رفتن به مطلب

خرید مانیتور 4K یا تلویزیون 4K??

اشتراک گذاری

Recommended Posts

والا اتاقی که من هستم  و استفاده می کنم تغریبا همین قدر هست

واسه اتاق عالیه  من تهه اتاق هم می شینم باز دستمه جوابگو هست ،جای مانیتور هم استفاده می کنم هم پلستیشن هم تلویزیون  هم جدا برا فیلم دیدن ، اگه می گفتی ۳۲ می گفتم نگیر

ولی ۴۳ مناسب هست  ، نه بزرگ زیاد و نه کوچیک ، اونقدر هم گرون نیست  ، ۴۹ بد نیست قیمتش بالتر هست به خاطر هفت اینچ ۵۵ اینچش تغریبا دو برابر هست قیمتش نمی صرفه ، دیگه زیاده برا تلویزیون ، هر چند سال هم تکنولوژی جدید میاد ، بعد سه تا پنج سال دوست داشتی ارتقا می دی هزینه زیادی هم ندادی  ولی سه تومن به بالا زیاده ، الان خودم و دوستم از تلویزیون استفاده می کنیم ، یکی دیگه از دوستان اومد اون می خواد ۳۲ بگیره تو میز کامپیوترش جا بشه ،  ۴۳ اینچ مناسبه 

بازم حضوری ببین

لینک به دیدگاه

یه چیزی این hdr واقعا تو تلویزیون خوبه ، پلستیشن چهار بعضی بازی ها فعال می شه دیگه نیازی به حالت ها مختلف نیست عالی آقا،

بهدشم با دو تا تاچ کردن با گوشیم کل صفحه گوشی رو انتقال می ده روی تلویزیون ، واقعا عالی هست ، مدل گوشیم هم شیامی نوت فور ایکس

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، TABRIZI گفته است :

مدل؟

درود

مدل samsung SUHD TV 4K 50 INCH SERIES 7

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

یه چیزی این hdr واقعا تو تلویزیون خوبه ، پلستیشن چهار بعضی بازی ها فعال می شه دیگه نیازی به حالت ها مختلف نیست عالی آقا،

بهدشم با دو تا تاچ کردن با گوشیم کل صفحه گوشی رو انتقال می ده روی تلویزیون ، واقعا عالی هست ، مدل گوشیم هم شیامی نوت فور ایکس

تلویزیون 43uj752v  بخر اینم لینک مشخصات کامل https://kalagar.com/tvs/12-43uj752v-43-inch-4k-2017.html قبلا هم گفتم بازم میگم اگه نمیخوای در حد 3 تومن هزینه کنی اینو بخر چون هم اسپیکرهای هارمن کاردن داره و هم فرمت های مختلف hdr رو هم پشتیبانی میکنه امکان نداره ناراضی باشی ازش فقط کافیه بگردی ببینی افرادی که ازش خریدن نظرشون چیه.  اگر هم میتونی 3 تومن  هزینه کنی  43x8000e سونی بخر (هرچند که بنظرم  این قیمت رو نمی ارزه)

ویرایش شده توسط Aliahmadi02
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

نظزاتش رو تو دیجی ببین. خیلی بد میگن

لینک به دیدگاه

الان بهترین مدل تیوی برای استفاده به عنوان  مانیتور چیه؟؟ هم 60HZ باشه و هم بتونیم وبگردی انجام بدیم؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Aliahmadi02 گفته است :

تلویزیون 43uj752v  بخر اینم لینک مشخصات کامل https://kalagar.com/tvs/12-43uj752v-43-inch-4k-2017.html قبلا هم گفتم بازم میگم اگه نمیخوای در حد 3 تومن هزینه کنی اینو بخر چون هم اسپیکرهای هارمن کاردن داره و هم فرمت های مختلف hdr رو هم پشتیبانی میکنه امکان نداره ناراضی باشی ازش فقط کافیه بگردی ببینی افرادی که ازش خریدن نظرشون چیه.  اگر هم میتونی 3 تومن  هزینه کنی  43x8000e سونی بخر (هرچند که بنظرم  این قیمت رو نمی ارزه)

الان این سری چنده؟ جدیدترین سریش کدومه؟

لینک به دیدگاه

با این بودجه تلویزیون خوب گارانتی دار نمیتونی بگیری مگر مدلهای بانه که مفتشون گرونه

یا بودجه رو ببر بالای 5-6 تومن یا مونیتور خوب وردار

خلاصه بدون گارانتی هرگز

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Santa Cruise گفته است :

خلاصه بدون گارانتی هرگز

چرا؟دلیلش؟

لینک به دیدگاه

اینجا این سوال پیش میاد که مانیتور به این بزرگی رو چطور میخواد کارت گرافیک ساپورت کنه و فریم ریتش به هم نریزه و صد در صد برای بازیهای کامپیوتری از کیفیت تصویر میزنه یا اینکه بازی فریم ریتش کاهش پیدا میکنه ولی رو کنسول ها این اتفاق نمیفته و تی وی مناسب است برای کنسول ها و نه کامپیوتر های خانگی اگه شما تصمیم داری با کنسول بازی کنی حتما تی وی اسمارت بخر اگه تصمیم داری با کامپیوتر کار کنی حتما مانیتور تهیه کن چون ارزشش رو داره .

لینک به دیدگاه

https://www.jooreh.com/Menu/4671/lg-3d-4k-ultra-hd-smart-tv-49uf851t

درود بر شما 

من این مدل رو دارم خیلی هم خفنه خریدم سه میلیون و سیصد هزار تومن  اما مانیتور دارم  

بنکیو 2735xl  رزولوشن 2k  خریدم  دو میلیون ششصد و پنجاه هزار تومن

بنظرم باید یه بار کیس بزنم به تلویزیون 4k  ببینم چطوریه  .  ضمنا کارت گرافیکم 1080ti هستش

فقط برادر ها کسی میدونه چطوری باید نرم افزار تلویزیون رو آپدیت کرد . 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/12, 21:56:08، behnamalizade69 گفته است :

سلام  من خریدم 2016 بود ورزنش 3 بو

دو سری آپدیت کردم شد چهار بعدشم آپدیت کردم شد 5 :14_relaxed:

کلن 4 کا بگیری خیلی بهتره حتی 3 بعدی هم زیاد ارزش نداره

دیگه با 1.5 میلیون امکانات خوبی داره:14_relaxed:

بنده کا راضی بودم  واسه بازی اندازه بیشار بهتر

قیمت همون موقع که گرفتم بدون گارانتیش 1600 تا 1700 بود یک جا  1550 حضوری خریدم بندرعباس

یه تست تحویل داد

در 23 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
تو امضاء مشخص هست
کلا هر چی بگیرید بهش عادت میکنید

با سلام  و کسب اجازه از صاحب تاپیک یه سوال ریز ازدوستان دارم ذهنموخیلی مشغول کرده! 9_9

براق بودن tv توی کارای مختلف حالا گیم نه ، مثلا فتوشاپ و ادیت فیلم و از این دست آدم رو اذیت نمیکنه ؟! یعنی این جریان عادت کردن می تونه شامل اینم بشه ؟!o.O

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، abidi گفته است :

با سلام  و کسب اجازه از صاحب تاپیک یه سوال ریز ازدوستان دارم ذهنموخیلی مشغول کرده! 9_9

براق بودن tv توی کارای مختلف حالا گیم نه ، مثلا فتوشاپ و ادیت فیلم و از این دست آدم رو اذیت نمیکنه ؟! یعنی این جریان عادت کردن می تونه شامل اینم بشه ؟!o.O

سلام علیک

والا چند تا حالت تصویری داره از جمله hdr

سینمایی و ورزش و گیم و...

من موقعی pc کارهای معمولی استفاده  می کنم رو حالیت expert dark room  می زارم 

نه چشم اذیت می شه نه خستگی

موقع بازی هم روی حالت game

بیشترین کیفیت موقعی که کنیول وصله و باز یهم از hdr ساپورت میکنه خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Arash_1367 گفته است :

https://www.jooreh.com/Menu/4671/lg-3d-4k-ultra-hd-smart-tv-49uf851t

درود بر شما 

من این مدل رو دارم خیلی هم خفنه خریدم سه میلیون و سیصد هزار تومن  اما مانیتور دارم  

بنکیو 2735xl  رزولوشن 2k  خریدم  دو میلیون ششصد و پنجاه هزار تومن

بنظرم باید یه بار کیس بزنم به تلویزیون 4k  ببینم چطوریه  .  ضمنا کارت گرافیکم 1080ti هستش

فقط برادر ها کسی میدونه چطوری باید نرم افزار تلویزیون رو آپدیت کرد . 

با تشکر 

مبارک باشه

من همین مدل البته 55 اینچش حدود 3 لومن بود بدون گارانتی نخریدم

کابل لن یا به وایرلس وصل شو

خودش میاره

نیاورد برو توی all sitting

general

about this tv

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mrtash گفته است :

اینجا این سوال پیش میاد که مانیتور به این بزرگی رو چطور میخواد کارت گرافیک ساپورت کنه و فریم ریتش به هم نریزه و صد در صد برای بازیهای کامپیوتری از کیفیت تصویر میزنه یا اینکه بازی فریم ریتش کاهش پیدا میکنه ولی رو کنسول ها این اتفاق نمیفته و تی وی مناسب است برای کنسول ها و نه کامپیوتر های خانگی اگه شما تصمیم داری با کنسول بازی کنی حتما تی وی اسمارت بخر اگه تصمیم داری با کامپیوتر کار کنی حتما مانیتور تهیه کن چون ارزشش رو داره .

سلام من با کارت گرافیک 960 2 گیگ بازی مد مکس رو  با کیفیت 2k سی فریم بازی می کردم 1080 دیگه شصت بود گرافیکن تا آخر

کلن همه بلزی هی جدید1080 بعضی بازی هی که گرافیک کمتره 2k و 4k  بازی نی کنم گرافیکن تا آخر

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

چرا؟دلیلش؟

سمت ما که اکثرن بدون گارانتی هست باید بدونید ار کجا می خرید

یه تست تحویل

البته گوشی شیامی مثلا 3 روز تا یک هفته میگه ببر تست کن مشکلی نیست

یخچال توشیبا گرفتیم دو تا دونهای 2750

پنج سال گارانتی داشت وای خودشون بایذ میومدن روشن می کردن گارانتی می کردن

خودمون روشن کردیم گارانتی هم هیچی

الان یه ساله داره کار می کنه

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام علیک

والا چند تا حالت تصویری داره از جمله hdr

سینمایی و ورزش و گیم و...

من موقعی pc کارهای معمولی استفاده  می کنم رو حالیت expert dark room  می زارم 

نه چشم اذیت می شه نه خستگی

موقع بازی هم روی حالت game

بیشترین کیفیت موقعی که کنیول وصله و باز یهم از hdr ساپورت میکنه خیلی خوبه

ممنون نکته ی جالبی رو گفتید تغییر حالت برای بهره وری مورد نیاز !می خواستم بدونم چجوری کارتون راه میفته ،  آخه قبلا مانیتور ماتی که داشتم توی روز خیلی اوضاع بد میشد (لامصب تغییر حالت مانیتور مثل tv با دوتا کلیک سریع نمیشه ! :() با وجود مات بودن بازم اذیت میکرد !!! البته الان که عوضش کردم  با وجود کم بودن نور بازم مشکلی با آفتاب و نور شدید ندارم :x 

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/15, 00:03:53، abidi گفته است :

ممنون نکته ی جالبی رو گفتید تغییر حالت برای بهره وری مورد نیاز !می خواستم بدونم چجوری کارتون راه میفته ،  آخه قبلا مانیتور ماتی که داشتم توی روز خیلی اوضاع بد میشد (لامصب تغییر حالت مانیتور مثل tv با دوتا کلیک سریع نمیشه ! :() با وجود مات بودن بازم اذیت میکرد !!! البته الان که عوضش کردم  با وجود کم بودن نور بازم مشکلی با آفتاب و نور شدید ندارم :x 

رو این مدل که بنده دارم   ماتی نداره خیالت راحت

کلن تو تلویزیون اینجوری نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...