رفتن به مطلب

بیت کوین   

116 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا بیت کوین به روند نزولی خود ادامه خواهد داد؟؟؟

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

درود، سوال من هم هست ، دوستان مثال 5 یا 6 هزار دلار برای هزینه استخراج بیت کوین زدند گفتن پایینتر  نمیاد، کشور ونزوئلا  که هزینه استخراجش 531 دلار هست!:

سلام

قیمت هر کالایی رو میزان عرضه و تقاضا مشخص می کنه .

وقتی ارزش یه کالایی مثلا 10 تومنه کسانی که می تونن اون کالا رو با زیر 10 تومن هزینه تولید کنن برای سود شروع به تولید می کنن . اگر قیمت بالا بره و مثلا به 20 تومن برسه کسانی که میتونن با قیمت زیر 20 تومن تولید کنن هم به این جریان اضافه میشن و تولید رو بالا می برن تولید بالا مساوی با کاهش قیمت ( یعنی عکس فرآیندی که موجبش شده که همون افزایش قیمت باشه ) . اگر قیمت افت کنه و به 5 تومن برسه تمام کسانی که اون کالا رو با هزینه تموم شده 5 تومن و بیشتر تولید می کردند از تولید منصرف میشن چون ضرر می کنند . این موجب کاهش تولید میشه و در نتیجه قیمت افزایش پیدا می کنه ( مثل مورد قبل عکس فرآیندی که موجبش شده که همون کاهش قیمت باشه ) .

برای مثال شما 5 تولید کننده بیت کویین رو در نظر بگیر که هر کدوم  میتونن 10 عددبیت کویین در ماه تولید کنن ( پس نهایت مجموع تولید 50 بیت کویین در ماه هستش ) و قیمت تموم شده بیت کویین برای هرکدومشن بر اساس هزینه برق و مالیات و ... به ترتیب این مقداره .

1. هر بیت کویین 1000 دلار

2. هر بیت کویین 1500 دلار

3. هر بیت کویین 2000 دلار

4. هر بیت کویین 3000 دلار

5. هر بیت کویین 5000 دلار

اگر قیمت بیت کویین 4000 دلار و نیاز بازار هم 40 عدد بیت کویین در روز نیاز داشته باشه 4 نفر اول اقدام به تولید می کنن ولی نفر آخر از دور خارج میشه و اگر وارد تولید بشه به ازای هر دونه بیت کویین 1000 دلار ضرر می کنه . حالا اگر نیاز بازار به 50 عدد بیت کویین در ماه برسه به علت پیشی گرفتن تقاضا از عرضه  قیمت بالا میره . اگر قیمت به بالای 5000 دلار برسه تولید بیت کویین برای نفر پنجم هم ارزش پیدا می کنه و در نتیجه نفر پنجم هم وارد عرصه میشه و تولید بیت کویین به 50 عدد در ماه میرسه و عرضه و تقاضا به تعادل می رسن و قیمت هم ثابت میشه . حالا اگر زمانی که قیمت بیت کویین 4000 دلار و نیاز بازار هم 40 بیت کویین در ماه بود بنا به دلایلی نیاز بازار به مثلا 30 بیت کویین در ماه کاهش پیدا می کرد . در این صورت به خاطر عرضه بیش از تقاضا قیمت پایین میاد و وقتی قیمت به 3000 دلار و کمتر برسه تولید کننده چهارم از دور خارج میشه و میزان تولید به 30 عدد بیت کویین در ماه میرسه . در این حالت به خاطر همسان بودن عرضه و تقاضا بازهم قیمت به سکون میرسه . البته این یک حالت کلی هستش در واقعیت تولید کننده های حرفه ای بیت کویین که پشتیبانی مالی خوبی دارن با کاهش قیمت تولیدشون رو متوقف نمی کنن بلکه صبر می کنن قیمت بالا بره چون هزینه زیادی برای خرید قطعات و ... کردند و با توقف تولید یا باید قطعاتشون رو بی کار بزارن که منطقی نیست یا بفروشن که با ضرر همراه هستش .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من کاری به ماینر ها ندارم اونها هم میخوان پول در بیارن

ولی ای کاش با کارت گرافیک نمیشد ماین کرد و سخت افزار مخصوص میخواست.

از یک طرف ماین و از طرف دیگه دلار دست به دست هم دادند و گیمری رو خیلی گرون قیمت کردند

از طرف دیگه گنسول ها هم هک درست و حسابی نشدند باید یک بازی رو بخری 60 دلار یعنی حدود 300 هزار تومن

یه تفریح داشتیم که دیگه نداریم

لینک به دیدگاه

رفت زیر 6000 دلار

پایان روزهای بد گیمری نزدیک است

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Mahdian57 گفته است :

رفت زیر 6000 دلار

پایان روزهای بد گیمری نزدیک است

خدا از دهنت بشنوه

امیدوارم محدودیت های بیشتری اعمال بشه تا کلا برسه بهقیمت واقعیش، همون میزیان هزینه ای که برای استخراجش میشه سوداوری داشته باشه

ناگفته نماند لیون هم تو این چند وقته که افزایش داشته، کم نذاشته و قیمت های قطعات رو واقعا بصورت غیر منصفانه بالا برده(دلیلش هم واضحه چون خودش هم سود بسیار خوبی از فروش سیستم های ماینینگ میبره و اینکه خودش ماینینگ میکنه)

خلاصه ناامیدمون کردی اقای حسینی.

لینک به دیدگاه

فکر کن گرافی که مثلا 1060 رو ۱۳۰۰  خریدی بعد ۳ ماه خراب بشه اونوقت الان برا خرید همون گراف باید ۳ برابر خرید هزینه کنی =برعکسش هم هست که اونم ضرره == یعنی الان ۴۳۰۰ بدی و یک گراف بخری و بعد گراف بشه ۳۱۰۰ بازم یک ضرر دیگه تو ماین.... این محسن اومده چندتا خط نوشته و بیشترش رو سبز کرده و گفته اینا سود ماینه ....=خخخ.... خب منم میتونم  حرفهای بیشتری رو سبز کنم و بگم اینا سود بیشتره... ولی اواز دهل از دور خوش است

تازه معلوم نیست بعد چند ماه بسود میرسیم..... نه اینکه هزینه ریگ رو اول دودستی اتیش بزنیم به پای ریگ شما و بسود رسیدن یا نرسیدن خرید ریگ ماین دیگه با شما نباشه

اگه واقعا میگین ماین سود داره و مطمعن هستید از اینده اش بیاین یک ریگ ماین نو بمن بدین بشرط اینکه بعداز اینکه بسود رسیدم و چیزی ته دیگ اضافه اومد پول ریگ رو بدم و پول برق و هزینه های احتمالی خرابی و مسولیتش همه با خودتون و به جیب خودتون...

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز تو برسی که چند تا از ماینر های حرفه ای دنیا انجام دادن گفتن تا هفته اینده بیت کوین به زیر 5.000 دلار میرسه ماینرهای عزیز حواستون به سرمایتون باشه نابود نشه هر چه زودتر تصمیم جدی بگیرید 

ویرایش شده توسط XBOX ONE
لینک به دیدگاه

سلام برادر گل

در در 1396/11/17, 20:14:39، hmasroor گفته است :

بیشترین سود را کسانی کردن که با رصد اخبار روز و آنالیز بازار در بالاترین قیمت ارزهاشون رو فروختن و در پایینترین قیمت دوباره خرید کردن. 

خوب ،  این  جمله اقرار به     :  ریسک قابل توجه و احتمال خواب ، بالای پول دیجیتال را نشان میده- که از نقاط  ضعف پول دیجیتاله

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

ارزهای مجازی بخش جدا نشدنی دنیای تبادلات اینده هستن. البته خیلی وقته که شروع شدن. در اینده بیشتر محبوب میشن.
من ۳ سال قبل از یک فروشگاه خارجی با بیت کوین بازی اورجینال میخریدم. در صورتی که همون فروشگاه رو نمیتونستم نه از پی پال و نه مستر کارت و بقیه راه هاش استفاده کنم.
با همین ارز دیجیتال دست دلال برا فروش cd key اون بازی به قیمت بیشتر به من قطع شد.

بدترین حالتی که میشه در نظر گرفت برای ارزهای دیجیتال اینه که فقط برا تبادلات زیرزمینی ازش استفاده بشه.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hmasroor گفته است :

خب تو ارز های واقعی هم همینه.

شما ایران رو نبین که به خاطر فلج اقتصادی که هست دلار توش فقط گرون میشه.

تو خیلی کشور هایی که اقتصاد سرپایی دارن دلار، پوند و یورو و... مثل ارز های دیجیتال هم بالا میرن هم پایین میان.

اینکه تو کشور ما همیشه  ارز های واقعی فقط میره بالا و هیچ وقت اقتصادمون درست نمیشه که قیمت ها یکم بیاد پایین از نظر شما پشتوانه ای برای ارز کاغذی نسبت به ارز دیجیتال حساب میشه؟؟

اخه این چه دلیل و منطقیه؟؟!!

کجای این کره خاکی و در اون اقتصاد های به قول شما سرپا ارزش  پول کاغذی تو چند روز کمتر از نصف شده و یا تو چند ماه انقدر رشد داشته

بازار ارز دیجیتال انقدر فراز و نشیب داره که حتی بزرگ ترین اقتصاد دان های دنیام نمیتونن حتی فردای این ارزها رو پیش بینی کنن

به هر حال این ارزها بخوان جایگاهی داشته باشن در اینده اقتصاد باید به ثبات نسبی برسن وگرنه دیر یا زود نابود خواهند شد

یه نکته ای هم که خیلی ها توجه ندارن بهش اینه که در اقتصاد مهم فعالیت هست و نه ارز دیجیتال و کاغذ و حتی طلا

ملاک اصلی سنجش ، توان و ظرفیت بالفعل و بالقوه گردش و فعالیت اقتصادی هست

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز ارز های مجازی مخصوصا بزرگاش هیچ موقع از بین نمی رند زمان می بره تا ارزش و جایگاه اصلی خودشون را پیدا کنند الان دولت ها در تلاشند که محدودش کنند ولی تنهای تاثیری که تونستن بزارن تشنج در بازار و تغییر قیمت ها بوده که با گذشت زمان ارز ها از این بحران ها عبور می کنند

لینک به دیدگاه

گلدمن س اک س: ارزش بیشتر ارزهای مجازی به صفر خواهد رسید.

تلاطم قیمت ارزهای مجازی که باعث شده است حدود ۵۰۰ میلیارد دلار از ارزش آن ها در بازارها کمتر شود، می‌تواند در ادامه بدتر شود.

به گزارش ایسنا به نقل از بلومبرگ، آن طور که استیو استرونگین- مدیر تحقیقات سرمایه گذاری "گلدمن س اک س گروپ" در گزارش خود نوشته است، احتمال کمی وجود که بیشتر ارزهای مجازی بتوانند به شکل فعلی در چرخه باقی بمانند و سرمایه‌گذاران باید خود را آماده از دست دادن ارزش این ارزها کنند چرا که آن ها در آینده با رقبایشان جایگزین خواهند شد.

هر چند که آقای استرونگین زمان بندی خاصی برای از دست رفتن ارزش ارزهای موجود ارائه نکرده است، اما گفت ریزش اخیر قیمت‌ها نشان دهنده حباب قیمت است و روند پیشروی قیمت ارزهای مجازی منطقی نبود. به گفته استرونگین همبستگی بین ارزهای مجازی مختلف، او را نگران می کند و به دلیل فقدان ارزش ذاتی، این ارزها دوام نخواهند داشت و احتمالا ارزش آن‌ها به صفر خواهد رسید.

به گفته استرونگین، ارزهای دیجیتالی امروز به دلیل زمان بر بودن معامله، چالشهای امنیتی و هزینه نگهداری بالا، قدرت ماندگاری بالایی ندارند. قوانین معرفی شده برای بیت کوین پاسخ مناسبی به این نگرانی ها نیست. وی مزایای بیت کوین را رد کرد و به این مساله اشاره کرده است که تعداد کمی از سرمایه گذاران سوار بر موج حباب قیمتی دهه ۱۹۹۰ توانستند نجات یابند.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است: آیا ارزهای مجازی امروز در آینده موفقیتی چون گوگل و آمازون کسب خواهند کرد یا مانند بسیاری از موتور های جستجو از بین خواهند رفت؟ البته این که اکنون در یک حباب محاسباتی قرار داریم بدان معنا نیست که قیمت های کنونی نتوانند افزایش یابند.

استرونگین نسبت به آینده تکنولوژی بلاک چین که مبنای ارزهای مجازی است بیش از ارزهای مجازی خوش بین است و می گوید این تکنولوژی می تواند اهرم های مالی را بهبود دهد. با این حال وی هنوز نسبت به این مساله هشدار می‌دهد که تکنولوژی فعلی سرعت مورد نیاز برای معاملات بازار را ندارد.

bloomberg

cnbc.com

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر تا زمانی که این ارزهای دیجیتالی مثل یو یو اینقدر قیمتشون بالا پایین میشه ارزشی ندارن

و به هیچ وجه به عنوان سرمایه امن نمیشه بهش نگاه کرد

اگر به یک قیمت نصبی برسه و نهایت 5 درص بالا پایین بشه اونوقت میشه به آینده این ارزها امیدوار بود

لینک به دیدگاه

تمام افراد ثروتمند و قدرتمند دنیا دقیقا همون کسایی هستن که قدرت ریسک بسیار بالایی دارن . اونوقت من میشینم و دعا میکنم که خدا کنه این سکه ها جوری با سر به زمین بخورن که همه کسایی که تو این کارن نابود بشن و قیمت کارت بیاد پایین که بتونم کارت بخرم بشینم باهاش گیم بزنم  :3_grin:

کاش اون موقع یعنی حدود 6 ماه پیش نترسیده بودن و وارد این کار شده بودم . دقیقا فرق بین من و یه ماینر یا تریدر در همینه که من ترسو هستم و میشینم دعا میکنم که با دعا کارم راه بیوفته ولی اون ماینر و تریدر با ریسک پذیری میتونه سرمایه خوبی برای خودش جور کنه ( البته با دانش درست و دقیق ) 

حالا  با گذشت 6 ماه من در کف یه کارت گرافیکم که گیم بزنم و پسر دایی خود بنده که 6 ماه پیش شروع کرد با 15 میلیون الان سرمایش شده حدود 40 تومن . 

یکی از فامیل های خودم مغازه داره بعد مغازه رو اجاره داده و رفته تو یه کارخونه با حقوق ماهی 1200 البته با اضافه کاری کار میکنه . بهش میگم بابا تو مغازه داری اونوقت رفتی کارگری میگه دیوونه اینجا خیالم راحته که هر ماه 1200 رو حتما دارم و 30 سال دیگه هم بازنشست میشم . یه حقوقی میگیرمو راحت زندگی میکنم . در صورتی که شاید همون آدمی که مغازه ایشونو امروز اجاره کردن شاید تا 30 سال آینده اونقدر قدرتمند بشه که همین فامیلمون رو بخره و بفروشه . 

فرق بین این دونفر کاملا مشخصه و نیازی به توضیح نداره . حالا من با ارزهای دیجیتالی کاری ندارم و حرفی درمورد نمیزنم ولی به نظر اگر میخواید موفق باشید بدون ریسک نیست پس گاهی باید کمی نترسید . که امروز خود بنده پشیمونم از ترسیدنم 

اینم بگم همین الان اگر کسی باشه که بتونه بهم کمک کنه درباره ترید و همه چیز رو بهم یاد بده ممنونش میشم و حاضرم به خاطرش مقداری هم هزینه کنم . دوستانی که وارد هستن جدا ممنون میشم بهم پیغام بدن 

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/18, 05:27:48، WINNER گفته است :

به نظر تا زمانی که این ارزهای دیجیتالی مثل یو یو اینقدر قیمتشون بالا پایین میشه ارزشی ندارن

و به هیچ وجه به عنوان سرمایه امن نمیشه بهش نگاه کرد

اگر به یک قیمت نصبی برسه و نهایت 5 درص بالا پایین بشه اونوقت میشه به آینده این ارزها امیدوار بود

لایک:x

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

منکر تفاوت های فاحش بالا و پایین شدن های ارز های دیجیتال نیستم ولی بدونید که این فناوریه که وجودش خیلی مفیده خصوصاً برای ما ایرانی ها و باور کنید هر چقدر هم که فکر کنید پایین بیاد حذف نمیشه.

خب وقتی مثلاً منه ایرانی در این شرایط داغون می تونم با بیت کوین و اتریوم و... از بعضی فروشگاه های خارجی هم حتی خرید انجام بدم یا حتی میتونم مستقیم به یه فرد تو اون سر دنیا (مثلاً فامیلی چیزی تو خارج از کشور) در عرض چند دقیقه بدون هیج محدودیتی پول واریز کنم چرا باید به نظرم فناوری بدی باشه؟

فناوری که نه مالکیت قطعی داره که بگید مال فلان کشوره و نه هیچ کشوری می تونه به طور قطع جلوشو بگیره و مثلاً آمریکا نمیتونه بیاد بگه ارز های دیجیتال برای ایرانی ها تحریم بشه.

=======================================================================================

تو متن قبلی که فرستادم اگه خونده باشید نوشته که در سال 2013 بیت کوین که اون موقع 1400 دلار بود یه دفعه تا 140 دلار هم پایین آمد اما خودتونم می دونید که طی ماه های اخیر نزدیک 20 هزار دلارم رسید و الان که آمده پایین شده 7 هزار دلار.

من خودم اتریوم رو دنبال میکنم و الان جدیداً همش دارم نسبت به پولی که میذارم سود میکنم البته چند ماه پیش که زیاد بلد نبودم به خاطر عجله ای که کردم یه ضرر حدود 100 هزار تومنی کردم ولی الان دیگه فهمیدم کی باید بخرم کی بفروشم.

=======================================================================================

حالا شما و خیلی های دیگه هنوز که هنوزه میخواین در برابر این فناوری جبهه بگیرید زندگی خودتونه به بقیه هیچ ربطی نداره ولی اینکه مثلاً بخواین جنجالیش کنید که دولت ایران بیاد ارز دیجیتال رو جلوی همه جرم و فساد(!) تلقی کنه و مثلاً در آینده شاهد این باشیم که کسی صرفاً به خاطر خرید و فروش بیت کوین دستگیر و زندانی باشه دیگه خیلی غیرانسانی و زشته.

شما دوست ندارید استفاده نکنید قرار نیست که مثل قضیه تاینی موویز بیچاره که بهن انگ داشتن 14 هزار فیلم مستــهجن زدن و انداختنش زندان اینم بهش انگ فساد و... بزنید و حرام و جرم و... اعلام کنید.

ببخشید طولانی شد ولی به خدا دیگه خیلی ها از هر تغییری میترسن و سریع گارد میگیرن و توهم های خودشونو بدون اطلاع دقیق داشتن از اون چیز یه کلاغ چهل کلاغ میکنن البته منظورم شما نیست بلکه بعضی های دیگه است که خودشون میدونن.

خب شما اینجا نوشتی که منکر تفاوت فاحشش نیستی که البته در کامنت قبلی اتفاقا منکرش بودی و میخواستی نشون بدی که بازار ارز هایی مثل دلار و یورو و طلا هم به اندازه ارز دیجیتال ناپایداره!

میگی من ایرانی فلانو فلان

شما فقط به فکر خودتی!!!به طور خلاصه هر نوع گردش مالی که مسببش فعالیت های مفید اقتصادی نباشه در دراز مدت به ضرر اقتصاد و معیشت مردم هست!حالا بماند که این ارزها ...

در ضمن اگر ثبت هویت اونطور که گفته میشه به جد پیگیری بشه شما دیگه نمیتونی در ایران کارتو راه بندازی با این ارزها(که اگر این ارزها بخوان به ثبات و جایگاه خوبی برسن باید هم این اتفاق بیوفته)

البته به شخصه جبهه نگرفتم ولی خب با وضعیت فعلی اصلا هم موافقش نیستم

یه حرفایی هم در مورد امنیت فوق العادش گفته میشد که اون هم دیدم نخیر اینطور هام که میگن نیست

حالا بماند بلایی که بر سر بازار جهانی قطعات کامپیوتر اورده و گفته میشه که مشکل در تولید تراشه ها و حافظه حاد تر از اون چیزی هست که بشه حالا حالاها رفعش کرد

لینک به دیدگاه

آماده باشید  کمربنداتونو  ببندید داره بیتکوین میره بالا دوباره:4_joy:

ویرایش شده توسط 7alireza7
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من با وجود ارز دیجیتال مشکل ندارم با این قیمتش مشکل دارم که یهو اینقدر رفت بالا الکی که ماینر براش صرف داشت که کارت 200 دلاری رو 400-600 دلار بابتش پول بده و جوری شده که طرف بازم می خواد بخره ولی موجودی نیست... اخه این چه وضعشه چرا باید اینجوری باشه... این حباب قیمت کاذب رو من قبول ندارم نباید جوری قیمت داشته باشه که باعث این وضعیت ها بشه و اخلال در ارامش بازار ایجاد کنه... میگید یه شغله قبول میگید بنفع ایرانیاس که نمیتونند مثلا با پول کاغذی خرید کنند قبول اما چرا فرهنگ استفاده نداره چرا کنترل قیمت نداره و اینهمه ضرر زده به بارار این رونق نیست که amd و انویدیا  فقط حالشو ببرند و یک عدده دلال و ضررش رو مردم بپردازن بنظر من این ارز ها مثل این شغل های هرمی یه حرکت باطل دیگه بود که به جان مردم انداختن و دارن عده ی زیادی رو جذب می کنند اخر سر دست های پشت پرده سود اصلی رو می کنند بقیه بدبختیش رو میکشن... ¬¬

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، hmasroor گفته است :

تراکنش های ارز های دیجیتال کاملاً بدون ثبت هویت هستن.

در ضمن اگر ثبت هویت اونطور که گفته میشه به جد پیگیری بشه شما دیگه نمیتونی در ایران کارتو راه بندازی با این ارزها(که اگر این ارزها بخوان به ثبات و جایگاه خوبی برسن باید هم این اتفاق بیوفته)

حرف من در مورد اینده بود و پیگیری هایی که این روزها صحبتش هست مبنی برایجاد راهکارهایی مبنی بر تشخیص دقیق هویتی 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

گلدمن س اک س: ارزش بیشتر ارزهای مجازی به صفر خواهد رسید.

تلاطم قیمت ارزهای مجازی که باعث شده است حدود ۵۰۰ میلیارد دلار از ارزش آن ها در بازارها کمتر شود، می‌تواند در ادامه بدتر شود.

به گزارش ایسنا به نقل از بلومبرگ، آن طور که استیو استرونگین- مدیر تحقیقات سرمایه گذاری "گلدمن س اک س گروپ" در گزارش خود نوشته است، احتمال کمی وجود که بیشتر ارزهای مجازی بتوانند به شکل فعلی در چرخه باقی بمانند و سرمایه‌گذاران باید خود را آماده از دست دادن ارزش این ارزها کنند چرا که آن ها در آینده با رقبایشان جایگزین خواهند شد.

هر چند که آقای استرونگین زمان بندی خاصی برای از دست رفتن ارزش ارزهای موجود ارائه نکرده است، اما گفت ریزش اخیر قیمت‌ها نشان دهنده حباب قیمت است و روند پیشروی قیمت ارزهای مجازی منطقی نبود. به گفته استرونگین همبستگی بین ارزهای مجازی مختلف، او را نگران می کند و به دلیل فقدان ارزش ذاتی، این ارزها دوام نخواهند داشت و احتمالا ارزش آن‌ها به صفر خواهد رسید.

به گفته استرونگین، ارزهای دیجیتالی امروز به دلیل زمان بر بودن معامله، چالشهای امنیتی و هزینه نگهداری بالا، قدرت ماندگاری بالایی ندارند. قوانین معرفی شده برای بیت کوین پاسخ مناسبی به این نگرانی ها نیست. وی مزایای بیت کوین را رد کرد و به این مساله اشاره کرده است که تعداد کمی از سرمایه گذاران سوار بر موج حباب قیمتی دهه ۱۹۹۰ توانستند نجات یابند.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است: آیا ارزهای مجازی امروز در آینده موفقیتی چون گوگل و آمازون کسب خواهند کرد یا مانند بسیاری از موتور های جستجو از بین خواهند رفت؟ البته این که اکنون در یک حباب محاسباتی قرار داریم بدان معنا نیست که قیمت های کنونی نتوانند افزایش یابند.

استرونگین نسبت به آینده تکنولوژی بلاک چین که مبنای ارزهای مجازی است بیش از ارزهای مجازی خوش بین است و می گوید این تکنولوژی می تواند اهرم های مالی را بهبود دهد. با این حال وی هنوز نسبت به این مساله هشدار می‌دهد که تکنولوژی فعلی سرعت مورد نیاز برای معاملات بازار را ندارد.

bloomberg

cnbc.com

این کارشناسان  از خود کرپیتو هم بدتر هستن.

1- سروصدا به بهانه اینکه همه چیز در خطر است.

2- خرید در پایینترین قیمت

3- سروصدا مبنی بر اینکه همه چیز خوب است

4- فروش در بالاترین قیمت

ماجرای Jp Morgan فراموش کردید ؟

ویرایش شده توسط BehrouzSedigh
لینک به دیدگاه

بایه گل بهار نمیشه بیت کویین چون چند دلار اومد پایین دلیل نیس که دیگه همچی تمومه 

با این جو سازی ها مطمعنا نمیشه کاری کنین که قیمت کارت گرافیک بکشه پایین من چهار سال پیش کارت گرافیکمو ۱۹۰۰ خریدم بزارین بفروشمش بعد سعی کنین خخخخ خوراک ماینه ولی من فقط بازی میکردم باهاش 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

فقط آی پی منو موقع تراکنش ها میبینن همین.

این شروع دردسرهست دقیقا همونطور که با پیپل شروع شد... به حرف نیست که بگین بن نمیشه و تا اخر بن نشه... حسینی و بعقیه بن شدن برا شروع... اگه راست میگین اول ریگ بما بدین بعداز اینکه پولش رو دراورد پول ریگ ازما بگیرین... تمام نرم افزار سایت و همه چی  که براماین استفاده میکنین تو خارجه و هیچکی نمیتونه کاری کنه مگه تونستن برا پیپل کاری کنن؟؟؟ دنیا رو پولشویی خیلی حساسه...  مثل ایران خرتوخر نیست دکل گم بشه یا چند میلیارد دلار گم بشه و کک کسی نگزه... گندی که ماینرا تو دنیا و ایران زدن خیلی دیر جبران میشه... موقع کارتهای سری ۹۰۰ هم ماینرا بودن ولی گند حاضر رو ببار نیاوردن

لینک به دیدگاه

علت کسانیکه سنگ ماین رو به سینه میزنن فروش ریگه.....سرمایه گذاری که حرف و یا بازی نیست که..... همینطوری الکی بدون اطلاع و با جهالت تمام فقط حرف گذاشتن سرمایه تو یک مقوله با هزارتا اما اگر و شاید میزنین... موجی درست کردن به اسم فروش ریگ و باهاش موج سواری میکنن و سود میبرن و به بعقیه چیزاش کاری ندارن... مزخرفات اقای کلید از قبیل سرمایه گذاری و جذب گردشگر توگروه لیون زیاد تکرار میشه شروعش از حسینی بعدهم کارگرخردش... این حکومت چیش منطقی بوده که این یکی باشه اگه به منافع خودش باشه حلال و اگه نباشه حرامه= هیوچوقت مردم براش مهم نبوده والا وضعمون این شکلی که الان هست نمیشد... توانایی امریکا بحرف شما نیست که شما امر بفرمایید تواناییش محدود بشه  ... مگه پیپل و مسترکارت و هزارتا چیز دیگه رو تحریم نکردن؟؟؟؟؟ حرف میزنین بطور کامل حرف بزنین نه اینکه مواردیکه به ضررتونه رو حذف کنین یا اینکه نخواین بگین

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، itpc گفته است :

علت کسانیکه سنگ ماین رو به سینه میزنن فروش ریگه.....سرمایه گذاری که حرف و یا بازی نیست که..... همینطوری الکی بدون اطلاع و با جهالت تمام فقط حرف گذاشتن سرمایه تو یک مقوله با هزارتا اما اگر و شاید میزنین... موجی درست کردن به اسم فروش ریگ و باهاش موج سواری میکنن و سود میبرن و به بعقیه چیزاش کاری ندارن... مزخرفات اقای کلید از قبیل سرمایه گذاری و جذب گردشگر توگروه لیون زیاد تکرار میشه شروعش از حسینی بعدهم کارگرخردش... این حکومت چیش منطقی بوده که این یکی باشه اگه به منافع خودش باشه حلال و اگه نباشه حرامه= هیوچوقت مردم براش مهم نبوده والا وضعمون این شکلی که الان هست نمیشد... توانایی امریکا بحرف شما نیست که شما امر بفرمایید تواناییش محدود بشه  ... مگه پیپل و مسترکارت و هزارتا چیز دیگه رو تحریم نکردن؟؟؟؟؟ حرف میزنین بطور کامل حرف بزنین نه اینکه مواردیکه به ضررتونه رو حذف کنین یا اینکه نخواین بگین

واقعا تبریک می گم شما تونستین با ماین- سرمایه گذاری- ریگ -کلید-گردشگری- آقای حسینی- مردم -مستر کارت و آمریکا آش شله قلمکار درست کنی... من نمی دونم از این همه جهالت (توهم دانستن همه چیز) و حرفای صدمن یه غاز خسته نمی شین؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

واقعا تبریک می گم شما تونستین با ماین- سرمایه گذاری- ریگ -کلید-گردشگری- آقای حسینی- مردم -مستر کارت و آمریکا آش شله قلمکار درست کنی... من نمی دونم از این همه جهالت (توهم دانستن همه چیز) و حرفای صدمن یه غاز خسته نمی شین؟

اگه اش درست کردم بخورش..جالبه پس چرا سودش و ریگ فروشا میبرن؟؟  مغز و درک شما به اندازه ایی هست که حرفای صدمن یه غاز تشخیص دادین .. انیشتن بعدی حتما شمایین ... و ثابت کردی که جاهلی که همینطوری رو هوا حرف زدی و نسبت بیخود بمن دادی

ویرایش شده توسط itpc
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...