رفتن به مطلب

ارزش خرید کارت گراقیک 1070

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. یکی از سایتهای فروش سخت افزار که نماد اعتماد الکترونیکی داره  کارت گرافیک Asus Rog strigs GTX1070 8G رو 2 میلیون و 600 داره میفروشه!!!! قضیه چیه مگه امکان داره؟ آیا بنظرتون کلاهبرداری نیست؟ مکه میشه آخه این کارت با لای 4 تومنه در بقیه سایتها.

لینک به دیدگاه

سلام

اگه در سایت شون آدرس دفتر مرکزی داره حضوری خرید کنید

اگه فروش حضوری نداره بهتره بیخیالش بشید چون کلاهبرداری در سایتهای فروش ، یه مدته که زیاد دیده میشه

لینک به دیدگاه

اسم سایت رو بگید . اگه بچه ها قبلا خرید کرده باشن راهنمایی می کنن در مورد اعتبار فروشگاهش . مثلا سایت فافا 8700k رو حدود 200 تومن زیر قیمت بازار میده که خودم شنبه خرید کردم ازشون و امروز میرسه دستم . 

خودم هارد سرور برای NAS میخواستم 6تا که یک مدل خاصش تو بازار حدود 1 تومن قیمت داشت من از یکی از سایتها حدود 700 خریدم چون گارانتیش متفرقه بود و برام مهم نبود گارانتی . احتمال داره اینم گارانتی متفرقه باشه و خوب یه چیزم هست اونم ممکنه قیمتها بروز نباشه ...

لینک به دیدگاه

داداش خیالت راحت اون قیمت ماله قبله اگرم بگن موجوده و فروش غیرحضوری داشته باشند صد در صد کلاهبرداریه .چون درحال حاضر این پول 1060 هم نیست چه برسه به 1070 حتی بدون گارانتی 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

اسم سایت رو بگید . اگه بچه ها قبلا خرید کرده باشن راهنمایی می کنن در مورد اعتبار فروشگاهش . مثلا سایت فافا 8700k رو حدود 200 تومن زیر قیمت بازار میده که خودم شنبه خرید کردم ازشون و امروز میرسه دستم . 

خودم هارد سرور برای NAS میخواستم 6تا که یک مدل خاصش تو بازار حدود 1 تومن قیمت داشت من از یکی از سایتها حدود 700 خریدم چون گارانتیش متفرقه بود و برام مهم نبود گارانتی . احتمال داره اینم گارانتی متفرقه باشه و خوب یه چیزم هست اونم ممکنه قیمتها بروز نباشه ...

آریا کامپیوتر

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، hunter6470 گفته است :

فهمیدم کلاهبرداریه

آریا کامپیوتر معتبره. ولی احتمالا موجود نیست و قیمت قبله.

میشه لینکشو بدید؟

لینک به دیدگاه

آریا کامپیوتر معتبره ولی مشکلی که داره اینه اکثر مواقع قیمتاش به روز نیست، شما توی تلگرام یا تلفنی ازشون بپرسید احتمالا درستش میکنن.

لینک به دیدگاه

به هیچ وجه آریا کامپیوتر کلاهبردار نیست . موجود ندارن . الان 1080ti دارن زدن حدود 4 میلیون ولی قیمت قبلیه و موجود ندارن . موبایل آقای جمشیدی تو سایت هست تماس بگیرین موجودیش رو استعلام کنین . از آریا کامپیوتر تقریبا هرماه خرید داریم . اگه موجود داشته باشن به قیمت روز میفرستن و  اگه موجود نداشته باشن اصلا قابل به ثبت سفارش نیستید . اگه موجود داشته باشن و شما سفارشون ثبت شد اصلا نیازی به پیگیری نیست چون به صورت اتوماتیک وار کارهای ارسال انجام میشه و بدستتون میرسه . در زمینه قطعات بعد لیون از معتبرترین سایتهایی هست که میتونید بهش اعتماد کنین .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 58 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

به هیچ وج...

اینم خودش مصداق شیادی است....

چیزایی که موجود ندارن، حتی قبل اینکه تو ایران موجود بشه قیمت پایین میزنه موجود! قرار نیست که همه تماس بگیرن و بفهمن موجود نداره. 4 تا آدم بی خبر از همه جا که نمیخرن می بینن موجود داره اونم با قیمت عالی و این تصور غلط رو پیدا میکنن که بله فلانی منصفه!!!! تا بعداً اگه یه روزی قصد خرید چیزی رو داشتن برن سراغش!

ویرایش شده توسط AORUS
لینک به دیدگاه

والا خودم قبل اینکه poseidon 1080ti تو بقیه سایتها موجود بشه (تو پوشه جدیدترینها آورده بود) رو از آریا کامپیوتر خرید کردم 2تا و فردای اون روز با تیپاکس تحویل گرفتم. بدون اینکه حتی تماس بگیرم ببینم موجوده یا نه . یه موقع هست میزنن به زودی مثلا فلان محصول و قیمتم میزنن ولی ناموجود یعنی قراره بیاریم ولی اگه موجود بشه با این قیمت ! البته بعدا ممکنه موجود که شد قیمت بالاتر بشه ولی وقتی خریدین و پرداخت کردین براتون میفرستن . تجهیزات یه شرکت گرافیکی تو شهرستان با 5تا سیستم zenith + 1950X رو از این شرکت انجام دادیم حتی قبل اینکه بقیه سایتها موجود کنن . 

البته بهتره مثل لیون وقتی کالایی موجودیش تموم شده و قرار دوباره موجود بشه رو قیمتش رو حذف کنن تا باعث سردرگمی نشه . بالاخره اینم یه ایراده دیگه !!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 42 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

والا خودم قبل اینکه ..........

دفعه اول کارشون رو به نحو احسن انجام میدن تا اعتماد طرف رو جلب کنن.

ویرایش شده توسط AORUS
لینک به دیدگاه

بلی میشه . من منکرش نمیشم . ولی خداییش من یه بار از آریا خرید کردم رمپیج 5 که زده بود 2540 و بعد از ظهر همون روز حدود 2 ساعت بعدش دیدم زده 2410 . زنگ زدم گفتم سفارشم فرستاده شده که گفتن نه . گفتم منصرف شدم مرجوع بدین که فهمیدن ارزون شده برای اون گفتم . گفتن شماره کارت بدین تا کل مبلغ رو برگشت بدیم یا مابه التفاوت رو واریز کنیم و اون 130 تومن برگشت دادن . 

ولی از آریا شاپ خرید کردم و بهد از شکایت از پلیس فتا تونستم پولم رو بگیرم .

لینک به دیدگاه

صرفا جهت اطلاع

#برداشت_آزاد

درود دوستان امروز دیدم این اطلاعیه رو دادن تو کانال‌شون:

G1mH2B

با سلام خدمت همران گرامی کانال تلگرام آریا کامپیوتر؛

در رابطه با افزایش قیمت اخیر کارت گرافیک ها نکته ای را لازم دیدیم اشاره کنیم تا نسبت به شرایط موجود آگاهی پیدا کنید.
اخیراً شاهد کاهش قیمت ناچیز کارت گرافیک ها در بازار بودیم که این کاهش قیمت در حدی نبود که موجب رضایت متقاضیان گردد. از این رو بر آن شدیم تا در این مورد شفاف سازی کنیم.
چندی قبل بار کارت گرافیک از چند برند مطرح بازار با قیمت های بسیار مناسب (نه قیمت پایین اولیه) موجود شد. ولی متاسفانه شرکت ها و توزیع کنندگان به دلیل موجودی کم و قیمت بالای نرخ جهانی، بیش از 5 میلیون تومان مجموعه کالاهای دیگر را به طور باندل با هر 1 عدد کارت گرافیک عرضه می کنند که باعث شده است قیمت بازار همچنان به نرخ بالایی عرضه شود و خرده فروشان بازار تمایل به خرید چنین باندل غیرمتعارفی که خواب سرمایه نیز دارد، نداشته باشند. پاسخ توزیع کنندگان نیز در ارتباط با اجرایی کردن این سیستم فروش غیرمتعارف و عدم تمایل به خرید خرده فروشان؛ "اهمیتی ندارد!" عنوان شده است!
از طرف دیگر عدم توقف تقاضای کارت گرافیک از سوی ماینرها نیز مزید بر علت فوق الذکر بوده که جهت جلوگیری از افزایش قیمت مجدد، چنین تدبیری اتخاذ شود.
ما در این زمینه لازم به اطلاع رسانی دیدیم و به این نکته متذکر شویم که در صورت برداشتن این سیستم فروش و توزیع نامتعارف، قیمت ها بیش از 40% کاهش قیمت خواهند داشت که در اینصورت به قیمت واقعی فروش خواهند رفت.
از طرفی با برداشتن چنین سیستم توزیع نامتعارفی، مجدداً‌ تقاضای ماینرها بر خرید کارت گرافیک افزایش یافته و موجب گرانی بیشتر در بازار می شوند.

به نظر می رسد در چنین شرایط بحرانی، بایستی تدبیر مناسب تری اتخاذ شده و مدیریت قیمت در بازار و کنترل تقاضا از سوی ماینرها نیز صورت گیرد.
از آنجایی تعداد ماینرها در کشور ما به مراتب کمتر از از سایر مصرف کنندگان در حوزه کاربری های دیگر می باشد و همچنین تاکنون بیش از ده ها هزار کارت گرافیک در کشور در بین فقط ماینرها توزیع شده است؛ وقت آن رسیده جهت بازگشت قیمت کارت گرافیک ها به حالت قبل، ایجاد آرامش در بازار و جلب رضایت سایر مصرف کنندگان کارت گرافیک و اهمیت قائل شدن برای اکثریت متقاضیان، از فروش تعدادی کارت گرافیک به ماینرها خودداری به عمل آمده و صرفاً سیستم تک فروشی در بازار اجرایی شود.

با احترام./

آریا کامپیوتر

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

صرفا جهت اطلاع

#برداشت_آزاد

درود دوستان امروز دیدم این اطلاعیه رو دادن تو کانال‌شون:

G1mH2B

با سلام خدمت همران گرامی کانال تلگرام آریا کامپیوتر؛

در رابطه با افزایش قیمت اخیر کارت گرافیک ها نکته ای را لازم دیدیم اشاره کنیم تا نسبت به شرایط موجود آگاهی پیدا کنید.
اخیراً شاهد کاهش قیمت ناچیز کارت گرافیک ها در بازار بودیم که این کاهش قیمت در حدی نبود که موجب رضایت متقاضیان گردد. از این رو بر آن شدیم تا در این مورد شفاف سازی کنیم.
چندی قبل بار کارت گرافیک از چند برند مطرح بازار با قیمت های بسیار مناسب (نه قیمت پایین اولیه) موجود شد. ولی متاسفانه شرکت ها و توزیع کنندگان به دلیل موجودی کم و قیمت بالای نرخ جهانی، بیش از 5 میلیون تومان مجموعه کالاهای دیگر را به طور باندل با هر 1 عدد کارت گرافیک عرضه می کنند که باعث شده است قیمت بازار همچنان به نرخ بالایی عرضه شود و خرده فروشان بازار تمایل به خرید چنین باندل غیرمتعارفی که خواب سرمایه نیز دارد، نداشته باشند. پاسخ توزیع کنندگان نیز در ارتباط با اجرایی کردن این سیستم فروش غیرمتعارف و عدم تمایل به خرید خرده فروشان؛ "اهمیتی ندارد!" عنوان شده است!
از طرف دیگر عدم توقف تقاضای کارت گرافیک از سوی ماینرها نیز مزید بر علت فوق الذکر بوده که جهت جلوگیری از افزایش قیمت مجدد، چنین تدبیری اتخاذ شود.
ما در این زمینه لازم به اطلاع رسانی دیدیم و به این نکته متذکر شویم که در صورت برداشتن این سیستم فروش و توزیع نامتعارف، قیمت ها بیش از 40% کاهش قیمت خواهند داشت که در اینصورت به قیمت واقعی فروش خواهند رفت.
از طرفی با برداشتن چنین سیستم توزیع نامتعارفی، مجدداً‌ تقاضای ماینرها بر خرید کارت گرافیک افزایش یافته و موجب گرانی بیشتر در بازار می شوند.

به نظر می رسد در چنین شرایط بحرانی، بایستی تدبیر مناسب تری اتخاذ شده و مدیریت قیمت در بازار و کنترل تقاضا از سوی ماینرها نیز صورت گیرد.
از آنجایی تعداد ماینرها در کشور ما به مراتب کمتر از از سایر مصرف کنندگان در حوزه کاربری های دیگر می باشد و همچنین تاکنون بیش از ده ها هزار کارت گرافیک در کشور در بین فقط ماینرها توزیع شده است؛ وقت آن رسیده جهت بازگشت قیمت کارت گرافیک ها به حالت قبل، ایجاد آرامش در بازار و جلب رضایت سایر مصرف کنندگان کارت گرافیک و اهمیت قائل شدن برای اکثریت متقاضیان، از فروش تعدادی کارت گرافیک به ماینرها خودداری به عمل آمده و صرفاً سیستم تک فروشی در بازار اجرایی شود.

با احترام./

آریا کامپیوتر

فعلا تنها کاری که میشه کرد همینه  !!! نزارین ماینرا بخرن !!! البته یه عده فروشگاه سودجو که خودتونم  میدونید کیا هستن !!! نه تنها فروش رو محدود نمیکنن بلکه هنوزم کارت هارو برای ماینرا باندل میزنن !!!  ما هیچوقت این رفتارشون رو از یاد نمیبریم !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...