رفتن به مطلب

GTX 1060 تعویض با PS4 PRO

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام کارت گرافیک GIGABYTE GTX 1060 WINFORCE 2 OC تمیز درحد نو با جعبه کم کارکرده بدون گارانتی

تعویض با کنسول PS4 PRO

photo_2018-01-22_16-16-43.jpg

1.gif

2.gif

ویرایش شده توسط محمد کیانی
لینک به دیدگاه

:|
بدون گار انتی  :|
ببخشید ولی  مدل G1 الان با 3 سال گارانتی همین قیمته آکبندش :|

https://takrayan.ir/fa/shop/detail4329/GIGABYTE-GeForce-GTX-1060-G1-Gaming-6G-Graphics-Card/

ویرایش شده توسط armin2apr
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، armin2apr گفته است :

:|
بدون گار انتی  :|
ببخشید ولی  مدل G1 الان با 3 سال گارانتی همین قیمته آکبندش :|

https://takrayan.ir/fa/shop/detail4329/GIGABYTE-GeForce-GTX-1060-G1-Gaming-6G-Graphics-Card/

از امریکا اوردن برام شما هم اگر موجود دارن از همون فروشگاه بخرید

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، محمد کیانی گفته است :

از امریکا اوردن برام شما هم اگر موجود دارن از همون فروشگاه بخرید

بنده کار ندارم از کجا آوردین :|
میگم یه مدل بهتر از این و با 3 سال گارانتی همین قیمته شما جنس دست 2 بدون گارانتی رو گذاشتی 2.5 :|
خوب بفروشی داداش ایشالا دلار بشه 6 تومن فروش میره کارتت این قیمت :x

ویرایش شده توسط armin2apr
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، armin2apr گفته است :

بنده کار ندارم از کجا آوردین :|
میگم یه مدل بهتر از این و با 3 سال گارانتی همین قیمته شما جنس دست 2 بدون گارانتی رو گذاشتی 2.5 :|
خوب بفروشی داداش ایشالا دلار بشه 3 تومن فروش میره کارتت این قیمت :x

شما قیمت کمتر سراغ دارید در حد نو برید بخرید تاپیکو خراب نکنید گزارش میشه

لینک به دیدگاه

باسلام

قیمت  معقول نیست دوست عزیز ، سعی کنید با دست به دست دادن به هم از این گرونی ها و حباب های قیمتی  رد بشیم نه اینکه خودمون به اون دامن بزنیم . شما هم اگه بخوای طبق قانون فروش قطعات الکترونیکی گرافیکت رو بفروشی باید ۳۰ درصد زیر قیمت فاکتور قیمت میزاشتی

به هر حال خوب بفروشی

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

باسلام

قیمت  معقول نیست دوست عزیز ، سعی کنید با دست به دست دادن به هم از این گرونی ها و حباب های قیمتی  رد بشیم نه اینکه خودمون به اون دامن بزنیم . شما هم اگه بخوای طبق قانون فروش قطعات الکترونیکی گرافیکت رو بفروشی باید ۳۰ درصد زیر قیمت فاکتور قیمت میزاشتی

به هر حال خوب بفروشی

ممنون از نظرتون داداش ولی فک میکنی من خودم چند خریدم؟من خودم 3 تومن خریدم که الان بازار مدل مرجع رو دارن بالای 3 تومن حدود 3.200 میفروشن مدل استریکس هم که :1_grinning: کلا بازار خراب هستکاریش نمیشه کرد دلار همه روز به روز وضعش خراب میشه ما هم طبق بازار مجبوریم بفروشیم

لینک به دیدگاه

قیمت دلارو ببینین که هر روز بدتر از دیروز میره بالا با این وضع فک کنم gtx 1050 ti به قیمت gtx 1080 قدیم برسه:4_joy:

55.jpg

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، armin2apr گفته است :

عزیز همه میدونیم به قیمت این لینک که دادین نه موجود هست و نه تحویل میدن یه تماس بگیر باهاشون

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، godwar گفته است :

عزیز همه میدونیم به قیمت این لینک که دادین نه موجود هست و نه تحویل میدن یه تماس بگیر باهاشون

https://emalls.ir/مشخصات_MSI-GeForce-GTX-1060-GAMING-X-6GB-Graphics-Card~id~363672

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، محمد کیانی گفته است :

قیمت دلارو ببینین که هر روز بدتر از دیروز میره بالا با این وضع فک کنم gtx 1050 ti به قیمت gtx 1080 قدیم برسه:4_joy:

55.jpg

سلام

منظورم کلی هستش

ولی الان ارز که رفته بالا واقعا واقعا خیلی بده که کسی که همین کارت رو چهار ماه پیش خریده زیر 1 میلیون الان چون ارز رفته بالا بیاد قیمت فروش رو طبق ارز بسنجه

ایران پاره تنم =((

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، OMiD.1080p گفته است :

سلام

منظورم کلی هستش

ولی الان ارز که رفته بالا واقعا واقعا خیلی بده که کسی که همین کارت رو چهار ماه پیش خریده زیر 1 میلیون الان چون ارز رفته بالا بیاد قیمت فروش رو طبق ارز بسنجه

ایران پاره تنم =((

همیشه قیمت کارکرده نهایت ۳۰% زیر قیمته نو هست

شما در اصل باید از وارد کنندگان و فروشندگانی که کارتی که تو امبارشون مونده از ۱ میل رسیده ۳ میل رو دارن با قیمت جدید میدن شاکی باشید!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، محمد کیانی گفته است :

شما  هم نگه دار ایشالا به قیمت 1080 titan   نو بفروشی  :4_joy:

قیمت خیلی نامعقول و غیر منطقی هس

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

همیشه قیمت کارکرده نهایت ۳۰% زیر قیمته نو هست

شما در اصل باید از وارد کنندگان و فروشندگانی که کارتی که تو امبارشون مونده از ۱ میل رسیده ۳ میل رو دارن با قیمت جدید میدن شاکی باشید!

حرف شما صحیح

خیلی ها طبق معمول تو ممکلت ما یک شبه میلیارد شدن

لینک به دیدگاه

با یک نفر از شهر خودمون اینجا قرار هست فردا بیاد برا خرید 100 دردصد

لینک به دیدگاه

مدل های ایران چیپ مایکرون هست یا هاینیکس که به درد ماین نمیخورن.کارت ایشون سامسونگه قشنگ مشخصه برای ایران و خاور میانه نیست.

بعد میگم چیزهای سفارش ایران آشغالن میگید نه. بفرمایید نمونه زنده.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

مدل های ایران چیپ مایکرون هست یا هاینیکس که به درد ماین نمیخورن.کارت ایشون سامسونگه قشنگ مشخصه برای ایران و خاور میانه نیست.

بعد میگم چیزهای سفارش ایران آشغالن میگید نه. بفرمایید نمونه زنده.

کاملا درسته این مدلی که من دارم اصلا مال ایران نیست و سفارش خود امریکا هست و کیفیت بهتری هم داره با یک نفر از شهر خودمون اینجا قرار هست فردا بیاد برا خرید 100 دردصد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
امیدوارم خوب بفروشید
من هم  قبلاً یکدونه عین همین داشتم که فروختم
تاپیکش هم هنوز هست :x
چیپ رم ش هم سامسونگ بود
https://forum.persiantools.com/threads/فروش-gigabyte-geforce-gtx-1060-oc-windforce-oc-6gb-gddr5.830259/#post-12080353

لینک به دیدگاه

کارت هنوز موجود هست و به توافق نرسیدم برای فروش دوستان هرکس گرافیکو میخاد قیمت پیشنهادی بده بهم داخل پیام خصوصی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا تاپیک فروشنده خراب میکنید ، طبق قوانین ایشون حق دارن هر قیمتی که دوست دارن رو جنسشون بزارن ، گرونه نخرید کسی چاقو گذاشته رو گلوتون که حتما با این قیمت بخرید !

استارتر میتونن پست های نامربوط گزارش کنن تا مدیران پاک کنن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

چرا تاپیک فروشنده خراب میکنید ، طبق قوانین ایشون حق دارن هر قیمتی که دوست دارن رو جنسشون بزارن ، گرونه نخرید کسی چاقو گذاشته رو گلوتون که حتما با این قیمت بخرید !

استارتر میتونن پست های نامربوط گزارش کنن تا مدیران پاک کنن

ممنون داداش گل -اره دیگه هرکس جنسشو هرچقد بخواد میتونه بده کسی رو مجبور به خرید نکردیم که

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...