رفتن به مطلب

بیت کوین   

116 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا بیت کوین به روند نزولی خود ادامه خواهد داد؟؟؟

Recommended Posts

در 5 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

به به چه نظریاتی رو شاهد هستیم!!

شما بهتره برای دریافت خدمات از مردم کشور های دیگه به بانک مراجعه کنید و با نرخ حواله ای n تومنی و n تومن کارمزد و کلی دردسر کار هاتون رو انجام بدین!

دوستان دیگر هم لطف کنید قبل از اینکه امید به نابودی بیتکوین داشته باشید؛ به نابودی اتریوم امیدوار باشین که با کارت گرافیک ماین میشه وگرنه بیتکوین و اینا که اصلا ربطی به کارت گرافیک نداره!!

جوش نزن زیاد

اخه بنده خدا این ارز ها به لحظه بندن!مگه میشه عملیات و کارهای مهم رو با این ها انجام داد

من بر فرض بخوام خرید و یا تجارتی انجام بدم مگه میتونم برم سراغ...؟!

برگشتی میگی شما فقط ماین رو میبینی

این ارزها عملا هیچ خیری نداشتن و حالا هم که میخواد ثبت هویت ها با شدت و جدیت بیشتری پیگیری بشه جلو خیلی مفاسد اقتصادی گرفته میشه و همینم دلیل مضاعف شده تا قیمت و ارزش این ارز ها پایین تر بیاد

در ضمن مشخصه کاهش ارزش بیت کوین بر دیگر ارزها هم به شدت تاثیر داره

لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آه نفرین و دعاهای منه که بیت کوئین داره میاد پایین  هوووورااااااااااااااااااا خخخخخخخخخ:4_joy::4_joy:
کم کم به  1060 دارم نزدیک میشم :4_joy::4_joy:
خیلی تو کف مترواَم:(

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

جوش نزن زیاد

اخه بنده خدا این ارز ها به لحظه بندن!مگه میشه عملیات و کارهای مهم رو با این ها انجام داد

من بر فرض بخوام خرید و یا تجارتی انجام بدم مگه میتونم برم سراغ...؟!

برگشتی میگی شما فقط ماین رو میبینی

این ارزها عملا هیچ خیری نداشتن و حالا هم که میخواد ثبت هویت ها با شدت و جدیت بیشتری پیگیری بشه جلو خیلی مفاسد اقتصادی گرفته میشه و همینم دلیل مضاعف شده تا قیمت و ارزش این ارز ها پایین تر بیاد

در ضمن مشخصه کاهش ارزش بیت کوین بر دیگر ارزها هم به شدت تاثیر داره

بازیکن هم که دیدین با بیتکوین معامله شد! حتی پیتزا و بلیط هواپیما هم میشه با بیتکوین گرفت و واسطه های اضافه رو کم کرد!

لینک به دیدگاه

هر چی ساپورت بود شکونده بیت کوین.

ولی به خاطر سال نو چینی ها هست همه دارن به پول تبدیلش میکنن برن چیز میز بخرن.

میکشه بالا خودشو تا سال دیگه.

در سال فقط یک بار پمپ میشه اونم در حد 2000% بقیه سال بین ساپورت ها و قیمت پیک بالا پایین میشه.

Altcoin های قوی مثل ایتریوم وابستگیشون به ارزش بیت کوین داره کمتره میشه.

نظر من :بهترین فرصت برای خرید و سرمایه گذاری بلند مدت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر نکنم سقوط بیتکوین زیاد تاثیری در بازار قطعات کامپیوتر بذاره. چون با گرافیک و قطعاتی که عموم مردم باهاش سروکار دارن و الان از گرونی هاش مینالن نمیشه ماین کرد.

ولی سقوط بیتکوین قطعا رو سکه های دیگه که ملت با کارت گرافیک ماین میکردن تاثیر میذاره. خدا میدونه اون روز چه قیامتی برپا  میشه. کارتای مخصوص ماین کارتن کارتن میریزه تو بازار.که اکثرا خروجی تصویر ندورن وبه درد هیچ چیزی جز ماین نمیخورن. کارت گرافیک میشه سه تا هزار!

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، AminC گفته است :

دیدن چهره برخی فروشندگان قطعات بعد از این سقوط دیدنیه:D

در 13 ساعت قبل، Cube گفته است :

میخوام از تمام ماینر های  جوگیر و احساسی گرامی که کارت گرافیک های 1 میلیونی  رو به قیمت 3 میلیون با چنگ و دندون خریدند تشکر کنم

آه گیمیر ها دامنتو گرفت :4_joy::4_joy::4_joy:

در 13 ساعت قبل، Arya2000c گفته است :

امیدوارم به طور کلی نابود بشن این ارزهای دیجیتال  مسخره و آشغال

در 9 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

الان که به گذشته نگاه میکنم به چیز های جالبی برخورد کردم..

جالبه من  اولایلش که هنوز قیمت کارتا نرفته بود بالا و تغییری  در قیمتا  ایجاد نکرده بود  تو همین فروم کامنت  میگذاشتم که همش تقصیر شماهاست  که دارید ماینینگ رو اموزش میدید و همین کارتون باعث میشه  یه عده بره 100 تا 100 تا کارت بخرن و موجودی رو کم کنن و همین میشه که قیمت قطعات گرون بشه و   و دلال ها به فکر خودشون باشن و یه مرتبه منفی بارونم میکردن و بعدش جرات نمیکردم چیزی بگم.الان  دیگه ماینرا  کم کامنت میزان و از ماین و ماینیگ تعریف کنن:4_joy:

حالا قدرت تو دست  گیمر هاست .هر کی بگه ماین و ماینینگ ....:4_joy::4_joy: خطر گذشته

به همین زودی بیت کوین سقوط خواهد  کرد و باز به اوضاع خوشمون برمیگردیم.:1_grinning:این بیت کوین  و ارز های دیجیتالی هم سقط کنه و بره..

بشدت با گفته های کاربرانی که پستهاشونو نقل قول کردم موافقم.... لیون هم با استارت ماین و تبلیغ وفروش و تتهیج کاربران باعث افزایش قیمت گرافیک و بعد پاور شد و ضربه بزرگی به کاربران عادی اونم تو این وضعیت و قدرت خرید زد اونم تو ایران که با پرواز یک مگس تو یک کشور دیگه قیمتها تو ایران رکود گینس پرش قیمت بدون بازگشت رو میزنن... کاربری  بهم گفته بود تو با گفتن این حرفها حسودی میکنی به لیون... اخه بدترین فحش ها که به لیون بابت  استارت ماین و تبلیغ وفروش و تتهیج کاربران میدن که حسودی نداره.... قیمت گراف از ۴ میلیون و یک پاور ۶۵۰ از ۱ میلیون رد شد...کار از زنگ خطر گذشته

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Ehsaaan metro گفته است :

آه نفرین و دعاهای منه که بیت کوئین داره میاد پایین  هوووورااااااااااااااااااا خخخخخخخخخ:4_joy::4_joy:
کم کم به  1060 دارم نزدیک میشم :4_joy::4_joy:
خیلی تو کف مترواَم:(

بعلاوه پست این کاربر

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، farhadii گفته است :

محسن جان برادر گلم  سلام

جایی خوندم که بیت کوین توسط کارمندان  سازمان سیا طراحی شده   آیا شما کتمان میکنید که  بیشترین دارندگان سکه بیت کوین آمریکایی ها هستند ؟   خوب روس ها هم اتریوم را ساختند   آیا شما از  تاریخ  استعمار و چپاول و غارت  ملتها توسط دو کشور روسیه و آمریکا اطلاع دارید- اینها  کل دنیا را برای خوشون به  دو قسمت تقسیم نکرده بودند ؟   من  از شما بسیار ممنونم  که ماینینگ را پابلیک کردید ، و به شمایی که نیو یوزر بودین شاید بیش از :$ لایک دادم  و حمایت کردم و شما رابسیار دوست میدارم ، ویدئو های بسیار قشنگ  و ارزشمندی دارید و صدای پخته و مناسب:x   اما از شما میخواهم اجازه دهید پیش بینی ها و عقاید خودم را درباره مسائل اقتصادی آزادانه بیان کنم  ،   چنانچه بیشتر در پرشین تولز بیان کرده ام  ، برسی  کنید آیا درست گفته ام!!!!xD    محسن جان  با توجه به اقتصاد نوظهور کشور های چین و هند ، حجم تراکنش عظیمی بر اساس یوآن و روپیه صورت میپذیرد ، و این خار در چشم دلار  آمریکاست   آیا میدانید این حجم تراکنش عظیم چه قدرتی به روپیه و یوآن و نظام اقتصادی و بانکداری دو کشور چین و هند می دهد؟   آیا میدانید در آینده چین ابر قدرت اقتصادی شماره یک در دنیا خواهد بود و دومین اقتصاد بزرگ متعلق به هند خواهد بود   آیا میدانید در صورت تحریم اتریوم  توسط  ایالات متحده آمریکا ، ارزش اتریوم ...:$   و این امر ممکنه یک شبه و با یه خبر ناگهانی ، به وقوع بپوندد   و  در آخر اینکه  آیا    اگه  آمریکا پشت بیت کوین نباشه و حمایت نکنه   بیت کوین ریالی ارزش خوهدداشت؟

سلام.
نه فرهادی جان، من مخالف نظرات که نیستم، و بخصوص اینکه خودم زندگیو کل پولمو وارد دنیای ارزهای دیجیتالی نکردم که تعصبی رووش نظر بدم و همه نظرات جالب رو گوش میدم.
ولی کلا بحث ارزهای دیجیتالی در مورد حکومت ها و دولت ها و سیاست نیست، یعنی اگر بتونی "اسرار پنهان پولHidden Secrets Of Money " رو مشاهده کنی و قضیه ی بانک ها و اقتصاد فلج جهانی رو ببین، اون موقع متوجه میشیم که بحث ارزهای دیجیتالی در مورد چه کسانی هست و چه کسانی رو داره Target قرار میده.

ارزهای دیجیتالی رو اگر به دید سیاسی و این مسائل بخوای ببینی به هیچجا نمیرسید بنظرم.
ولی اگر به دید تارگت قرار دادن بانک ها و تمام اسکناس ها ببینید، چندتا چیز براتون مشخص میشه.

من شخصا موافق این صحبت ها نیستم که میگن یه کشوری اومده با یک سری کارهایی میخواد کل ثروت و قدرت دنیا رو تصاحب کنه، اصولا هیچ انسان و کشوری نمیتونه اونقدر منحصربفرد باشه که توانایی کنترل کل یا قسمت بزرگ رو بدست بیاره،بخصوص توی این دوره و زمونه. بحثش پیچیده است.

ولی بهرحال پیشنهاد میکنم ازین زاویه ی "اتهام و توهم" بهش نگاه نکنید چراکه درجا میتونید وصلش کنید به آمریکا و چین و ژاپن یا بلاخره روسیه و تمام!!
بجاش کمی تخصصی تر بهش نگاه کنید که سوال و جواب های بیشتری واستون پیش بیاد، شاید دیدید واقعا واقعا این ارزها،نیت دیگری داشتند.

آیا این ارزها رو ساتوشی یا سازمان سیا، یا ژاپن یا روسیه و ... ساختند یا یک هکر ساده 22 ساله بسیار باهوش؟ خداوند میدونه.

اتهام زدن به ارزهای دیجیتالی و پایان دادن بهش بسیار کار راحتیه، یک کلمه "توسط فلانی ساخته شده و و و وو!!"
ولی فکر کردن در موردش و آینده اش و مسائل بسیار پیچیده ای که بهمراه داره، کار سختیه.

همیشه راه ساده رو انتخاب نکنید که متوقف بشید در جای خودتون. کل صحبت من اینه.

موفق باشین.:100_pray:

لینک به دیدگاه

سلام. ..اگه فرض کنیم که سازمان CIA هم بیتکوین ساخته باشه هیچ خدشه ای بهش وارد نمیشه.مگه اینترنت کی ساخت سازمان جاسوسی آمریکا الانم همه دارن با ذوق و شوق استفاده میکنن. اینم یه تکنولوژی جدیده که دوران اولیه که حدود ده سال هست به پایان رسونده و الان میخواد عمومی بشه برای همین مخالفت باهاش میشه.گرافیک ها هم از سال پیش هشدار میدادن که به علت کم شدن چیپ قیمتش میره بالا شما تا دو ماه دیگه صبر کنین که زمان تولید و تحویل چیپ های تولید شده به کارخانه های تولید کننده گرافیک میرسه اون موقع قیمت ها یه دراپ درست و حسابی میخوره خیالتون راحت البته با توجه به بالا رفتن بیست درصدی قیمت دلار اصلا مثل قبل نمیشه.بیت کوین هم یه حباب اساسی تو قیمتش داشت که داره اصلاح میشه ولی خیالتون راحت هیچوقت 5000 دلار دیگه نمیشه.آینده از آن ارزهای تجاری و تکنولوژی بلاکچین هست مطمعن باشین. به جای اظهار نظر احساسی بهتر ما هم با این جریان همسو بشیم منظورم فقط ماین نیست خیلی مزایا دیگه اش هست. من واقعا خوشحا میشم یه ارزی تو دنیا بیاد که دولتها دیگه نتونن روش نفوذی داشته باشن و فقط از طرف مردم عادی حمایت بشه چون با این کار سیستم برده داری نوین بشدت مختل میشه  برای همین تو چین بشدت از طرف مردم عادی حمایت میشه ولی دولت نه. چون اونجا 90 درصد مردم برده هستن وباید برای چندر غاز از صبح تا شب کار کنن.شما برین تاریخچه بورس بخونین خیلی شبه همین داستان هستش.

ویرایش شده توسط koroshmn
لینک به دیدگاه

ارزهای دیجیتالی سرنوشتشون مثل پی پل میشه برا ایرانیا.... روندشم خیلی وقته شروع شده... ویروس وانا کرای کره شمالی این روند رو تسریع کرده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

من احساس میکنم بعضی از دوستان اصلاً از ماهیت اصلی ارز های دیجیتال خبری ندارن و سر همین قضیه رو هوا نظراتی میدن.

به همه دوستان (حتی اونایی که فکر میکنن تو بازار ارز های دیجیتال تونستن یکم وارد بشن هم) پیشنهاد میکنم این ویدئو کوتاه رو ببینن:

https://www.aparat.com/v/ItTn0

در این ویدئو کارکرد و ماهیت اصلی ارز بیت کوین که اولین ارز بر پایه شبکه های نظیر به نظیر (P2P) هست رو توضیح میده.

بعد از دیدن فیلم بالا متوجه میشید سود ماینینگ هم اصلاً چیه و از کجا میاد اما اگه متوجه نشدید بدونید که ماینر ها همون تاییدکننده های تراکنش های اتوماتیک هستن که سودی که میگیرن در واقع همون کارمزد تعیین شده برای هر تراکنش هست که به ماینر ها داده میشه.

این متن انگلیسی نقل قول شده از وب سایت myetherwallet.com هستش:

منبع: https://myetherwallet.github.io/knowledge-base/gas/what-is-gas-ethereum.html

خب حالا به نظرتون صبح تا شب روشن گذاشتن کارت های گرافیک برای انجام تراکنش های اتوماتیک مردم سرتاسر جهان و گرفتن چندرغاز کارمزد هر تراکنش که رو هم جمع بشه میشه درآمد ما حرامه که مراجع میگن حرامه؟؟

اگه گرفتن کارمزد برای انجام تراکنش ها حرامه چرا تو سیستم بانکداری اسلامی خودمون هست؟

می بینید وقتی قشنگ شفاف قضیه رو متوجه بشید چقدر راحت تر میشه باهاش برخورد کرد و گارد گرفتن در برابرش هم نیاز نداره.

جناب پیشنهاد میکنم شما هم حتماً ویدئو بالا رو ببینید تا متوجه بشید که ارز های دیجیتال مالکیت قطعی ندارن و هرگز نمی تونن به سرنوشت PayPal.com  تبدیل بشن.

کسی پدرکشتگی با ماینینگ و ماینرا نداره ولی جوری میگید 24 ساعت کارت گرافیک ها روشنه انگار برقشو داره خودش تولید میکنه کارت گرافیک ها رو هم خودش ساخته و داره حین ماینینگ زحمت میکشه و عرق میریزه تا سیستم خاموش نشه

ویرایش شده توسط alireza_r15
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hmasroor گفته است :

یه بار قشنگ جواب دادم اما مدیرای انجمن بدون اطلاع پاکش کردن در صورتی که هیچ حرف بدی توش نبود عجیبه O.o

ببینید برقشو خودش تولید نمیکنه کارت گرافیک ها هم خودش نساخته ولی همونطور که شما مثلاً 100 میلیون تو بانک میذاری سودشو میگیری ماهانه خرج میکنی اینم همونه.

درسته برق مصرف میکنه ولی باور کن اداره برق عاشق چشم و ابرو اینا نیست و نیاز به دلسوزی شما هم نداره و بلده چطوری تا دسته ازشون بگیره پس بدونید با این هزینه های گرون برق بازم سود داره که ماین میکنن.

درباره ناراحتی شما هم می دونم از چیه ولی باور کنید مورد خصومتتون رو اشتباه انتخاب کردید.

تقصیر ماینراست که بازار ایران د.ز.د خونه است؟

مثلاً شما تا حالا دیدید گوشت و مرغ و... که انقدر نجومی گرون میشه ارزون بشه؟

تقاضا همیشه هست این عرضه کننده است که باید انصاف رو رعایت کنه.

کجای دنیا میگن چون تقاضا کننده ها زیاد شده پس لعنت بر هر چی تقاضا کننده است که بازار رو خراب میکنن؟!!

کجای دنیا از بیشتر شدن خریدار بدشون میاد؟

اگه گرونی قطعات تقصیر ماینراست چرا RAM گرون شده؟

چرا CPU چند برابر شده در صورتی که اکثر ماینرا فقط از یه Pentium G4400 تو ریگ هاشون استفاده میکنن.

نه اصلاً چرا قیمت Case ها انقدر رفته بالا مگه اصلاً ماینر هایی که کلی کارت گرافیک میخرن از Case استفاده میکنن؟؟

حیف یه متن خیلی بهتر نوشته بودم ولی مدیر به ظاهر محترم بدون هیچ اخطاری پیامی چیزی حذفش کردن واقعاً که حرف زدن درباره گرونی هم ظاهراً جدیداً صحبت سیاسی حساب میشه.

دوست عزیز خودتون میدونید چرا پستتون پاک شد . برای همون موضوع 39 سال پیش بود.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

دوست عزیز خودتون میدونید چرا پستتون پاک شد . برای همون موضوع 39 سال پیش بود.

پست برخی از افراد اینقدر مسخره است که حتی ارزش پاسخ دادن ندارد و مدام  از توطئه حرف میزند و شما حتی زحمت ندادید پست ها را حذف کنید ؟ پست بنده خلاف قوانین فروم نبود ولی توسط شما به دلیل نپسندیدن حذف شد.نمونه بارز سوء استفاده از قدرت مدیر.

به دوستانی که به تئوری توطئه و یا توهم  اعتقاد دارند ، عرض کنم  ارز دیجیتالی به عنوان یک واقعیت پذیرفته شده و دیگر هیچ کشوری قدرت مقابله با آن ندارد.تابستان قیمت بیتکوین از 4000 دلار به 1800 دلار سقوط کرد و بعد از چند ماه به 19000 دلار رسید و حالا دوباره به 9200 دلار برگشته است  و هنوز از قیمت تابستان بالاتر است.

چین سعی کرد بیت کوین بن کند ولی معلوم شد که هدفشون انحصاری کردن Neo بود. همه فکر کردندکه کره جنوبی می خواهد بیت کوین ممنوع کند ولی  کارگزار کره جنوبی دزد از آب در آمد چون هدفش کسب درآمد از بیت کوین به کمک انتشار خبر دروغین بود.خبر ممنوعیت بیت کوین در هند منتشر شد ولی معلوم شد که هند گفته است بیت کوین به عنوان  مبنای ارز برای خرید و فروش کالا به رسمیت نمی شناسد ولی به عنوان سرمایه گذاری مجاز است.امریکا هم بیت کوین ممنوع کرد و در عوض شاهد هجوم گسترده امریکایی ها برای خرید بیت کوین بودیم.بانک  PerfectMoeny هم بیت کوین به عنوان ارز به حساب مشتریان خود اضافه کرد این هم یک حرکت به جلو.هنوز بیت کوین به عنوان پادشاه ارز دیجیتالی شناخته می شود.

گفته شده در سال 2019 ارزش کل بازار ارز دیجیتالی حداقل 1 تریلیون دلار خواهد بود یعنی قیمت بیت کوین حداقل 20 هزار دلار و باز هم از قیمت الان بسیار بالاتر.یک نگاهی به تاریخچه قیمت سهام یا ارز بندازید.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، BehrouzSedigh گفته است :

پست برخی از افراد اینقدر مسخره است که حتی ارزش پاسخ دادن ندارد و مدام  از توطئه حرف میزند و شما حتی زحمت ندادید پست ها را حذف کنید ؟ پست بنده خلاف قوانین فروم نبود ولی توسط شما به دلیل نپسندیدن حذف شد.نمونه بارز سوء استفاده از قدرت مدیر.

به دوستانی که به تئوری توطئه و یا توهم  اعتقاد دارند ، عرض کنم  ارز دیجیتالی به عنوان یک واقعیت پذیرفته شده و دیگر هیچ کشوری قدرت مقابله با آن ندارد.تابستان قیمت بیتکوین از 4000 دلار به 1800 دلار سقوط کرد و بعد از چند ماه به 19000 دلار رسید و حالا دوباره به 9200 دلار برگشته است  و هنوز از قیمت تابستان بالاتر است.

چین سعی کرد بیت کوین بن کند ولی معلوم شد که هدفشون انحصاری کردن Neo بود. همه فکر کردندکه کره جنوبی می خواهد بیت کوین ممنوع کند ولی  کارگزار کره جنوبی دزد از آب در آمد چون هدفش کسب درآمد از بیت کوین به کمک انتشار خبر دروغین بود.خبر ممنوعیت بیت کوین در هند منتشر شد ولی معلوم شد که هند گفته است بیت کوین به عنوان  مبنای ارز برای خرید و فروش کالا به رسمیت نمی شناسد ولی به عنوان سرمایه گذاری مجاز است.امریکا هم بیت کوین ممنوع کرد و در عوض شاهد هجوم گسترده امریکایی ها برای خرید بیت کوین بودیم.بانک  PerfectMoeny هم بیت کوین به عنوان ارز به حساب مشتریان خود اضافه کرد این هم یک حرکت به جلو.هنوز بیت کوین به عنوان پادشاه ارز دیجیتالی شناخته می شود.

گفته شده در سال 2019 ارزش کل بازار ارز دیجیتالی حداقل 1 تریلیون دلار خواهد بود یعنی قیمت بیت کوین حداقل 20 هزار دلار و باز هم از قیمت الان بسیار بالاتر.یک نگاهی به تاریخچه قیمت سهام یا ارز بندازید.

برداشت بنده از پست شما توهین به کاربران بود . منتها چون شدت زیادی نداشت ، ترجیح دادم اخطار ندم به شما .  فقط حذف کردم . اگر تمایل دارید ، میتونم اخطار رو هم براتون ثبت کنم که رسمی بشه و دیگه نشه به دلیل نپسندیدن و سوء استفاده از قدرت مدیر .

لینک به دیدگاه

دوستان مطالعه و تحقیق کنید ، تو هر جبهه ای که قرار دارید

مطالعه کنید ، تحقیق کنید ، بررسی کنید

( حرف اطرافیانتون رو منبع قرار ندید ! )

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

جناب پیشنهاد میکنم شما هم حتماً ویدئو بالا رو ببینید تا متوجه بشید که ارز های دیجیتال مالکیت قطعی ندارن و هرگز نمی تونن به سرنوشت PayPal.com  تبدیل بشن.

من از حدود سال ۸۵ اگه اشتباه نکنم میدونستم ماین چیه.... میشه توضیح  بدین حسینی و یک عده دیگه برا چی دیگه به کیف پولشون دسترسی ندارن و حسینی  چرا اومد تاپیک زد که امضا جمع کنه؟؟؟؟؟؟  اصلا از قانون جدید احراز مالکیت  کیف پول خبر ندارین... یا دارین و دارین برا سود شخصی فروش ریگ دیگران رو فریب میدین؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، alireza_r15 گفته است :

کسی پدرکشتگی با ماینینگ و ماینرا نداره ولی جوری میگید 24 ساعت کارت گرافیک ها روشنه انگار برقشو داره خودش تولید میکنه کارت گرافیک ها رو هم خودش ساخته و داره حین ماینینگ زحمت میکشه و عرق میریزه تا سیستم خاموش نشه

دقیقا... تازه هزینه های اولیه و وسط کار و اخر کار و احتمال خرابی و هزارتا کوفت زهرمار دیگه و هزار تا اما و شاید دیگه هم هست بعلاوه شرایط زندگی تو ایران

لینک به دیدگاه

دیروز تو یکی از گروه های تلگرامی گیم بودم یه نفر از گرونی کارت مینالید بعد یه ماینر بهش گفت که کارت بیش‌تر از ۱۰۵۰ به درد گیم نمیخوره

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، itpc گفته است :

من از حدود سال ۸۵ اگه اشتباه نکنم میدونستم ماین چیه.... میشه توضیح  بدین حسینی و یک عده دیگه برا چی دیگه به کیف پولشون دسترسی ندارن و حسینی  چرا اومد تاپیک زد که امضا جمع کنه؟؟؟؟؟؟  اصلا از قانون جدید احراز مالکیت  کیف پول خبر ندارین... یا دارین و دارین برا سود شخصی فروش ریگ دیگران رو فریب میدین؟؟؟؟؟

سلام.ماینینگ با استخر به شکلی که میبینیم از سال 2011 شروع شد و ماینینگ با گرافیک حدودا از اواخر 2012 (پنج سال پیش) شروع شد.
نکته دوم اینکه آقای حسینی کیف پولش رو از دست نداده، بلکه یک صرافی به اسم بیترکس که سکه میگیره تعویض میکنه ، این اومده حساب ایرانی ها رو بلوکه کرده که نه خود آقای حسینی بلکه هزاران نفر ایرانی دیگه خسارت مالی دیدن.خود کیف پول سکه ها هیچ مشکلی ندارن و زیر قوانین کشور های دیگه کار نمیکنن (مثل سیستم تورنت هست)

چیزی به اسم احراز هویت و احراز مالکیت در کیف پول های تحت بلاکچین (روش مستقیم، روش بدون واسطه ای و امن) اصلا وجود نداره.

اگر صلاح دونستید یک مقداری در مورد "صرافی" ها و تفاوتش با "کیف پول" ها مطالعه بفرمایین.

در 5 ساعت قبل، itpc گفته است :

دقیقا... تازه هزینه های اولیه و وسط کار و اخر کار و احتمال خرابی و هزارتا کوفت زهرمار دیگه و هزار تا اما و شاید دیگه هم هست بعلاوه شرایط زندگی تو ایران

هزینه اولیه = خرید قطعه

وسط کار = پول برق، سود از طریق ماینینگ

اخر کار = فروش ریگ و فروش باقی سکه ها

شرایط زندگی در ایران = دلار به قیمت بالا (قیمت سکه ها به دلار هست)

موارد قرمز ضرر و موارد سبز ، سود هستند.

در 2 ساعت قبل، mahan gh گفته است :

دیروز تو یکی از گروه های تلگرامی گیم بودم یه نفر از گرونی کارت مینالید بعد یه ماینر بهش گفت که کارت بیش‌تر از ۱۰۵۰ به درد گیم نمیخوره?

برای مانیتور های 720P جمله ی ایشون، درست بوده.

ولی در کل گرون شدن قطعات، ضررش هم برای ماینرها هست هم برای گیمر ها.فوق العاده ناراحت کنندست برای یک فارمری که پنجاه تا گرافیک میخریده 1350تومن، الآن باید همونو بخره 2900 تومن. و هنوز کارشو شروع نکرده 77میلیون تومن خسارت میخوره از فقط گرونی قطعات.

که مختص ایران نیست، و در همه جا همین قیمت هست.متاسفانه.
===================================================

بهرحال گرافیک ها بازم تولید میشن، پول ها میان و میرن، قطعات دوباره قیمت استاندارد میگیرن.این چرخه همیشه هست.

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/14, 01:42:35، TechBaMohsen گفته است :

سلام.
نه فرهادی جان، من مخالف نظرات که نیستم، و بخصوص اینکه خودم زندگیو کل پولمو وارد دنیای ارزهای دیجیتالی نکردم که تعصبی رووش نظر بدم و همه نظرات جالب رو گوش میدم.
ولی کلا بحث ارزهای دیجیتالی در مورد حکومت ها و دولت ها و سیاست نیست، یعنی اگر بتونی "اسرار پنهان پولHidden Secrets Of Money " رو مشاهده کنی و قضیه ی بانک ها و اقتصاد فلج جهانی رو ببین، اون موقع متوجه میشیم که بحث ارزهای دیجیتالی در مورد چه کسانی هست و چه کسانی رو داره Target قرار میده.

ارزهای دیجیتالی رو اگر به دید سیاسی و این مسائل بخوای ببینی به هیچجا نمیرسید بنظرم.
ولی اگر به دید تارگت قرار دادن بانک ها و تمام اسکناس ها ببینید، چندتا چیز براتون مشخص میشه.

من شخصا موافق این صحبت ها نیستم که میگن یه کشوری اومده با یک سری کارهایی میخواد کل ثروت و قدرت دنیا رو تصاحب کنه، اصولا هیچ انسان و کشوری نمیتونه اونقدر منحصربفرد باشه که توانایی کنترل کل یا قسمت بزرگ رو بدست بیاره،بخصوص توی این دوره و زمونه. بحثش پیچیده است.

ولی بهرحال پیشنهاد میکنم ازین زاویه ی "اتهام و توهم" بهش نگاه نکنید چراکه درجا میتونید وصلش کنید به آمریکا و چین و ژاپن یا بلاخره روسیه و تمام!!
بجاش کمی تخصصی تر بهش نگاه کنید که سوال و جواب های بیشتری واستون پیش بیاد، شاید دیدید واقعا واقعا این ارزها،نیت دیگری داشتند.

آیا این ارزها رو ساتوشی یا سازمان سیا، یا ژاپن یا روسیه و ... ساختند یا یک هکر ساده 22 ساله بسیار باهوش؟ خداوند میدونه.

اتهام زدن به ارزهای دیجیتالی و پایان دادن بهش بسیار کار راحتیه، یک کلمه "توسط فلانی ساخته شده و و و وو!!"
ولی فکر کردن در موردش و آینده اش و مسائل بسیار پیچیده ای که بهمراه داره، کار سختیه.

همیشه راه ساده رو انتخاب نکنید که متوقف بشید در جای خودتون. کل صحبت من اینه.

موفق باشین.:100_pray:

سلام مجدد بر محسن عزیز

محسن جان پست شما را خوندم

شما یکی دو نکته خیلی مهم که ممکنه (بازی برده)  را  در یک لحظه به صورت 180 درجه تغییر بده  نادیده میگیرید

یکی پشتوانه تضمین شده شفاف کارنسی  دیجیتال  که به عقیده من الان به نوعی بیت کوین شده پشتوانه((( پشتوانه ای که خودش پشتوانه شفاف و تضمین شده و دائمی نداره)))

یکی دیگه تضمین ارزش اقتصادی کارنسی دیجیتال توسط یک مرجع اقتصادی مشخص و معتبر مثل فدرال رزرو آمریکا و بانک مرکزی خودمون که با یه امضا ارزش اقتضادی یه تیکه کاغذ را تضمین کرده را نداره

با تشکر

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...