رفتن به مطلب

هشدار در مورد یک شیوه کلاهبرداری

Recommended Posts

سلام خدمت استارتر محترم

تشکر بابت این اطلاع رسانی، البته راه های هم برای وجود این مورد ها هست

فقط اینکه من ی سوال دارم؟

اکانت من اینجا چقدر فروش میره؟

ی اکانت هم تو pt دارم ک سابقه بالای 112 تا فیدبک هست:D

لینک به دیدگاه

O.o Sweet Baby Jesus O.o

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamfrozen گفته است :

داداش شما خودت اول ارسال قبول میکنی که دیگران قبول کنن؟اومدیم و ارسال کردی یارو خرابش کرد یا با یه جنس معیوب عوض کرد برات فرستاد اون موقع چجوری میخوای ثابت کنی که قطعه ای که طرف پس داده مال تو نیست و ... 

من پیشنهادم اینه که تا جایی که میشه حضوری خرید کنید و از خریدن اجناس از شهرهای دیگه خودداری کنید.

دقیقا همین بلا سر من توسط یه کاربر مشهدی اومد قطعه رو فرستادم براش اعتبار بالایی هم نداشت ها (خریت کردم) بعد از یکماه پیچوندن پدرم و داداشم پاشدن رفتن مشهد قطعه رو پس گرفتن همین حرکتو سر یه نفر دیگه هم دراورد که الان باهم دوستیم بعد برگشته به این دوستمون هم گفته که قطعه منو تعویض کرده داده بهم! منم الان مطمعن نیستم اینی که گرفتم واسه خودمه یا نه :|
میخوایید معرفیش کنم؟
این اقا اتفاقا با فعالیت های بی مورد و اسپم تو فروم یه شبه اعتبارش چندین برابر هم شده یه رکورد هم ثبت شده براش! هی میره تو تاپیکا مشاوره میده و جواب همه رو میده تا اعتبارش بره بالا!

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Mowsen گفته است :

دقیقا همین بلا سر من توسط یه کاربر مشهدی اومد قطعه رو فرستادم براش اعتبار بالایی هم نداشت ها (خریت کردم) بعد از یکماه پیچوندن پدرم و داداشم پاشدن رفتن مشهد قطعه رو پس گرفتن همین حرکتو سر یه نفر دیگه هم دراورد که الان باهم دوستیم بعد برگشته به این دوستمون هم گفته که قطعه منو تعویض کرده داده بهم! منم الان مطمعن نیستم اینی که گرفتم واسه خودمه یا نه :|
میخوایید معرفیش کنم؟
این اقا اتفاقا با فعالیت های بی مورد و اسپم تو فروم یه شبه اعتبارش چندین برابر هم شده یه رکورد هم ثبت شده براش! هی میره تو تاپیکا مشاوره میده و جواب همه رو میده تا اعتبارش بره بالا!

پ.خ کن چه شخصیت جالبی داره ?

لینک به دیدگاه

دقیقا همین بلا سر من توسط یه کاربر مشهدی اومد قطعه رو فرستادم براش اعتبار بالایی هم نداشت ها (خریت کردم) بعد از یکماه پیچوندن پدرم و داداشم پاشدن رفتن مشهد قطعه رو پس گرفتن همین حرکتو سر یه نفر دیگه هم دراورد که الان باهم دوستیم بعد برگشته به این دوستمون هم گفته که قطعه منو تعویض کرده داده بهم! منم الان مطمعن نیستم اینی که گرفتم واسه خودمه یا نه [emoji52]
میخوایید معرفیش کنم؟
به ی چند نفری مشکوکم کردی؟؟ [emoji54][emoji54][emoji54]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

به ی چند نفری مشکوکم کردی؟؟ emoji54.pngemoji54.pngemoji54.png

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

اصلا همین الان که دوباره پیجش رو چک کردم برگام رییییییییییخت :52_fearful:
من حدود 2ماه پیش بود باهاش اشنا شدم امتیازش 10 هم نبود
تا چندروز پیش هم زیر 100 بود
الان دیدم شده 240 :50_open_mouth::52_fearful::50_open_mouth:O.o:$:o

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام فرجام جان چطوری؟

داداش کلا دزد همیشه یه قدم جلوتره:D

در رابطه با چرت دونستن فید بک به شدت باهات موافقم!من خودم از یه آدم به حساب با سابقه نیش خوردم!طرف 2 روز پولم دستش بود و جنس رو به 3 نفر فروخته بود آخرم بهم فحش بوق دار داد!

من به جز چندنفری تو فروم ک همه میشناسنشون با هیچکی دیگه بدون واسطه معامله نمیکنم!واقعا این شیوه ی واسطه خیلی عالیه!از همه لحاظ هم خریدار هم فروشنده خیالشون راحته

خوبه اون طرف پولتو برگردوند مثل ایناییکه الان در به در دنبال شکایت هستن و دنبال پولشونن نیستی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

ممنون از استارتر عزیز واسه اطلاع رسانی

متاسفانه وضعیت اقتصادی کشورمون طوری شده که هر روزه افراد بیشتری به دزدی و کلاه برداری رو میارن و باید بیشتر تو معاملات دقت کرد

بهترین راه معامله حضوری هست حتی برای فواصل دور

واسه ما شهرستانیا هم سیستم واسطه لیون بهترین گزینه هستش.

درود وممنون بابت اطلاع رسانی

بانظراین دوستمون موافق هستم متاسفانه وضع نامطلوب اقتصادی کشوروافزایش بیکاری وبی پولی بیشترافرادو به سمت کارای ناشایست برده و هنرفروش وفروشندگی رو لکه دارکرده!

دوستان حتماسعی کنن باافرادسابقه درازمدت وشناخته شده وموردتایید اکثریت کاربران معامله کنن تابه مشکل برنخورن

لینک به دیدگاه

درود. حدودا دو سه هفته پیش یکی پیام داد تو تلگرام که خریدار اکانتت هستم منم شک کردم گفتم فروشی نیس پس قضیه این بوده. دوستان حواستون باشه با استفاده از اعتبارتون کلاه برداری نکنن. عجب زمونه ای شده. مشخص بود طرف یه ریگی به کفششه گفتم برو خودت شروع کن اعتبار جمع کن بعد دیدم اکانتشو حذف کرده

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

درود. حدودا دو سه هفته پیش یکی پیام داد تو تلگرام که خریدار اکانتت هستم منم شک کردم گفتم فروشی نیس پس قضیه این بوده. دوستان حواستون باشه با استفاده از اعتبارتون کلاه برداری نکنن. عجب زمونه ای شده. مشخص بود طرف یه ریگی به کفششه گفتم برو خودت شروع کن اعتبار جمع کن بعد دیدم اکانتشو حذف کرده

اتفاقا دو بار به من هم پیام دادن

لینک به دیدگاه

درود دوستان 

کاربری که توهین کرده بودن اخراج شدن.

عزیزان لطفا احترام هم و نگه دارید این رفتارهای ناشایست در شان کاربران لیون نیست.

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

متاسفانه اکثرا کلاهبرداری های که تو لیون و پرشین تواز و دیوار انجام میشه شهرستانی هستن دو دفع سر من کلاه گذاشتن دوستان عزیز کرمانشاهی و سنندجی جوری که وقتی موبایل با پیش شماره 0918 می بینم میگم طرف دزده

دوست عزیز سلام . شما الان به کاربران  این دو شهر توهین کردین این چه حرفیه میزنین . من ساکن همدانم و تو سنندج بیشتر از 2 سال زندگی کردم جزء معدود انسان های درستکار و بامرامن که حتی جریان اون سبیل گرو گذاشتن شون بعضی جاهای سنندج هنوز مرسومه .چرا  قبل نظر دادن یکم  فکر نمیکنید مثلا الان تو تهران دزد و کلاهبردار وجود نداره ؟!

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Majidi گفته است :

دوست عزیز سلام . شما الان به کاربران  این دو شهر توهین کردین این چه حرفیه میزنین . من ساکن همدانم و تو سنندج بیشتر از 2 سال زندگی کردم جزء معدود انسان های درستکار و بامرامن که حتی جریان اون سبیل گرو گذاشتن شون بعضی جاهای سنندج هنوز مرسومه .چرا  قبل نظر دادن یکم  فکر نمیکنید مثلا الان تو تهران دزد و کلاهبردار وجود نداره ؟!

با عرض پوزش که بعضی از دوستان برداشت بد کردند اصلاح کردم 

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

این کلاهبردارا رو میشه با یک روش راحت شناخت
خیلی ناگهانی تماس میگیری باهاش و میگی همین الآن قطعه رو بزار جلوی مانیتورت و سایت timeanddate.com رو باز کن و از قطعه و صفحه مانیتور عکس بگیر،
اگر بهانه بنی اسراعیلی آورد معلوم میشه کلاه برداره

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Mowsen گفته است :

اصلا همین الان که دوباره پیجش رو چک کردم برگام رییییییییییخت :52_fearful:
من حدود 2ماه پیش بود باهاش اشنا شدم امتیازش 10 هم نبود
تا چندروز پیش هم زیر 100 بود
الان دیدم شده 240 :50_open_mouth::52_fearful::50_open_mouth:O.o:$:o

درود

بهتر است مستند معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

بهتر است مستند معرفی کنید.

من کسی رو نام نبردم ولی اگه بخوامم معرفیش کنم سند به اندازه کافی دارم
و اینکه 100% مطمعن نیستم ک این اقا کلاهبردار هست یا نه چون پول من رو نمیگفت نمیدم میگفت گرافتاری پیش اومده پولش جور نیست هی امروز فردا میکرد تا اینکه یکماه گذشت  و همچنان نه قصد واریز مبلغ رو داشت نه پس فرستادن قطعه رو! که اخر مجبور شدیم هزارکیلومتر بریم تا مشهد حضورا پسش بگیریم... :|
حالا شما اسم این حرکت رو چی میزاری؟
کلی هم ضرر زد به ما یه قرون هم ازش نگرفتیم قطعه اکبند رو هم دست دوم تحویل گرفتیم!
بعد طرف با پرویی تمام میاد میگه بازخورد منفیت رو هم بردار!
ازون ببعد هم این طرف تو فروم فعالیت اسپم وار میکنه تا اعتبارش بره بالا
حالا نمیدونم چه فکری تو سرشه...

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

این کلاهبردارا رو میشه با یک روش راحت شناخت
خیلی ناگهانی تماس میگیری باهاش و میگی همین الآن قطعه رو بزار جلوی مانیتورت و سایت timeanddate.com رو باز کن و از قطعه و صفحه مانیتور عکس بگیر،
اگر بهانه بنی اسراعیلی آورد معلوم میشه کلاه برداره

دقیقا این مورد خیلی کار سازه

البته برای اطمینان بیشتر میشه Option های دیگه ای هم اضافه کرد مثلا:

عکس از برق قبض + گواهینامه خود طرف یا یکی از بستگان در ان واحد صحبت کردن + ثبت زمان اون لحظه

عکس از کارت ماشین + عکس mange ویندوز + ...

خیلی راحت میشه این کار هارو انجام داد

طرف هم تا لحظه اخر نباید متوجه باشه ک شما ازش چی میخواین

هر بهانه ای ک اورد میپرسین منزل رفتیم و قطعه رو پیش خودتون اوردین تماس خبر بدین تماس بگیرم میخوام ی چیزی رو چک کنم

خیلی راحت همون تا زیر 1 دقیقه هر عکس یا فایلی رو ک خواستین نفرستاد یعنی کلاه برداره

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، rasa.d گفته است :

داداش خودت باشی قبض  و کارت ماشین عکس میدی؟ 

چه انتظارایی دارن دوستان. من خودم فقط اکبند میخرم کسیو دزد نمیکنم.

هرکیم کارکرده میخاد بهترین راه حضوریه.

لینک به دیدگاه

من خودم فرستادم

پس برای خرید هم اگر شهرستان باشه میگیرم

حالا طرف یا قبول میکنه یا نه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، koorosh kabir گفته است :

اتفاقا دو بار به من هم پیام دادن

میگفتی 100میلیون میفروشم:D

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، rasa.d گفته است :

دمت گرم چه دل و جراتی داری

در 9 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

:35_thinking: کمه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rasa.d گفته است :

دقیقا این مورد خیلی کار سازه

البته برای اطمینان بیشتر میشه Option های دیگه ای هم اضافه کرد مثلا:

عکس از برق قبض + گواهینامه خود طرف یا یکی از بستگان در ان واحد صحبت کردن + ثبت زمان اون لحظه

عکس از کارت ماشین + عکس mange ویندوز + ...

خیلی راحت میشه این کار هارو انجام داد

طرف هم تا لحظه اخر نباید متوجه باشه ک شما ازش چی میخواین

هر بهانه ای ک اورد میپرسین منزل رفتیم و قطعه رو پیش خودتون اوردین تماس خبر بدین تماس بگیرم میخوام ی چیزی رو چک کنم

خیلی راحت همون تا زیر 1 دقیقه هر عکس یا فایلی رو ک خواستین نفرستاد یعنی کلاه برداره

دوستان اگه قراره عکسی از مدارکتون به کسی بدید حتما حتما اونو واترمارک کنید تا جای دیگه نتونه ازش سو استفاده کنه.

واترمارکم خیلی راحته نیازی نیست حتما فوتوشاپ نصب کنید خیلی از سایت ها بصورت آنلاین انجام میدن

https://www.umarkonline.com

https://www.watermarquee.com

http://www.watermark-images.com

http://www.picmarkr.com/

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

میگفتی 100میلیون میفروشم:D

;کمه:D

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، hassanshaikhi گفته است :

دوستان اگه قراره عکسی از مدارکتون به کسی بدید حتما حتما اونو واترمارک کنید تا جای دیگه نتونه ازش سو استفاده کنه.

واترمارکم خیلی راحته نیازی نیست حتما فوتوشاپ نصب کنید خیلی از سایت ها بصورت آنلاین انجام میدن

https://www.umarkonline.com

https://www.watermarquee.com

http://www.watermark-images.com

http://www.picmarkr.com/

عالی هست

مرسی

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، hunter گفته است :

دقیقا از کسی که اکانتشو میفروشه باید شکایت کرد چون کلاهبردار اصلی اونه و کاملا اگاه به این موضوع هست که خریدار اکانت قراره باهاش کلاه برداری کنه.وگرنه اکانت به چه دردی میخوره؟!فوقش کسی که تازه کار باشه با واسطه معامله میکنه

سلام بابک جان

آقا من ۴شنبه ضربشو خوردم ۴۱۰۰ کلاهبرداری کردن از من 

دوستان اکانت فروختن بدون اطلاع

طرف با اکانتش اومده بالا بمن گفته این گرافیکا هست... منم از همجا بیخبر وقتی دیدم امتیاز بالاس و کاربر محبوب پول زدم 

نگو طرف کلاهبردار بوده. حالا ک پیگیری میکنم میبینم اکانت فروش رفته و تاحالا طرف نزدیک ۱۵ میلیون از بچها خورده با اکانتش.. بعد ک دیده کلاهبرداری شده رفته مدیریت گفته اکانت بن شده... نوش دارو بعد مرگ سهراب..

واقعا نمیدونم چی بگم 

فعلا تو شک هستم... لطفا دقت کنید ازین پست فطرتای کلاهبردار زیاد شدن

چندروز پیشم برا دوستان جنس پست کردن و شماره مرسوله فرستادن .. جنس رسیده دیدن کارتن خالیه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...