رفتن به مطلب

جایگزین ماینینگ پیشنهادبرای اجرای نیروگاه خورشیدی مقیاس کوچک خانگی.

aliazizi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، 7alireza7 گفته است :

این تقصیر شما نیست یا من یا ‌،... هر کس ناخداگاه میخواد کمتر ضرر کنه یا از شرایط سود ببره 

تضاد رفتاری اینه که این حرکت دقیقا مصداق رفتار خود شماست ،(که منطقی هم هست)

شما میگی کسایی که ساز مخالف میزنن  از شرایط سود میبرن که سود شما هم به اندازه یه کارت بود

الان امیدواری بیاد پایین دوباره ارزونتر بخری اضافش بمونه تو جیبت ،از ماین بد میگی شاید که موثر باشه ،در ضمن من ماینر نیستم اما ماینر هارو دوست دارم

و سه تا نکته دیگه: اگه ماین نبود کارتتون همون ۳ تومنم نمی‌رفت 

ثانیا: می‌تونستی نفروشی کارتتو و بازیتونو بکنید ، چرا به خاطر سود فروختید؟

ثالثا :چه بسا انسانهایی که به خاطر سود خودشون در برابر فهمیدن مقاومت میکنن

نمیدونم چطوری بگم تا متوجه بشی!منظور من از اینکه گفتم اونایی که از شرایط موجود شکایت میکنن بیشتر سود میبرن این بود که اونایی که نسبت به همه چیز بی اعتمادن و فلان و فلان رو میکوبن و میگن این کشور جای زندگی نیست اتفاقا سود بیشتری هم میکنن از این وضعیت فعلی  و اصلا ربطی به ماینینگ نداشت که البته این حرف و منظورم با توجه به کامنت های قبلی دوستان و نقل قول کاملا مشخص میشه!نمیدونم دیگه چجوری توضیح بدم

چه انسانهایی که خودشون رو به نفهمی میزنن؟!انشاالله که در مورد بعضیا صدق نمیکنه:4_joy:

بله ماین نبود من کارتم رو نمیفروختم ولی از طرفی این اسمش سود نیست

کسی که دلار میخره و مثلا بعد یک سال ارزشش سه برابر میشه رو نمیشه گفت سود کرده!در علم اقتصاد به چنین چیزی نمیگن سود مگر اینکه شخص بعد سه برابر شدن بفروشه و بعدش هم قیمت دلار کاهش پیدا کنه که من بعید میدونم با وضعیت فعلی قیمت قطعات پایین بیاد!

میگی میتونستم نفروشم؟!سوال بی ربط و بی معنی هست

لینک به دیدگاه

• ارسال 113
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

بله درست می فرمایید. من هر جا می گم چای ایرانی استفاده می کنم اول بهم می خندن. اما بعدش که چای رو می خورن شروع به پرس و جو می کنن که چند خریدی و از کجا خریدی و ....
کیفیت چایشون بسیار خوبه. من اون موقع یادم نیست چند خریدم اما فکر کنم ۲۰ تومن بود . 

الان تو پست اول نوشتن چای ممتاز 96 کیلویی 15 تومن ، اگه اینجوری باشه خیلی خوبه ما 30 تومن گرفتیم البته با پست رایگان

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

بله درست می فرمایید. من هر جا می گم چای ایرانی استفاده می کنم اول بهم می خندن. اما بعدش که چای رو می خورن شروع به پرس و جو می کنن که چند خریدی و از کجا خریدی و ....
کیفیت چایشون بسیار خوبه. من اون موقع یادم نیست چند خریدم اما فکر کنم ۲۰ تومن بود . 

خداییش چای لاهیجان اگر درست برداشت بشه و عمل بیاد هیچ چایی به گرد پاشم نمیرسه از نظر طعم و کیفیت

یبار یکی از دوستان شمالی برام اورده بودنمیدونم میگفت سر گلشه یا سر برگشه(دقیق یادم نیست سر در نمیارم)

یکم دیر دم میکشید ولی فوق العاده بود!اصلا شفاس:4_joy:

دیگم مثل اون پیدا نکردم

البته این دوستمون میگفت اینا انحصار فروش دارن و خود چای کار هم حتی نمیتونه بیشتر از مصرف خودش این مدل برداشت کنه

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

الان تو پست اول نوشتن چای ممتاز 96 کیلویی 15 تومن ، اگه اینجوری باشه خیلی خوبه ما 30 تومن گرفتیم البته با پست رایگان

البته از استارتر معذرت می خوام که اینجا رو به تاپیک چای فروشی تبدی کردم . اما قیمتشون خیلی عالیه. چون خودوشن دلال نیستن و تولید کننده هستن. هزینه ارسال هم با پست سفاریش خیلی کم میشه مخصوصا اگر بالای دو کیلو بخرین هزینه پستی کمتر می افته براتون. 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

خداییش چای لاهیجان اگر درست برداشت بشه و عمل بیاد هیچ چایی به گرد پاشم نمیرسه از نظر طعم و کیفیت

یبار یکی از دوستان شمالی برام اورده بودنمیدونم میگفت سر گلشه یا سر برگشه(دقیق یادم نیست سر در نمیارم)

یکم دیر دم میکشید ولی فوق العاده بود!اصلا شفاس:4_joy:

دیگم مثل اون پیدا نکردم

بله آقای گورانی . دقیقا همینطوره که می فرمایید. اون چای سربرگ بوده که خیییلی عالیه. اگر چای ایرانی خوب به عمل بیاد جزو بهترین چای های دنیا محسوب میشه. یه مورد دیگهاین هست که این چای ها ارگانیک هستند و اون چیزی که برای معطر کردنشون هم اضافه میشه از کاشان خرید می کنن. 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود دوست عزيز

اون 20 درصد حساب نيست، اوراق گواهي سپرده هست، يک برگه ميدن دستتون، اکثر بانک ها هم نرخ شکست دارن (بين 0 تا 8 درصد) يعني اگه زير يک سال پولتون رو بخواين جريمه ميشين. بعضي اوقات قابل انتقال به غير نيست و ... خلاصه بگم که اين حساب نيست و گواهي هست و براي حداقل يکسال خوبه

در خصوص بانک آينده، روزشمار 22 درصد براي مبالغ بالاي 1 ميليارد و روزشمار 21 درصد براي مبالغ بالاي 500 ميليون ميده که اين رو هم مطمئن هستم. زير 500 ميليون روزشمار 10 درصد ميدن.

صندوق امين آشنا هم اگه برنامه ريزي بلندمدت دارن به صرفه هست براشون، اصولا صندوق ها نميشه براي روزشمار توشون سرمايه گذاري کرد وگرنه يکي دو روز سود به شما تعلق نميگيره و نرخ سود مياد و ميشه همون 18 درصد و ... با دردسر بيشتر

سلام

عزیز اعتبار اون ورق از نظر قانونی با اون مقوا های سپرده یکیه.

گردشگری آینده هم بعد یک ماه شکست نداره.

اینجا دوستان بحث خابوندن سرمایه روی 20سال می کنند من سود 22را گفتم که بگم انرژی خورشیدی در ایران به صرفه نیست اما کسی انجام بده خدا خیرشم بده.خلاصه بحث حساب روزشمار نداریم بحث روی بلند مدته.

من هفته پیش آینده بودم بالای 100گفت 21درصد روزشمار .بانکهای خصوصی دنبال این بودند بانک مرکزی پیچ را شل کنه که کرد .حالا دوباره سودها میره بالا (متاسفانه)

بله تمام صندوقها برای رسیدن به بازدهی مناسب حداقل 3ماه باید پول را نگه داشت.

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/03, 19:13:47، aliazizi گفته است :

سلام من از هیچ نوع باتری استفاده نمیکنم چون برق تولیدی پنل ها یک راست میره واردشبکه توضیع برق میشه مدل اینورتربنده growatt5000هست پنل ها همyinglisolarمدل270wهست سوالی داشتید درخدمتم

بدون بافر استفاده میکنن!؟! شب چی کار میکنن پس!؟

پنل چینی گزاشتن براتون که.پلی کریستال هست یا مونو کریستال؟

بعد این که مطمعن هستید این مقدار عمر میکنن؟ یعنی 20 سال! مخصوصا اینورتر.

در در 1396/12/03, 19:36:24، aliazizi گفته است :

بنده یادم رفت بنویسم بله درسته تقریبا بعدازسه سال کل سرمایه بازگشت میشه یعنی شما17سال مجانی از دولت پول دریافت میکنید

در تئوری خیلی خوبه.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

در تئوری خیلی خوبه.

دوست عزیز ایشون به شبکه متصل هستن . شب نیاز نیست که برای ایشون . ایشون فقط جهت فروش برق تولیدی اینکارو میکنن . اصولا برای استفاده خانگی و تامین برق خانه از باتری استفاده میکنن که شب از طریق باتری برق خونه یا ویلا یا هر جای دیگه تامین میشه .

بعدش اصولا پنل ها و اینورتور فک  کنم بیشتر از 20 سال گرانتی دارن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 24 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

برای تامین برق ماین عالیه. من دارم بش فکر میکنم.xD

برق از طریق اینورتور و کنتور خاص به شبکه تزریق میشه برق دست شما نیست که برای ماین استفاده کنید از طرفی شما برق را از دولت نهایت کیلو واتی 300تومن می خرید و 800می فروشید پس صرف نمی کنه از برق تولیدی خودتون استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

برق از طریق اینورتور و کنتور خاص به شبکه تزریق میشه برق دست شما نیست که برای ماین استفاده کنید از طرفی شما برق را از دولت نهایت کیلو واتی 300تومن می خرید و 800می فروشید پس صرف نمی کنه از برق تولیدی خودتون استفاده کنید.

دوست عزیز برای خودم میخاستم بزنم. مصرف خودم. نه دولت. منظورم اینه.:ph34r:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

اونم اصلا به صرفه نیست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

برای مصرف خودتون بله باید باتری هم داشته باشید . این سایت ماست میتونید مطالعه کنید با زم سوالی بود من در خدمتم . 

http://www.sabz-energy.com

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، A_Heidarian گفته است :

برای مصرف خودتون بله باید باتری هم داشته باشید . این سایت ماست میتونید مطالعه کنید با زم سوالی بود من در خدمتم . 

موازی بستن پنلهای خورشیدی کار اشتباهی است ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

نه ولی اصولا این کار رو نمیکنن . نسبت به بازده

ویرایش شده توسط A_Heidarian
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

اونم اصلا به صرفه نیست

دلیلتون چی هست دقیقا؟

در 10 دقیقه قبل، A_Heidarian گفته است :

حتما برسی میکنم.ممنون.

با باتری لیتیومی هم کار کردین؟

در 7 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

روش های خودشو داره باید از دیود استفاده کنن.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، A_Heidarian گفته است :

نه

داداش من قیمت ها رو از خودتون بگیرم؟ قیمت مواردی که نیاز دارم. تبریز مرکز قطعات الکترونیکی هست. خیلی از فر وشگا های این شهر خرید داشتم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

برای تامین برق ماین عالیه. من دارم بش فکر میکنم.xD

اره داداش فکرخوبه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

در تئوری خیلی خوبه.

شما همچین گفتی که پنل چینی گذاشتن براتون خیال میکنی پنل بنجل گذاشتن برام این پنل ها جنس درجه  یکه 25 سال ضمانت داره بعدش جنس چینی هست که بهترازجنس ش

کشورهای دیگه س فقط بدیش اینه که تجاربه همه چیزایرانی جنس درجه اخرچین رو وارد ایران میکنن فقط سود میکنن 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، aliazizi گفته است :

شما همچین گفتی که پنل چینی گذاشتن براتون خیال میکنی پنل بنجل گذاشتن برام این پنل ها جنس درجه  یکه 25 سال ضمانت داره بعدش جنس چینی هست که بهترازجنس ش

کشورهای دیگه س فقط بدیش اینه که تجاربه همه چیزایرانی جنس درجه اخرچین رو وارد ایران میکنن فقط سود میکنن 

پنل کره یی هم هست .

از نظر بازده فرقی نمیکنن؟

مونو کریستال هست یا پلی کریستال؟

لن شا الله 200 سال برات کارکنه نه 20 سال.:1078_flag_cn:

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

پنل کره یی هم هست .

از نظر بازده فرقی نمیکنن؟

مونو کریستال هست یا پلی کریستال؟

لن شا الله 200 سال برات کارکنه نه 20 سال.:1078_flag_cn:

برای من که چینی هستن ازنظربازدهی فکرکنم فرق کنن پنل های من%90درصد بازدهی دارن.درمورد سوال سوم تون بایدبگم خدایی نمیدونم و ندرموردنظراخرتون خیییلی چاکرتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

دلیلتون چی هست دقیقا؟

روش های خودشو داره باید از دیود استفاده کنن.

شما از دولت می تونید برق بخرید با حداکثر قیمت 300تومن بعد می تونید برق خورشیدی بفروشید 800تومن حالا به نظرتون برق را بفروشید صرفه داره یا بخرید؟؟؟؟

از طرفی هزینه تجهیزات خورشیدی را تو ایران بگذارید بانک سودش بیشتر از ارزش تولیدی برقش برای مصرف شخصی است.

دیود برای وقتی شما از تولید برق خورشیدی کیلو واتی صحبت می کنید عملی نیست حتی در تجهیزات کوچیک هم به خاطر افت ولتاژ روی دیود زیاد روش موثری نیست.

در مورد باتری لیتیوم باید بگم اصلا هیچ توجیهی نداره که برای تولید برق خورشیدی ازش استفاده بشه .به طرحهای جدید و امثال پاور وال تسلا کاری ندارم به طور کلی در حال حاضر صرفه اقتصادی نداره .از طرفی باتری لیتیوم مخصوصا در ابعاد بزرگ نیاز به کلی مدارات محافظ دما و اتصال کوتاه و....داره که هزینه عملیاتی کار را زیاد می کنه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...