رفتن به مطلب

با چه کارتهایی میتونم کراس فایر کنم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مشخصا دفترچه مخصوص همون مادربورده . چون زده مشخصات همون مدل . نه مدلهای دیگه . اگر دفترچه کلی بود مثلا میزد مادربورد سری V یا M . ولی این فقط همون مدل خاص رو زده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشخصا دفترچه مخصوص همون مادربورده . چون زده مشخصات همون مدل . نه مدلهای دیگه . اگر دفترچه کلی بود مثلا میزد مادربورد سری V یا M . ولی این فقط همون مدل خاص رو زده .

چیکارکنم هایبرد نمیشه یا میشه ؟؟؟؟؟

ولی خودمونیم آ عجب بحثی شد

لینک به دیدگاه

این جمله رو من از فروم AMD برداشتم :

RS880G have hybrid crossfire support with HD5450 card. No other cards should not support Hybrid crossfire on Rs880G

اینطور که گفته فقط 5450 میتونه با گرافیک این چیپ کراس بشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب من هم 880 هستم دیگه

یعنی میشه؟؟

لینک به دیدگاه

آقا من یه سوالی واسم پیش اومده!انگیزتونو از این کار نمی فهمم!شما اولا هدفتون از این کراس کردن چیه؟اول می خواستید 6870 رو کراس کنید.حالا می خواید برید سراغ گرافیک ضعیف تر؟!شما می خواید گرافیک قوی تری داشته باشید یا ضعیف تر؟چون بر فرض هم که بردتون هایبرید کراس رو ساپورت کنه کلیت قضیه هایبرید کراس همچین آش دهنسوزی نی که بخواید برید سداغش.I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا من یه سوالی واسم پیش اومده!انگیزتونو از این کار نمی فهمم!شما اولا هدفتون از این کراس کردن چیه؟اول می خواستید 6870 رو کراس کنید.حالا می خواید برید سراغ گرافیک ضعیف تر؟!شما می خواید گرافیک قوی تری داشته باشید یا ضعیف تر؟چون بر فرض هم که بردتون هایبرید کراس رو ساپورت کنه کلیت قضیه هایبرید کراس همچین آش دهنسوزی نی که بخواید برید سداغش.I%20Do%20not%20Know.gif

دوست گرامی گفتم که امکان داره کارت 6870 رو بفروشم اونوقت ممکن هست که بخوان یه 5450 بندازم روش همین فقط

تازه بد نشد که کلی اطلاعات گرفتیم و رد بدل شد دوست گرامی

من الان هم نفهمیدم که بالخره هایبرد رو این مادربرد من قبول میکنه یا نه ؟؟

لینک به دیدگاه

خوب من هم 880 هستم دیگه

یعنی میشه؟؟

اینطور که از ظواهر امر پیداست میشه . ولی دوستمون در پست قبل سوال خوبی پرسیدن . شما الان یک کارت 6870 داری . میخوای اون رو برداری و از هیبرید کراس استفاده کنی . چرا ؟ اگر دیگه نیازی به کارتت نداری و همون کارتهای ارزون و ضعیف کارت رو راه میندازه ، دیگه چرا هیبرید کراس ؟ همون آنبوردش به جز بازی و گرافیک سنگین همه کار میکنه . با هیبرید کراس یک کارت ضعیف دیگه با اون هیچی عایدت نمیشه جز کمی قدرت بیشتر از آنبورد . الان 6870 شما به تنهایی بیشتر از 5 برابر هیبرید کراسی که میتونی انجام بدی قدرت داره . شاید هم 10 برابر . چه کاریه که خودت رو تو دردسر میندازی ؟

لینک به دیدگاه

دوست گرامی گفتم که امکان داره کارت 6870 رو بفروشم اونوقت ممکن هست که بخوان یه 5450 بندازم روش همین فقط

تازه بد نشد که کلی اطلاعات گرفتیم و رد بدل شد دوست گرامی

من الان هم نفهمیدم که بالخره هایبرد رو این مادربرد من قبول میکنه یا نه ؟؟

با توجه به دفترچه مادربورد و توضیحاتی که داده شد ، به نظر میاد که با یک کارت 5450 میتونید هیبرید کراس کنید . ولی همون طوری که گفتم قدرت زیادی نمیتونید بگیرید از این کار .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینطور که از ظواهر امر پیداست میشه . ولی دوستمون در پست قبل سوال خوبی پرسیدن . شما الان یک کارت 6870 داری . میخوای اون رو برداری و از هیبرید کراس استفاده کنی . چرا ؟ اگر دیگه نیازی به کارتت نداری و همون کارتهای ارزون و ضعیف کارت رو راه میندازه ، دیگه چرا هیبرید کراس ؟ همون آنبوردش به جز بازی و گرافیک سنگین همه کار میکنه . با هیبرید کراس یک کارت ضعیف دیگه با اون هیچی عایدت نمیشه جز کمی قدرت بیشتر از آنبورد . الان 6870 شما به تنهایی بیشتر از 5 برابر هیبرید کراسی که میتونی انجام بدی قدرت داره . شاید هم 10 برابر . چه کاریه که خودت رو تو دردسر میندازی ؟

نه بابا دوست گرامی برعکس این چیزایی که میگن من خودم کار کردم خیلی ضعیف هستن اصلاً فیلم دیدن باهاش کار حضرت فیل هست

چه برسه به بازی و ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...