رفتن به مطلب

فروش گرافیک 5830 گیگابایت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به دوستان عزیز :

یک عدد گرافیک 5830 گیگابایت موجود است که تازه از گارانتی تحویل گرفته شده است.

مدل کامل کارت:GV-R583UD-1GD

تاریخ اتمام گارانتی:2013 JUL 28

کارت بسیار تمیز است با تمام متعلقات.

و اخرین ورژن درایور که همراه محصول تقدیم می شود.

قیمت پایه 180

سوالی بود درخدمت هستم.

04075835209454390864.jpg

58670257495837084725.jpg

46763208378575838560.jpg

34533713143251118452.jpg

28203102287815068029.jpg

تصاویر کامل قرار داده شد.

با تشکر.

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

آکبنده این گرافیک تازه از گارانتی تحویل گرفته شده؟!!!

لینک به دیدگاه

آکبنده این گرافیک تازه از گارانتی تحویل گرفته شده؟!!!

خیر تعمیر شده

لینک به دیدگاه

خیر تعمیر شده

فک نمیکنی قیمت پایه رو 50 تومنی بالا کفتی هادی جان ؟ :o با توجه به اینکه این کارت از 4870 کمی قوی تره و از 4890 ضعیفتره ! تعمیر هم شده ! این قیمت اصلا مناسب نیست

در هر صورت قصدم خرید هست و اگه زیر قیمت پایه خواستی بفروشی 150 هستم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

فک نمیکنی قیمت پایه رو 50 تومنی بالا کفتی هادی جان ؟ :o با توجه به اینکه این کارت از 4870 کمی قوی تره و از 4890 ضعیفتره ! تعمیر هم شده ! این قیمت اصلا مناسب نیست

در هر صورت قصدم خرید هست و اگه زیر قیمت پایه خواستی بفروشی 150 هستم.

با تشکر.

بنده تعمیر نکردم.گارانتی تعمیر کرد هرچی تو برد گشتم جای تعمیر نبود فکر کنم مشکل از قسمت تهویه بود قبلا در حالت عادی گرماش روی 55 بود ولی خدای شکر الان روی 40 هست.

این کارت هم باید با سری 5 مقایسه بشه بعد 5770 را چند روز پیش تو لیون باگارانتی کم تر از این کارت 135 فروختن.

با تشکر از قیمتی که دادین.

شما ای دی تون برام اشنا هست بنده برای شما کالا ارسال نکردم؟

با تشکر.

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

بنده تعمیر نکردم.گارانتی تعمیر کرد هرچی تو برد گشتم جای تعمیر نبود فکر کنم مشکل از قسمت تهویه بود قبلا در حالت عادی گرماش روی 55 بود ولی خدای شکر الان روی 40 هست.

این کارت هم باید با سری 5 مقایسه بشه بعد 5770 الان 135 دیروز با گارنتی کم تر فروختن که.

با تشکر از قیمتی که دادین.

شما ای دی تون برام اشنا هست بنده برای شما کالا ارسال نکردم؟

با تشکر.

هادی

در هر صورت، من خریدارم گرافیکتون رو :o،

بله یه بار اسپیکر خریدم ازتون تو سایت هات...

لینک به دیدگاه

درود

کاربران محترم لطفا مشکلات شخصیتون رو با همدیگه در پیغام خصوصی و یا در صورت نیاز از طریق مدیریت فروم حل کنید و این طور مسایل رو به تاپیک های عمومی نکشید.

لینک به دیدگاه

درود

بله دوست عزیز تا حدودی در جریان مشکل شما هستم و تاپیک رو مطالعه کردم.این تاپیک موقتا قفل میشه تا اطلاع ثانوی که مسایل بررسی بشه و تصمیم نهایی توسط مدیریت گرفته بشه. پیروز باشید

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

از من در خواست شد که به این تاپیک سر بزنم .

من جواب کلی میدم و هر دو دوست ما از کاربران خوب ما هستن .

1 - این رقم اینقدر ناچیز هستش که اصلا ارزش نداره راجبش فکر مشغول بشه . پولی که بابت استرس در مورد این مقدار کم هزینه باید بکنید در اینده خیلی خیلی بیشتر از اینها خواهد بود .

2 - وقتی با هم معامله میکنید همه چیز رو مثل روز روشن کنید . مثلا اگر با چی ارسال کنم ؟؟؟؟ به چه نوع پستی ارسال کنم .؟؟؟؟ تا چقدر هزینه شد شما قبول میکنید ؟

3 - ما هر روز اینجا داریم کالا پست میکنیم و خیلی وقتها مشتری بیشتر و یا کمتر از مقدار هزینه پستی هزینه پرداخ ت کرده به ما . خوب اینجا نمیشه کاری کرد در اکثر مواقع و باید یه مقدار کوتاه بیایم و برای هم این مبالغ نا چیز رو ببخشیم و حلال کنیم تا زندگی روال عادیشو بگذرونه .

4 - به خاطر چندر غاز به هم تهمت نزنید و دلها رو اینقدر چرکین و کدر نکنید

ما دیگه فراموش کردیم که دستی و انگشتی وجود داره که بتونه این گره ها رو باز کنه و از همون اولش میریم سراغ دندون

لینک به دیدگاه

درود مجدد

در ضمن یادم رفت بگم هادی عزیز مبلغ پستی رو به حساب من واریز کردن و گفتن که به دوستمون تقدیم کنم .

دوست گلم ممنون میشم که یه شماره حساب سیبا بدید تا من این مبلغ رو براتون واریز کنم و کدورتها رو دور بریزید و همدیگر و حلال کنید و ببخشید تا زندگی براتون ساده تر و راحتتر بگذره . حالا خدا رو شکر مشکل هر دو شما عزیزان حل شد . :-j

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...