رفتن به مطلب

راهنمايي خريد led تا 300 تومان فقط براي بازي

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من يه led يا lcd تا سقف 300 تومان مي خوام بخرم بيشتر براي بازي ميخوام

قبلا يك led asus ve208t داشتم كه فروختم و ميخوام يك led 22 D يا LCD بخرم من خودم بين

LG W2261VP

SAMSUNG - 22" - BX2280 Plus - LED

LG - 22" - W2286L - LED

موندوم .

دوستان لطف كنيد اگر كسي پيشنهادي داره بيان كنه

باتشكر

ویرایش شده توسط pwe
لینک به دیدگاه

راستي دوستان واقعا بين زمان پاسخگويي تصوير 2 با 5 تفاوتي هست يا نه چون وقتي من با LED ASUS V208T كه زمان پاسخگويي 5 مي باشد PES 11 يا FIFA 11 بازي مي كردم با كمي سايه در موقع پاس دادن بوجود مي امد كه طبق تحقيقاتي كردم ميگن ايراد ازهمين پاسخگويي تصوير است ميگن بايد زير 5 ثانيه باشه تا چشم متوجه كم اوردن تصوير نشه /

ايا اين گفته ها صحت داره ؟

اصلا فرق اين دو در چيه ؟

باتشكر

لینک به دیدگاه

اولی که LCD هست . سومی گیر نمیاد. میمونه دومی : SAMSUNG - 22" - BX2280 Plus - LED . ولی من پیشنهاد میکنم LED ASUS ML229H با قیمت 350 تومان تهیه کنی . البته تنها ضعفی که داره اینه که 5 میلی ثانیه هست . ولی تو همه چیز دیگه از بقیه سرتره . راستش من تفاوتی بین 2 میلی و 5 میلی ندیدم . ولی بعضی از دوستان میگن تفاوت داره .

لینک به دیدگاه

راستي دوستان واقعا بين زمان پاسخگويي تصوير 2 با 5 تفاوتي هست يا نه چون وقتي من با LED ASUS V208T كه زمان پاسخگويي 5 مي باشد PES 11 يا FIFA 11 بازي مي كردم با كمي سايه در موقع پاس دادن بوجود مي امد كه طبق تحقيقاتي كردم ميگن ايراد ازهمين پاسخگويي تصوير است ميگن بايد زير 5 ثانيه باشه تا چشم متوجه كم اوردن تصوير نشه /

ايا اين گفته ها صحت داره ؟

اصلا فرق اين دو در چيه ؟

باتشكر

دوستان كسي جواب اين سوال نداره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته به این حالت میگن Ghosting ولی توی LED های پنل ips خیلی خیلی کم دیده میشه یا اصلا بهتره بگیم با 2 میلی فرقی نداره!پس اگه بودجون محدود هست میتونید LG 226v خریداری کنید که من از چند نفر پرسیدم عالی بوده ولی بازم اگه میخواین گوستینگ کمتر پیش بیاد همون ML229h پیشنهاد میشه!wink.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم LG IPS226V رو پیشنهاد میدم.

لینک به دیدگاه

تفاوت 2 و 5 میلی ثانیه رو نمیشه منکر شد .اما در مانیتورهای اسوس از تکنولوژی انحصاری Trace Free استفاده شده که عملکرد مانیتور را نسبت به مانیتورهای برندهای دیگر با همان زمان پاسخگویی تا حد زیادی بهینه سازی میکنه .

با این حال اگه دنبال 2 میلی ثانیه هستید ، بنده MS228H یا ML228H رو به شما پیشنهاد میکنم که فکر نکنم بالای 320000 تومان باشه .( من 8 ماه پیش 340 خریدم)

ویرایش شده توسط Hamid_5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تفاوت 2 و 5 میلی ثانیه رو نمیشه منکر شد .اما در مانیتورهای اسوس از تکنولوژی انحصاری Trace Free استفاده شده که عملکرد مانیتور را نسبت به مانیتورهای برندهای دیگر با همان زمان پاسخگویی تا حد زیادی بهینه سازی میکنه .

با این حال اگه دنبال 2 میلی ثانیه هستید ، بنده MS228H یا ML228H رو به شما پیشنهاد میکنم که فکر نکنم بالای 320000 تومان باشه .( من 8 ماه پیش 340 خریدم)

الان بالا رفته شده 360000

لینک به دیدگاه

دوست عزيز اين ms228h ت تهران از كجا ميتونم پيدا كنم ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزيز اين ms228h ت تهران از كجا ميتونم پيدا كنم ؟

اگه از آقای حسینی بپرسید فکر کنم براتون پیدا کنند ، سایت رایان صبا هم 295 داشت

http://www.rayansaba.com/index.php?productID=4580

موفق باشید .:-j

لینک به دیدگاه

اگه از آقای حسینی بپرسید فکر کنم براتون پیدا کنند ، سایت رایان صبا هم 295 داشت

http://www.rayansaba...?productID=4580

موفق باشید .:-j

ممنون دوست عزيز

شما led ms228h داريد ميخواستم اين بدونم شما تو بازيهاي مثل pes11 مشكل سايه ندارين (من با asus ve208t سايه داشتم چون سرعت پاسخگوي 5 بود مخصوصا تو بازي pes 11 كه حسابي مشهود بود به خصوص در زماني كه پاسهاي بلند مي دادي ؟)

ویرایش شده توسط pwe
لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزيز

شما led ms228h داريد ميخواستم اين بدونم شما تو بازيهاي مثل pes11 مشكل سايه ندارين (من با asus ve208t سايه داشتم چون سرعت پاسخگوي 5 بود مخصوصا تو بازي pes 11 كه حسابي مشهود بود به خصوص در زماني كه پاسهاي بلند مي دادي ؟)

من PES بازی نمیکنم ، ولی تو بازیهای گرافیکی تر مثل Dirt2 و Dirt3 و call of duty , ... که زیاد بازی کردم اصلا چنین چیزی نبود ، به نظر من که عالیه

البته اگه ML228H بتونید پیدا کنید بهتره ، چون محدودیت پایه سری MS رو نداره (البته این موضوع به سلیقه شما بستگی داره)

لینک به دیدگاه

سلام

ايا lcd tv ها مثل lcd la22c470 e1 سامسونگ براي مانيتور استفاده كردن خوب است (براي بازي مناسب است يا نه )

كسي اطلاعي از اين lcd ها داره

لینک به دیدگاه

برای بازی و فیلم دیدن خوبه . ولی برای محیط ویندوز و اینتر نت جالب نیست و چشم رو اذیت میکنه . البته من که وصل کردم به تلویزیون اینطوری بود . شاید مدلهای دیگه اینطوری نمباشن . تلویزیون من Sony EX710 LED هست .

لینک به دیدگاه

من PES بازی نمیکنم ، ولی تو بازیهای گرافیکی تر مثل Dirt2 و Dirt3 و call of duty , ... که زیاد بازی کردم اصلا چنین چیزی نبود ، به نظر من که عالیه

البته اگه ML228H بتونید پیدا کنید بهتره ، چون محدودیت پایه سری MS رو نداره (البته این موضوع به سلیقه شما بستگی داره)

سلام

دوست عزيز ببخشيد مانيتور ms228h درست است كه قابليت ثابت شدن زاويه ديد را نداردو فقط با زاويه مايل بايد ان رانگاه كرد .

لینک به دیدگاه

میشه کمی زاویه پایه رو تغییر داد . ولی چرخش و حرکت عمودی اون خیلی محدوده . اگر ایسوس میخوای بگیری ml229h بگیر . چون مدل ms228h دیگه قدیمی شده و تولید نمیشه . اگر هم بخوای حدود 300 هزینه کنی براش به نظر من اشتباهه . چون با 50 تومان بیشتر میتونی یک مانیتور فوق العاده بگیری . ولی اگر نمیخوای ایسوس بگیری اون مدل ال جی ips که دوستان گفتن هم خوبه . البته زمان پاسخدهیش 8 میلی ثانیه هست که زیاده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه کمی زاویه پایه رو تغییر داد . ولی چرخش و حرکت عمودی اون خیلی محدوده . اگر ایسوس میخوای بگیری ml229h بگیر . چون مدل ms228h دیگه قدیمی شده و تولید نمیشه . اگر هم بخوای حدود 300 هزینه کنی براش به نظر من اشتباهه . چون با 50 تومان بیشتر میتونی یک مانیتور فوق العاده بگیری . ولی اگر نمیخوای ایسوس بگیری اون مدل ال جی ips که دوستان گفتن هم خوبه . البته زمان پاسخدهیش 8 میلی ثانیه هست که زیاده .

آقا حامد زمان پاسخ گویی LG IPS226V ، پنج میلی ثانیه است و از این نظر تفاوتی با ML229 نداره.

لینک به دیدگاه

دوستان تكنولوزي به كار رفته در پاسخگوي تصوير در سامسونگ چه نام دارد ؟

لینک به دیدگاه

دوستان اگر كسي در مورد اين مانيتور اطلاعات دقيق تري داره بيان كنه ممنون ميشم SAMSUNG - 22" - BX2280 Plus - LED

سرعت پاسخگويي واقعا 2 هست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اگر كسي در مورد اين مانيتور اطلاعات دقيق تري داره بيان كنه ممنون ميشم SAMSUNG - 22" - BX2280 Plus - LED

سرعت پاسخگويي واقعا 2 هست ؟

دوست من این حرف رو من اینجا میزنم ولی خوب ممکنه خیلی نظر ها مخالفش باشن ولی بنده خودم 1 سال دنبال همین قضیه بودم و متوجه شدم تمامی مانیتور های LED سامسونگ پنلشون توسط سامسرویس تعویض میشه و پشتش به جای مید این چاینا یا هر جای دیگه میدونین چی میخوره؟

Made By Samservice

و به اسمشون یک عدد + اضافه میشه و از لیست مانیتور های سامسونگ به طور کامل خارج میشه!الان همچین مدلی توی سایت سامسونگ نیست که + داشته باشه!

امروز رفته بودم یکی از پاساژ های شهرمون دقیقا همین رو داشت بهش گفتم ساخت کجاست گفت چینه گفتم نیست گفت نمایندگی هستم و اینجور حرفها که بحث داغ گرفت مانیتور رو در اورد و اون Made By Sam Service خودشو قشنگ نشون داد!

بخاطر همین یکی از بهترین مانیتور های جهان توی ایران به تاریخ پیوست(نظر شخصی)

اینا مشکلشون اینه که همون اول اگه پیکسل سوخته یا مشکلی نداشته باشند بعد از یه مدتی مشکل پیدا میکنند!

بنده رو تقریبا اگه همه توی این فروم نشناسن دوستام میشناسن و میدونن بنده تا به چیز مطمئن نشوم به هیچ وجه حرفش رو نمیزنم چون توی ذهن طرف مقابل شک ایجاد میکنه و حتی تا زمان خرید هم براش مشکل ایجاد میکنه امیدوارم راه درست رو انتخاب کنید بنده جستجویی که کردم متوجه شدم شرکت ASUS برای مدل ips خودش ML2x9h یه تکنولوژی خاصی تعیین کرده که تقریبا هیچ Ghosting ای رو ایجاد نمیکنه!و یه جورایی 2 میلی هست تا 5 میلی و بنظر من چون زاویه دید خیلی عالی و همچنین کنتراست عالیی داره ارزش خریدش خیلی زیاده!

امیدوارم دوستان مطالب بند ه رو نظر شخصی بدونن!smile.gifRose.gif

لینک به دیدگاه

آقا حامد زمان پاسخ گویی LG IPS226V ، پنج میلی ثانیه است و از این نظر تفاوتی با ML229 نداره.

8 میلی ثانیه هست آقای فیروزی :-?

http://www.lg.com/hk/it-product/monitor/LG-IPS226V.jsp

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824005230

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه تو سایت مادیران 5 میلی ثانیه زده.

http://www.maadiran.com/ProductDetails.aspx?ProID=785#a

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در سایت LG آمریکا هم زمان پاسخگویی 5 میلی ثانیه هست.

http://www.lg.com/us/computer-products/monitors/LG-led-monitor-IPS226V-PN.jsp

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...