رفتن به مطلب

کلاک پایین GTX750

Gintama
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیزم , من یه مشکلی با کارت GTX750 دارم , طبق اون چیزی که توی نت دیدم کلاک GPU این مدل باید به صورت پیشفرض 1020 باشه , اما با GPU-z و HWmonitor و MSI afterburner که نگاه می کنم 699 تا 700 بیشتر نیست , و همچنین کارت زیر لود سنگین درایورش کرش میکنه و فکر میکنم مشکل از همین کلاک پایین هست , ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

سلام

مدل دقیق گرافیک رو بزار ...

قبلا اینجوری نبوده؟

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

برندش که خیلی داغونه Esonic , از اولش که دست من رسیده بله اینطوری بوده , فقط زده GTX750 2GB DDR5 

Captuvbvbvbre.JPG

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Gintama گفته است :

برندش که خیلی داغونه Esonic , از اولش که دست من رسیده بله اینطوری بوده , فقط زده GTX750 2GB DDR5 

Captuvbvbvbre.JPG

قبلا اینطور بود؟

با msi after چک کن تو حالت بیکاری و پردازش 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Gintama گفته است :

برندش که خیلی داغونه Esonic , از اولش که دست من رسیده بله اینطوری بوده

خودت علت رو گفتی دوست عزیز؟!!

احتمالا همون Esonic هم نباشه و از این چیپ تقلبی هاست که به صورت نرم افزاری پرفورمنسش رو دستکاری کردن و احتمالا هم  جز با  درایور خودش کار نکنه؟!!

الان یه مدل گراف تو بازار هست به نام AFOX که اونم من برای یکی از دوست که کارتش مشکل داشت هر کاری کردم با درایوری جز درایور خودش کار نمی کرد و خود کارته مشکل داشت که به هیچ وجه قابل حل نبود؟!!

تاپیک های مشابه ای توی فروم دیدم که اونا هم مشکل شما رو داشتند و در نهایت مشخص شده بود کارتشون تقلبیه؟!!

شما آخرین درایورش رو از سایت انویدیا بگیر و نصب کن ببین جواب میده ، البته قبلش باید درایور موجود رو با نرم افزاری که لینک دانلودش رو میذارم Uninstall کنی بعد درایور جدید رو نصب کنی:

https://www.sakhtafzarmag.com/download/files/Essential/DDU-17.0.8.3.zip

اگه درست نشد ، بذارید اساتید اهل فن نظر بدن و شاید مشکل از جای دیگه ای باشه...

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

احتمالا همون Esonic هم نباشه و از این چیپ تقلبی هاست که به صورت نرم افزاری پرفورمنسش رو دستکاری کردن و احتمالا هم  جز با  درایور خودش کار نکنه؟!!

الان یه مدل گراف تو بازار هست به نام AFOX که اونم من برای یکی از دوست که کارتش مشکل داشت هر کاری کردم با درایوری جز درایور خودش کار نمی کرد و خود کارته مشکل داشت که به هیچ وجه قابل حل نبود؟!!

تاپیک های مشابه ای توی فروم دیدم که اونا هم مشکل شما رو داشتند و در نهایت مشخص شده بود کارتشون تقلبیه؟!!

شما آخرین درایورش رو از سایت انویدیا بگیر و نصب کن ببین جواب میده ، البته قبلش باید درایور موجود رو با نرم افزاری که لینک دانلودش رو میذارم Uninstall کنی بعد درایور جدید رو نصب کنی:

ممنونم از راهنمایی شما دوست عزیزم , شما اطلاع دارید درایورش رو از کجا میتونم تهیه کنم ؟ چون سایت نداره منم سی دیش رو ندارم , آخرین درایور nvidia رو نصب دارم روی سیستم و فکر میکنم این کارت هم تقلبی باشه

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Gintama گفته است :

ممنونم از راهنمایی شما دوست عزیزم , شما اطلاع دارید درایورش رو از کجا میتونم تهیه کنم ؟ چون سایت نداره منم سی دیش رو ندارم 

شما اول یه after burner بریز

بعد تو حالت بیکار و حالت پردازشی سرعت چک کن

بعد بفرست اینجا

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Gintama گفته است :

ممنونم از راهنمایی شما دوست عزیزم , شما اطلاع دارید درایورش رو از کجا میتونم تهیه کنم ؟ چون سایت نداره منم سی دیش رو ندارم , آخرین درایور nvidia رو نصب دارم روی سیستم و فکر میکنم این کارت هم تقلبی باشه

اگه درایور مخصوص به خودش رو میخوای توی سایت های ایرانی یه سرچ بزن و اگه نبود توی سایت های خارجی احتمال زیاد میتونی پیدا کنی چون تنها شما دارنده ی این کارت ها نیستید؟!!

بگردید پیدا میشه و منم اگه تونستم پیدا کنم براتون اینجا لینک میذارم، فقط هرکاری کردید آخر نتیجه اش رو همینجا بذارید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، memex گفته است :

شما اول یه after burner بریز

بعد تو حالت بیکار و حالت پردازشی سرعت چک کن

بعد بفرست اینجا

باشه حتما

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

اگه درایور مخصوص به خودش رو میخوای توی سایت های ایرانی یه سرچ بزن و اگه نبود توی سایت های خارجی احتمال زیاد میتونی پیدا کنی چون تنها شما دارنده ی این کارت ها نیستید؟!!

بگردید پیدا میشه و منم اگه تونستم پیدا کنم براتون اینجا لینک میذارم، فقط هرکاری کردید آخر نتیجه اش رو همینجا بذارید.

موفق باشید.

متشکرم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، DPSYS گفته است :

سلام

اوج فیک و تقلبی بودن گرافیک که توسط برند  esonic انجام شد دیگه بدتر از esonic چیز دیگه ای نداریم:دی

esonic , afox , quadron ,و تعدادی از گرافیک های به ظاهر شبیه برند گالاکسی کلا فیک هستن 

با توجه به مشخصات gpuz چیپ ظاهرا ۷۳۰ هست

نکته جالب اینکه این چنین شاهکارهایی اغلب با درایور لپ تاپی نصب میشن به عبارتی چیپ لپ تاپی هستن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

اوج فیک و تقلبی بودن گرافیک که توسط برند  esonic انجام شد دیگه بدتر از esonic چیز دیگه ای نداریم:دی

esonic , afox , quadron ,و تعدادی از گرافیک های به ظاهر شبیه برند گالاکسی کلا فیک هستن 

نکته جالب اینکه این چنین شاهکارهایی اغلب با درایور لپ تاپی نصب میشن به عبارتی چیپ لپ تاپی هستن

چجوری شکایت نمیشه از اینا؟؟ ایران نیس که بگن روابط بین الملل نداریم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، memex گفته است :

چجوری شکایت نمیشه از اینا؟؟ ایران نیس که بگن روابط بین الملل نداریم

البته ایسونیک وجود خارجی نداره واگر سرچ کنید به جز اندک سایت های فارسی زبان و چند تا سایت عربی هیچ جا اسمی و  اطلاعاتی در دسترس نیست و به نظر میرسه بیشتر فروش و بازار هدف ش تو ایران بوده حالا یه وارد کننده ای یه پولی داده تحت یه اسمی گرافیک تقلبی زدن با قیمت پایین فروخته و سود کرده

تو کشور ما هم که رسیدگی به این موارد مشخصه دیگه

الان دیگه تقریبا ایسونیکی در کار نیست ولی یکسری کارت اومده به بازار که از اسم برند خوشنام گالاکسی سو استفاده شده در صورتی که قوطی کارت کاملا مشخصه مال خود کارخونه نیست ظاهر کارت هم با ظاهر کارت اصلی متفاوت و اینکه حتی با درایور همراه خود کارت هم نصب نمیشه یعنی اوج خلاقیت

اونایی که تست کردیم و کلا فیک هستن : 

esonic , afox , quadron

,برند های زیر معتبر هستن ولی اخیر فیک توشون دیده شده 

galaxy , point of view, palit

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Gintama گفته است :

Captuvbvbvbre.JPG

کاملا مشخص هست که کارت اصلی نیست به تعداد هسته کودا نگاه کنید 96 کارت شما gt240 میباشد عزیز .

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر کارت مال من نیست قبلا یه دوستی خریده بود چون اذیتش میکرد دادش به من گفت بررسی بکن ببین چه مشکلی داره , این آخرا هم بهم گفت بفروشش به عنوان کارت معیوب که دوستان هم گفتن 70 بیشتر نمی ارزه , که البته با این تفاسیر همون 70 هم نمی ارزه , خدا رو شکر از طریق شما دوستان فهمیدم که فیک هست و به کسی نفروختم و مدیون کسی نشدم , ممنونم از همه بابت راهنماییهاشون

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

سلام , راهی هست کرش نکنه ؟ مثلا تغییرات توی بایوس 

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

شما فنش رو بردار  ببین جی پی یوتون چه کدی روش زده بعدش امکان داره بتونید بایوس اصلیشو بزنید اما این کارتا اکثرشون جوری دست کاری شدن که بدونه پروگرمر نشه روشون بایوس زد بایوس خورشو بزنید کرش نمیکنه احتمال زیاد کارتتون 2 گیگ نیست که اینجوری مشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، pooriya_shift گفته است :

شما فنش رو بردار  ببین جی پی یوتون چه کدی روش زده بعدش امکان داره بتونید بایوس اصلیشو بزنید اما این کارتا اکثرشون جوری دست کاری شدن که بدونه پروگرمر نشه روشون بایوس زد بایوس خورشو بزنید کرش نمیکنه احتمال زیاد کارتتون 2 گیگ نیست که اینجوری مشه

ممنون از راهنماییت , در اسرع وقت جراحیش میکنم خبرشو میدم 

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/25, 10:49:14، pooriya_shift گفته است :

روی چیپ شماره سریال زده هرچی سرچ میکنم چیزی پیدا نکردم برای به دست آوردن مدلش

20180216_102832.jpg

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Gintama گفته است :

روی چیپ شماره سریال زده هرچی سرچ میکنم چیزی پیدا نکردم برای به دست آوردن مدلش

20180216_102832.jpg

یه عکس از خود کارت هم لطف میکنی 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، pooriya_shift گفته است :

یه عکس از خود کارت هم لطف میکنی 

20180216_112908.jpg

20180216_112857.jpg

لینک به دیدگاه

اقا کارتتون به احتمال خیلی زیاد ۴۴۰ هستش فقط شانس شما اینا کد جی پی یو رو از روش تراشیدن اون قسمت پاین رو دقت کردین یه سری خط افتاده اونجا کد جی پی یو رو میزنه شما مدل روهای روی کارت رو سرچ بکن ببین هر چیپ چند مگابایت هستش به تعداد   چیپ ها ضرب کن حافظه کارت مشخص میشه فکر میکنم کارتتون یه گیگ هستش  چچن کد کارت مشخص نیست نمیشه دنبال بایوس اصلی گشت ظما خیلی بد شانس هستین

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، pooriya_shift گفته است :

اقا کارتتون به احتمال خیلی زیاد ۴۴۰ هستش فقط شانس شما اینا کد جی پی یو رو از روش تراشیدن اون قسمت پاین رو دقت کردین یه سری خط افتاده اونجا کد جی پی یو رو میزنه شما مدل روهای روی کارت رو سرچ بکن ببین هر چیپ چند مگابایت هستش به تعداد   چیپ ها ضرب کن حافظه کارت مشخص میشه فکر میکنم کارتتون یه گیگ هستش  چچن کد کارت مشخص نیست نمیشه دنبال بایوس اصلی گشت ظما خیلی بد شانس هستین

ممنونم از راهنمایت دوست عزیزم :95_v:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...