواب امتیاز دادن ، مگرنه اصلا توقعی هم نداشتم ، چون این امتیازات رو بی ربط میدونم ، شخصا سعی مکینم فقط با کسایی که باشون معامله موفق داشتم معامله کنم! حتی اگه قرار باشه 100 زیر قیمت بدم بره یا اینکه مجبور شم یه کم بالاتر بخرم! دلال نیستم که سر 5 تومن 10 تومنش بخوام سود ببرم و زندگیم به خریدن به قیمت کم و فروش به قیمت بالا بستگی داشته باشه، مصرف کننده ام، و به خاطر یه کم پایین بالا با هر سیستمی و هر شرایطی معامله نمیکنم! اونهایی رو که حتی سر 5-6 هزار تومن ، سر پول پست و تیپاکس بازی در میارن یا دیر و زود میکنن یا زرنگ بازی در میارن رو هم  میذارم توی بلک لیست معاملاتم، اتفاقا بیشترشونم کوله باری از امتیاز دارن!برای همینه که میگم امتیاز چیز بی ربطیه... برای همینم که برخی دوستان با امتیازات بالا شاکی میشن چرا دیگه باشون معامله نمیکنم و بهشون چیزی نمیفروشم! وقتی اینطوری غربال کنید طرف حسابهاتون رو مشکل خاصی براتون پیش نمیاد به احتمال زیاد. درسته اوضاع مالی هممون جالب نیست ، اما سر اینقدر پایین بالا حاضر نشید با هر کسی معامله کنید، میدونم همیشه نمیشه با این سیستم جلو رفت ، اما حداقل کاری هست که میشه کرد...

همیشه خیلی ها میریزن سر اونی رو که سرش کلاه رفته و اونو سرزنش میکنن اما همیشه تقصیر اون فرد نیست ، از بس روش های خلاقانه ای اختراع میشه هر روز

سلام فرجام جان چطوری؟

داداش کلا دزد همیشه یه قدم جلوتره:D

در رابطه با چرت دونستن فید بک به شدت باهات موافقم!من خودم از یه آدم به حساب با سابقه نیش خوردم!طرف 2 روز پولم دستش بود و جنس رو به 3 نفر فروخته بود آخرم بهم فحش بوق دار داد!

من به جز چندنفری تو فروم ک همه میشناسنشون با هیچکی دیگه بدون واسطه معامله نمیکنم!واقعا این شیوه ی واسطه خیلی عالیه!از همه لحاظ هم خریدار هم فروشنده خیالشون راحته

لینک به دیدگاه

متاسفانه اینجور افراد باعث میشن که طرف بگه معامله حضوری و دیگه به ما شهرستانیا اعتماد نمیکنن

ما سر یه جریان پدرمون دراومد تا یه جنس فروختیم به طرف 

عکس در حیاط رو هم فرستادم

لینک به دیدگاه

کلا دیوار سرطان شده هفته پیش کنسولمو اگهی کردم بفروشم  طرف اومد در خونه کنسول رو از من بگیره مثلا اومد پول بزنه برای من شریکش با موتور اومد کنسول رو برداشت در رفت

راه دیگه ای که راه انداختن اینه که با پنل های اس ام اس اس ام اس تقلبی درست میکنن از طرف بانک میفرستن که مثلا پول زدن در کل حواستون به دیوار  باشه امنیتش خیلی خیلی  پایین اومده دزدها و کلاه بردارها  راهو رسمشو یاد گرفتن

ویرایش شده توسط pooriya_shift
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...