رفتن به مطلب

معرفی سایت داخلی برای دانلود دیتا

-HaMiD-
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه

اگه میشه سایت های داخلی که مورد قبول این بسته های مخابرات هست { مصرف منصفانه و ینا } معرفی کنید برای دانلود بازی و فیلم و ....

ممنون

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، -HaMiD- گفته است :

سلام به همه

اگه میشه سایت های داخلی که مورد قبول این بسته های مخابرات هست { مصرف منصفانه و ینا } معرفی کنید برای دانلود بازی و فیلم و ....

ممنون

سلام  اینا همش اوکیه

yasdl.com cafebazaar.ir asandl.com downloadha.com vatandownload.com sarzamindownload.com fileman.parspa.ir filesell.ir
gilbazar.com shatelland.com  

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

سلام  اینا همش اوکیه

yasdl.com cafebazaar.ir asandl.com downloadha.com vatandownload.com sarzamindownload.com fileman.parspa.ir filesell.ir
gilbazar.com shatelland.com  

اینا رو پارس انلاین معرفی کرده اون طوری ک بنده خبر دارم هیچ کدوم از اینا توی 500 سایت برتر مخابرات نیست...مخابرات 90 درصد سایت هاش مربوط به بسیج و دفاع مقدس هستش(قصد توهین نداشتم و ندارم عین حقیقت رو گفتم)سایت هایی ک اصن اسمشون رو هم تا حالا نشنیده بودم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، sajad564 گفته است :

اینا رو پارس انلاین معرفی کرده اون طوری ک بنده خبر دارم هیچ کدوم از اینا توی 500 سایت برتر مخابرات نیست...مخابرات 90 درصد سایت هاش مربوط به بسیج و دفاع مقدس هستش(قصد توهین نداشتم و ندارم عین حقیقت رو گفتم)سایت هایی ک اصن اسمشون رو هم تا حالا نشنیده بودم

:4_joy::4_joy:حقیقت رو گفتی

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، -HaMiD- گفته است :

سلام به همه

ممنون

http://eportal.tci.ir/منابع-اطلاعاتی/مجله-خبری/مشاهده-خبر/ctl/ArticleView/mid/479/articleId/6189/---500-----

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

من به همین خاطر تخلیه کردم 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

?

من به همین خاطر تخلیه کردم 

قیمت اینترنت مخابرات که اصلا منصفانه نیست در این قضیه بحثی نیست ولی تعداد سایت های داخلی طبق گفته وزیر طی روز های آتی از 500 تا به همه سایت های داخلی تغعیر میکنه...من هم اگر آی اس پی دیگه ای اینجا سرویس میداد بدون شک تخلیه میکردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

سایت تاپ 2 مدیرش گفت سرورای ما داخلیه با خیال راحت دانلود کنید

بعد یه طرح 160 گیگی شبانه از اسیا تک گرفتم واسه دانلود 35 گیگ دانلود کردم 80 گیگ کسر کرد از حجمم

بعد زنگ زدم اسیا تک میگم این سایته مدیرش گفت سرورای ما از اسیاتکه چرا دوبرابر از حجمم کم شده :D

میگه همچین چیزی نیست سروراش خارجی از ما نیست بهت دروغ گفتن O.o

مدیر سایته قسم میخوره میگه ما سرورامون اسیا تکه خود اسیا تک باور نمیکنه

کلا این طرح های جدید یه چیز مسخره هست... اسمش اینه شما 80 گیگ میخری در حقیقت 8 گیگ خریدی وگر نه از کی تا حالا اسیاتک میاد 80 گیگ رو بده 25 تومن O.o مگه داریم !!!! مگه میشه !!!!

لینک به دیدگاه

بنده 700 گیگ داخلی معادل 175 گیگ خارجی خریدم از مخابرات  سرعت 2 مگابایت 16 مگابیت

الان فقط دنبال سایت داخلی ام که استارت کنم

در 26 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

درود

بعد یه طرح 160 گیگی شبانه از اسیا تک گرفتم واسه دانلود 35 گیگ دانلود کردم 80 گیگ کسر کرد از حجمم

بعد زنگ زدم اسیا تک میگم این سایته مدیرش گفت سرورای ما از اسیاتکه چرا دوبرابر از حجمم کم شده :D

کلا این طرح های جدید یه چیز مسخره هست... اسمش اینه شما 80 گیگ میخری در حقیقت 8 گیگ خریدی وگر نه از کی تا حالا اسیاتک میاد 80 گیگ رو بده 25 تومن O.o مگه داریم !!!! مگه میشه !!!!

صحیح بعضی ها .....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

درود

برادر من چرا از اسیاتک جمع اوری نمیکنی از اون شرکت خسیس و دزد ، اینهمه شرکتهای کوچیکتر که حجم خیلی بالاتری میدن

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، -HaMiD- گفته است :

بنده 700 گیگ داخلی معادل 175 گیگ خارجی خریدم از مخابرات  سرعت 2 مگابایت 16 مگابیت

الان فقط دنبال سایت داخلی ام که استارت کنم

صحیح بعضی ها .....

داداش آماده باش که قراره ده گیگ ده گیگ از حجمت کم بشه...واس من تو سه روز چهل گیگ کم شد هیچی هم دانلود نکردم خداییش

لینک به دیدگاه

باقی مانده حجمو از کجا ببینم؟

نمیتونم پیداش کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...