رفتن به مطلب

مزایده کارت گرافیک Zotac 1070 AMP Edition معیوب (فروخته شد)

KingMast1r
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 51 دقیقه قبل، KingMast1r گفته است :

پایان مزایده.

تایید میشه کارت توسط بنده خریداری شد.

لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در ۱ ساعت قبل، m_555 گفته است :

تایید میشه کارت توسط بنده خریداری شد.

میخواستی 200بخری بازم دم خودم گرم باعث شدم رفیقمون کمترضرررکنه خیلی دوس داشتم باهات ادامه بدم من تا 1تومنم میرفتم ولی ریسک نکردم چون فردا11میلیون تومن چک دارم داش مبارکت باشه بزن تورگ روشن بشی...اگه درستم نشدبهت یه چی میدم عالی چیپ شودربیارشابلون بزن بده به بچه های آمازون 150الی 200دلاری میشه فروختش خخخ خلاصه قبل ازاینکه به فکرسودخودت باشی اول رضایت طرف مقابل توداشته باش حتی برات به ضررتموم بشه

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Mortezaoc گفته است :

میخواستی 200بخری بازم دم خودم گرم باعث شدم رفیقمون کمترضرررکنه خیلی دوس داشتم باهات ادامه بدم من تا 1تومنم میرفتم ولی ریسک نکردم چون فردا11میلیون تومن چک دارم داش مبارکت باشه بزن تورگ روشن بشی...اگه درستم نشدبهت یه چی میدم عالی چیپ شودربیارشابلون بزن بده به بچه های آمازون 150الی 200دلاری میشه فروختش خخخ خلاصه قبل ازاینکه به فکرسودخودت باشی اول رضایت طرف مقابل توداشته باش حتی برات به ضررتموم بشه

من ضرر نکردم قبل از اینکه شما خودتون وارد این مزایده بشید من به ایشون زنگ زدم و باهشون صحبت کردم و به ایشون گفتم که اگه کارت درست شد یه ۵۰۰ تا ۶۰۰ تومن دیگه براشون واریز کنم‌. ما مثل بعضی ها بیمعرفت نیستیم و ایشون بعد از خرید با من تماس گرفت و برام معرفت خرج کرد دمش گرم باهاش حال کردم. و با حرفی که به من زد منو خوشحال کرد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...