رفتن به مطلب

قیمت عادی کارت گرافیک در سایت انودیا

esy2011
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

دوستان عزیز دلیل گرونی بیش از حد گرافیک در بازارهای جهانی و داخلی چی میتونه باشه

وقتی سایت انودیا خودش در قسمت خرید قیمت برای گرافیک های خودشو طبق عرف و قیمت اولیه زده اینم لینک سایت 

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/10series/geforce-store/

2018-01-20 13_40_26-.png

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

با سلام 

دوستان عزیز دلیل گرونی بیش از حد گرافیک در بازارهای جهانی و داخلی چی میتونه باشه

وقتی سایت انودیا خودش در قسمت خرید قیمت برای گرافیک های خودشو طبق عرف و قیمت اولیه زده اینم لینک سایت 

2018-01-20 13_40_26-.png

این که زده notify me نه buy now پس خودشم موجود نداره با این قیمت.

لینک به دیدگاه

با عرضه گرافیک قیمت ها به شکل معقول خودش بر میگرده 

الان اوج  گرونی هست و با  تولید و عرضه کارت بازار به شکل عادی خودش برمیگرده

لینک به دیدگاه

دوستان این قیمت ها همیشه ثابت است و تغییر نمی کند و اسمش MSRP هست یعنی manufacturer's suggested retail price (قیمت پیشنهادی تولید کننده) و هیچ ربطی به قیمت نهایی که به دست مصرف کننده میرسه که با عوامل مختلف تغییر می کنه (عرضه و تقاضا) نداره. قیمتی که سایت های فروشنده معتبر مثل Amazon  و Newegg درج می کنند قیمت اصلی یک کالا هست.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

سلام دوستان کسی میدونه بنده یه تایپیک زده بودم با عنوان 

قیمت های خنده دار کارت گرافیک

که ضمنا تا سه صفحه هم ادامه داشت ولی الان دیگه اون تایپیک نیست محو و نابود شده :34_rolling_eyes:

اگ پیداکردین حتما خبر بدین :1_grinning:

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

که ضمنا تا سه صفحه هم ادامه داشت ولی الان دیگه اون تایپیک نیست محو و نابود شده :34_rolling_eyes:

مدیران عزیزمون حذفش کردن چون بعضیا وارد مباحث سیاسی شده بودن و من ریپورتشون کردم!:D:D

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

حتما!

لینک به دیدگاه

نشستم حساب کردم، اگه 3 ماه قبل 50 تومن پول داده بودم 5 تا سیستم ماینینگ میخریدم، الان میفروختم  حداقل 70 تومن سود میکردم ! 

یعنی گراف 1060 رو سوار جت اختصاصی کنی و بعدش با لیموزین بیاری تا ولیعصر، قاعدتا نباس قیمتش بشه 3,400,000

اینجاس که شاعر میگه :

وطنم، پاره ی تنم :D:D 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

مدیران عزیزمون حذفش کردن چون بعضیا وارد مباحث سیاسی شده بودن و من ریپورتشون کردم!:D:D

عزیزم وقتی چند نفر حرف سیاسی زدن خوب اونا رو پاک میکردن چرا کل تایپیک رو حذف میکنن حتما یه جریانی هست دیگه :39_angry:

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، esy2011 گفته است :

عزیزم وقتی چند نفر حرف سیاسی زدن خوب اونا رو پاک میکردن چرا کل تایپیک رو حذف میکنن حتما یه جریانی هست دیگه :39_angry:

دقیقا، شده قضیه پاک کردن کامل صورت مسئله، وگرنه تاپیک مفیدی بود و فقط باید به کسانی که تاپیک رو به حاشیه کشیدن اخطار داده میشد. این چه حرکتیه که مثلا تاپیکی که این همه دوستان داخلش وقت گذاشتن و گاها نظرات خوبی هم ارائه میدن یه دفعه میای میبینی ناپدید شده. یعنی سیستم چک کردن نظرات کشکه که کل تاپیک ناپدید میشه?

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/30, 13:43:57، esy2011 گفته است :

با سلام 

2018-01-20 13_40_26-.png

توام مثل من نتونستی گرافیک بگیری؟ آی قارداشششش :4_joy:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...