رفتن به مطلب

فروش gtx1080ti asus(کاخش قیمت 4200 )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بنده خدا خودش هم فریب خورده ،با هم توافقی حلش کنید ،وقتی ناظر فروم خودش اطمینان داره به این شخص شما چه انتظاری داری

در ضمن خود آقای بختیاری اصلا سودی نمی‌برد شما اگه انصاف داشته باشید متوجه میشوید 

در 3 دقیقه قبل، hassan.m گفته است :

من فردا از طریق پلیس فتا از صاحب اکانت شکایت میکنم که از طریق آی پی آدرس پیگیر باشن.

از طریق شماره حساب هم شکایت میکنم.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

والا پیش میاد . من خودم از آمازون زئون 2699 v4 که حدود 4000$ پولشه و P6000 کوادرو که 5000$ پولشه رو 4700$ رو خریدم . بعضا طرف پول لازمه از نصفم کمتر میده . 

تو همین فروم هفته پیش SSD 1T سامسونگ سری اینترپرایز رو 700 خریدم که قیمتش 2790 هست . خودمم تو همین فروم اوایل سال به آقای رباطی و حسنی دو تا برد x99 دلوکس2 آکبند رو با 35% فروختم .

کارت گرافیک اینجوری نیست چون بازارش داغه شما توجه نکردی همین الان بذاره تو دیوار ۴۲۰۰ رو هوا میزنن و ۱۰۸۰ رو ۳ تومن ،چرا طرف باید تو لیون بذاره ؟

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

شما نباید پول می‌زدی  ،باید به آقای بختیاری می‌زدی اشتباه کردی،شما تعجب نمیکنی کارت ۱۰۸۰ سه تومن؟ شک نکردی،خود  آقای بختیاری گفت که به حساب خودشون بزنید

در 35 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

آقای بختیاری انسان شریفی هستن ، کارتها مال یه نفر تو شهرستان بود که گفته بود آقا بختیاری آگهی کنه من از اول در جریان این داستانم ،و به خود بنده هم گفتن اکیدا پول نزن غیر از خودم برای کسی ،این بنده خدا افتاد تو دام این شخص

در 1 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

بنده خدا خودش هم فریب خورده ،با هم توافقی حلش کنید ،وقتی ناظر فروم خودش اطمینان داره به این شخص شما چه انتظاری داری

در ضمن خود آقای بختیاری اصلا سودی نمی‌برد شما اگه انصاف داشته باشید متوجه میشوید 

با دیدن این پست ها یاد امریکا افتادم که از اسرائیل حمایت میکنه!!

دوست عزیز ممکنه شما نظم تاپیک رو به هم نزنید؟؟

این حرفتون که گفته یکی دیگه کارت داشته من براش اگهی کردم حالا که به حساب اون زدیدی مسئولیتی نداره مثل اینه که من به یکی دیگه بگم یکی رو بکشه بعد بگم من که نکشتم پس مقصر نیستم!

بزارید دوستی که میگن ایشون کلاهبرداری کردن صحبتشون رو کامل بگن و بعد مدیران پیگیری کنن.

اگر ممکنه شما پست نده تو این تاپیک.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

با دیدن این پست ها یاد امریکا افتادم که از اسرائیل حمایت میکنه!!

دوست عزیز ممکنه شما نظم تاپیک رو به هم نزنید؟؟

این حرفتون که گفته یکی دیگه کارت داشته من براش اگهی کردم حالا که به حساب اون زدیدی مسئولیتی نداره مثل اینه که من به یکی دیگه بگم یکی رو بکشه بعد بگم من که نکشتم پس مقصر نیستم!

بزارید دوستی که میگن ایشون کلاهبرداری کردن صحبتشون رو کامل بگن و بعد مدیران پیگیری کنن.

اگر ممکنه شما پست نده تو این تاپیک.

مسئولیت داره ،چرا نداره،استاد ولی وقتی ناظر فروم و خیلیا آقای بختیاری رو میشناسن و میدونن قربانی این داستان شده، بهتر نیست توافقی حل بشه

تا دو ساعت پیش میخواست کلاه منم برداره 

میگفت یه کارت دیگه دارم میدم به تو حتی عکس رسیدارم فرستاد بره من که من ارسال کردم توام بریز من ارسال کنم ،

در ضمن من از اول تاپیک تو این داستان هستم و چند بار به آقای بختیاری گفتم مراقب باش 

و حتی به آقای رضایی ناظر طی تماس  گفتم 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، XBOX ONE گفته است :

بنده هم با شما موافقم  یک طرفه دارید دفاع میکنند

من دفاع نمیکنم از کسی ،میگم مسئولیت با صاحب تاپیک هستش ولی میگم که آقای بختیاری کلاه بردار نیست بنده خدا قربانی شده

ویرایش شده توسط 7alireza7
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

مسئولیت داره ،چرا نداره،استاد ولی وقتی ناظر فروم و خیلیا آقای بختیاری رو میشناسن و میدونن قربانی این داستان شده، بهتر نیست توافقی حل بشه

تا دو ساعت پیش میخواست کلاه منم برداره 

میگفت یه کارت دیگه دارم میدم به تو حتی عکس رسیدارم فرستاد بره من که من ارسال کردم توام بریز من ارسال کنم ،

در ضمن من از اول تاپیک تو این داستان هستم و چند بار به آقای بختیاری گفتم مراقب باش 

و حتی به آقای رضایی ناظر طی تماس  گفتم 

در 2 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

من دفاع نمیکنم از کسی ،میگم مسئولیت با صاحب تاپیک هستش ولی میگم که آقای بختیاری کلاه بردار نیست بنده خدا قربانی شده

نمیدونم چرا شما کلا جای این دوستی که کلاهبرداری کرده ( یا با اکانتش کلاهبرداری کردن) میزاری خودت رو.

چند ثانیه خودت رو بزار جای کسی که 3 تومن پولش تو این شرایط متعفن مملکت به باد رفته. بازم میشینی میگی توافق کنیم و ایشون ادم خوبیه؟؟!

در هر حال ایشون صاحب این اکانت هستن و مسئولیت و عواقب تمام کارهایی که با این اکانت انجام میشه متوجه ایشون هست.

من که درست متوجه نشدم قضیه چیه تو تاپیک فقط پست های شماست که نوشتید ایشون ادم خوبیه و توافق کنید!!!

اگر ممکنه دوستی که ازشون کلاهبرداری شده بیان و دقیقتر بگن. اگر شماره کارت بانک دارن بگن شماره تماس یا اسم شهر دارن بگن دوستان اینجا اشنا دارن اینور اونور نشونی این فرد پیدا میشه.

این تاپیک رو صاحب اکانت ایجاد کرده؟ یا یوزر پسوورد داده کس دیگری ایجاد کردن؟

لینک به دیدگاه

دوستان سلام

من کاری به اینکه کی حق داره و کی باید تاوان بده و توافق کنه ندارم . فقط جهت اطلاع عرض میکنم . به نظر میرسه که اکانت آقای بختیاری هک شده . اکانت ایشون توسط کاربرCOD ww2 هک شده ، یا اینکه خود این کاربر هم قبل از ایشون هک شده بوده . این کاربر از حدود 20-25 نفر از کاربران باسابقه فروم شماره تلگرام خواسته که تقریبا همه به جز یکی دو نفر بهش دادن . از جمله آقای بختیاری . پس احتمال داره از این طریق هک کرده باشه . کاربرهایی که این پیغام براشون اومده ، حتما حواسشون رو جمع کنن . شماره کارتی که پول واریز شده از طریق کاربر hassan.m به نام مهرا بی غم بوده که شماره کارت هم 6037997363902835 هست . اگر کسی به این شماره کارت پول واریز کرده ، ایشون کلاهبردارن . پس پیگیر باشه .

بد نیست معاملاتتون رو از طریق سیستم واسطه انجام بدید . 1 درصد هزینه ای نیست که نشه اون رو انجام داد . در عوض این مشکلات رو نداره . سیستم واسطه برای جلوگیری از همین مشکلات ایجاد شد . ولی خیلی از کاربرها اعتقادی ندارن . الان لیون نمیتونه در مورد این اتفاق کمک زیادی بکنه . همین مقدار کاری بود که میشد انجام داد .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

آقای @mrezaee ادعا میکنن بشما کارت فروختن . راست میگن؟؟

تایید میکنین؟؟

درود دوستان لیونی

دوست من بنده مبلغی واریز نکردم . قرار بود مبلغ امروز واریز بشه که مشخص شد چه مشکلی پیش اومده و مبلغ واریز نشد.

طبق گفته حامد جان مدیر ارشد متاسفانه ظاهرا اکانت کاربر  *METALLICA*  هک شده و پیگیر این مسئله هستیم.

ظاهرا کاربر soh3il.rt  هم  طی معامله ای که با اکانت هک شده کاربر*METALLICA*   داشتن از ایشون هم کلاه برداری شده .

مبلغی که واریز شده به شماره حساب 060030000980301314211 و شماره کارت 5892101078801624 به نام محمد کاظمی .

کاربری که اکانت کاربر *METALLICA*  رو هک کرده بودن به خیلی از کاربرها پیغام دادن برای فروش قطعه .

یکی از کاربران هم با نام   7alireza7   که با کاربر  COD ww2 تو فروم معامله کرده بودن ظاهرا حضوری از طریق واسطه ای که داشتن معامله کردن که مشکلی نداشتن.

شماره کارتی که مبلغ واریز شده  6037997261675152  به نام جابر اسرافیلی .

لطفا به شماره حساب و کارت هایی که اعلام شده مبلغی واریز نکنید .

دوستان عزیز لطفا هر معامله ای دارید از طریق سیستم واسطه اقدام کنید تا مشکلی براتون  پیش نیاد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...