رفتن به مطلب

جایزه ویژه و خاص

Recommended Posts

یعنی ما هم میتونیم تو مسابقه شرکت کنیم؟ لطفا این زنبیل من هم اینجا بمونه شاید برنده شدم :(

لینک به دیدگاه

• ارسال 95
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یعنی ما هم میتونیم تو مسابقه شرکت کنیم؟ لطفا این زنبیل من هم اینجا بمونه شاید برنده شدم :(

با سلام

دوست خوبم از اینکه در فروم خودتون هستید خوشحالم و تبریک میگم بهتون .

و این جایزه اصلا قابل شما رو نداره عزیز . در اصل هر کسی که وارد فروم ما میشه و در اینجا فعالیت داره امکان برنده شدنش هستش عزیز .

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

ای بابا ، پس این اسپیکر ما رو کی میدید . من اگه میدونستم اینقد طول می کشه حداقل اسپیکر های خودمو به این زودی نمی فروختم که دستم بمونه بسته :(

شوخی بود ها ...... شانسه دیگه ، فکر کنم تا چند روز دیگه فرد خوش شانس فروم معلوم شه ... البته شایدم زیاد شانسی نباشه .

لینک به دیدگاه

با سلام

جناب حسینی عزیز به نظر شما دیگه بهتر نیست برنده رو اعلام کنید چند روز دیگه تا مشخص شدن برنده باقی مونده

واسم شده یه سوال که برنده خوش شانس کی میتونه باشه .؟؟؟.؟؟؟؟.؟؟؟

لینک به دیدگاه

ای بابا ، پس این اسپیکر ما رو کی میدید . من اگه میدونستم اینقد طول می کشه حداقل اسپیکر های خودمو به این زودی نمی فروختم که دستم بمونه بسته :(

شوخی بود ها ...... شانسه دیگه ، فکر کنم تا چند روز دیگه فرد خوش شانس فروم معلوم شه ... البته شایدم زیاد شانسی نباشه .

با درود

خلاصه قسمت یکی از عزیزان و دوستان میشه دیگه . خدایی خیلی طول کشید ولی ما داریم با چند تا از دوستان حرفه ای مشاوره میکنیم در مورد یک مسابقه اورکلاک قوی و کاملا حرفه ای . و شاید قبل از اینکه برنده این مسابقه مشخص بشه مسابقه اورکلاک رو انجام بدیم . البته بستگی به شرایط داره .

لینک به دیدگاه

با سلام

جناب حسینی عزیز به نظر شما دیگه بهتر نیست برنده رو اعلام کنید چند روز دیگه تا مشخص شدن برنده باقی مونده

واسم شده یه سوال که برنده خوش شانس کی میتونه باشه .؟؟؟.؟؟؟؟.؟؟؟

درود

رضا جان من شرمندم . مطمئن باشید تا چند وقت دیگه مشخص میشه . ولی در این بین منتظر مسابقه حرفه ای اور کلاک باشید

لینک به دیدگاه

درود

رضا جان من شرمندم . مطمئن باشید تا چند وقت دیگه مشخص میشه . ولی در این بین منتظر مسابقه حرفه ای اور کلاک باشید

با سلام

جناب حسینی خیلی جالب و عالی هستش ولی میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید تا روشن شیم مسابقه چطوری بر گزار میشه.

لینک به دیدگاه

با سلام

جناب حسینی خیلی جالب و عالی هستش ولی میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید تا روشن شیم مسابقه چطوری بر گزار میشه.

با سلام

رضا جان بعدا بعد از مشورت با سایر دوستان و اساتید حتما مراحل و نحوه بر گذاری رو مشخص میکنیم.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان بالاخره برنده این مسابقمون مشخص شد اخرش یکی اومد هزارومین تاپیک رو توی فروم ایجاد کرد البته ببخشید که یه مقدار طول کشید ولی خلاصه به نتیجه رسید . و ایشون در دومین پستشون برنده این جایزه شدن و امیدوارم که مبارکشون باشه .

اسم این دوستمون afshar هستش و امیدوارم که مبارکشون باشه لطفا ایشون خودشون رو برای ما بیشتر معرفی کنن و ادرس دقیقشون رو برای من پیغام خصوصی بزارن تا در اسرع وقت اسپیکر براشون فرستاده بشه .

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

واقعا متعجب شدم :eek::eek:

من خیلی وقته که بعنوان مهمان وارد انجمن می شدم

و تا حالا هیچ وقت این تاپیک جایزه رو ندیدم

وقتی هم که پیغام خصوصی رو از جناب حسینی دیدم فکر کردم یه پیغام سرکاریه و برای همه ی تازه واردا میاد اما

خدایش خیلی جالب بود و واقعا ممنونم البته شاید این جایزه می بایست حق اعضای حرفه ای باشه تا من که تازه واردم اما شانس بود دیگه :confused::confused:

متشکرم

لینک به دیدگاه

واقعا متعجب شدم :eek::eek:

من خیلی وقته که بعنوان مهمان وارد انجمن می شدم

و تا حالا هیچ وقت این تاپیک جایزه رو ندیدم

وقتی هم که پیغام خصوصی رو از جناب حسینی دیدم فکر کردم یه پیغام سرکاریه و برای همه ی تازه واردا میاد اما

خدایش خیلی جالب بود و واقعا ممنونم البته شاید این جایزه می بایست حق اعضای حرفه ای باشه تا من که تازه واردم اما شانس بود دیگه :confused::confused:

متشکرم

با درود

افشار جان ممنونم و مبارکتون باشه خلاصه شانس شما بود دیگه عزیز . و در کل امیدوارم که بابی بشه برای اینکه شما رو بیشتر در اینجا داشته باشیم . و امیدوارم که صداشو خیلی زیاد نکنی که خانوادتون و همسایه هاتون ما رو نفرین کنن .

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

انتقاد بهترین راه پیشرفت ( سعید حسینی )

با عرض تبریک خدمت کاربر افشار که در این مسابقه برنده شدن .

و تبریک به آقای حسینی که بلاخره برنده رو مشخص کردن .

مهم تر از همه سعید جان من فکر کنم اولین کسی که انصراف داد و گفت در این مسابقه شرکت نمیکنه من بودم و حتی اگر بنده رو برنده اعلام میکردین این جایزه رو به یکی از دوستان در سایت که فعالیت میکنن میدادم . پس مطلبی که مینویسم به خاطر این نیست که در مسابقه برنده نشدم .

و اما انتقاد :

اولا سعید جان لطفا از این به بعد سعی کنید که حتما و حتما یه جایزه در نظر نگیرید و هر جایزه ای که تدارک میبینید چند تا باشه نه یه دونه به عنوان مثال اگر شما 100 رو به یک نفر بدین یا 50 برای اون فرد چون برنده شده به همون اندازه خوشحال میشه و سعی میکنه که در این فورم فعالیت کنه در صورتی که شما میتونید به دو نفر جایزه بدین و دو نفر رو خوشحال کنید ، اما اگر تمام اون 100 رو به یک نفر بدین تنها یک نفر خوشحال میشه . البته تا اینجای کار مشکلی پیش نمیاد مانند همین مسابقه ای که برگزار کردین اما وقتی یک مسابقه برگزار میکنید که بر پایه بخت اقبال نیست و بر پایه تلاش هست اون موقع تنها یک نفر برنده میشه و نفر دومی که تلاش کرده انگار که هیچ گونه تلاشی نکرده و کاملا دل سرد میشه که برای خود من پیش اومده و شما در جریان کار هستید که چه مشکل و چه سوء تفاهمی پیش اومد در صورتی که اگر جایزه شما به چندین قسمت تقسیم بشه کاملا بهتر هست تا اینکه تنها به یک نفر جایزه بدین .

دوما سعید جان به نظر شما آیا با این مسابقه یک سری از کاربران در این سایت دل سرد نشدن که ما این همه تاپیک این همه نظر این همه پست دادیم که حداقل 50% شون مفید بودن ایجاد کردیم ولی انگار نه انگار . در صورتی که مسابقه ای که قبل از عید برگزار کردین و بعد از عید برنده ها رو مشخص کردین چندین نفر رو برنده اعلام کردین که بر اساس مقدار فعالیت بود حداقل 90% دوستان کاملا راضی بودن و هیچ کس ناراحت نبود . در واقع بهتر از این مسابقه های پرهیز بشه هرچند به نظر من این مسابقه به افرادی تعلق میگرفت که تازه در فورم فعالیت میکنن .

انتقاد بهترین راه پیشرفت .

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

انتقاد بهترین راه پیشرفت ( سعید حسینی )

با عرض تبریک خدمت کاربر افشار که در این مسابقه برنده شدن .

و تبریک به آقای حسینی که بلاخره برنده رو مشخص کردن .

مهم تر از همه سعید جان من فکر کنم اولین کسی که انصراف داد و گفت در این مسابقه شرکت نمیکنه من بودم و حتی اگر بنده رو برنده اعلام میکردین این جایزه رو به یکی از دوستان در سایت که فعالیت میکنن میدادم . پس مطلبی که مینویسم به خاطر این نیست که در مسابقه برنده نشدم .

و اما انتقاد :

اولا سعید جان لطفا از این به بعد سعی کنید که حتما و حتما یه جایزه در نظر نگیرید و هر جایزه ای که تدارک میبینید چند تا باشه نه یه دونه به عنوان مثال اگر شما 100 رو به یک نفر بدین یا 50 برای اون فرد چون برنده شده به همون اندازه خوشحال میشه و سعی میکنه که در این فورم فعالیت کنه در صورتی که شما میتونید به دو نفر جایزه بدین و دو نفر رو خوشحال کنید ، اما اگر تمام اون 100 رو به یک نفر بدین تنها یک نفر خوشحال میشه . البته تا اینجای کار مشکلی پیش نمیاد مانند همین مسابقه ای که برگزار کردین اما وقتی یک مسابقه برگزار میکنید که بر پایه بخت اقبال نیست و بر پایه تلاش هست اون موقع تنها یک نفر برنده میشه و نفر دومی که تلاش کرده انگار که هیچ گونه تلاشی نکرده و کاملا دل سرد میشه که برای خود من پیش اومده و شما در جریان کار هستید که چه مشکل و چه سوء تفاهمی پیش اومد در صورتی که اگر جایزه شما به چندین قسمت تقسیم بشه کاملا بهتر هست تا اینکه تنها به یک نفر جایزه بدین .

دوما سعید جان به نظر شما آیا با این مسابقه یک سری از کاربران در این سایت دل سرد نشدن که ما این همه تاپیک این همه نظر این همه پست دادیم که حداقل 50% شون مفید بودن ایجاد کردیم ولی انگار نه انگار . در صورتی که مسابقه ای که قبل از عید برگزار کردین و بعد از عید برنده ها رو مشخص کردین چندین نفر رو برنده اعلام کردین که بر اساس مقدار فعالیت بود حداقل 90% دوستان کاملا راضی بودن و هیچ کس ناراحت نبود . در واقع بهتر از این مسابقه های پرهیز بشه هرچند به نظر من این مسابقه به افرادی تعلق میگرفت که تازه در فورم فعالیت میکنن .

انتقاد بهترین راه پیشرفت .

با تشکر

با سلام

علیرضا جان درسته انتقاد بهترین راه پیشرفته .

ولی چند تا دلیل داره که من از راههای مختلفی پیش میرم ولی اول دوست دارم به یه سوالم جواب بدی علیرضا جان .مگه همیشه باید جایزه داد ؟و در ضمن چند تا سایت هستند که مدام جایزه میدن . ؟

در کل البته من خودم به شخصه این کار رو به این دلیل که دوست دارم کار بهتر انجام بشه و همیشه یه سری جاویز هم باشه انجام میدم . و در کل قبلا هم گفتم من تمام دوستانی رو که اینجا هستند همیشه احترام خاصی قائل بودم ( من و سایر دوستان ) .

در کل جوایز فقط یک بهانه ای برای یک تشکر از جانب ما هستش . و همانطور که توجه کردید از شروع کارمون این کار رو انجام دادیم و ادامه خواهیم داد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام . افشار جان مبارک باشه ، معلومه از اون ادمهای خوش شانسی ها . ایشالا سالهای سال سابش برات بکوبه .

ولی خوب با توجه به اینکه این هم فقط نظر شخصیه و امیدوارم کسی ناراحت نشه ، ( البته حس می کنم بعضی از دوستانم با من هم عقیده باشن ( شایدم نباشن )) نحوه و روش انتخاب برنده جالب نبود .

خوب البته هر کسی نظری داره ، حتما سعید خان هم اینجوری دوست داشتن . البته ما منتظر یه مسابقه اورکلاک بودیم ، حالا نمیدونم اصلا این مسابقه به این جایزه ربطی داشت یا نه قرار در یه وقت دیگه برگذار بشه . ولی من هم با نظر علی موافقم که شاید خیلی از کاربرا رو که زیاد تلاش می کردند رو دلسرد کنه .

در کل این اهدائ جوایز طرح خوبیه برا جذب اعضای جدید ......

لینک به دیدگاه

با سلام . افشار جان مبارک باشه ، معلومه از اون ادمهای خوش شانسی ها . ایشالا سالهای سال سابش برات بکوبه .

ولی خوب با توجه به اینکه این هم فقط نظر شخصیه و امیدوارم کسی ناراحت نشه ، ( البته حس می کنم بعضی از دوستانم با من هم عقیده باشن ( شایدم نباشن )) نحوه و روش انتخاب برنده جالب نبود .

خوب البته هر کسی نظری داره ، حتما سعید خان هم اینجوری دوست داشتن . البته ما منتظر یه مسابقه اورکلاک بودیم ، حالا نمیدونم اصلا این مسابقه به این جایزه ربطی داشت یا نه قرار در یه وقت دیگه برگذار بشه . ولی من هم با نظر علی موافقم که شاید خیلی از کاربرا رو که زیاد تلاش می کردند رو دلسرد کنه .

در کل این اهدائ جوایز طرح خوبیه برا جذب اعضای جدید ......

با سلام

دوست عزیز کاملا درسته واگه آقای حسینی ناراحت نشن باید بگم که مسابقه جالبی نبود نظر من اینه ودوستمون علی آقا درست گفتن باید جایزه حد اقل طوری باشه که به دو یا سه نفر بدن البته نظر شخصیه و مبارک دوستمون باشه که این اسپیکر رو برنده شدن والا.

لینک به دیدگاه

خب دوستان ممنونم

اما با توجه به این که اساس کار بر شانس بوده کار به این نتیجه رسید .

مطمئنان تجربه ای شد که مسابقات آینده طوری اجرا بشه که نه حق کسی ضایع بشه و این که از خلاقیت افراد استفاده بشه .

در کل از لطفتون متشکرم .

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان نظر همتون محترمه و ممنونم که وقت گذاشتید .

یکی از مسائلی که در این مسابقه بود مجهول بودنش بود که باعث میشد که دوستان بیشتر بهش فکر کنن و همین یکی از لذاتش بود . خوب همانطور که متوجه شدید هر مسابقمون با مسابقه بعدیمون متفاوت بود و این باعث میشه ما بهترین راه رو پیدا کنیم و به نظر من این یک مسابقه نبود فقط یک تفریح بود که لذت خاص خودشو برای بعضی از دوستان ایجاد کرد .

و در ضمن نوع مسابقه طوری بود که جایزه فقط به یک نفر میتونست تعلق بگیره .

موفق باشید تا مسابقه بعد

لینک به دیدگاه

درود

آقای حسینی دمتون گرم . جایزه رسید باز هم ممنون تشکر

اینم عکش . فقط شرمنده کیفیت عکس پایینه بجاش کیفیت اسپیکر خیلی بالاست .

عکسش هم گذاشتم که یه وقت کسی نگه همش سرکاریه و از این حرفها . آقای حسینی کارش درسته .

2db77eq.jpg

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز مبارکت باشه انشا الله به خوبی ازش استفاده کنید و در ضمن جناب حسینی واقعا باحال و باصفا هستند من که خیلی ایشون رو دوست دارم.

لینک به دیدگاه

با سلام

افشار جان مبارکت باشه و امیدوارم که هوای همسایه ها رو داشته باشی .

رضا جان شما لطف داری عزیز شما خودت خیلی اقایی .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...