رفتن به مطلب

مشکل با فایل فشرده

sajad564
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان...بنده ی سری فایل دانلود کردم ک بعد از دانلود هنگام باز کردن فایل با ارور زیر رو به رو میشم که بعد ب این نتیجه رسیدم ک شاید نیاز به ریپیر فایل باشه اما زمانی که میخوام فایل رو ریپیر کنم زمانی که فرایند ریپیر به صد در صد میرسه فایل ریپیر شده حذف میشه و همون طور که در عکس میبینید با متن 0 blocks recovered مواجه میشم ...ممنون میشم راهنمایی کنید

image.thumb.png.cc8209f78f8bb955ac8e7bdd4bf7cf0f.pngimage.thumb.png.736e75bffad71b3bb7935c9cf597abc8.png

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

با سلام خدمت دوستان...بنده ی سری فایل دانلود کردم ک بعد از دانلود هنگام باز کردن فایل با ارور زیر رو به رو میشم که بعد ب این نتیجه رسیدم ک شاید نیاز به ریپیر فایل باشه اما زمانی که میخوام فایل رو ریپیر کنم زمانی که فرایند ریپیر به صد در صد میرسه فایل ریپیر شده حذف میشه و همون طور که در عکس میبینید با متن 0 blocks recovered مواجه میشم ...ممنون میشم راهنمایی کنید

image.thumb.png.cc8209f78f8bb955ac8e7bdd4bf7cf0f.pngimage.thumb.png.736e75bffad71b3bb7935c9cf597abc8.png

درود

فایل رو با چی دانلود کردین؟بایستی فایل با مدیریت دانلود دانلود بشه!

فایل های حجم بالا رو وین رر نمیتونه ریپر کنه! 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود

فایل رو با چی دانلود کردین؟بایستی فایل با مدیریت دانلود دانلود بشه!

فایل های حجم بالا رو وین رر نمیتونه ریپر کنه! 

با دانلود منیجر(idm) دانلود کردم...والا فایل خیلی هم حجیم نیست(2G) هستش...قبلا فایل با این حجم رو با وین رر ریپیر کرده بودم...(البته نه رو این ویندوز )

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، sajad564 گفته است :

با دانلود منیجر(idm) دانلود کردم...والا فایل خیلی هم حجیم نیست(2G) هستش...قبلا فایل با این حجم رو با وین رر ریپیر کرده بودم...(البته نه رو این ویندوز )

درود بر شما

دو گیگ برای یک فایل حجیم محسوب میشه!

همین فایل قبلا ریپر شده بود!

ورژن قبلی که ریپر کرده بود این فایل رو بریزید و امتحان کنید‌اگر نشد جدیدترین ورژن رو !

در ضمن این ارور مال ریپر هست !

ارور اکستراکت رو بذارید!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود بر شما

دو گیگ برای یک فایل حجیم محسوب میشه!

همین فایل قبلا ریپر شده بود!

ورژن قبلی که ریپر کرده بود این فایل رو بریزید و امتحان کنید‌اگر نشد جدیدترین ورژن رو !

در ضمن این ارور مال ریپر هست !

ارور اکستراکت رو بذارید!

دو تا عکس گذاشتم یکی واس وقتی هستش ک اکسترکت میکنم یا فایل رو باز میکنم یکی هم برای زمانی هستش که ریپیر میکنم فایل رو(عکس پایینی ارور اکستراکت هستش)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، sajad564 گفته است :

دو تا عکس گذاشتم یکی واس وقتی هستش ک اکسترکت میکنم یا فایل رو باز میکنم یکی هم برای زمانی هستش که ریپیر میکنم فایل رو(عکس پایینی ارور اکستراکت هستش)

درود

تمامی پارت هارو انتخاب و اکستراکت رو بزنید این فقط پارت پنجم هستش پارت ها باید با هم اکستراکت بشن!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود

تمامی پارت هارو انتخاب و اکستراکت رو بزنید این فقط پارت پنجم هستش پارت ها باید با هم اکستراکت بشن!

بنده عکس پارت پنجم رو گذاشتم ولی خب این ارور توی پارت های قبلی هم پا برجا هستش...اصلا به این صورت هستش که اکسترکت فایل اول که شروع بشه اتومات پارت های دیگه پشتر سرش اکسترکت میشن که باز در انتهای اکسترکت باز این ارور نشون داده میشه

لینک به دیدگاه

سلام

اول از اینکه درایوی که داره فایل ریکاور شده داخلش کپی میشه ایا حجم کافی داره مطمئن شو.

دوم اروری که توی عکس هست که اخرش نوشته unexpected end of archive یعنی اصلا فایل ریکاور نشده.

شما یه کاری کن. همین پارت مشکل دار رو کپی یا کات کن توی یک درایو دیگه و اونجا ریکاور کن ببین اوکی میشه ؟

یه چیزی ؟ جدیدا توی فرکانس رم هات دست نبردی ؟ از سلامت رم ها مطمئنی ؟

ویرایش شده توسط @حامد@
لینک به دیدگاه

درود

ممکن هست فايلي که دارين ريپير ميکنين اصلا مشکلي نداشته باشه! ممکن هست اصلا فايل قابل ريپير نباشه!

ممکنه فايل هاي ديگه مشکل داشته باشن...

چک کنين حجم تمام فايل هاتون به جز فايل اول و آخر بايد يکي باشه (دقيقا يکي بايد باشه)، هر کدوم حتي يک بيت کمتر داشت مشکل داره، البته امکان اينکه فايل هاي هم اندازه هم مشکل داشته باشن وجود داره

ولي به هر حال

فايلي رو که ميخواين اکسترکت کنيد اين گزينه رو بزنيد:

Keep broken files

بعد همين پوشه اکسترکت شده رو Rar کنين (دقيقا با همون وضعيت فايل اصلي)

حالا اين فايل جديد رو ريپير کنين ببينين ميشه يا نه

اگر شد که فايل اصلي رو بکاپ بگيرين و اين رو جايگزين کنين و مشکل تون حل ميشه

اگر هيچ کدوم از اينها نشد و مشکل کماکان برقرار بود احتمال اينکه هاردتون مشکل داشته باشه يا رم تون وجود داره و بايد بررسي بشه...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...